Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasırga yine Amerika'da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Kasırga yine Amerika'da

Amerika'nın bazı güney ve doğu eyaletlerini vuran kasırgada ölenlerin sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Kasırga sonunda hayatını kaybedenlerin sayısı 263'e ulaştı.

Dış Haberler Kasırga da ölenlerin sayısı 263 çıktı, felaketin boyutları büyüyor ZAMAN

Bnm gibi güneye giden arkadaşlar ben biraz korkmaya başladım desem yeri var...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Korkmanın lüzumu yok. Kasırga bu. Korksan da olacak korkmasan da. O yüzden kendini tedirgin etme. Macera dolu Amerika işte ne yaparsın

Alıntı cronaldo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika'nın bazı güney ve doğu eyaletlerini vuran kasırgada ölenlerin sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Kasırga sonunda hayatını kaybedenlerin sayısı 263'e ulaştı.

Dış Haberler Kasırga da ölenlerin sayısı 263 çıktı, felaketin boyutları büyüyor ZAMAN

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ben bizzat yaşadım geçen sene o texasın kavurucu sıcağı gitti yağmur felan yağmaya başladı rüzgar gittikçe kuvvetleniyordu neyse ben benzinliğe kola almaya gittim bi baktım millet adayı terk ediyor yüklemişler arabalara bütün mazlemeleri feribotun önünde uzun bi kuyruk la ne oluyo dedim kendimi bböyle filmin içinde felan sandım neyse aldım kolayı eve gittim bi baktım rusyadan gelen öğrencilerde adayı terk edio millet valizleri fela toplamış tv yi açık hep felaket senaryoları felan millet iyice tırsmış ben dedim en fazla ölürüz boşverin diyom millet kızıo bana herkes gitti bi kaç kişi kaldık bi bakıyım kimse varmı dışarlarda diye çıktım kimsecikler yok herkes toplamış pılı pırtıyı tüymüş 15 20 çatlak vardı surf tahtalarını almışlar buyuk dalga olur surf yaparız diye sahile gidiyorlar bişeyde olmadı rüzgar esti felan ben oturdum evde bir hafta sonra millet döndü
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

matador_36 aynı benim kafadansın usta. Takdir ettim Öleceğin varsa oracıkta öleceksin zaten. Biraz maceradan kimse zarar görmez. Tabi yeri geldiğinde korunmayı da bilmek lazım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aksine biraz daha heyecan kattı valla
    let’s smile into the night ,)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

tabi ya dedim şu haberlerde gördüğüm hortumu bide canlı görüyüm. çıktık dışarı kapının önunden bakıyoruz etrafa ben diyorum millete işte ilk şu tahta ev uçar felan etrafta ne olur onu düşünüyorum millet iyice tırstı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cronaldo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

korkulcak bişey yok ya en fazla ölürsün nolcak geçen yaz Virginia beachte earl kasırgası uyarısı verilmişti aynı filmlerdeki gibi insanlar otelin lobisinde toplanıp TV'ye kilitlenmişlerdi korkuyolar çocuklar annelerine sarılıyo fln tek olan yağmur ve rüzgardı.. fazla abartıyolar bundada filmlerin etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum o gece dışarı çıkmıştık bikaç deli dışında kimsecikler yoktu
    Konu Aysin tarafından (29-04-2011 Saat 08:09 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi ya dedim şu haberlerde gördüğüm hortumu bide canlı görüyüm. çıktık dışarı kapının önunden bakıyoruz etrafa ben diyorum millete işte ilk şu tahta ev uçar felan etrafta ne olur onu düşünüyorum millet iyice tırstı
    Millet ne düşünüyor sen ne düşünüyosun
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hıyar mıydı arabası olan?

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı JazzL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hıyar mıydı arabası olan?
    yok bu allen, allenin arabası olsa kesin götürürdü.. ablasının evinde kalıyodu.. ablası bundan kira alıyomuş.. nee sövüyodu ablasına belli değil
    Konu Aysin tarafından (29-04-2011 Saat 08:56 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok bu allen, allenin arabası olsa kesin götürürdü.. ablasının avinde kalıyodu.. ablası bundan kira alıyomuş.. nee sövüyodu ablasına belli değil
    haha, yazık o adamın adını ver kafa atıcam ona he?

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

en iyisi sizin gbi umursamamak ama elin amerikasında da ölmek istemem hani.nyse velhasıl kelam oraya gittiğmizde Allah yardımcımız olsun.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı JazzL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha, yazık o adamın adını ver kafa atıcam ona he?
    ozan amerikada kafa atmak kavga etmek yok bi sakin dur adam değil kadındı zaten ve adı josephine'di

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)