Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "amadeus"bir wat hikayesi williamsburg virginia

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart "amadeus"bir wat hikayesi williamsburg virginia

Benim wat hikayemde arkadaşımdan etkilenip başladı.Bi gün bakıyorum facebook’da ortaokuldan arkadaş amerikaya gitmiş.Adamın times’da fotoğraflar falan.Hadi yaaaa!!! diyorum.Ben niye gitmiyorum amerikaya.Hemen gidiyorum babamın yanına böle böle anlatıyorum olayı gitsem mi falan.Bana sponsor olurmusun verdiğin para çıkıyormuş amerikada.En az 5000 dolar falan kazanılıyormuş.O şirkete verilen parayı getiririm diye büyük bi duygu sömürüsüyle ikna ediyorum(bu arada şirkete verdiğim parayı getircem diyip 9 dolarla geri döndüm orası ayrı) Hemen kalkıştım işe.İş fuarları derken williamsburg virginia’da IHOP’da host olarak işi buldum.Arkadaşlara sölüyorum host olcam diye adamlar “ o ne lan!!” diyolar.Ne bileyim diyorum bende.Sanırım gelenleri oturtuyomuşsun diyorum.Direkt cevap da “salak mı onlar?Kendileri oturamıyorlar mı oluyor?” tabi neyse bu kısmı geçeyim amerikaya gidiş kısmına geleyim.
    Finalleri bitirir bitirmez yola çıkıyorum izmir’den.Lufthansayla izmir-münih-new york gidicem.Akşamdan içimde öle bi heyecan var ki sormayın.Aslında heyecandan çok korku var.Annem nasıl işlere kalkıştın böle.Nasıl bulcan falan böle bi telaş içinde.Anne diyorum zaten stresliyim yapma böle.Uzun bi yolculuk sonunda varıyorum sonunda New York’a.Tamam varıyorum ama tamamen sudan çıkmış balık gibiyim.Nerdeyiz len nereye geldik.İndik havaalanına ama burdan nereye gitcez modundayım.Ona sor buna sor derken bi otobüs buluyorum havaalanında penn station’a giden hemen son anda biniyorum ona.Yanımda bi adam var.Tam bi izbandut.Güney Afrikadan dünya kupasından geliyomuş.Başlıyorum onla muhabbete.Tabi aslında o konuşuyo ben anlamaya çalışıyorum.Ne zaman geldin amerikaya diyo.Ben diyorum 1 saat falan oldu.Adam tamamen şaşkın bakıyo manyak mı bu diye.Neyse sonunda geliyorum penn station’a.Sözde penn station diye grand central’In önünde indiriyolar beni.Burası neresi nerdeyim diye bakınıyorken yine benle birlikte 3 tane daha kız iniyor otobüsten.Aynen onlarda benim gibi bakınıyorlar çevrelerine.Soruyorum hemen nereyi arıyorsunuz falan.Penn station diyorlar.Aaaa iyi diyorum hadi bulalım.Yolda başlıyoruz muhabbete.Kızlar belarusdan gelmişler.Bi otelde housekeeping yapcaklarmış.Hangi şehirde çalışcaksınız diyorum.Virginia Williamsburg demezler mi Hadi yaaaaaaaa!!!!! Diyorum şansa bak Neyse geçeyim burayı Sonunda uzun uğraşlarla buluyoruz penn station’u williamsburg’e bileti alıyoruz ve bi bakıyoruz ki bilet 12 saat sonra.Napcaz falan takılıyoruz bütün gün new york’da.Akşam times’da vakit geçiriyoruz.İşte o zaman “Ne güzelmiş beeee diyorum iyiki gelmişim filmlerde gördüğüm yerde şimdi ben foto çekiliyorum falan” 12 saatin üstüne 7 saatlik de tren yolculuğunun sonunda geliyoruz williamsburg’e.Hava bi İzmirli olarak bana normal geliyor(ortalama 40 derece civarıydı) ama bu belaruslular yanıyor tabi.Üstüne üstlük hiç birimizin kalcak yeri de yok.Bütün yol boyunca onu düşünüyoruz sonunda birlikte kalmaya karar veriyoruz Williamsburg amtrak station’da zenci bi görevliye soruyoruz nerde kalalım diye.Adam kızlarda varsa bende kalabilirsiniz diyor.Olaya bak diyorum.Apaçilik burda da varmış Sonunda bi adres alıyoruz bi görevliden gitmek için yola çıkıyoruz o otele.Atlıyoruz hemen taksiye.Şöföre bakıyorum tam Karadenizli tipi.En sonunda dayanamıyorum soruyorum nerelisiniz falan.Adamın cevap “rize Hemşin” Vaaaay diyorum ben de izmirden geliyorum falan hemen hikayeyi özet geçiyorum ona.Abi boşverin orayı ben sizi öğrencilerin kaldığı otele götüreyim sizin dediğiniz yer çok pahalı diyor.Abiye uyup gidiyoruz oraya.tabi büyük bi takdirini de alıyorum abimizin 3 tane belaruslu kızla olunca Neyse gidiyoruz otele tutuyoruz odayı birlikte.Otel tam abimizin dediği gibi full watçı ama sanki rusya.Bi kişi mi İngilizce konuşmaz.Herkes rusyadan gelmiş sanki.Bi kaç türk ve rus-ukrayna-belarus olmuş otel.Bu kadar uzun bi yolculuktan sonra ertesi gün işe gidiyorum.Managerle tanışıyorum falan.Bana host’a ihtiyacım yok server olmak istermisin İngilizcen iyi falan yapabilirsin diyor.Ben soruyorum saati ne kadar falan 2,75+tip diyince az falan diyorum başta istemiyorum tabi ama sonunda başka şansım olmadığını anlayınca kabul etmek zorunda kalıyorum. Tabi sonraki zamanlarda da server olmanın kıymetini anlıyorum orası başka(Kesinlikle herkese öneririm serverlığı bu arada) İlk başta o kadar zorlanıyorum ki.Yemeklerin hepsi farklı herkes bi şey soruyo ben bi bok bilmiyorum.Hayatımda ilk defa pancake görmüşüm müşteri saçma sapan pancake soruları soruyor.bende cevap olarak sadece anlamsız bi gülümseme ve sorry ı don’t know. Tabi böle cevap olunca tip’de az oluyor.Baya moralim bozuluyor tabi.Sonunda bi kaç hafta geçiyor tabi alışmama işe.şehire ve otele falan hemen uyum sağlıyorum tabi.İlk paycheckden sonra araba almaya karar veriyorum.Manager’imle konuşuyorum “boş ver arabayı aylık kirala istersen diyor.Bi arkadaşının arabasını kiralayabileceğini sölüyor.Çok aklıma yatiyor bu iş 2001 model Hyundai Accent’i aylık 500 dolara full inspection kiralıyorum.(bu şekilde aylık araba kiralama bulabilirseniz tavsiye ederim.)Araba da olunca altımda yok artık benden iyisi.Neredeyse tuvalete bile arabayla gidiyorum o kadar yani Tabi bundan sonrada gezme eğlenme kısmı başlıyor.Onu da artık en kısa zamanda paylaşıcam.Umarım sıkılmamışsınız ne anlatıyo bu a.q dememişsinizdir.
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

abi yaziyi gorunce altina direk ozet gec yazcaktim ama guzel yazi olmus devamini bekliyorum server'lik candir can

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam cok guzel devamını getirirsin umarım...birde ben beleruslulara takıldım,sen dırek orayı atlamıssın.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ya abi eğlence kısmınada soleee azdan degınseydınde bole fragman olayı gıbı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu rus,belarus olayını bıraz daha açarak anlatırız umarım devam yazımızda )takipçinim ..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yarın umarım yazıcam eğlence kısımlarını da.Belarus kısmını anlatıcamama süresiz uzaklaştırılırmıyım diye çekiniyorum
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

güzelmiş izmirli kardeşim
    when life gives you lemons, make lemonade

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın umarım yazıcam eğlence kısımlarını da.Belarus kısmını anlatıcamama süresiz uzaklaştırılırmıyım diye çekiniyorum
    sen gıdersen bızde gıderız agaaa her turlu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

uzaklastırılabılırsın tabı rtük'ün izin verdiği ölcüde konusabılırsen o baska

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen gıdersen bızde gıderız agaaa her turlu
    Eyv kardeşim
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yok ya bence uzaklaştırma olmaz,wat zaten 18 yaş ustu yapılabilen bir etkinlik,ilkokul cocugu yokki bu forumda
    tabii sende söver gibi anlatmazsın iyi olur,yani sende bu şekil açıklayabilirsin;
    Konu OneTouch tarafından (09-04-2011 Saat 12:05 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla iyi ki sen olcan williamsburg da

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

yıkıLdım bu yoruma Kafama sıkacam az kaLdı Virginia yı özLedim be birader, rus ukrayna belarus faLan diyince adam bi tuhaf oLuyor

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yazıma istek üzerine “belarus” kısmınla devam edeyim.Şimdi zaten hiç birimizde kalcak yer yok sonunda birlikte kalmaya karar verdik kızlarla. Amerikaya geldik otel bulmadan kız buldum modundayım.Annem soruyo kimle kalıyon nerde kalıyon falan.Benim cevap belaruslu 3 arkadaşla tanıştım burda onlarla kalıyorum diyorum.(1 ay boynca 3 belaruslu erkekle kaldığımı düşündüler o başka) Ne kadar İzmirli olsam da, türkiyenin rahat şehirlerinden birinde yaşıyor olsam da bi çok şey farklı gelmeye başlıyor tabi.Kızlar banyodan çıkıyor bütün gün havluyla, iç çamaşırıyla takılıyorlar önümde hiç bi çekinme rahatsızlık yok tabi.Neyse bu kızlardan biri kız arkadaşım oluyor yaz boyunca.Bu sene de birlikte gidiyorum inş onunla.Ayrıca otelde de olay aynı tabi 2-3 türk dışında herkes rus herkes de bi rahatlık hakim böle.İşte diyorum bende, iyi ki gelmişim buraya hemen sevdim burayı Altımda arabanın olması ve en önemlisi esmer olmak ruslar için ekstra bi çekicilik nedeni.Zaten bizde de ayrı bi sempati var tabi onlara karşı Wiliamsburg’un neredeyse tek diskosu olan mekana gidiyoruz geceleri.Şimdi bende bi korku var yaş 21 değil nasıl iççez falan rezil olcaz kıza. Gidiyorum diskoya bi araba var kapıda plakasi “34 PLT 34” (bilmeyenler için polat alemdarın dizideki arabasının plakası)Virginia plaka hadi yaa diyorum kimin bu acaba.Arabaya mal gibi bakınca sahibi geliyor hemen “ne o len çok mu beğendin a.q” diye sesleniyor. yok ustaaa diyorum.Plaka süpermiş.Meğer adam diskonun görevlisiymiş.(Nerdeyse gittiğim bütün diskolarda türk bi bodyguard vardı.Çok iyiliklerini gördüm)Hemen muhabbeti yapıp pasaport bile göstermeden içki içebilir bilekliğiyle abimiz içeri alıyor beni.Tüm yaz çoook kıyağını gördüm abimizin delikanlı adamdı Sonra club’a gidiyioruz mekana girince başka bi türk arkadaşla kendimizi kenan imirzalıoğlu sanıyoruz böle.herkes bakıyo ne kadar da olsa bi utangaçlık hakim tabi ilk başlarda.Niye bakıyorlar falan tabi sonra kullanıyoruz bu fırsatları orası başka.Daha ileri gitmeyim uzaklaştırılmam yakındır Bi süre sonra çevreyi de yapınca canımız sıkılıyor hadi beach’e gidelim hadi washington’a gidelim takılıyoruz devamlı diskolar barlar falan.Neyse iş-güç, disko-bar koşuşturuyoruz bütün yaz boyunca.Hayalimde artık gezmek var tabi, hadi artık şu new york’a gidelim de gezelim şu paraları yiyelim diye sabırsızlıkla bekliyorum.Sonunda yine belaruslularla gidiyoruz new york’a.Ayarlayoruz hosteli.(hostel104 kesinlikle tavsiye edilir.) Tabi direkt şehre kaptırıyoruz kendimizi.Bi limuzin turu buluyoruz.kişi başı 30$’a.Gelip kapıdan limuzinle alıyorlar gece boyunca 2 farklı diskoya götürüyorlar girişler ücretsiz.Hemen atlıyoruz gidiyoruz.Mekana yaklaşıyoruz hemen bizi kapıda karşılıyorlar sanki çok zenginiz gibi.Dışarda millet sıra bekliyor girmek için, bize süper muamele.VIP’den içerde alıyorlar masaya falan.Hemen şişe geliyor ama tabi bize biraz kol gibi ….Neyse Hemen anlıyorum tabi süper muamelenin nedeniniAma bütün yaz çalıştık ye parayı a.q karıya kıza alkola yatır bi daha gelebilcen mi new york’a sanki diyorum.(mekanın adı “The Box” yolunuz düşerse kesin gidin derim.Çok iyiydi)Sonuna kadar yiyorum parayı new york’da bir hafta boyunca. Bence iyi bir şekilde geziyorum new york’u .Sonunda geri dönme zamanı geliyor tabi.Gidiyoruz havaalanına ayrılık çoooooook zor oluyor tabi özellikle kız arkadaşımdan.Seneye tekrar buluşmak üzere söz verip uçağa atlayıp geri geliyoruz.İçimde hala bi özlem mevcut.Giden arkdaşlar bilir.Fotoğrafları görünce bile içimde bi tuhaf özlem hissi oluyor.Umarım sıkmamıştır sizi ne diyo bu p.ç dememişsinizdir.Şimdiden herkese iyi ve eğlenceli wat diliyorum.
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Oğlum hikaye çok güzel artı çok iyi anlatıyorsun lan. Adam rahat. Ne güzel anlatıyor. Devamını bekliyorum şu anda sabırsızlıkla. Tabi anlatacaksan yani. Hayallere dalarak okudum. Artı olarak bir önerim var. Hikayeye ilk başlığı düzenleyerek devam et ki rahat rahat okuyayım. Beyler açın belaruslular. Sen de özet geçme çocuk.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bu 34 PLT 34 anlamadim kanka orayi bi acsana amerikada turk plaka mi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

wayy beeeeeee işallah bende senın wat gezıne yakın bı wat sezonu gecırırım cok ıyıymıs yawhemen şimdik dısarı cıkasım geldı yaaaaaa arkadaslaı arayıp hadın lem gıdıyoz kalkın dıyesım geldı :

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu 34 PLT 34 anlamadim kanka orayi bi acsana amerikada turk plaka mi
    Yok plakaya istediğini yazdırabiliyorsun.Bi plaka görmüştüm yine virginia'da adam "sikici" yazdırmış Tabi Türktü adam.Bu bizim abi de tam bi kurtlar vadisi fanatiği.Plakasını öle almış.Polatın arabasının plakası.
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

len diyorum o arabayi elazig'da gormustum anladim yazi guzel bugun biraz daha acilmissin.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Daha neler anlatıcam ama...
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

senin icin ozel izin mi cikartsak konu basligina sifre koyalim okumak isteyenler alsin sonra aaa bu ne ne kadar ayip demesinler

nasil fikir?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Foruma yönetici falan olursan böyle bi izin bekliyorum artık
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

desifre etmesene abi saka bi yana kufur icerigi olmadan anlatilabilcegi kanisindayim ama prosedur neyse o

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yaw bu WAT programında türk erkekleriyle ve eski Sovyet ülkeleri kızlarının ilişki kurması cliché oldu artık =)))
    Her wat türk erkeğinin gönlünde bi rus kızı yatıor =)))

Ben iki sene oldu gideli WAT'a şimdi Ukraynada yaşıorm =)) O derece Bakalım hemşerim amadeus ne kadar götürecek
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw bu WAT programında türk erkekleriyle ve eski Sovyet ülkeleri kızlarının ilişki kurması cliché oldu artık =)))

Ben iki sene oldu gideli WAT'a şimdi Ukraynada yaşıorm =)) O derece Bakalım hemşerim amadeus ne kadar götürecek
    bende yerLeşicem ukraynaya az kaLdı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Benim bir ilişkim olursa da amerikalıyla olsun usta. Amerika'ya yerleşeyim. İstemem beyaz tenli rusları. İsterim de öyle değil

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ciddi diyorum tek isteğim ukraynaya yerleşmek.okul biter bitmez orda MBA'a başvurcam.Takip ettiğim kadarıyla sende orda yüksek lisans yapıyorsun sanırım.
    ""Let the game begin""

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bir ilişkim olursa da amerikalıyla olsun usta. Amerika'ya yerleşeyim. İstemem beyaz tenli rusları. İsterim de öyle değil
    warmı amerikaLı hatunu tavLayabiLecek kadar diLin.. Bizim arkadasLar kaLkışmıştıda yaptığı espiriLeri biLe anLamıyorLardı kız amerikadaki bi talk showda geçen olaylardan bahsetmiş kendi kendine güLmüş bizimkiLer maL maL bakmıs tabi USA lı tawLamak için hem diLinin cok iyi oLması Lazım hemde onun biLdiği seyLer hakkında biLgin oLması Lazım.. (Gece kuLüpLerinde tawLananLar hariç )

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    warmı amerikaLı hatunu tavLayabiLecek kadar diLin.. Bizim arkadasLar kaLkışmıştıda yaptığı espiriLeri biLe anLamıyorLardı kız amerikadaki bi talk showda geçen olaylardan bahsetmiş kendi kendine güLmüş bizimkiLer maL maL bakmıs tabi USA lı tawLamak için hem diLinin cok iyi oLması Lazım hemde onun biLdiği seyLer hakkında biLgin oLması Lazım.. (Gece kuLüpLerinde tawLananLar hariç )
    Aynen katılıyorum.Pek bizi takmıyorlar bide.Onların kendi arkadaşları ve yaşamları olduğu için bizi sadece iş arkadaşı olarak görüyorlar.Ruslar bizim gibi gelip geçici olduğu için ve bizim ırka bi sempatileri olduğu için bizimle takılıyorlar.(sanki bizim onlara bi sempatimiz yokmuş gibi dedim)Ama tabi barda diskoda tavlanan amerikalılar için bişey demiyorum.O başka
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sole bı durumun varsa mesela new yorkta bı turk hatun varsa vede amerıkan vatandasıysa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)