Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Haziran Istanbul Vize Gorusmesi !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 3 Haziran Istanbul Vize Gorusmesi !!!

3 Haziranda gorusmeye giricek arkadaslara simididen vizeniz hayirli olsun insallah hepimiz aliriz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben de 3 haziran da giriyorum.Çeşitli sebeplerden dolayı erteleye erteleye bir hal oldum ama noktayı koyuyorum inş.Biraz heyecanlı gibiyim not ort. 2.71

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben yurt disinda okuyorum not ortalamam 6 uzerinden 3.5 nasil olcak bilmiorum heycan bendede var ama okuduklarima gore forumda heycana gerek yokmus

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dtc ve fatih,rahat olun,kasmayın...ortalamalarınız makul...alabileceğinizi umuyorum..iyi şanslar dilerim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs down

Alıntı dtc07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 Haziranda gorusmeye giricek arkadaslara simididen vizeniz hayirli olsun insallah hepimiz aliriz.
    dtc bence senin hiç şansın yok alabileceğini sanmıyorum hiç uğraşma derim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dtc bir daha düşündüm ve alma şansın olabileceğine kanaat getirdim yani hemen vazgeçme derim ama olmazsa da hayatın sonu değil seneye tekrar girersin üzülme
    fatih zaten alır. ben fatihe güveniyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

teşekkürler "müshilartur" çok sağol inş.alırım vizeyi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

beyler ıstanbulda gırıceksınız ıns ortada kel bı adam var onla konusursunuz adam mukemmel neselı ve espirili ben onda gırdım 2 dkda aldım kımseyede ret vermedı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı BlackAndWhiTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler ıstanbulda gırıceksınız ıns ortada kel bı adam var onla konusursunuz adam mukemmel neselı ve espirili ben onda gırdım 2 dkda aldım kımseyede ret vermedı
    hayırlı olsun
    let’s smile into the night ,)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 3 haziranda ankarada giriyorum arkadaşlar. İnş. hep beraber alırız vizeleri :-)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı BlackAndWhiTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortadaki kel adam diyelim. simitçiye çaycıya kuaföre berbere taksiciye yazıcıya kazıcıya herkese vize veriyo o adam ama onun yanındaki kel adamda da bi pembe kağıt hastalığı var anlamadım gitti

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben yarın giriyorum hayırlısı bakalım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beyler ortadaki kel adam müthiş biri cidden ya, bana denk gelmedi ama herifin sesi salonu dolduruyo büyük avantaj özellikle heycanlanan arkadaşlar için ondan almak vizeyi.bende dua etmiştim o gelsin diye ama yanındaki sarışın denk geldi biraz soğuk bişey.hele diğer yandaki herifin soruları bambaşkaymış diye duydum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim vizen hayırlı olsun. Yarın sabah bende ankarada gireceğim. İnş. bizde alırız vizemizi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yarın 8.30 te vize görüşmem var. mecidiyeköy den hangi araçlar kalkıyor bilen varmı ve ne kadar sürüyor mecidiyeköy konsolosluk arası bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı semih-_artie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarın 8.30 te vize görüşmem var. mecidiyeköy den hangi araçlar kalkıyor bilen varmı ve ne kadar sürüyor mecidiyeköy konsolosluk arası bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar
    dostum 29ş sanırım şişli istinye arabası ben metrobusle zıncırlıkuyu yaptım ordan 4.levent minibüs ordanda dereiçi minibülerine bindim direk sokak gırısınde ındırdıler 10m yurudum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şişliden 29 Ş ler var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tırsıyorum bide hocaclar. son sınıfım arıza çıkarırlar mı.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı trinidadtobago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler ortadaki kel adam müthiş biri cidden ya, bana denk gelmedi ama herifin sesi salonu dolduruyo büyük avantaj özellikle heycanlanan arkadaşlar için ondan almak vizeyi.bende dua etmiştim o gelsin diye ama yanındaki sarışın denk geldi biraz soğuk bişey.hele diğer yandaki herifin soruları bambaşkaymış diye duydum
    ya o kel beni biraz zorlamıştı çok sevdim ona. birde what did you like at the weekends? dedi. bende ı don't understand, can you.... falan dedim adam tekrarını da aynı söyledi? ben did? dedim sonra do you dedi. sonra da tutuşturdu elime pembe kağıdı bende baya sövdüm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

29ş olması lazım arkadaşım. şişli-istinye yazıyo olması lazım. ve yaklaşık 45 dk. sürüyor. Zaten 8:30 ilk grup ve erken çıkman yararınadır. ben gideli birkaç ay oldu onun için kodu ve zamanı tam hatırlayamıyorum kusura bakma..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben ingilizce öğrenci begesi olmadan gidicem online olan varsa red yermiyim acaba bilgilendirebilirmisiniz ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı 3nd3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ingilizce öğrenci begesi olmadan gidicem online olan varsa red yermiyim acaba bilgilendirebilirmisiniz ?
    red yemezsin ama yeşil kagıt mı ne veriyorlardı heralde eksik evrak oldugunda yoksa kırmızı kagıtmıydı neyse rengini hatırlayamadım ama bu demek oluyor ki eksik evrak var tamamlandığı taktirde pasaporta vizeni basar gönderirler ( tabi görüşme olumluysa ) yok değilse pasaportunu geri verirler.

sende bu durumda ingilizce ögrenci belgeni kargo ile konsolosluga göndereceksin. bakacaklar ve sonra da pasaportunu işleme koyup gönderecekler.

belki transkript var diye bişe demeyebilirler ama sorarlarsa da guzel bir sebebin vardır heralde.

bu şekilde gerçekleşicektir diye düşünüyorum.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet 3 Hazirancılar. Nasıl durumlar. Ben vizemi biraz önce almış bulunmaktayım. Ankaradaki konsoloslukta 2 numaradaki adam önüne gelene verdi vizeyi sağolsun. Bende bu şanslılardan biriyim.
    Diğer arkadaşların dediği gibi hiç strese gerek yokmuş. Doğru düzgün cümle kuramamama rağmen aldım vizeyi. Sorduğu soruların hepsi forumda dolaşan sorulardandı zaten.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

lanet olsun sabah 8.30'daki vize görüşmesi name check'e takıldı 28 haziran da uçmam gerekiyo biletler felan herşeyim hazırdı Allah'ım yarabbim yaa.Şubatta kaydolduğum şirket Ds belgemi Mayıs'ın sonunda getirtti.Çok fena sinirlendim bu olaya. Name check'e düşen var mı başka?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tırsıyorum bide hocaclar. son sınıfım arıza çıkarırlar mı.

son sınıfa arıza çıkarmıyolar illa, düzgün cevapla ne yapcan ne etcen sorusunu yeter, bende öyle aldım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya o kel beni biraz zorlamıştı çok sevdim ona. birde what did you like at the weekends? dedi. bende ı don't understand, can you.... falan dedim adam tekrarını da aynı söyledi? ben did? dedim sonra do you dedi. sonra da tutuşturdu elime pembe kağıdı bende baya sövdüm

iyide hocam adam onuda sormiycaksa ne sorsun artık bana sorulanları görsen sen intihar edersin, 1 haziran konusunda bi bak derim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı trinidadtobago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son sınıfa arıza çıkarmıyolar illa, düzgün cevapla ne yapcan ne etcen sorusunu yeter, bende öyle aldım
    aynen detaylı sorular bekliyordum ama diyalog söyle gecti:
    Kel sempatik abi:gülerek nida seklınde heeey hosgeldin nasılsın.
    ben:noluyo lan:S ( hala gerginim )
    + nerden geliyorsun.
    - bursa
    + ouww cok guzel diyolar bursa için.
    - evet öyledir. misafir etmek isterim.
    + bursa şampiyon ( türkçe )
    - hayır fenerbahce sampiyon ( ingilizce )
    katıla katıla gülüşmeler.. bi kaç soru daha nereye gitceksin abd de ne iş yapcaksın.. ve ups

henüz görüşme yapmamış arkadaşlara tavsiyem: sadece relax..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaslar vizlyi aldım pasaportumda dun elime ulasdı.En soldaki şişko kadından aldım diğer bir arkdasımsa kel adamdan aldı.Kel adamın sesi tüm odayı coşturuyor
    sordugu soruları duyabiliyorsunuz.Herkeze basarılar )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende en sag tarafta duran şişman kadınla görüstüm. 20 sn felan sürdü görüsme. sordugu sorular how are you? where are you going in the state? where do you study ? what is your department? hepsini aksamdan calıstıgım icin zorlanmadan takır takır cevap verdim sonra da have a nice journey dedi ama hala gelmedi benim pasaport

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de 3 Haziran'da aldım vizeyi. Anlatacağım olaylar zinciri de şöyle başladı. 58 numaraydım sanırım, herşeyi hallettim en son görüşmeyi bekliyorum ama 57'den direk 59'a geçti. Neyse biraz bekledim ama yok numaralar çıkıp gitti 70'lere. Stres yapmaya da başladım bir taraftan boşu boşuna uğraşmam gereken birşey çıktı diye. Ben de ordan birine sordum, o da bana istediğin birine git durumunu anlat dedi. Ben de burdan o ortadaki meşhur kel adamı duyduğumdan ona gittim. Ama adam bana sıranı bekle dedi daha ne söylediğimi dinlemeden. Neyse biraz daha bekledim sıra yine gelmedi. Bu sefer başka birine sordum o da istediğine git dedi yine. Bu sefer en soldaki adamı, kelin yanındaki kadını, ve doğal olarak ilk konuşmadan sonra keli eledim ve kaldı en sağdaki şişman kadın. Ama içimden hiç gelmiyordu çünkü kadının suratı beş karış sıramı beklerken ne olur gelmesin diye dua ediyordum. Ama mecburen ona gittim, görüşme bitti ben girdim hemen dedim benim numaram okunmadı, tamam ben görüşürüm seninle dedi. Bu arada 4. senem 2. sınıf berbat bi transkriptim var ve çok fena korkuyordum bundan. Kadın aldı belgeleri önüne pasaporta falan baktı transkript önünde ona bakacak, o sırada nereye gideceksin ne yapacaksın dedi söyledim ben de. Bilgilerine bakıcam dedi bilgisayara bakmaya başladı. Tam o sırada doğum günün 21 Temmuz mu dedi bana. Evet dedim, o da benimki de 21 Temmuz özel insanlar özel günlerde doğar dedi göz kırptı. Sonra aramızda 20 sene var ama olsun aynı sayılırız ben kendimi genç hissediyorum gibisinden bişeyler söyledi Tabi benim transkript arkaya atıldı hemen ve iyi yolculuklar dedi gülerek beni ups'e gönderdi. Demek ki herşeyde bir hayır varmış dedim bu da böyle bir ibretlik paylaşımım işte

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)