Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg, VA konaklama !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amadeus slm.gecen yaz wıilliamsburgda mıydın?nerde kaldın?isim nedir?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı serkan_williamsburg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaslar ben 1 hazıranda virginia williamsburg a gıdcem(marriott hotel) daha onceden bu bolgeye gıdenlerınız var mı ? veya bu yaz gıdcek olan ?? onceden gıden arkadaslarımızı nasıl uygun kalcak yer bulabılecegımız konusunda bılgı verırlerse sevınırım sımdıden tesekkurler.....
    SELAM arkadaslar bende sıteye henuz uye oldum suanda williamsburgdayım ben de marriott da baslıyorum calışmaya beraber kaldıgım ukraınalı kız var oda IHOP ta baslayacak burda hostelde kalıyoruz haftalık 68$ guzel bır yer sorun yok ama eve cıkmayı dusunuyoruz eger anlaşabılebegımız bırılerını bulabılırsek ve 2. işimize baglı tabıykı hadı gelın yaa turk yok fazla sımdılık cok sıkıcı bulgar ogrencıler çekılmıyor bı sorunuz olursa burayla ılgılı havalımanından gelış konaklama vs her turlu yardımcı olurum cigdempercin89 maıl atabılırsınız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı balbadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selam, bende bir arkadaşımla beraber marriott otelde çalışacağız, 15 haziran başlama tarihi. konaklama olarak da otel pine apple housing ' i ayarlamış. biz daha uçak bileti almadık, tavsiyesi olan varsa çok sevinirim, teşekkürler.
    ben pineapplehousingde kalıyorum suanda bılgı verebılırım isterssenız

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

vizeyi alırsam 13 haziranda görüşmek dileğiyle cqdem. İş arkadaşı olacağız bir terslik çıkmazsa desene

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewtttt!!!!!!!!!!!!!! hadı nerdesınız yaaaa ben cok erken geldım galıba hepımıze bol kazançlı ve eglencelı bır yaz dılıyorum... gelın tanışalım kaynaşalım bı turku ancak bır turk anlar benım oda arkadasım ukraınalı onlada anlaşıyoruz ama oda bızden sayılır mentalıtesı aynı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide gordugum kadarıyla 3 tane marrıott var burda ben williamsburg marrıott dayım adresi 50 kingsmill rd burch gardena yakın olan

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yok benim o değil daha yukarıda galiba spring hill suites benimki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o zman pineaple housınge yakın senınkı bızımkı uzak yaa ((( ama obama bızım calışacagımız yerde kalmış

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cigdem oralarda hava kaç derece civarında şu an ?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı PromiscousBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cigdem oralarda hava kaç derece civarında şu an ?
    40 derece desem inanır mısın
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çiğdem pineapple nasıl memnun musun? biz de orada kalacağız da

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ??

Alıntı cqdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pineapplehousingde kalıyorum suanda bılgı verebılırım isterssenız
    slm pineapple suan nasıl yanı kalck yer kaldı mı gecen sene bız geckalmıstık yer bulamamıstık.bılgı verırsen sevınrım tsklr

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı akustik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm pineapple suan nasıl yanı kalck yer kaldı mı gecen sene bız geckalmıstık yer bulamamıstık.bılgı verırsen sevınrım tsklr
    Geçen sene ne zaman gittin pineapple'a ve yer bulamadın?Tam tarih hatırlıyor musun?Bide grup mu gitmiştiniz?Bu arada isim atahan.Geçen sene de williamsburgdeydim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart williamsburg IHOP 2027

MERHABLAR...
    Ben 20 haziranda williamsburg ta olacağım..Ihop 2027 restaurant ta hostess olarak çalışcam.. Daha önce orada çalışan arkadaşlar işyeri, işveren ve williamsburg hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim.. Ayrıca 13 haziran işe başlama tarihimde bu yıl geç başlayacak olan sınavlarım yüzünden 1 hafta rotarlı gideceğim.. danışman şirketim işverene haber verdiğini söyledi ama umarım bir sorun çıkmaz.. birde 20 haziranda akşam 5 te uçağım ogün işe başlama imkanım olmayacak sanırım 21 inde işverenle görüşebilirim heralde buda sorun olmaz umuyorum.. işvereni bundan da haberdar etmem mi gerekiyor..???

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben orada çalışacağım.2. gidiyorum bu sene.İşe başlama tarihin biraz geçmiş.İş vereni haberdar edersen iyi olur.21inde iş verenle görüşürsün.Ondan sonra 3-4 gün training var.1 hafta sonra ciddi çalışmaya başlarsın.İş yeri bence iyi.En azından eğlenceli bi yer.Ama sanırım baya bi hostes var bu sene.O yüzden pek fazla saat alamayabilirsin.Williamsburg hakkında baya bi yazı var.Onları okursan daha iyi olur.Başka soruların olursa yardımcı olabilirim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene ne zaman gittin pineapple'a ve yer bulamadın?Tam tarih hatırlıyor musun?Bide grup mu gitmiştiniz?Bu arada isim atahan.Geçen sene de williamsburgdeydim.
    on hazıran ordaydım.bizim biraz karısk oldu ısler fln sıkntılar vs.travel ın de kaldık sonra clarıon da kaldık.yer yoktu bız gıttıgmzde.bu snee self gıdoruz ıkı arkds.aynı otelde calısacgız iş konusnda sıkntı yok kalacak yer var cok ama tercıh olrk clarıon pıneapple bunlar ıyı olur outlete yakınlıgı cok ıyı bısıklet işyerı uzaklıgını ortadan kaldırır zaten otobusler cok ıyı yanı kırk dakıkada bır gecıor.alize içinde uzak dusyor ama taksıler uygun yanı bılrsın.karsılsmıs olmamız lazım aslında görmüşzdür belkı bırbırmızı.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı akustik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    on hazıran ordaydım.bizim biraz karısk oldu ısler fln sıkntılar vs.travel ın de kaldık sonra clarıon da kaldık.yer yoktu bız gıttıgmzde.bu snee self gıdoruz ıkı arkds.aynı otelde calısacgız iş konusnda sıkntı yok kalacak yer var cok ama tercıh olrk clarıon pıneapple bunlar ıyı olur outlete yakınlıgı cok ıyı bısıklet işyerı uzaklıgını ortadan kaldırır zaten otobusler cok ıyı yanı kırk dakıkada bır gecıor.alize içinde uzak dusyor ama taksıler uygun yanı bılrsın.karsılsmıs olmamız lazım aslında görmüşzdür belkı bırbırmızı.
    Büyük ihtimal karşılaşmışızdır.Ben clarion'da kaldım hepiBu sene 250$ istiyolarmış haftalık oda için.Geçen seneden arkadaşlar kalmıyorlar clarionda çok pahalı diye.Pine Apple ve super 8'de kalan çok bu sene.Gidince bakcaz artık.Clarion o kadar pahalı olursa ve kafama göre adam bulamazsam Pine Apple'da kalcam artık bende.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimal karşılaşmışızdır.Ben clarion'da kaldım hepiBu sene 250$ istiyolarmış haftalık oda için.Geçen seneden arkadaşlar kalmıyorlar clarionda çok pahalı diye.Pine Apple ve super 8'de kalan çok bu sene.Gidince bakcaz artık.Clarion o kadar pahalı olursa ve kafama göre adam bulamazsam Pine Apple'da kalcam artık bende.
    ev var aslında cok uygun ama uzak dusyor sans artık olmadı clarıon dort kısı cokta pahalı deıl bakacz artık en ucuz travel ınn ama orasıda kalck gıbı deıl yanı bız nasıl kaldık o kadr zman yazık oldu.neyse bu sene tecrubelıyız artık.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Aynen.4 kişi olunca ucuza geliyor.Adam bulmak lazım.Travel Inn gerçekten çok kötü.İyi kalmışsınız siz orda.Bu sene tecrübe farkını kullanmamız lazım artık.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederim.. belli bir kontenjanda olmuyor mu hostes yada diğer işler?? birde new york a ineceğim ordan otobüsle gidiliyormuş sanırım williamsburg a.. 40-50 dolar gibi bişey dediler otobüs fiyatı için ama pek emin değilim.. birde gittiğimizde karşılayan oluyormu nasıl bir prosedür izleniyor ilk defa gitceğim için hiç bir fikrim yok.. gerçi erkek kardeşimle birlikte gidiyoruz daha doğrusu o benden 1 hafta önce gidecek.. kalacak yer konusunda istanbuldaki şirketimiz bir motel ayarlamış ama sizce ev kiralamak ne kadar doğru olur??

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Tabi kontenjan var ama biraz fazla fazla.Anlamıyorum neden o kadar çok adam alıyorlar.Gittiğinde karşılayan olmaz.Otobüsten inince gideceğin otele otobüs ya da taksiyle gidebilirsin.Taksiyle çok yazmaz.Otobüste de orada sorabilirsin birilerine.Onlar söylerler.Gittiğinde çekinme soru sormak için.Mutlaka biri bişey söylüyor.Ev kiralamak o kadar kolay değil.Siz bi gidin otelinize yerleşin işe başlayın ondan sonra düşünürsünüz ev kiralamayı falan.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim .. hemen kiralıcaz demedim zaten ) merak ettim o yüzden sordum çok teşekkürler..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Hava nasıl olur? sanırım biraz yağmurluymuş ama ben ne kıyafet götüreceğim konusunda şaştım kaldım.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Hava bu mevsimde çooook sıcak oluyor.Ama eylülde biraz yağmurlu oluyor ve serinlemeye başlıyor.İnce bir ceket ve yağmurluk yeterlidir.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sanırım bende pineapple'a gelicem. UNO'da çalışacak olan yok mu ya
    Türkiye'de yapılmış en güzel çalışmalardan biri.
    http://youtu.be/Bn-tgspTjm4

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hava inanılmaz sıcak ve nemli ona gore kıayfet getırın .. pineappleında meşur partıleri başladı bende çıkıyorum pineappledan 2 hafta mariott bedava konaklama verdi Amy die biri var pineapple'ın sorumlusu saolsun cok anlayışlı kalıcak yer 2 hafta sonra ev yada hotel bulamassam gerı gelıcem buraya..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hava inanılmaz sıcak ve nemli ona gore kıayfet getırın .. pineappleında meşur partıleri başladı bende çıkıyorum pineappledan 2 hafta mariott bedava konaklama verdi Amy die biri var pineapple'ın sorumlusu saolsun cok anlayışlı kalıcak yer 2 hafta sonra ev yada hotel bulamassam gerı gelıcem buraya..
    slm pineapple oda fiytlari hakkinda bilgi verir misin ve suan icin bos oda durumu tsklr

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm pineapple oda fiytlari hakkinda bilgi verir misin ve suan icin bos oda durumu tsklr

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 11 haziranda ordayım bakalım konaklamayı napcaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Williamsburg a kaç kişi gidecek ? Bu konuda form açılabilir gidecek olanlarla burda görüşmemiz iyi olur.

Bizim bir tarafımız Williamsburg artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)