Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hat + İnternet Paketi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Hat + İnternet Paketi

Merhabalar suan iphone 3g ye sahibim ve amerikada kullanmak icin bir hat ve internet paketi istiyorum sanırım hattı At&t alıcaz ama internet paketi fln nasıldır amerikada hic alan kullanan fiyat bilgisi olan varmdıır ? Cunku eger internet paketi alırsam viber ile cogu kisiyle rahatca konusabilecem ... Yani internet paketi + hat isimi gorecek ailemide bi tek kartlarla ararım diye dusunuyorum ...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ya bizim işyerinde çalışan bi kız almıştı tam hatırlamıyorum ama 50 dolar civarı birşey sınırsız amerika içi konuşma artı mesajlaşma internetede giriyordu bedave dedi ama onun sınırı var mı bilmem att ye gitmeden diğer şebekelerede bak derim bizim orda att kullanan fazla değildi. ya bi internet için gidip hat alma bence zaten evde netin olur buyuk ihtimal çalışacağın yerde de olabilir ordan ararsın ucuza bulursan alırsın hat
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bizim işyerinde çalışan bi kız almıştı tam hatırlamıyorum ama 50 dolar civarı birşey sınırsız amerika içi konuşma artı mesajlaşma internetede giriyordu bedave dedi ama onun sınırı var mı bilmem att ye gitmeden diğer şebekelerede bak derim bizim orda att kullanan fazla değildi. ya bi internet için gidip hat alma bence zaten evde netin olur buyuk ihtimal çalışacağın yerde de olabilir ordan ararsın ucuza bulursan alırsın hat
    AT&T hattı var.. yurtiçi yeryöne konusma mesajlasma free.. ve unlimited internet 60$ aylık.. yurtdısını arayınca ama baya bi ücret biner..

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Valla ben de istiyorum ondan.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

60$ cok yaw yokmu soyle 1gb fln :P arastıracaz demekki baya bi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

HAYIR malesef yok internet sadece sozlesmeli hatlarda var
    LIVE IS LIFE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

matadorun dedigi gibi calıstıgımız yerdeki yada evdeki net daha avantajlı duruyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

50 dolar a var verizon ve t mobile ın ama edge hızında ınternet verıyolar. dıger ozellıkler aynı yıne full mesajlasma konusma amerıka içi ama ben ne yapıyım amerıka ıcı full konusma mesajlasmayı bana sadece full 3g ya da 4g hızında ınternet var 35 dolar odemeye razıyım hıc konusma ya da mesajlasma verme zaten ınternetım varken bunların hepsını bedavaya yapıyorum ama maalesef yok. Bir de turkıye de 3g hızında ınternet kullanırken amerıka da edge hızında kullanmak biraz koyar ınsana

Bu bakımından ulkemız operatorlerının sundugu secenekler cok daha ıyı her turlu paket var. Ne kadar kızıp sövsek de bu bakımdan daha ıyı oldugu gercek ıstersem 250 mb ıstersem 1 gb ıstersem 5 gb ıstersem de su an kı gıbı sınırsız ınternet kullanıyorum hem de ayda 9.90 tl ye. artı her yone 500 dakka ve 5000 msj 25 tl etti toplamda 35 tl. Bu konuda her turlu turkıye vatandaş için daha makul

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayrıca blackberry kullananlar cok sanslı bu konuda blackberry ınternet servıce aylık sadece 10 dolar t mobıle da. en uygun bır paket alın ustune blackberry ınternet servıce ekletın cok uyguna gelır. Blackberry cıhazımı 2 ay once sattım , hıc pısman olcagımı dusunmezdım ama su an bıraz pısmanlık var acıkcası bu tarıfe yuzunden.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı playmakers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 dolar a var verizon ve t mobile ın ama edge hızında ınternet verıyolar. dıger ozellıkler aynı yıne full mesajlasma konusma amerıka içi ama ben ne yapıyım amerıka ıcı full konusma mesajlasmayı bana sadece full 3g ya da 4g hızında ınternet var 35 dolar odemeye razıyım hıc konusma ya da mesajlasma verme zaten ınternetım varken bunların hepsını bedavaya yapıyorum ama maalesef yok. Bir de turkıye de 3g hızında ınternet kullanırken amerıka da edge hızında kullanmak biraz koyar ınsana

Bu bakımından ulkemız operatorlerının sundugu secenekler cok daha ıyı her turlu paket var. Ne kadar kızıp sövsek de bu bakımdan daha ıyı oldugu gercek ıstersem 250 mb ıstersem 1 gb ıstersem 5 gb ıstersem de su an kı gıbı sınırsız ınternet kullanıyorum hem de ayda 9.90 tl ye. artı her yone 500 dakka ve 5000 msj 25 tl etti toplamda 35 tl. Bu konuda her turlu turkıye vatandaş için daha makul
    Ama bide onların çerçevesinden bakarsan arama ve mesajlaşma sınırsız Amerika içi.İnternete gerek kalmıyor bu durumda.Onlarda iş yerinde ve kafelerde bile ücretsiz internet olduğu için telefonda intrernete gerek duymuyorlar.Aylık 10 dolara onlara göre yurt içi sınırsız konuşma ve mesajlaşma sunuyorlar.Amerika vatandaşına göre çok uygun oluyor haliyle..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benım blackberry var turkıyeden almıştim. sımdı ordan hat alıcam ve bis actırıcaktım. aldıgım hattı telefonuma takar takmaz konusmaya acılırmı? yoksa burdan gıtmeden telefonu yurt dısına mı ayarlatmam gerekıyor? bıde turkıyedekı gıbı bı hatta paket secıp mı uzerıne bıs ekletılıyor? burdakı faturalı mantıgımı nerden nasıl yaptırıcam. bıdaha bı anlatırmısınız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama bide onların çerçevesinden bakarsan arama ve mesajlaşma sınırsız Amerika içi.İnternete gerek kalmıyor bu durumda.Onlarda iş yerinde ve kafelerde bile ücretsiz internet olduğu için telefonda intrernete gerek duymuyorlar.Aylık 10 dolara onlara göre yurt içi sınırsız konuşma ve mesajlaşma sunuyorlar.Amerika vatandaşına göre çok uygun oluyor haliyle..
    Gercı adamları aylık 60 dolar bozmaz bır de boyle dusunmek lazım bız watcılar dusunuruz genelde bunları

Bu arada blackberry ıcın soyledıklerım de bır detayı gorememısım , o 10 dolarlık bis paketını aylık 50 dolarlık tarıfeye ek olarak alabılıyormusuz sadece yanı degısen hıcbırsey olmadı yıne

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayrıca blackberry kullananlar cok sanslı bu konuda blackberry ınternet servıce aylık sadece 10 dolar t mobıle da. en uygun bır paket alın ustune blackberry ınternet servıce ekletın cok uyguna gelır. Blackberry cıhazımı 2 ay once sattım , hıc pısman olcagımı dusunmezdım ama su an bıraz pısmanlık var acıkcası bu tarıfe yuzunden.
    inanılmaz yardımcı oldun , tesekkur ederim =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hangi operator aylık 10$ a yurtici sınırsız konusma ve mesajlasma veriyor?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gercı adamları aylık 60 dolar bozmaz bır de boyle dusunmek lazım bız watcılar dusunuruz genelde bunları

Bu arada blackberry ıcın soyledıklerım de bır detayı gorememısım , o 10 dolarlık bis paketını aylık 50 dolarlık tarıfeye ek olarak alabılıyormusuz sadece yanı degısen hıcbırsey olmadı yıne
    gecici bir mutluluktu benimki, bu yazdıgın gercek olmamıs olsaydı =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı skull_spear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar suan iphone 3g ye sahibim ve amerikada kullanmak icin bir hat ve internet paketi istiyorum sanırım hattı At&t alıcaz ama internet paketi fln nasıldır amerikada hic alan kullanan fiyat bilgisi olan varmdıır ? Cunku eger internet paketi alırsam viber ile cogu kisiyle rahatca konusabilecem ... Yani internet paketi + hat isimi gorecek ailemide bi tek kartlarla ararım diye dusunuyorum ...
    TMobile ın var, ben de senin aradığın şeyi arıyordum bayadır, 30$ a 5gb a kadar 4g hızında internet, sınırsız mesajlaşma ve 100 min. konuşma veriyor. linki veriyim
    Monthly 4G Prepaid Plans | Compare Prepaid Data Plans | T-Mobile

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla amerikada herkesin mutlaka internet paketi vardir telefonunda..ve bizzat kullanan biri olarak soyluyorum kimse turkiyedeki internet hizindan cok daha hizlilar.. biraz dikkatli incelerseniz 4g -5g hizindan bahsediliyor bazi paketlerde.. 3g hizinda internet cok yaygin zaten..amerika icinde eger telefon kullanacaksiniz az da olsa !! mutlaka sinirsiz tarife alin.. cunku arandiginizda hatta sizi caldirdiklarinda siz birini caldirdiginizda hesabinizdan para dusuyor oyle bir konuma geliyorsunuz ki cok az kullanimla 3-4 dolar gunluk harcama yapiosunuz.. t mobile daki 50 dolarlik kampanya sinirsiz konusma mesajlasma ve internet cok uygun.. evinize internet baglatma derdiniz olmaz.. nasilsa cogu kisi laptop alacagi icin orda laptopu oraya goturme derdi olmaz ve donerken fiyatlar daha uygunken alabilirler laptopu o zmn a kadar her yerde internet kullanabilirler.. 50 dolarin ustune 10 dolar daha oderseniz toplam 60 dolar yani aylik turkiyedeki sabit telefonlari sinirsiz arayabiliyorsunuz..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

amerikad edge hizi diye bisey kalmadi en kotu ihtimalle 3g dir internet.. hatta senin soyledigin 35 dolarlik tarife zaten 3g ve 4g hizinda internetten bahsediyor.. son olarak sakin at&t kullanmayin.. verizon a da bakmayin cunku verizon sim kart li bir sisteme sahip degil.. kendi telefonlarini satarlar uydu uzerinden hizmet verirler sim kart yoktur telefonlarinda.. kendi telefonunuzu verizon olarak kullanamazsiniz ordan da telefon alamazsiniz cunku sozlesme ile satarlar..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yani her türlü 50-60 dolar vericez ne amaçla kullanırsak kullanalım öyle mi? Bu fiyatların altında kimse hat vermiyo yada sadece internet paketini 10-15 dolara vermiyo? yanlış mı anladım?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

aynen internet paketi zataen 30 dolar civarindan basliyor.. ama en mantiklisi t mobile secenegi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hatlar faturalı mı,yoksa her ay 50 dolar verip paket mi satın alıyoruz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hatlar on odemeli ay basindan gidiyorsun tmobile e 50 dolarini oduyorsun 1 ay kullaniosun gunu geldiginde t mobile a bi daha gidip bi daha oduyorsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatlar on odemeli ay basindan gidiyorsun tmobile e 50 dolarini oduyorsun 1 ay kullaniosun gunu geldiginde t mobile a bi daha gidip bi daha oduyorsun
    teşekkürler en az 35 dolar vericez artık yapacak bişey yok.Blackberry messenger kullanmak istiyorum sadece aslında kız arkadaşımla konuşmak için. yurtdışı sabit hat aramalı + BIS paketim olsa yeter.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

evet ama amerikada cok az bile olsa cep telefonu kullanacaksan sinirsiz sekilde al mesaj ve aramayi o da toplam 50 dolar ama hic kullanmam diyorsan 35 lik ideal..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

t-mobiledan aylık paket aldığınızda +10 dolara uluslararası sınırsız arama ve sms hakkınız oluyor.en ucuz aylık tarife de 15 dolar aylık sınırsız abd içi sms konuşmanın dksı 10 cent.Yani toplamda 25 dolara abd içi ve uluslararsı sınırsız smsniz oluyor türkiyeyi sınırsız arıyorsunuz abd içi aramalarda da dk 10 centden konuşuyorsunuz.Ancak t-mobile için abd'nin aveası diyorlar.Bina içlerinde telefonunuz çekmeyebiliyormuş.Daha önce kullanan arkadaşlar bilgi verirse daha iyi olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı blackwind11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    t-mobiledan aylık paket aldığınızda +10 dolara uluslararası sınırsız arama ve sms hakkınız oluyor.en ucuz aylık tarife de 15 dolar aylık sınırsız abd içi sms konuşmanın dksı 10 cent.Yani toplamda 25 dolara abd içi ve uluslararsı sınırsız smsniz oluyor türkiyeyi sınırsız arıyorsunuz abd içi aramalarda da dk 10 centden konuşuyorsunuz.Ancak t-mobile için abd'nin aveası diyorlar.Bina içlerinde telefonunuz çekmeyebiliyormuş.Daha önce kullanan arkadaşlar bilgi verirse daha iyi olur.
    sitesinde, +10 dolarlık uluslararası tarifesini almak için en az 50 dolarlık paketin olması yazıyor diyor anladığım kadarıyla

For Monthly4G plans $50 and up. Not available for Prepaid - Pay by the Day and Pay As You Go plans.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

4g internet kullanimi icin soylemis onu...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet doğru gözümden kaçmış orası pardon

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitesinde, +10 dolarlık uluslararası tarifesini almak için en az 50 dolarlık paketin olması yazıyor diyor anladığım kadarıyla

For Monthly4G plans $50 and up. Not available for Prepaid - Pay by the Day and Pay As You Go plans.
    evet doğru gözümden kaçmış orası pardon

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben simdi sevgilimle watsuptan konuşcam o zaman ne yapmam lazım? bnm blackberrym onun iphoneu varda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)