Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atlanta-Myrtle Beach

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb Atlanta-Myrtle Beach

Arkadaşlar atlantadan myrtle beache ulaşımı nası yapabiliriz .Malum direk myrtle a uçak bileti pahalı oluyor ve atlantadan geçmeyi düşünüyorum . Forumda da net bi bilgi bulamadım . Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wat

Alıntı erax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar atlantadan myrtle beache ulaşımı nası yapabiliriz .Malum direk myrtle a uçak bileti pahalı oluyor ve atlantadan geçmeyi düşünüyorum . Forumda da net bi bilgi bulamadım . Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim
    slm eduyorktan mı gıdıyorsunuz bende oraya eduyorkla gtcem cumhurytten goruselım ıstersenız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben geçen sene atlanta aktarmalı gittim myrtle beach'e bence havayoluyla devam et sıkıntıya girme derim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seyyah41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben geçen sene atlanta aktarmalı gittim myrtle beach'e bence havayoluyla devam et sıkıntıya girme derim
    konaklamayı nasıl yaptınız dostum , biraz bilgi verirmisin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben konaklmayı motelde yaptım. myrtle beach otel ve motelden oluşan biyer zaten. 4 kişilik odalar 200-250$ civarında haftalık. ama senin nerde çalışcağını bilmiorum. tam adres atarsan bakarım o civara. biz south ocean blvd. e çalıştık ama north ocean blvd. ukraynalı arkadaşım bize kaldığı yeri göstermişti 700 $ aylıktı sanırım. ama 6 kişi rahat kalınır 2 katlı alt taraf salon mutfak, 2.kat 2 oda bi banyodan oluşuodu. aylık 100 küsür $ konaklama yapar bu 6 kişi için ki bu hiçbişey demek yani.

4064-4072 Fairway Lakes Dr
    Myrtle Beach, SC 29577, Amerika Birleşik Devletleri

google maptan bu adrese bak evler bu mahallede, ve çevrede biraz daha farklı ev tipleride var.işyerine göre bak mesafesine. 4-5 kişiyseniz araba alcaksanız yine buraları değerlendirebilirsiniz ama oluru var o şekilde.
    he bide craiglist denen bi olay var netten bu siteyede girip bi bakın burada hemen hemen her satılık veya kiralık şeyin ilanları var. ben yine soracakların konusunda yardımcı olurum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben konaklmayı motelde yaptım. myrtle beach otel ve motelden oluşan biyer zaten. 4 kişilik odalar 200-250$ civarında haftalık. ama senin nerde çalışcağını bilmiorum. tam adres atarsan bakarım o civara. biz south ocean blvd. e çalıştık ama north ocean blvd. ukraynalı arkadaşım bize kaldığı yeri göstermişti 700 $ aylıktı sanırım. ama 6 kişi rahat kalınır 2 katlı alt taraf salon mutfak, 2.kat 2 oda bi banyodan oluşuodu. aylık 100 küsür $ konaklama yapar bu 6 kişi için ki bu hiçbişey demek yani.

4064-4072 Fairway Lakes Dr
    Myrtle Beach, SC 29577, Amerika Birleşik Devletleri

google maptan bu adrese bak evler bu mahallede, ve çevrede biraz daha farklı ev tipleride var.işyerine göre bak mesafesine. 4-5 kişiyseniz araba alcaksanız yine buraları değerlendirebilirsiniz ama oluru var o şekilde.
    he bide craiglist denen bi olay var netten bu siteyede girip bi bakın burada hemen hemen her satılık veya kiralık şeyin ilanları var. ben yine soracakların konusunda yardımcı olurum.
    çok saol dostum , şimdi araştırıyorum . Biz iki kişiyiz araba düşünmüyoruz şimdilik ama eger bı kac kısı daha bulursak olabilir . Springmaid resort de çalışcaz .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

vay bukadar olur ben orda çalıştım=)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ne olarak çalışcaksın?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne olarak çalışcaksın?
    housekeeper olarak imzaladık sözleşmeyi ama geçen seneden benim amerika deneyimim var . Mutfakta çalışmıştım gecen sene, gidincede konuşcan zatn işi alırkende konustuk bunları . E seni yakalamışken bırakamam kazancın nasıldı , iş teki çalışma ortamı . overtime imkanı vs?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ozamn kesin mutfağa geç derim ben. ben housekeper olarak gittim 2. gün mutfağa aldılar superdi haftada 50 55 saat kesin çalışıodum. tatlı ve salata bölümüne bakıodum mevye sebze kesiodum bi yandanda yiodum=) marlin's restaurant var otelin ortasında. otele bağlı . en güzel yanıda yeme içmeye para harcamadım 2 ayda 4000$ kazandım yarısından çoğu cebime kaldı. gidince chef leeroy' a mike'a slm söle=) hatta irtibatı koparmayalım ordayken bi gün ararım senin teli onlarla konuşurum=)housekeeper olarak çalışanlara ise yemek ücretli ama indirim var. onlarda 5 $ a açık büfe yemek yiebiliolar yine.siz buyuk ihtmal motelde kalcaksınız ozaman bizim gibi. genelde odalar 4 kişi için tasarlanmış. sadece 2nizmi gidiosunuz?şirketten yerleşimler olmuştur oraya onlarla tanışın anlaşın 2 kişiyle . para biriktirmeniz için güzel olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

housekeperlara ovetime yok 8-4 haftada 5 gün standarttır. genelde şiftlerindeki tatil günleride 3 ay boyunca sabit olur. o açıdan iyi. hemde akşam boş olduğunuz için bi dönem ek iş yaparsınız çok sıkışırsanız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozamn kesin mutfağa geç derim ben. ben housekeper olarak gittim 2. gün mutfağa aldılar superdi haftada 50 55 saat kesin çalışıodum. tatlı ve salata bölümüne bakıodum mevye sebze kesiodum bi yandanda yiodum=) marlin's restaurant var otelin ortasında. otele bağlı . en güzel yanıda yeme içmeye para harcamadım 2 ayda 4000$ kazandım yarısından çoğu cebime kaldı. gidince chef leeroy' a mike'a slm söle=) hatta irtibatı koparmayalım ordayken bi gün ararım senin teli onlarla konuşurum=)housekeeper olarak çalışanlara ise yemek ücretli ama indirim var. onlarda 5 $ a açık büfe yemek yiebiliolar yine.siz buyuk ihtmal motelde kalcaksınız ozaman bizim gibi. genelde odalar 4 kişi için tasarlanmış. sadece 2nizmi gidiosunuz?şirketten yerleşimler olmuştur oraya onlarla tanışın anlaşın 2 kişiyle . para biriktirmeniz için güzel olur.
    kesin konuşurum ozaman mutfak işini dostum , şirketten sanırım 2 kişi daha var ama diğerleri başka şehrin şubesinden . Bilgiler için sağol . irtibatı kesmeyelim , aklıma geldikçe soru sorabilirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)