Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 Alaska(öneriler)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2011 Alaska(öneriler)

Arkadaşlar Alaskayı düşünmüyordum ama bir ihtimal gidebilirim şuanda kararsızım bir yerden sözleşme bekliyorum ona göre gitme durumum var. Daha önce bir kere Amerikaya gittim. Alaska ile ilgili biraz sorum olcaktı. Geçen yıl gidenlerden özellikle hangi fabrikaları ve sirketleri tavsiye ediyorsunuz. Ortalama olarak kac ay calışabiliyoruz . Self gitme ihtimalimiz var mı ?(daha önce alaskaya gitmedim ama 1kere katıldım wat'a) Şuanda hangi fabrikalarda kontenjanlar daha dolmadı . Son olarak sizce geç mi kaldım bu sene Alaska için gitsem ya da gitmesem nasıl olur ??? Şimdiden herkeze teşekkür ederim biraz kusura bakmayın baya bir şey sordum. Herkese Cok Cok Tesekkür.

BannedUser
    Guest

Su an için gec kalmıs degılsın ama umarım self formunu kendın karsılıyorsundur alaskanın duayenı olarak soyluyorum sana eger formu adına baska bırı karsılamaya calısıyorsa cok yakın arkadasın degılse sakın güvenme.

fabrıka olarak

trıdent isa ve ec phılıps olabılır
    .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su an için gec kalmıs degılsın ama umarım self formunu kendın karsılıyorsundur alaskanın duayenı olarak soyluyorum sana eger formu adına baska bırı karsılamaya calısıyorsa cok yakın arkadasın degılse sakın güvenme.

fabrıka olarak

trıdent isa ve ec phılıps olabılır
    .
    Öncelikle cevap yazdığın için teşekkürler. Alaskaya daha önce gitmedim . Bu yüzden self anlaşmamı benim karşılamam biraz zor gibi kimsede söz vermedi geçen sene başka bir yerde çalışmıştım oradan self gelme durumu var şuanda full placement olarak pek yararlı olmaz yani degil mi ?

BannedUser
    Guest

gecen sene calıstıgın yer tabıkı ılk tercıhın olmalı. full olarak zaten bu saatten sonra ısteklerını karsılayacak bır yer bulman gercekten cok zor. inş gelir self formun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende onu bekliyorum işte sagol yorumların için bu hafta içinde belli olucak gelip gelmeyecegi gelmezse diye bir ihtimal bunuda düsünüyorum işte.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zaten dediginiz gibi coğu bilindik fabriklardaki işlerin kontenjanları dolmuş Alaska işi artık seneye kaldı

BannedUser
    Guest

Alıntı Dux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten dediginiz gibi coğu bilindik fabriklardaki işlerin kontenjanları dolmuş Alaska işi artık seneye kaldı
    Alaska Glacier ve Kodiakta olanlarda bos kalmıs olabilir su an baskada var diyenler yalan söyler zaten.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen öyle normal işlerinde cogu bitti bir kac sirketlede konustum onlar normal kayıt bile almıyolarmış artık self dışında neyse benim diger işi beklicez artık sagol yorumların icin tekrar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)