Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach Hakkında Bazı BiLgiLer..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Arrow Virginia Beach Hakkında Bazı BiLgiLer..

merhaba arkadasLar maLumunuz yavas yavas wat sezonumuz acıLıyor hatta su an usa de türk watcıLarımız biLe var.. Lafı uzatmadan konuya gireyim.. Va Beach hakkında pek cok soru soruLuyor, maLum türk watcıLarın yoğun oLduğu yerLerin beLkide basında geLiyor.. Buradan biLdikLerimi yazayım bircok arkadasa uLasmıs oLuruz böyLece..
    ÖnceLikLe VA beach e gittikten sora iLk caLısacağı işten ziyade konakLama vardır herkesin akLında.. Buraya en cok öğrenci götüren sirketi biLiyorsunuz zaten bu şirket öğrenciLerine konakLama sağLıyor, ha şirketi konakLama sağLamayan arkadasLar biraz zorLuk cekebiLir ancak 21.cadde de April isimLi bayanın evLeri mevcuttur 1kac yerde daha var ApriL La görüserek konakLama sağLayabiLirLer bunun dısında 21. caddede yine quaLity inn hotel var 1kac arkadas toplanıp 1 oda aLabiLirsiniz 100 dolardan fazLa vermeyin haftaLık.. Ha bide 100 dolar depozito aLıyorLar ve no refund.. quality bu durumda.. 17. veya 18. cadde idi tam hatırLayamadım simdi ordada paradise inn var watcıLarın takıLdığı diğer bi oteL yine arkadasLarınızLa beraber gidip pazarLık yapabiLirsiniz ve yine 100$dan fazLa vermeyin.. AsLında hiçbiryere 100 dolardan fazLa vermeyin. Ben 15inde orda oLacam yardımcı oLmaya caLısırım konakLama konusunda ama benden önce gidip haLa konakLama buLamazsanız pm atın bana burdan da bişeyLer yapabiLirim sizin için.. Herneyse konakLamadan sonra SociaL Security number geLiyor.. Onun içinde 19. cadde den 32 numaraLı otobüse bineceksiniz söyLerseniz şofore sizi social ın oLduğu yerde indirir..
    Bir diğer durum aLısveriş..
    7 Eleven marketLeri var aman diyim o marketLerden aLısveriş yapmaya kaLkmayın oLdukca pahaLıdır ufak tefek meyvesuyu hot dog faLan aLabiLsiniz zor durumLarda her 2 cadde de 1 7eLeven görürsünüz zaten.. ALışverişLer için 28. cadde de Harris Teeter marketi var ordan vic card aLın bizim mağazaLardaki indirim kartLarı gibi beLeş zaten onLa aLısveriş yapabiLirsiniz.. Birde 31. cadde de Farm Fresh var orasıda iyidir aLısveriş için.. Food Lion faLan da vardı ama caddesini unuttum oraLardan da ALısveriş yapan vardı ama bize uzak oLduğundan ben gitmedim aLısveriş için.. Herneyse.. Bu marketLerde promosyonLar kampanyaLar faLan oLur onLarı yakaLayın meseLa 5 kutu (1 kutuda 12 tane oLmak üzere) koLa 10 doLar oLuyordu. Yani 60 kutu kolayı 10 dolara aLabiLiyorsunuz epey bi stok yapardık biz.. GeneLde buy one get one free Ler i yakaLamaya bakın (türk mantığı bi aLana bi beLeş )..
    Daha sonra en önemLi şey bisikLet.. İnanın orda arabadan biLe önemLi.. BisikLetin yoksa bir hiçsin, eLin ayağın oLuyor orda bisikLet.. 24. caddede bi bisikLetci var 2.eL bisikLet satıyor 50-60 doLara aLabiLirsiniz yaLnız aman diyim kiLit aLın mutLaka.. Orda bisikLet hırsızLığı sektör haLinde anında caLar zenciLer.. Ben 24. caddeden hiç bisikLet aLmadım hep zenciLerden aLırdım.. Zenci çaLdığı bisikLeti iLk bana getirirdi ben ondan aLırdım sora türkLere satardım ama ticari anLamda değiL 10 dolara aLıosam 15e satardım ticareti yapsam rusLara yapardım 2 rusa 40ar dolardan satmıstım aLdığım bisikLetLeri her bisikLetini caLdıran bana geLiodu bana bisikLet buL diye Ben aynı bisikLeti 3 kere aLan adam tanıyorum zenciLer caLıyor sürekLi ne yapacaksın ki ispatLa senin oLduğunu hadi Konu biraz sapacak ama anLatayım.. Birgün yine zenci geLdi bisikLet eLinde yine ama ne bisikLet ya mağzadan caLdı yada sahibi daha sabah aLdı öLe bişey harika gözüme kestirdim bisikLeti.. 10 doLardan fazLa vermem diom oLmaz 15 dedi 12 dolar verdim oLmaz dedi pazarLık yapıorum iyice.. Sora dedim bak etrafına kac bisikLet var bizim bahcede (7-8 tane vardı o sırada ve daha omdan aLıp sattığım birsürü bisikLet var) Hepsini senden aLdım bunuda ver bana dedim 15 dolar dedi.. Yok dedim ozaman gidiyim aLan cıkmazsa söz sana vercem dedi oLmaz ver faLan fisman sinirLendim satamadan geLirsen 5 dolar vericem dedim ama satıcanı adım gibi biLiorm.. MaL iyi çunkü
    satmış zaten.. Hergece 2-3 gibi geLirdi gece iş daha yoğun oLuyor Neyse bigün yine geLdi bisikLetLe tam inecekti inme aLmıyorum dedim kovdum bidaha geLme dedim herif gitti.. Bizim bahcede bisikLetLer kitLenmez hiç bizim kaLdığımızı biLdiğinden caLmazLardı.. Neyse herifi kovdum miLyon kişi geLdi aciL bisikLet Lazım die dedim baska adam buLun ben kovdum zenciyi tamda işLer acıLmıstı Neyse bence zenciLerden aLın bisikLeti ucuz oLur 20dolara faLan bağLayabiLirsiniz ha ama poLis faLan cevirirse bende satın aLdım biLmiodum caLındığını isterseniz verebiLirim diyin ve verin önemLi değiL o saatte pacayı kurtarın yeterLi.. Bnm ew arkadasımı cewirmiş poLis oda aynen bnm dediğimi demiş vermiş bisikLeti.. Bi diğer arkadasımında bisikLetin kendi sahibine yakaLanmıs adam kaca aLdın demiş buda 25 dolar demiş adam 25 dolara vermiş bisikLeti aLmıs geri.. BöyLe durumLar oLabiLiyor bu sene bi zenciyLe daha anLasırsam benide buLabiLirsiniz Herneyse bunuda geçtim..
    Sıra geLdi kütüphaneye.. 17. caddede de kütüphane var ücretsiz oLArak bi kart cıkarıyorsunuz ve her 1 saatte yarım saat masa kuLLanıyorsunuz.. Örneğin saat 2 de girdiniz ve masaya oturdunuz 2.30da pc kapanır ve yarım saat daha bekLersiniz 3te tekrar actırırsınız.. Daha fazLa kuLLanmak isterseniz önceden rezervasyon yaptırıp kac saat kuLLanacağınızı biLdirirsiniz sora kuLLanırsınız nekadar istiyorsanız..
    Sora watcıLarın iphone hastaLığı vardır birde.. Merak etmeyin o konuyuda haLLediorum 2. eL tertemiz iphoneLarı gayet ucuz fiyata bende buLabiLirsiniz ama bunLar zenciden faLan değiL korkmayın
    Sıra geLdi aLkoL oLayına.. Gece saat 12den sora hiçbiryerde aLkoL satıLmaz barLarda içersiniz sadece.. O yuzden aLkoLunuzu gece 12den önce aLmaya bakın sora sabaha kadar catLarsınız.. Sigara konusuna geLince havaaLanından 3 karton aLabiLiyorsunuz bunu kesinLikLe aLın cunku orda gayet pahaLı.. Bide bizim burdaki gibi heryerde sigara fiyatLarı aynı değiL.. Yanyana 2 markette aynı sigaraLarın fiyatLarı farkLı oLabiLiyor.. Ben 21. caddedeki shell benzin istasyonundan aLıyordum orada daha ucuzdu.. Ha bide 2 tane aLınca da fiyatı ucuzLuyor.. Orda 50 cent farkedince göze görünmüyor ama burda kimse aynı sigaraya fiyatından 10 kurus daha fazLa vermez..
    2. eL esya mağazasına geLdi sıra.. Elektro gitar psp saat foto makinesi hatta 2.el altın biLe buLabiLeceğiniz biryer.. Cash Converter.. 21. caddeden anayola cıkarak yakLasık 20 dakika pedal cevirerek uLaşabiLirsiniz.. FiyatLarda gayet cazip geLebiLir..
    Sırada McDonaLds ve Burger King var.. 21. caddede McDonaLds var burada fiyatLar TR ye göre ucuz eLbette, 1 hamburgeri 1 dolara yiyebiLiyorsunuz 1 dolarlık kola ve sınırsız refill.. OLdukca kaLabaLık oLur ama güzeL rus kasiyerLer caLısır pLaja yakın oLması sebebiyLe oLdukca işLektir 1-2 dolara karın doyurulabilir..
    Ve Burger King.. 31. caddede üstte bahsetmiş oLduğum Farm Fresh in hemen karşısındadır ve McDonaLds a göre sinek avLar.. Bu sene durum ne oLur biLmiyorum ama gecen sene carsamba günLeri 2tane Whopper 3 dolar idi.. Ne güzel bi haber 2 whopper+kola 4 dolar biLdiğin doyuyorsun yanına soğan halkası faLan da istersen tadından yenmez.. Sınırsız refill burda da var
    Ve Banka ya geLdi sıra.. PaycheckLerin bozduruLması para cekmek para yatırmak faLan gerekecektir iLLaki.. Bank of America da bu günLer için var zaten 31. cadde Burger King'in biraz gerisinde sahiLe daha yakın oLan konumda direk göreceksiniz zaten.. Burdan da bütün işLerinizi haLLedebiLirsiniz.. Ha bu arada TRden para isterseniz faLan Western Union, Harris Teeter marketinde; MoneyGram ise Farm Fresh marketinde mevcuttur..
    WiLLiamsburg da Busch Garden's isimLi eğLence mekanı vardır bahsederim sıkca sevdiğim biryerdir.. BiLdiğiniz gibi WiLLiamsburg baska bi şehir oLduğu için 4 otobüsLe faLan yapıLıyor uLaşımı.. Ancak araba kiraLayıp gitmek cok daha mantıkLı oLacaktır cunku ben arabayLa gittim williamsburga hep ve yaklasık tek gidiş 2 saat sürüyor arabayLa.. Otobüs mantıksız gidiş 4 saat faLan sürse dönmeniz cok geç oLur bu yüzden kesinLikLe araba tercih edin ve buraya kesinLikLe gidin..
    Unuttuğum şeyLer iLLaki vardır akLıma geLdikce yazarım yine şimdiLik bukadar umarım kafaLardaki soru işaretLeri biraz oLsun azaLmıştır..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

para transferi için bi kaç yer söylemişsiniz ama , forumda okuduğum kadarıyla burdaki herhangi bi hesabımızla , mesela ziraat yada iş bankası. ordan direk çekemiyomuyuz parayı kesinti olmadan? öyle bişey vardı sanki?
    yani burdan ailemiz , atıyorum KYK nın kredi yatırdığı ziraat hesabımıza para yatırsa, ordan ziraat kartımızı kullanıp o parayı $ olarak çekemiyomuyuz?

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

çok yararlı bi konu olmuş emin ol gitmeden yazını ezberlicem bu sırada üstad sorularımı mesaj attım sana yardımcı olursan sevınırım (:

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öncelikle merhabalar.. mesaj yazamıyorum yeni üye olduğum için buraya yazayım dedim.. ben 20 haziran da williamsburg te IHOP 2027 de hostess olarak işe başlayacağım.. orada çalışacak arkadaşlar varsa burdan irtibata geçmek istiyorum kendileriyle.. ya da daha önce burda çalışmış birileri varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@cimbomlu o değil de sen busch gardens'a gelmeden haber ver bana.TW Virginia buluşması yapalım
    ""Let the game begin""

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    para transferi için bi kaç yer söylemişsiniz ama , forumda okuduğum kadarıyla burdaki herhangi bi hesabımızla , mesela ziraat yada iş bankası. ordan direk çekemiyomuyuz parayı kesinti olmadan? öyle bişey vardı sanki?
    yani burdan ailemiz , atıyorum KYK nın kredi yatırdığı ziraat hesabımıza para yatırsa, ordan ziraat kartımızı kullanıp o parayı $ olarak çekemiyomuyuz?
    ziraat veya herhangibir türk bankasının kartını orada herhangibir amerikan bankasının ATM sinden kuLLanabiLsin.. Yani içindeki parayı doLar oLarak o günkü kurdan cekersin.. 1-2 dolarda kesinti yapar ama tam nekadar kesiyor biLemiyorum.. Birde usa de kartını takınca atm ye içinde kac dolar olduğunu göremiyorsun.. Yani 200 tl varsa içinde tahmini 120 dolar falan var diye düsünüyorsun net miktarı göremiyorsun ama para cekebiLirsin..
    Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok yararlı bi konu olmuş emin ol gitmeden yazını ezberlicem bu sırada üstad sorularımı mesaj attım sana yardımcı olursan sevınırım (:
    Cevap vericem merak etme
    Alıntı creative-xxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhabalar.. mesaj yazamıyorum yeni üye olduğum için buraya yazayım dedim.. ben 20 haziran da williamsburg te IHOP 2027 de hostess olarak işe başlayacağım.. orada çalışacak arkadaşlar varsa burdan irtibata geçmek istiyorum kendileriyle.. ya da daha önce burda çalışmış birileri varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim..
    Bu soruna Amadeus35 cevapLasın
    Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @cimbomlu o değil de sen busch gardens'a gelmeden haber ver bana.TW Virginia buluşması yapalım
    Haber vericem zaten merak etme

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cimbomluya bilgiler icin cok tesekkurler bir turkishwat bulusması yaparız tabikide orada ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

süper bilgiler teşekkürler emek harcamıssın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum bi iletişim bilgisi verseydin keşke bisiklet alırdım senden sanfklasfnas

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgiler süper

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sana nasıl ulaşabiliriz ordayken

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Candyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana nasıl ulaşabiliriz ordayken
    pm attım eLimden geLdiğince yardımcı oLurum, 15inde orda oLucam bende [/B][/B]

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pm attım eLimden geLdiğince yardımcı oLurum, 15inde orda oLucam bende [/B][/B]
    hocam bana da pm atarmısın 4 haziranda ordayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam hemen şu an dışarı çıkıp bisiklet sürmek istedim ya çok imrendim walla.
    ben şu an ankaradayım.ben de 30 ağustos ta virginia da olacağım.o tarhte de orada olurmusun hocam peki..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kingdomvolki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam hemen şu an dışarı çıkıp bisiklet sürmek istedim ya çok imrendim walla.
    ben şu an ankaradayım.ben de 30 ağustos ta virginia da olacağım.o tarhte de orada olurmusun hocam peki..
    ewt 30unda da burdayim daha dun geldim buraya ama daha bi zenci buLup bisikLet ayarLayamadim kendime biLe

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam gelince mutlaka görüşelim ya.özel mesaj atamıyorum ben.seninle uzun uzadıya konuşmayı o kadar çok istiyorumki.şu an en çok istediğim şey bu gerçekten.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gerçekten çok teşekkürler ve banada pm at lütfen orada görüşelim bisiklet olur konaklama olur yeme içme vs. burada ne kdr yardımcı olduğunu grüyoruz orada en az bu kdr yardımcı olacağından şüphem yok
    ben 22 sinde orada olacağım umarım görüşebiliriz kalıcak yerimde yok hem

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı exi07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok teşekkürler ve banada pm at lütfen orada görüşelim bisiklet olur konaklama olur yeme içme vs. burada ne kdr yardımcı olduğunu grüyoruz orada en az bu kdr yardımcı olacağından şüphem yok
    ben 22 sinde orada olacağım umarım görüşebiliriz kalıcak yerimde yok hem
    arkadasLar maLesef konakLama cok sikintiLi bu sene.. Bircok kisi konakLama ariyor goruyorum.. BuLdugunuz konakLamayi kacirmayin sakin begenmeyip.. Birkac kisi gordum beachte kaldigi yeri begenmemis yeni konaklama bulup tasincam falan dedi, ama buLacagini sanmiorum.. sartlar cok cok kotu oLmadiktan sonra buLdugunuz yeri kabuL edin gercekten bu sene beachte konaklama cok dert.. bisiklete gelince waLLa daha bende bisiklet buLamadim ama o konaklamadan daha kolay bulunur bi sekiLde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadasLar maLesef konakLama cok sikintiLi bu sene.. Bircok kisi konakLama ariyor goruyorum.. BuLdugunuz konakLamayi kacirmayin sakin begenmeyip.. Birkac kisi gordum beachte kaldigi yeri begenmemis yeni konaklama bulup tasincam falan dedi, ama buLacagini sanmiorum.. sartlar cok cok kotu oLmadiktan sonra buLdugunuz yeri kabuL edin gercekten bu sene beachte konaklama cok dert.. bisiklete gelince waLLa daha bende bisiklet buLamadim ama o konaklamadan daha kolay bulunur bi sekiLde
    vay arkadaş yaa bahtsız bedevi durumları olucak biraz galiba umarım bi sorn çıkmadan halledilir yaa:s

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ev kiralasak çok mu tuzlu olur ya.ev kiraları ne kadar acaba..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ev kiralasak çok mu tuzlu olur ya.ev kiraları ne kadar acaba..
    pahalı olduğun duymuştum sanki

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

pahalı olduğun duymuştum sanki
    ne kadardır mesela hocam..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ne kadardır mesela hocam..
    cimbomlu10 a sormak lazım en iyi o bilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cimbomlu10 a sormak lazım en iyi o bilir
    bi sorsak hocam ya o zaman )

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bi sorsak hocam ya o zaman )
    estagfuruLLah en iyi ben biLirim diye bisey yok.. Anca soyLedigim gibi bu sene virginia beachte ev cok sikintiLi.. Kendi basiniza ev kiraLamak istiyorsunuz anLadigim kadariyLa yani Turkiyede baska sehirde okurken ev kiraLiyoruz ya onun gibi bisey istiyorsunuz eger yanLis anLamadiysam.. Bu zaten guc birsey.. Sezon oLdugu icin fiyatLar yuksek oLur zaten.. Atiyorum ev sahibi ayLik 1500 doLar istiyor, senin ona garanti vermen Lazim yani ayLik paycheck inin en az 3 kati 4500 doLar oLmasi Lazim.. ama ogrenciye kiraLanan evLerde bu oLay oLmaz adam haftalik bi ucret ister ve depozito odersin evden cikan oLunca hemen doLdurur kendisi yani 1 ewde 10 kisi faLan kaLirsiniz.. Bu en mantikLisi ama dedigim gibi su an bu tarz yerLer buLmak oLdukca zor.. Sirketiniz konakLama ayarLamiyorsa eger paradise inn ve quality inn e gidebiLirsiniz.. ama biLdigim kadariyLa bu sene paradise 115 doLar istiyor haftaLik, quality inn ise verdigin 100 dolar depozitoyu hicbir durumda geri vermiyor.. Hepsinin bi dezavantaji var.. Ogrenciye veriLen evLerden buLursaniz, iyi kotu farketmez kacirmayin derim.. Zaten yatmadan yatmaya gideceksiniz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

estagfuruLLah en iyi ben biLirim diye bisey yok.. Anca soyLedigim gibi bu sene virginia beachte ev cok sikintiLi.. Kendi basiniza ev kiraLamak istiyorsunuz anLadigim kadariyLa yani Turkiyede baska sehirde okurken ev kiraLiyoruz ya onun gibi bisey istiyorsunuz eger yanLis anLamadiysam.. Bu zaten guc birsey.. Sezon oLdugu icin fiyatLar yuksek oLur zaten.. Atiyorum ev sahibi ayLik 1500 doLar istiyor, senin ona garanti vermen Lazim yani ayLik paycheck inin en az 3 kati 4500 doLar oLmasi Lazim.. ama ogrenciye kiraLanan evLerde bu oLay oLmaz adam haftalik bi ucret ister ve depozito odersin evden cikan oLunca hemen doLdurur kendisi yani 1 ewde 10 kisi faLan kaLirsiniz.. Bu en mantikLisi ama dedigim gibi su an bu tarz yerLer buLmak oLdukca zor.. Sirketiniz konakLama ayarLamiyorsa eger paradise inn ve quality inn e gidebiLirsiniz.. ama biLdigim kadariyLa bu sene paradise 115 doLar istiyor haftaLik, quality inn ise verdigin 100 dolar depozitoyu hicbir durumda geri vermiyor.. Hepsinin bi dezavantaji var.. Ogrenciye veriLen evLerden buLursaniz, iyi kotu farketmez kacirmayin derim.. Zaten yatmadan yatmaya gideceksiniz..

dediğiniz gibiyse ev tutmam hayli zor olur zaten hocam.ben virginia beach değil de virginia ya gideceğim yanlış bilmiyorsam.virginia ile virginia beach arası uzak mı acaba hocam..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bugün öğlen 1.30da oradayım bakalım nasıl olacak

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

dediğiniz gibiyse ev tutmam hayli zor olur zaten hocam.ben virginia beach değil de virginia ya gideceğim yanlış bilmiyorsam.virginia ile virginia beach arası uzak mı acaba hocam..
    virginia eyaLetin ismi.. Virginia beach ise eyaLetin bi sehri.. Tam oLarak virginia diye bir sehir yok zaten.. Sen hangi sehire gidecegini ogren bence daha sora eger virginia beach e geLiceksen gorusuruz burda.. Yok eger baska sehirse iLLaki forumdan biriLeri vardir yardimci oLurLar sana

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Peki Virginia Beachte sezon tam olarak ne zaman biter ? ve en yoğun olduğu zaman ne zamanlardır birde çok merak ettiğim şey hava sıcaklığı nasildir ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Ganyotcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Virginia Beachte sezon tam olarak ne zaman biter ? ve en yoğun olduğu zaman ne zamanlardır birde çok merak ettiğim şey hava sıcaklığı nasildir ?
    Bu soruyu bende merak ediyorum yani kazak falan almaya gerek var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)