Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul-virginia uçak bileti fiyatı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart İstanbul-virginia uçak bileti fiyatı

Arkadaşlar İstanbul-newyork-virginia gidiş-dönüş 802 euro delta'dan fiyat aldım sizce fiyat nasıl,daha ucuza bulabilir miyim?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Fazla,hata abarti.2 yil once 550 euroydu,hadi simdi 150 euro zam olsun,Valla 750 euro maksimum,otesi pahalidir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

banada öyle geldi,ki kime sorsam pahalı diyor..beklemeli miyim acaba?yada ucuza bilet ne şekilde bulabılırım..gerçi pek aktarma yapmakta ıstemıyorum,ondan bırazda secıcı davranıyorum sanırım.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ücret çoook pahalı ayrıca virginia'dan sonra nereye gideceksin.Beach mi williamsburg mu?Çünkü onun içinde biraz para vericeksin.Bunları da göz önünde bulundur derim.
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ücret çoook pahalı ayrıca virginia'dan sonra nereye gideceksin.Beach mi williamsburg mu?Çünkü onun içinde biraz para vericeksin.Bunları da göz önünde bulundur derim.
    haklısın,beach e gideceğim fakat işverenin bizi havaalanından alacağını söylediler..Pazartesi alıcaktım bileti ama biraz erteleyım en iyisi.
    gerçi daha ucuza bilet bulabilen arkadaşlar var mı acaba?cunku ben expedia,ekobilet ve bır cok ınternet sıtesını araştırdım daha ucuzunu bulamadım.bırtek lufthansa da 760 euro ya vardı oda 2 aktarmalı..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Eğer iş veren sizi alıcaksa o zaman beach'e gitmen mantıklı ama beach'de hava alanı yok siz norfolk'a gidiceksiniz bence.Ordan beach'e otobüsle geçiyorsun.Oda çok ucuz sayılmaz.Eğer iş veren sizi almayacaksa direkt new york'a git ordan trenle beache geçersin.en ucuz yolu bu olur.THY ile aktarmasız lufthansa ile tek aktarmalı gidebilirsin new york'a.Beach için en az 2 aktarma yaparsan iyi.
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet norfolka gideceğim,anladığım kadarıylada ordan alıcak işveren..İlk gidişim ve tek olduğum için tren ve otobus ulaşımını düşünmüyorum açıkcası.O nedenle virginia bileti bakmıştım,fakat pahalı gibi,daha uygun bir ucak bileti arıyorum suan için.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben de geçen sene senin gibi düşünüyordum yalnız new york'a inince napıcam falan ama hepsi bulunuyo aslında bulması falan kolay ve bulduktan sonrada kendine çoooook fazla güven geliyor ama tabi sen bilirsin.Ama bilet bulamazsan yada çok pahalı olursa yine de treni düşün derim.Otobüs daha zor ama tren daha rahat oluyor.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben ist.-ny-norfolk delta ile 760 euroya buldum gidiş dönüş yani şirket bulmuş. daha vize görüşmesine gitmedim ama bu hafta alcam bileti. vize reddi alırsan para iadesi var dediler daha ucuza bulamam heralde bekledikçe artar diye düşünüyorum.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bence çok para.600 euro civarina başka bi şirketten new yorka alabilirsiniz ordan da 80 euroya tren bilitinizi alıp virginiaya gidersiniz.Kalan parada cebinize kalır.Görünüşte yapması orları bulması zor geliyor tabi sizitamamen anlıyorum ama gerçekten zor değil.Sadece cesaret edebilmek lazım.
    ""Let the game begin""

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Bence çok para.600 euro civarina başka bi şirketten new yorka alabilirsiniz ordan da 80 euroya tren bilitinizi alıp virginiaya gidersiniz.Kalan parada cebinize kalır.Görünüşte yapması orları bulması zor geliyor tabi sizitamamen anlıyorum ama gerçekten zor değil.Sadece cesaret edebilmek lazım.
    80 euromu hocam pahaLıymıs tren 100 dolar yapar.. tiger bus veya chinese bus 35 dolardı.. china towndan biner gidersn.. aradaki 65 dolarda nerdeyse 1 haftalık kira parana denk geLiyor.. eğer new yorktan ucak haricinde beache gidiLcekse otobüs trenden daha ucuz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba . bende virginia beach e gidicem. THY 'den 1600 tl ye istanbul-new york-norfolk aldım. yanlış hatırlamıyorsam 720 euro idi. bilginiz olsun diye söyledim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar bende fiyat aldım..ist-new york-norfolk dönüş için ise new yorktan roma aktarmalı bilet için 812 euro..çok yüksek ya..!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı fabregas848 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba . bende virginia beach e gidicem. THY 'den 1600 tl ye istanbul-new york-norfolk aldım. yanlış hatırlamıyorsam 720 euro idi. bilginiz olsun diye söyledim.
    cok iyi bi fiyat..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende fiyat aldım..ist-new york-norfolk dönüş için ise new yorktan roma aktarmalı bilet için 812 euro..çok yüksek ya..!
    ben gecen sene gitmeden 3 gün önce aLmıstım biLeti.. gidis paris-atlanta-norfolk... dönus newyork-roma-istanbul.. pesin fiyatı 798 euro idi.. 6 taksitLe 826euroya aLdım.. hemen hemen aynı sekiLde snn biLetinde bu tarih için bu fiyat cok pahaLı kaLdıki ben gecen sene biLe 3 gun önce aLmıs oLmama rağmen pahaLı aLdığımı düsünüorum.. şirket aracıLığıyLa aLınca kazık yiyoruz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gecen sene gitmeden 3 gün önce aLmıstım biLeti.. gidis paris-atlanta-norfolk... dönus newyork-roma-istanbul.. pesin fiyatı 798 euro idi.. 6 taksitLe 826euroya aLdım.. hemen hemen aynı sekiLde snn biLetinde bu tarih için bu fiyat cok pahaLı kaLdıki ben gecen sene biLe 3 gun önce aLmıs oLmama rağmen pahaLı aLdığımı düsünüorum.. şirket aracıLığıyLa aLınca kazık yiyoruz..
    sanırım haklısın araştırma yapılmadan önerilen bir bilet olması lazım.bugün expedia'dan biletlere baktım..delta yollarından aktarmasız new york gidiş gönüş 813 dolar.bunu alıp otobüs firmasına 45 dolar vererek norfolka toplamda 855 dolara gelmiş olur.buda 1760 nerde 1320 nerde...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu fiyatı size şirket mi verdi hocam?Farklı şekildeyse nerden aldığınızı bana yazarsanız sevinirim.

@mklasl
    expedia'dan bende baktım fakat 10 hazıran-25 eylul arası tarıhlerde baktıgımda 965 dolar gibi bir fiyat cıkıyor new york'a..siz hangı tarıh aralıgında bakıyorsunuz acaba?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

80 euromu hocam pahaLıymıs tren 100 dolar yapar.. tiger bus veya chinese bus 35 dolardı.. china towndan biner gidersn.. aradaki 65 dolarda nerdeyse 1 haftalık kira parana denk geLiyor.. eğer new yorktan ucak haricinde beache gidiLcekse otobüs trenden daha ucuz..
    China town'dan binilen otobüs tabiki daha ucuz ama ilk defa gidenler trene cesaret edemezlerken china town'a gidip otobüsü bulmak onlar için daha zor olabilir.Tecrübeliler için tabi pek bi sorun olcağını sanmıyorum biz her türlü buluruz ama dediğim gibi arkadaşlar bence uğraşmaz onunla.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı OneTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu fiyatı size şirket mi verdi hocam?Farklı şekildeyse nerden aldığınızı bana yazarsanız sevinirim.
    şirket aracılığıyla aldım .ama şirket de sky turizm diye bi firmadan aldı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şirket aracılığıyla aldım .ama şirket de sky turizm diye bi firmadan aldı.
    bir çok sky turizm buldum,özel mesajlardan bir bakarsan sevinirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

@mklasl
    expedia'dan bende baktım fakat 10 hazıran-25 eylul arası tarıhlerde baktıgımda 965 dolar gibi bir fiyat cıkıyor new york'a..siz hangı tarıh aralıgında bakıyorsunuz acaba?
    ben 29 haz. 7 ekim arası baktım ondan olmuştur sanırım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

China town'dan binilen otobüs tabiki daha ucuz ama ilk defa gidenler trene cesaret edemezlerken china town'a gidip otobüsü bulmak onlar için daha zor olabilir.Tecrübeliler için tabi pek bi sorun olcağını sanmıyorum biz her türlü buluruz ama dediğim gibi arkadaşlar bence uğraşmaz onunla.
    cok doğru söyLüyorsun fakat trene cesaret eden otobüse de eder bence kaLdıki sora sora bağdat buLunur bnm chinese bus ı söyLeme amacım sadece fikir vermek.. yoksa bana sorarsan iLk gidişi oLanLar için kesinLekLe norfoLka ucakLa gidiLmeLi.. iLk gidişim oLsa bende ucakLa giderdim ama gözü kara oLanLar için chinese bus veya tiger bus aLternatif =)

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

cok doğru söyLüyorsun fakat trene cesaret eden otobüse de eder bence kaLdıki sora sora bağdat buLunur bnm chinese bus ı söyLeme amacım sadece fikir vermek.. yoksa bana sorarsan iLk gidişi oLanLar için kesinLekLe norfoLka ucakLa gidiLmeLi.. iLk gidişim oLsa bende ucakLa giderdim ama gözü kara oLanLar için chinese bus veya tiger bus aLternatif =)
    Bence wat cesaret ve gözü karartma işi.İyiki ilk gittiğimde tek başıma sora sora elimde çanta penn station'u bulmak için uğraşmışım diyorum.İnsanın kendine olan güveni daha da artıyo ondan sonrada nasıl olsa yaparız diye her yere gidiyoruz her şeyi yapıyoruz.Bence kendine az da olsa güvenen denemeli otobüsü treni falan.En azından macera arayanlar
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

varmı guncel newyork sonrasında virginia icin bilet fln alan

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar aynı şekilde 700euro yada virginia bileti buldum..istanbul-new york aktarmasız thy ları ıle ordan thy yollarının anlaşmalı olduğu bir havayolu ile virginia ya olmak üzere..fakat bilet esnek değil,tarih değiştirilmesinde 100euro cezası var.gidiş tarihim değişmezde dönüşte bunun tam tersi %70 %80 değişir benim.Bunun içinde şirketin bana onerdıgı esnek tarihi olan 802 euroluk delta biletini almayı düşünüyorum..çünkü diğer bileti almak için istanbula gitmem gerekiyor ve buna 100-150 liraya patlar en aşağı..ama genede 700 euroyada bilet olduğunu arkadaşların duymasını istedim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı skull_spear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    varmı guncel newyork sonrasında virginia icin bilet fln alan
    şu an itibariyle istanbul-ny-norfolk gidiş ny-istanbul dönüş biletine sahibim 758euro 12 haziran .. vizem yok uçak biletim var kutlayın beni

BannedUser
    Guest

arkadaşlar aynı şekilde 700euro yada virginia bileti buldum..istanbul-new york aktarmasız thy ları ıle ordan thy yollarının anlaşmalı olduğu bir havayolu ile virginia ya olmak üzere..fakat bilet esnek değil,tarih değiştirilmesinde 100euro cezası var.gidiş tarihim değişmezde dönüşte bunun tam tersi %70 %80 değişir benim.Bunun içinde şirketin bana onerdıgı esnek tarihi olan 802 euroluk delta biletini almayı düşünüyorum..çünkü diğer bileti almak için istanbula gitmem gerekiyor ve buna 100-150 liraya patlar en aşağı..ama genede 700 euroyada bilet olduğunu arkadaşların duymasını istedim.
    Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an itibariyle istanbul-ny-norfolk gidiş ny-istanbul dönüş biletine sahibim 758euro 12 haziran .. vizem yok uçak biletim var kutlayın beni
    İkiside cok para. Gerci size dyorum ama ben bilet almadım ama sizin biletler cok gibi arastırın biraz daha.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cesaret.

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

iyide eğer dönusun değişirse ödersin 100 dolar su an fazladan ödeyeceğin 100 euro kaLdıki thy war arada unutmamak Lazım haa şahsi fikrim bu.. it's up to you =)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar 50 60 euro ıcın ne bosa ceza ödeme rıskıne gırın,nede metro,tren otobus gıbı vasıtalara şu kadar bu kadar para verekek 50 dolar 60 dolar gbı karlar pesınde kosun,vırgınıa ya gıdecek arkadaslar eger richmond,williamsburg tarafına gıdıyorsanız newport news,virginia beach tarafına ise norfolk havalımanına bılet alırsınız,740 euro ıle 780 euro arası şuan ıcın ideal fıyat aralıgıdır.31 mart tarıhınden ıtıbaren ucak bıletlerıne 40 euro vergı zammı geldı ve fıyatlar arttı wat sezounundan dolayı,bunu da göz önünde bulundurun. oradan ıse ulasım emın olun cok pahalı degıl.williamsburg tarafına taksı ıle 25 30 dolara götürüyor eger bır kac arkadas ısenız bu fıyatı bölüşüp ödersiniz,eger tek ısenızde otobusler var,belli saattlerde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)