Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "amadeus"bir wat hikayesi williamsburg virginia

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sole bı durumun varsa mesela new yorkta bı turk hatun varsa vede amerıkan vatandasıysa
    Bende kac zamandır bunu düşünüyodumda söyLemeye cekiniodum ne aLaka oLm o haLis muhLis bizim toprakLarın parçası, onLardan burdada war.. Maksat haskan amerikaLı buLmak..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Rustan şaşmayın abi.(Sadece tecrübeyle sabitlenmiş bi tavsiye)
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kac zamandır bunu düşünüyodumda söyLemeye cekiniodum ne aLaka oLm o haLis muhLis bizim toprakLarın parçası, onLardan burdada war.. Maksat haskan amerikaLı buLmak..
    ya olum evlılık amac degıl arac yada tam tersı ıste her neyse onemlı olan orda yasal kalmak sen nasıl ukraynayı dusunuyosan bende abd yı dusunuyorum aslında aklımda dırek ispanya var ama

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bir Amerikalıyı tavladım zaten geçen ay. Ekim'de New York'ta görüşeceğiz. Bir gece bende kaldı Edirne'de Bilenler var mıdır bilmiyorum ama çok güzel uluslararası ilişkiler kurabileceğiniz, kültürel deneyim paylaşabileceğiniz bir site var. İlişki derken, dating sitesi değil tabi Konuk ağırlama sitesi. Tabi dilime de çok güveniyorum ayıptır söylemesi.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

nası bı sıteymıs bu bole yawww ben tr de kalacak yer bulamazken elın abd lısı gelıyo teyyyyyyyy bılmem kac satlık yerden ne guzel beles kalıyo su sıteyı pm den verde bende rusyaya fılann gıttıgımde lazım olar belkı

edit: cevap şakkadanak geldı

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

ya olum evlılık amac degıl arac yada tam tersı ıste her neyse onemlı olan orda yasal kalmak sen nasıl ukraynayı dusunuyosan bende abd yı dusunuyorum aslında aklımda dırek ispanya var ama
    yaa oLm eğer derdin orda kaLmaksa tamam mantıkLı hani biz daha değişik oLayLardan bahsettik.. for a night

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

yaa oLm eğer derdin orda kaLmaksa tamam mantıkLı hani biz daha değişik oLayLardan bahsettik.. for a night
    hey allam yaaaaa mekanızma farklı calısmıs kanka

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Adam biliyor. Bu site ile bir çok deneyim edindim. Polonyalıdan, Kanadalıya, İspanyoldan, Amerikalıya, Fransızdan, Almanyalıya, Sırptan, Hırvata, bir çok ülkeden 20den fazla insanı ağırladım. Bisikletliler, Otostopçular, Dünyanın bir ucundan öbür ucuna yürüyenler. Neler neler

Ha bir de posta kartı merakı olanlar varsa:
    Postcards connecting the world tam size göre. Dünyanın dört bir yanından hiç tanımadığınız insanlar posta kartı atıyor. Ayrıca siz de sistemin size rastgele vereceği kişilere posta kartı atıyorsunuz.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

nası bı sıteymıs bu bole yawww ben tr de kalacak yer bulamazken elın abd lısı gelıyo teyyyyyyyy bılmem kac satlık yerden ne guzel beles kalıyo su sıteyı pm den verde bende rusyaya fılann gıttıgımde lazım olar belkı

edit: cevap şakkadanak geldı
    Rusyaya gitsem otel falan aramam zaten.Kalacak yer belli

Coughserfing gerçekten iyi bi site.Ben yunanistan'da kaldım hala görüşürüm ordaki çocukla.Bana karşı hiç bi türk-yunan saygısızlığında bulunmamıştı.Gayet iyiydi.
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bu posta muhabbetını ben teyyyyyyy lısedeyken yapmıstım (: gercı ozaman okulda ne ogrendıysek oydu yınede elımde sozlukle dolasmayıda ozlemısım yaaa (bu arada anadolu lısesı okumustum burdakı bılgıler nekadar ıyıyse ıste )

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam biliyor. Bu site ile bir çok deneyim edindim. Polonyalıdan, Kanadalıya, İspanyoldan, Amerikalıya, Fransızdan, Almanyalıya, Sırptan, Hırvata, bir çok ülkeden 20den fazla insanı ağırladım. Bisikletliler, Otostopçular, Dünyanın bir ucundan öbür ucuna yürüyenler. Neler neler

Ha bir de posta kartı merakı olanlar varsa:
    Postcards connecting the world tam size göre. Dünyanın dört bir yanından hiç tanımadığınız insanlar posta kartı atıyor. Ayrıca siz de sistemin size rastgele vereceği kişilere posta kartı atıyorsunuz.
    ağırLadıkLarının hepsi kız mıydı hahahaha cok apaçi soruLar bunLar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Couchsurfing.org u tavsiye ederim. Amerika'dayken travel kısmında ücretsiz konaklayabileceğiniz yerler bulursunuz. Yepyeni insanlarla tanışırsınız. Farklı deneyimler kazanırsınız.

Polonyalılar'ın hepsi kızdı. İspanyol kız ağırladım. Ağırladıklarım çiftti genellikle. Hiç unutamayacağım deneyim ise 5 kişilik bisikletli fransız bir aileyle geçen 2 günümdür

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

konu zaten nereye dogru gıdıyosa

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi diyorum tek isteğim ukraynaya yerleşmek.okul biter bitmez orda MBA'a başvurcam.Takip ettiğim kadarıyla sende orda yüksek lisans yapıyorsun sanırım.
    Daha hazırlık aşamasındayım ben =)) Sınavı atlatabilirsem inş. yüksek yapıcam . Valla Ukrayna Öğrenci vizesi Üniversite ve Master ile ilgili yazımı okumuşundur. Burda yaşanacak iki neden var
    1)ÇOOOK ucuz
    2)Kızlar çok güzel be abi

Öteki türlü burayı amerika gibi bekleyip gelmeyin... paran varsa kralsın burda yoksa türkiyede yaşadığın gibi yaşarsın işte =)))

Sanırsam öyle türklere verilcek bursta yok bedavaya okuyasın... MBA'ye başvur tabi =) Gel yaa burda elini sallasan türke çarpmaya başladı =)) Clublar filan türksüz geçilmior =) Vize olayıda kalksın rusyadaki gibi bakalım nolacak
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha hazırlık aşamasındayım ben =)) Sınavı atlatabilirsem inş. yüksek yapıcam . Valla Ukrayna Öğrenci vizesi Üniversite ve Master ile ilgili yazımı okumuşundur. Burda yaşanacak iki neden var
    1)ÇOOOK ucuz
    2)Kızlar çok güzel be abi

Öteki türlü burayı amerika gibi bekleyip gelmeyin... paran varsa kralsın burda yoksa türkiyede yaşadığın gibi yaşarsın işte =)))

Sanırsam öyle türklere verilcek bursta yok bedavaya okuyasın... MBA'ye başvur tabi =) Gel yaa burda elini sallasan türke çarpmaya başladı =)) Clublar filan türksüz geçilmior =) Vize olayıda kalksın rusyadaki gibi bakalım nolacak
    Önceden aklımdaydı zaten ukrayna.Senin de yazını okuduktan sonra tamam dedim.Ukraynada okumak lazım.Zaten ortam güzel bide ucuzsa tamamdır.Okuldan sonraki hedef belli oldu şimdiden
    ""Let the game begin""

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kaç sene var daha senin okul bitmesine? Ben burda olcakmıyım acaba o zamanlar? =)

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

2 sene var daha malesef.2yim şimdi.4'e başlar başlamaz ne gerekiyorsa yapıcam bu ukraynada MBA için.
    ""Let the game begin""

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

2 sene var daha malesef.2yim şimdi.4'e başlar başlamaz ne gerekiyorsa yapıcam bu ukraynada MBA için.
    ne 4e başlar başlamazı yaa =) bitirdin mi okulunu yaza girdin mi başlarsın işte =)) Amerika değilki bu =)) Hele bide bi şirkete başvurursan 10 günde hallolur herşey =)) Buraya vizesiz gel farketmez =)) Gümrükte 100 dolar koyarsın pasaportun arasına vize mize bakmazlar pasaportunda =))) Ama 2 sene sonra ben burda çalışmaya başlamazsam kievde olmucam galiba =) Hele bi rusçayı çözelimde =) Çok zor dil yaa =))

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne 4e başlar başlamazı yaa =) bitirdin mi okulunu yaza girdin mi başlarsın işte =)) Amerika değilki bu =)) Hele bide bi şirkete başvurursan 10 günde hallolur herşey =)) Buraya vizesiz gel farketmez =)) Gümrükte 100 dolar koyarsın pasaportun arasına vize mize bakmazlar pasaportunda =))) Ama 2 sene sonra ben burda çalışmaya başlamazsam kievde olmucam galiba =) Hele bi rusçayı çözelimde =) Çok zor dil yaa =))
    Inşallah halledersin kısa zamanda rusçayı da.Gelcem hemen inş.Şu okulu bitirmeyi iple çekiyorum artık
    ""Let the game begin""

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Inşallah halledersin kısa zamanda rusçayı da.Gelcem hemen inş.Şu okulu bitirmeyi iple çekiyorum artık
    Halledicem ya kafaya koydum... Şimdilik konuşuorm yetecek kadar ama. İngilizcem gibi iyi olsun istiyorum rusçada... böyle altyazısız film izleyeyim. insanları iki defa tekrar ettirmeyim filan =) Ve rusça çok zengin bi dil birsürü eşanlamlı kelime var... bide daha ilk ingilizce öğrenirken iki konu öğrenenlerin baş belasıdır =) irregular verbs bide articles =))) gelsinler rusçayada göriim yüzde 90 verbler irregular aslında bütün rusça dili irregular amk =)

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Vallahi kolay gelsin sana.İşin cidden zor.Sen neye yüksek yapıyordun?
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

güzel olmuş bende yazacam inşllh şu sınavlarım bı bitsin gerçi benimki çile dolu
    şu limuzin olayı nasıl ya tam bilen biri varsa anlatsın hazıranda 1 haftam var newyorkda
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bazı turlar var.Benim kaldığım hostelin panasunda gördüm bende.Limuzun turu diye.Ordaki numarayı aradım.anlaştık adamla akşamına da geldi aldı.İnternette falan hiç araştırmadım belki vardır ordada.Böle bişeyi kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıca akşamları Newyork'da çok limuzin var boş bekleyen görebilirsin.Bana çok denk geldi.Onlara falan da sor derim.Adam başı 30$ alıyordu bizim limo turu.2 diskoya VIP'den alıyorlar.Tamamen özel muamele.Çok eğlendik biz.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

vip den alıyorlarda diskoya fiyatıda vipten ne kadara patlıyor disco

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende geliyorum
    when life gives you lemons, make lemonade

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Girişe çıkışa bi para yok da önüne şişe gelince giren çıkan biraz fazla oluyor.Ama emin ol değiyor eğer eğlenceyi disko ortamını seviyorsan.Ben çok eğlendim.Hiç de pişman değilim o kadar para ödediğime.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

amadeus birazda resim eklersen yazıya çok güzel olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

warmı amerikaLı hatunu tavLayabiLecek kadar diLin.. Bizim arkadasLar kaLkışmıştıda yaptığı espiriLeri biLe anLamıyorLardı kız amerikadaki bi talk showda geçen olaylardan bahsetmiş kendi kendine güLmüş bizimkiLer maL maL bakmıs tabi USA lı tawLamak için hem diLinin cok iyi oLması Lazım hemde onun biLdiği seyLer hakkında biLgin oLması Lazım.. (Gece kuLüpLerinde tawLananLar hariç )
    Benim ilk gidişimde, 10. günde Amerikalı bir kızla datinge başlamıştık:P Tanışmamızın 3. günüydü

Bu arada beyler, neden bu kadar wat'ı beyaz kadınlarla ilişkiler kurma olayları olarak görüyorsunuz yahu. Hiç kimseden gidelim, arkadaşlıklar kuralım, beraber gezelim, tozalım tarzı şeyler duymuyoruz. Eğlence anlayışımız o kadar sığ mı bizim, sadece cinsellik olunca mı bu wat amacına ulaşıyor Lütfen biraz sağ duyu...

ps: Yanlış anlamayın, kimseyi herhangi bir şeyle itham etmiyorum ama maalesef Amerika'da gördüğümüz arkadaşların çoğunun durumundan sonra küçük bir kasabadaysınız, millet inanın ön yargı oluşturuyor Türklere karşı... Onca adam gördüm, resmen birliktelikler yaşamaya gelmiş Madem o kadar meraklıydın, 5000 lira dökeceğine, bütün yaz bent deresine giderdin arkadaş
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Eklicem ama başaramadım
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)