Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 1234511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Six Flags The Great Escape Lake George/NY

HAVAALANINDAN LAKE GEORGE' A NASIL MI GİDERSİNİZ?

Bu Konuyu Mutlaka Okuyun!!

__________________________________________________ _____________________________
    wat 2008 de six flags the great escape'e gitmeyi dusunuyorum..
    Bu sene ilk gidişim olacak insallah..Daha once orada calısmıs arkadaslardan bilgi istiyorum...Ozellikle hangi pozisyonu oneriyorsunuz...
    calısma sartları, ortam gibi...önerilerinizi bekliyorum.....

Saygılar...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Six Flags The Great Escape (TANIŞALIM BAŞLIĞI) 08' 09' 10'

SIX FLAGS THE GREAT ESCAPE TANIŞALIM BAŞLIĞI 2008-2009-2010

Bilgi başlığı için : http://www.turkishwat.net/eglence-pa...html#post91418

bende merak ettim yaa.......

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de oraya gideceği bu sene bilgi verebilecek olan var mıııı lütfenn

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Giden arkadaşlarla tanışalım buradayken
    Çünkü orada çalışanların günlük 5 kişilik arkadaş limiti var. Paylaşırsınız değil mi o biletleri bizimle?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bu yıl oraya gidicem bi sorun olmazsa gidenler bilgilerini paylasırsa seviniriz toptan

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bende dün anlaştım six flags ile .. Ama eğlence parkına değil , hotel kısmına gidiyorum.Gidecek arkadaşlarla buradan haberleşiriz artık.

Lake George Photos 1

Lake George Photos 2
    Konu Fiorex tarafından (23-03-2008 Saat 02:34 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende bu sene arkadaslarımla oraya gıdıyorumm toplam 6 kısılık grubuzz vıze görüsmesıne gıdecez yakında, vıze kesınlessın bıletlerıı beraber alalımm belkı ucuzz olurrbız rıde operetörlük yapacazz ama zaten eglence parkında sabıt bır yerde calısılmazz süreklı konum degısıyor..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart From dessertsun...

Mrrba arkadaslar. bende burdan okuyordum oylesıne baktım,sıze kımse cvp vermemıs barı ben uuye oluyumda sıze cvp yazayım dıye dusundum..
    ben daha gecen yaz ordaydım.. papa john pızza da çalışltım... bnm ısım brz yorucuydu ama para ve saat yonunden + pızza yemesı yonunden guzeldı...

Normalde parltakı butun calısanlar yer degıstırmelerıne ragmen, bız daımı olarak papa john da calıstık, tek gıysısı farklı olan bızdık parkta... Kırmızı bazende yesıul.. normalde mavı elbıse gıyersını ve arkasında da parkınızı temıs tutun gıbı seyler yazıyor bzm kınde hıc oyle bısı yoktu...

Bzm işe gelınce bızım Chuck dıye supervisor var, bız burdan 2 arkadas gıttık ve onun gozune kısa zmanda girdik o yuzden haftada 6 gun çalısıyorduk.. yanı haftalık en az 40 ssatten ile 55-58 saatı buluyordu bzm kı...
    Ama brz da yorucuydu tabıkı, calışma suremız boyunca bıze 1,30 saat sanırı sımdı hatılamıyorum New York un baskentı olan Albany ye gıttık uzak olarak, baska çalışmaktan hıc bır yere gıdemedık calıştıgımız surece... Daha sonra da parktakı ısımız bıtırınce boston , nıagara, new york, washıngton ve phılıdelpıa yı ggezdık, 2-3 hafya boyunca...

Dgr departmandakı arkadaslar ıse brz yakınıyorlarda az saat verılıyor dıye ama parkta cınlı ve sıngapurlular gıdınce onlarda çalışmaktan şikayetçi olmaya basladılar...

Sıze onerım oraya gıdınce Papa John u secebilirsiniz, ama dgrlerıne gore baya yorucu, ama pizza yemesı, parası da fazla... Chuck ve Krısten e slm soleyın eger oraya giderseniz...

Bir arkadas demıs, otelınde çalışcam oaranın, otelde cankurtaranlık yapmak cok rahat, onu soyleyebilirm, eger ıyı çalışırsanız double yapma oranınız var ve parasıda gzl...

neyse daha sonra dvm ederız aslında cok sey var anlatılcak ....
    Konu dessertsun tarafından (25-03-2008 Saat 12:26 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum.Şehrin genel durumu hakkında bilgi verebilirmisin peki ? Neler yapılır ? Nerede ne var vs ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dessertsun arkadasım benim sana bi sorum olacak tecrübeli biri olarak biz ise baslama tarihimizi six flags a verdik ama bi arkadasımızda okul tarihi uymadı e malum tek de gitmek istemioruz.iki gün gec gitsek bi sorun olur mu is acısından??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bizde six flagsa gidioruz..

bizde new yorka siz flagsa gtcez..siz vizeleri fln aldınızmı..hatta ucak biletlerini tarihini flan ayarladınızmıı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Sız Flags

Alıntı aysun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende bu sene arkadaslarımla oraya gıdıyorumm toplam 6 kısılık grubuzz vıze görüsmesıne gıdecez yakında, vıze kesınlessın bıletlerıı beraber alalımm belkı ucuzz olurrbız rıde operetörlük yapacazz ama zaten eglence parkında sabıt bır yerde calısılmazz süreklı konum degısıyor..
    siz biletleiniz flan ayırrtınızmı..vizeleri fln aldınızmı yanii...bende oraya gtcem

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@Dessertsun (Deniz Kaim) arkadaşımızdan kısa kısa Lake George notları

**12'li kutu kolalar 3$ (Vanilyalı kola deneyiniz)

**Suları tek almayın, tek alırsanız 1$ , 12'li alırsanız 2.50$ dolar

**Lake George tatil köyü gibi, göl kenarında bir yerleşim yeri...

**Lake George - Six Flags taxi ücreti yaklaşık 12$civarında..

**İki tür taxi var.Biri mavi diğeri kırmızı.Eğer Six Flags'ten Lake George'a giderseniz kırımızıyı arayın derim.Çünkü o Gleens Fall'dan geldiği için daha yakın oluyor.Oralarda en uzak yere 15$ gibi bir taxi ücreti ödeyerek ulaşabilirsiniz.

**Lake George'ta hava hiç belli olmuyor.Hava açıkken bazen birden yağmur bastırabiliyor.Genelde 16.00'dan sonra 2-3 saat yağıp bitiyor.Yada sabah 07.00 de başlayıp 10.00 a doğru bitiyor ve sonra günlük güneşlik bir hava..Bazı zamanlar çok soğuk olabiliyor bazı zamanlarda da çok sıcak.Göl olduğu için nemli bir hava hakim.Ama genel olarak serin bir yer..

**Burdan giderken bir ince bir kalın sweat almanız yararınıza.

**Ayakkabı götürmemeniz mantıklı olur.Çünkü orada 10$ dan başlıyor.

**Alışverişinizi travel zamanına bırakmayın.Ondan 2-3 hafta önce yapın.İstedikleriniz kalmamış olabiliyor.

**Wallmart'tan gitiğinizde priz dönüştürücü alın.Biraz erken davranın ama bitebiliyor.

Denizle MSN üzerinden yaptığım konuşmalardan çıkan kısa başlıklar yukarıdaki gibidir.Umarım yararlı olur

Lake George'da güzel bir yer. Yazlık bir yer olduğu için hem eğlence var hem de iş imkanı. Aynı zamanda güvenli bir yer. O konuda hiçbir endişeniz olmasın. Ayrıca çok yakınıda outletler var hem ucuz hem de bilinen markalar var (timberland, reebok, tommy,gap,banana republic...). Eylül gibi alışveriş yaparsan fiyatlar iyice ucuzluyor ama beğendiğin bir şey olursa eylülden önce de al çünkü kalmıyor. Niagaraya ve Boston'a çok yakın oralara da gidebilirsiniz.

Buda Ŧι๏яєχ ® istihbarat servisinin çalışmaları sonucu gelen bir bilgi.Devamı gelecek ;
    Konu Fiorex tarafından (26-03-2008 Saat 01:42 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı spectacular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz biletleiniz flan ayırrtınızmı..vizeleri fln aldınızmı yanii...bende oraya gtcem
    bız daha bıletlerıde vızeyıde almadık. vıze görusmesıne 9 nısanda ankarada gıdecezz. vıze kesınlessın ırtıbata gecelım. sen vızeyı aldınmı pekı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aysuncum siz ne zaman gitmeyi düsünüyosunuz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sigma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aysuncum siz ne zaman gitmeyi düsünüyosunuz?
    Adım sadece 'AYSUN'. Daha tam olarak gıdıs tarıhımız kesın degıl ama hazıranın 3 yada son haftası olur heralde

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı aysun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adım sadece 'AYSUN'.
    Mükemmel bir cevap olmuş.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir cevap olmuş.
    Şimdi bende onu söyleyecektim süper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence cok gereksiz bi cevap olmus.herkes bi cok cevap verebilir ama gerginlik yaratmanın alemi yok.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bence cok gereksiz bi cevap olmus.herkes bi cok cevap verebilir ama gerginlik yaratmanın alemi yok.
    Nasıl gereksiz arkadaşım. Forumda ismini gördüğün birine direk "canım, cicim" dersen olacağı budur.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla yane haketmişssim
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@Dessertsun (Deniz Kaim) arkadaşımızdan kısa kısa Lake George notları 2

** Gidince internet bulup, SEVIS'lerinizi sponsorunuzun sayfasından onaylamanız gerekiyor.Laptop götürmek mantıklı olabilir çünkü genelde heryerde wireless var.ya da lake georgta kucuk bı dukkan var hediyelık esya satıyor ve camasır yıkatabiliyosun orya da 4-5 tane bılgısyar koymuslar
    oraya gıdebilirsiniz ..saat i 2 ya da 4 dolar olasa gerek..ya da en guzel yolu glens fall da kutuphane var oraya uye olup net e gırebilirsiniz.

** Çamasır için yerler var, oralarda yıkayabilirsiniz 2 dolar felan ücreti var.
    bi de bozuklukları biriktirin ışınıze cok yarıyacak camasır yıkarken, telefon ederken, gezerken araba parketmede...

** SSN (Social Security Number) Başvurunuzu gittikten 2 ile 4 hafta sonrasına kadar yapabiliyorsunuz.Sosyal sigorta ıcın once sızın sırtkete bı kagıt gelmesı lzm galıba tam hatırlamıyorum sonra gıdıp bas vuruyorsun o kagıt geldıkten sonra...yeri asagı glens fall da.opluca giderseniz daha rahat olur 5-6 hatta 7 -8 arkdas birleşin bı tksıye atlayın, 13 ya da daha az hatılamıyorum tutuyor taksı.En fazla 2 saatinizi alır ama biraz erken gidin derim...

**Gider gitmez city bank tan bı hesap actırın.ama cıty bank tan actırın , wal mart ta da subesı var ama pek tavsıye etmem.şimdi arasındakı farkı soyleyım.normalde us de kalıcı olmayana sadece bankamatık verıyorlar
    ama city bank a gıdersenız ama hemen gıdın derım, ordakıler tam olayı bılmıyor mu tam anlamadık bıze hem kerdı kart gibi hemde bankamatık için kullanıyoduk
    kredı derken yanı ınternette ve martkette kullanabilecegın.size ztn sorular soracak city bank takı genmelde kadın oluyo.Herşeye evet deyin haaa

**artı hediye de verıyorlar eger city bank a gidersniz , hediyeler bıze verdıklerı cam tencere ve kılıfı ıdı klıfını lep top koymustum tam lap top cantası gıbıydı
    sonra lokma takımı pense fln veriyorlar...

**Önemli bir nokta : debit kartı aldıktan sonra, gorevlının debıt kartı ıcın girdiği adress i aklınıza sokun ya da bır yere yazın banka ile sorun olursa ya da ınternetten adress onaylama ıcın onu yazcaksınız.Aksi halde kabul görmüyor.yani her zmn tam adressleri ogrenın her sey için , posta koduna kadar.

**Citybank : Six flags ten glens fall tarafına giderken, wal mart ı gectıkten sonra 1 km var yok . asagı yokus var yokuş bıterken sagınız da kalıyor, toys rus ın yanında (Lake georgta Citybank yok north bank var aklınızda bulunsun) City bank tan kartı aldıktan sonra artık wal marta gıdebilrisniz, pay chack lerınızi aldıkca hesabıma deposıt yaptırmak sıtıyorum deyın o heabınıza gecıyor.normal kart sade bankamtık ıcın olan yesıl oluyor, hem hesap ta kullanabilcegın ıse gold yanı parlak koyu sarı oluyor

**Eğer gold kartınız varsa internetten alışveriş yapabilirsiniz.www.amazon.com , www.hp.com, onerecegimm sıteler arasında.Buralara kartınızdaki tam adresınızi yaziyosunuz ve bırde nerye gelmesını istıyorsanız aldıgınız urunu , o adresi giriyorsunuz.six flags ın staff bolumunu adresını verbilirsiniz rahatlıkla.Gelince size söylüyorlar.Ben Laptopu oyle aldım mesela.Sipariş verdim sonra biz gezmeye gittik.6 gün beni staffda beklemiş laptop yanlız almadan once www.amazon.com dan ya da dgr yerlerden urunun nelerı ıcerdgıne resımlere bakmayın sadece,Paketin neler içerdiğini mutlaka okuyun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dessertsun arkadasım benim sana bi sorum olacak tecrübeli biri olarak biz ise baslama tarihimizi six flags a verdik ama bi arkadasımızda okul tarihi uymadı e malum tek de gitmek istemioruz.iki gün gec gitsek bi sorun olur mu is acısından??

HIc bir sey olmaz, ama eger iş durumu olarak secmek ıstedgın ozel seyler varsa oralar dolablır.... o kdr... Ama sıx flags e de gec gelcegınızı ve durumunuzu bıldırın ısınızı garantıye almıs olursunuz...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

macgyver´isimli üyeden Alıntı
    Arkadaşlar ben geçen sene Lake George'da idim.Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışayım.

İş açısından Six Flags'de ya da McDonaldsda çalışabilirsiniz.Six Flags son derece büyük bir eğlence parkıdır.En yaygın iş pozisyonu Ride Operator ve Food Attendant'tır.Kesin rakam veremem ama bu parkta tahminim en az 150 kişi çalışıyordur.Lake George civarında 4 tane MCdonals vardır.Bunlar Lake George'da,Wal-Wartın içinde,Route 9'da ve Exit 18dedir.

Ben geçen sene Lake George'da bilfiil 3 ay kaldım.Hem Six Flags'de hem de Mcdonalds'da çalıştım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar ben bu yaz Lake George,NY'a gidiyorum Waterslide World de lifeguard olarak calısıcam,,daha önce orda calışan var mı acaba??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Exclamation Lake George Hakkında...

Önce biraz coğrafya
    Arkadaşlar Lake George normal resident sayısı 1000(yanlış yazmadım)'dir.Ancak yazın bu sayı katlanır.Yazı geçirmek için son derece ideal olan bu yer kışın çekilmez olabiliyor.Lake George bir city değil town'dur.İsmini de içerisinde barındırdığı gölden alır.Lake George'a en yakın 2 tane yerleşim birimi vardır.Bunlar Queensbury(town) ve Glens Falls(city)dir.Lake George'dan takriben 10 mil civarı giderseniz Queensbury'ye ve buradan da 1-2 mil devam ederseniz Glens Falls'a varırsınız.

Aslında Lake George dediğimiz zaman ben Queensbury ve Glens Falls'ı daha katıyorum bu tanıma zira bu şehirlerin hepsi yukarıda da belirttiğim gibi birbirine çok yakın.İş açısından zorlukla karşılaşacağınıza ihtimal vermiyorum.Zaten giden arkadaşların hemen hemen hepsinin işi olacak ve ikinci işi de rahatlıkla bulabilirler.Ben geçen sene işimi orada bizzat kendim bulmuştum.

Lake George yazın kalınacak güzel bir yer olmasından dolayı onlarca otel,pansiyon,restoran..vs vardır ki bunların her biri de öğrenci arkadaşlar için aynı zamanda iş demek.

Bu forumda daha önce okumuştum.Bir arkadaş taksiyle işe gidersiniz demiş.Hatta 2 tür taksi olduğundan bahsettmiş(aynen doğrudur adlarını hatırlayamıyorum ama biri kırmızı diğeri ise mavi-beyaz renklidir).Taksiye onlarca defa bindiğim için fiyat konusunda en azından bir fikir edinmeniz için 10 millik(16 km) bir mesafa yaklaşık 10-12 dolar civarı tutar.Mesela taksiye 3 arkadaşınızla binerseniz adam başı 3 dolar ödersiniz.Yalnız şunu vurgulayım.Lake George'dan Glens Falls'a kadar hergün karşılıklı otobüs seferleri vardır ve otobüs ücreti 1 dolardır.Otobüslerde bulunan bus schedule alırsanız detaylı saatler elinizde bulunur dolayısıyla ulaşım problemini son derece ekonomik bir şekilde halledersiniz.

Kısaca sizlere Six Flags'den bahsetmek isterim.Ben Six Flags'de yaklaşık 1 ay kadar çalıştım.İkinci bir işde çalışmayı düşünmüyordum ama sonradan fikrim değişince başvurdum ve kabul ettiler.Türkiyedeki eğlence parklarının durumunu bilmiyorum hiç gitmedim ama size rakamsal bir örnek verecek olursam bu parkta en az 200 civarı kişinin çalıştığını duymuştum.

Aslında Six Flags parkı eğlenmek için de çalışmak için de son derece ideal bir yer.Ben McDonalds'da günde 8 saat civarı çalışıyordum ve ne kadar yorulduğumu hiç anlatamam.Bazen kendi kendime yalvarırdım bir 3-4 dakika müşteri gelmese de biraz dinlensem diye.Gerçi Mcdonalds'ların bulunduğu yerlere göre müşteri yoğunlukları değişir ayrıca öğle ve akşam belli saatlerde dükkan dolup taşar ama şunu açıklıkla söyleyebilirim ki sabah 9 akşam 10 arası dükkanda hiç müşterinin olmadığı süre 15 dakika etmez.Bu da demektir ki boş durmak için pek vaktiniz olmaz.Şimdi Six Flags'e tekrar dönecek olursak hemen hemen bütün işler o kadar kolay ve rahattır ki kolay kolay yorulmazsınız.Ben hem Mcdonalds'da hem de Six Flags'de çalıştığım için(ki bu konuda yalnız değilim ehr 2 işte de benimle çalışan 2 arkadaşım daha vardı) kendimce o zamanlar bir oran kurmuştum.McDonalds'da her 1 saat çalışma bence Six Flags'de 3-4 saat çalışmaya eşittir(lütfen abarttığımı düşünmeyin).

Yalnız Six Flags ile ilgili bir noktanın altını çizmek istiyorum.Geçen sene 100'den fazla türk çalışıyordu bu parkta.Neden bilmiyorum ama Six Flags çoğu şirketin gözdesi ve şirketler öğrencilerini gruplar halinde buraya yönlendiriyorlar.Akşam işten çıktığımız zaman otobüse bindiğimizde 25 kişilik otobüsde en az 20 tane türk olurdu(aslında garip bir durum değil zira 4 kişilik tipik bir amerikan ailesinde en az 2 ya da 3 tane araba olduğunu ve Amerika'da 500 ya da 1000 dolara bile araba alabileceğinizi düşünürseniz normal bir durum)

Arkadaşlar son bir not: JFK havaalanı ile Lake George arası yaklaşık 220 mildir(km cinsi için çarpınız 1,6)(bakınız www.mapquest.com)Biz geçen sene jfk'den Lake George yani nerden baksanız en az 300km lik bir yolu taksi ile gitmiştik

Taksiye hiç unutmam(nasıl unuturum) 480 dolar vermiştik ama 6 kişiydik adam başı 80 dolar düştü.

Neyse şunu demek istiyorum:JFK'den LAke George'a gidiş için aşağıda alternatifler mevcuttur, lütfen kendiniz için dikkate alınız.

1.Greyhound otobüsleriyle(www.greyhound.com) gidebilirsiniz ki geçen sene bazı arkadaşlar bu şekilde gelmişti ve 50 dolar ödediklerini söylemişlerdi.

2.Daha önceden rezervasyon yaptırırısınız ve havaalanından araç kiralayarak gidersiniz.Burada önemli olan arabayı aldığınız yerden farklı yere(return the car to a different location) bırakacak olmanızdır.Yolu nasıl buluruz demeyin eğer arabaya GPS sistemi de alırsanız(günlüğü 10 dolar civarı son derece ekonomik) emin olun bütün Amerika'yı bile baştan başa kaybolmadan son derece rahat gezersiniz.Ayrıca yolda istediğiniz yerde durursunuz,manzara seyredersiniz ..vs

3.Bir diğer alternatif ise JFK'den tekrar uçağa binebilirsiniz.Yalnız Lake George'da havaalanı yok ve en yakın havaalanı Albany'dir(havaalanı kodu: alb)Albany'den de Lake George(arası 60 mildir) otobüsle gidebilirsiniz.Uçakla gitmek pahalı gibi gözükse de bir ihtimal ucuz da olabilir.Yani araştırmak lazım.

Konu epey dallandı, bayağı da uzadı.Artık idare edin

Yardımcı olabilirsek ne mutlu bize!
    Eğer spesifik sorularınız olursa cevaplamaya çalışabilirim.
    Son bir not:Bu yaz inşallah yine orada olacağım.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Verdiğin bilgiler için teşşekür ediyoruz @macgyver

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Rica:)

Ben teşekkür ederim efendim.

Gerçi yazıyı okudum sonradan bayağı dağınık duruyor ama dediğim gibi oraya gidecek arkadaşlar için bildiğim kadarıyla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

konaklamadan da biraz bahsetseniz çok ii olurdu yav.nerede kalınıyo parka uzaklığı nedir? kalınan yerler temiz midir, ortamı nasıldır?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ARKADASLAR ORADA CALISAN BAYA BIR ARKADASIM OLDU GECEN SENE HEPSININ TEK TAVSIYESI VAR KIM GIDECEKSE 5.BOLUMDE CALISSIN HAFTADA 50 SAATTEN ASSAGI IS OLMUYORMUS VE SAGLAM PARA KAZANILIYORMUS 5.BOLUMDE..FIFTH ZONE DIYE GECER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)