Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: San Diego Hakkında Detaylı Bilgi verecek olan?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart san diego

san diegoya gidenler nerede kalıo acaba???ucuz güvenli kalacak yer??*

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mithra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    san diegoya gidenler nerede kalıo acaba???ucuz güvenli kalacak yer??*
    kardeşim palmsprings sana uzak değilse

bizim elemanlarda eksik olacak herhalde

4 kişi 105 5 kişi 85 dolara kalacagız

yüzme havuzu ve tenis kortu olan bir evde

irtibata geçebiliriz

tayyip54

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

san diego çokpahalımı arkadaşlarr??????

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart San Diego Hakkında Detaylı Bilgi verecek olan?

-------------------------------------------------------------------------

San Diego Fotoğrafları için tıklayınız !!

San Diego Zoo ve Balboa Park fotoğrafları için tıklayınız!!

Mesaj editör tarafından tekrar düzenlenmiştir!!-------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaşlar. bu yaz wat' ile san diego ya gitmek istiyoruz. henüz iş listeleri gelmedi çünkü tam kayıt olmadık. şirket çok daha iyi işlerin geldiğini söyledi san diego dan geçen yılkilere nazaran. oraya giden arkadaşlar ne tür işleri önerir? kızarkadaşımla birlikte gideceğim. tek işte çalışarak geçinebilir miyiz? 2. iş bulma şansı kolay mıdır? ve de TR ehliyeti geçerli midir kısa süreliğine (3ay yani). bilenler edenler cvp verirse çok minnettar olurum. iyi günler
    Konu Fiorex tarafından (17-02-2008 Saat 12:52 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

San diego icin giden arkadaslar is secenekleri konusunda seni daha net bilgilendirirler ben ehliyet konusunda yardimci olayim, turk ehliyetini orda kisa donemlgine ki orda kaldigin sureyi kapsiyor rahat ,suresini unuttum simdi, kullanabiliyosun.Kiz arkadasimla gidiyorum demissin san diego gercekten guzel bir sehir rahat edersiniz guzel bir tercih
    Konu umut tarafından (06-01-2008 Saat 12:35 AM ) değiştirilmiştir.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    San diego icin giden arkadaslar is secenekleri konusunda seni daha net bilgilendirirler ben ehliyet konusunda yardimci olayim, turk ehliyetini orda kisa donemlgine ki orda kaldigin sureyi kapsiyor rahat ,suresini unuttum simdi, kullanabiliyosun.Kiz arkadasimla gidiyorum demissin san diego gercekten guzel bir sehir rahat edersiniz guzel bir tercih
    umut bu ehliyetin süresi tam olarak ne kadar ve tüm eyaletleri kapsıyor mu? Ayrıca ne kadar bir sürede aldın?
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bahsettigim ehliyet turk ehliyeti orda ,californiadan bahsediyorum, turk ehliyetini kullanabiliyorsun yanlis hatirlamiyorsam 4 ay boyunca turk ehliyetin gecerli oluyordu.Ordan dmv ofislerinden amerikan ehliyeti icinde basvurabiliyorsun.21-27 dolar gibi bir seydi.Sinavi ayni gun turkce olarak alabiliyorsun.Daha sonra direksiyon icin tarih aliniyor fln.Fakat soyle bir ayrinti var ds2019 un bitisine 30 gun (?) den fazla zaman olmasi gerekiyordu.Ehliyet 2 yillikti diye hatirliyorum.Ehliyeti ben almadigim icin bilmiyorum acikcasi cok fazla bir sey, dmv nin sitesini incelemek lazim.
    Konu umut tarafından (06-01-2008 Saat 01:12 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar orda 200 $ a kiraladık o bisikleti diyelim kaza yaptık ya da bu bisiklete bakım gerekti kim ödeyecek ?

diyelim bize araçta yolcu varken birisi çarptı ve yolcular yaralandı onlarla kim ilgilenecek bu tarz bir sigorta sistemi var mı?

Bireysel olarak ride aldığımızda yeni arkadaşlar SAn diego'yu bilmeden nasıl görevlerini yapacaklar

3 ay boyunca ortalama 2,400 $ net masrafımız olacak bunu çıkarabilir miyiz?

konaklamaların ortalama fiyatları nedi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart San Diego Tarafı mı Ocean City mi?

Ya arkadaşlar yavaş yavaş iş listeleri geliyor. 20 ocak ta job fair var kayıt oldugum firmanın. Aklımıza san diego yu koymuştuk (los angelas, hollywood vs. orada tabi). Ama Ocean city de bir o kadar güzel gözüküyor. Ve 20 ocaktaki job fairde ordan baya bir iş var. Diger job fair tee 17 şubat ta tabi san diego dan hangi işler gelir bilemiyoruz. Deneyimli arkadaşlar San Diego mu Ocean city mi sizce? Hayat pahalılığı ortam gezilecek görülecek yerleri filan katarsak napalım? Ocean city de bir motelde saati 9 dolara housekeeperlik + tips var bu insanı cezbediyor direk ama işte San Diegooo....var bi yanda ooff oof

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bence doğu kıyısı daha iyidir daha çok gezecek görecek yer var .. Ocean City güzeldir ama imkanın varsa oraya 30 dk mesafede bulunan Atlantic City e git derim orası daha güzel ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

san diego süper bi yer bnce wat için çok ii seçim. çok rahat cool bi tatil yeri.hem çlış hem tatil yap. coranado ve la jolla süper alışveriş içinde baya güzel ve kalite yerler war.kısacası bn çok beendm L.A ye gdnce hemen geri dnmek istedk san diegoya havası bile yeter insana

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saatlik 9 dolar uzerine birde tip gercekten cok iyi gozukuyor. gerci iyi tip bırakır mı iş orasını uzmanlara danısmak lazım

ama su kesin ki san diego'da bulacagın herhangi bir iş, ocean city'deki housekeeperlık kadar kar bırakmaz sana.

san diego daha dogrusu california new yorktan sonra en pahalı 2. eyalet. adam gibi bi su 2 dolara yakındı sen hesap et

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabiki san diego

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Kardeşler öle Bi Kaç Kişi Ew Kiralasak Super Olur Biz 2 Kişiyiz Rahad Güzel Konforlu Bi Ew Kiralasak çok Iyi Olur

Yazınız tarafımdan editlenmiştir.@fiorex
    Konu Fiorex tarafından (13-02-2008 Saat 10:55 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba..Bu sene 5 arkadasımla bırlıkte San Dıego ya padycap ıcın gıdıyoruz ve ıkı kız arkadasımız olucak yanımızda.Ozellıkle bu bolgede yapılan bu ısın eksılerını ve artılarını yazarsanız cok ıı olur..
    Saolun sımdıden..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Fotoğraflar için link verilmiştir!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaklaşık kaç türk gidiyor san diego ya.önceki sene giden arkadaşlar söleyebilirler mi.koly gelsin teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart sandiego(the america's finest city)

Alıntı harungok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık kaç türk gidiyor san diego ya.önceki sene giden arkadaşlar söleyebilirler mi.koly gelsin teşekkürler
    haddinden fazla turk oluştu geçen sene orada.8 turk aynı evde kalıyorduk grup grup. hep turkce konuşuluyordu.size tavsiyem ne yapın edin yabancılarla kalmaya çalışın eger ki dilinize katkısı olmasını istiyorsanız.ben yabancı arkadaşlar edindim de o şekilde dilimi biraz geliştirebildim. ve size böyyük bi fırsat.geçen sene san diego da dil okulu bulmuştu arkadaşlar.kaydoldum ve tamamen ÜCRETSİZ.kursun adı ESL(english second language) city collage nin önünde.hocalar çok özverili.kursun amacı usa ya göçen yabancılara ingilizce konuşma yazmayı öğretek.o yüzden sınıf arkadaşlarımız baya büyüktü.neredeyse 80 yaşında bi japon vardı .ben gençleri buldum aralardan ve arkadaş oldum çok keyifliydi onlarla takılmak.size bi tavsiye yabancı arkadaşlar edinin. little italy de kalmak pahalı ama çok güzel bi semt.pansiyonlar pahalı ordaki.şehir genel olarak sanırım pahalıydı.çünkü turistik bi şehir. 7eleven marketlerinde iş bulabilirsiniz arkadaşlar.alıyorlar şahsi başvuruları.ek iş olarak yada bisiklet işini bırakıp o işe başlayabilirsiniz neyse.yardımcı olabildiysem iyi. hedeflerinizi büyük turun gitmişken master falan olaylarını araştırın derim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar acil san diego, event stuff lık için bilgiler verebilirmisiniz? pahalı bi yer midir? giidlmeli mi? 2. iş nasıl bulunur kolay mıdır? konaklama için tavsiyeler? şirketimden kaynaklanan bir sorundan dolayı işimizi değiştirmemiz gerekti ve bu işte seçenekler arasında en düzgün görünen. iş 8.5 dolar organizayson işi haftalık 30 saat falan yani 2. iş bulamazsak zor olcak :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar san diego hakkında bılgısı olan varmı??? bende event staff işini yapıcam ama biraz bilgi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu konu biraz üstlere taşınsın...henüz gitmemiş ya da şu an san diegoda olan var mı arkadaşlar.?? 28 haziranda 4 kişi gidiyoruz bizde bu sezon nasıl turist bolluğu var mı konaklama sorunu var mı???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

2 haftadır san diegodayım,havalar yeni yeni ısındı burda turistler dersen o kadar dolu değil daha şehir,haftasonları full dolu barlar,hoteller fln.. birde convention olduğu zaman kongre yani şehir dolu oluyor geçen hafta olduğu gibi.. Konaklama konusuna gelince Türk öğrenciler geçen sene evlerin içine mıçtığı için ve kısa dönem 3 aylık vermek istemedikleri için konaklama en büyük problem şu an San Diegoda özellikle Türk öğrenciler için.. Çoğu hostellerde kalıyor şu an.. Şehir 10 numara şehir ama ben çok sevdim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fidelyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 haftadır san diegodayım,havalar yeni yeni ısındı burda turistler dersen o kadar dolu değil daha şehir,haftasonları full dolu barlar,hoteller fln.. birde convention olduğu zaman kongre yani şehir dolu oluyor geçen hafta olduğu gibi.. Konaklama konusuna gelince Türk öğrenciler geçen sene evlerin içine mıçtığı için ve kısa dönem 3 aylık vermek istemedikleri için konaklama en büyük problem şu an San Diegoda özellikle Türk öğrenciler için.. Çoğu hostellerde kalıyor şu an.. Şehir 10 numara şehir ama ben çok sevdim..
    saolasın fidelyo bilgiler için... konaklama konusunda dediğin gibi bütün arkadaşlar fiyatların aşırı pahalı oluşu ve insanların 3 aylık kiraya vermek istememesi konusundan yakınıyor...bende 28 inde orda olucam kısmetse..sen hangi işle uğraşıyosun bu arada?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pedicabte bisikleti kendin alıp çalışmadığın zaman kiralama olayına izin veriyorlar mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı west coast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pedicabte bisikleti kendin alıp çalışmadığın zaman kiralama olayına izin veriyorlar mı?
    parası olan için süper bi olay zaten bu senin dediğin...ister çalışırısın ister patron sen olduğun için sınırsız gezersin...yapanlar var ordan biliyorum ama benjamin franklinlerle aranın çok iyi olması gerk

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı trc1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saolasın fidelyo bilgiler için... konaklama konusunda dediğin gibi bütün arkadaşlar fiyatların aşırı pahalı oluşu ve insanların 3 aylık kiraya vermek istememesi konusundan yakınıyor...bende 28 inde orda olucam kısmetse..sen hangi işle uğraşıyosun bu arada?
    Ben staff pro'dayım..Organizasyon işinde çalışıosun.. Conventionlarda,konserlerde,maçlarda falan.. İlk kez pedicap yapcaksan sor aklındakileri,ev ark.larımın hepsi pedici..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Burasi gercekten cok guzel bir sehir gezecek bircok yer var ama burada arabasiz gezmek eglenmek biraz zor cunku tramway var duzenli calisan fakat hergun kullanmak pahaliya geliyor , otobusler duzensiz gibi takibi zor araban olursa cok rahat edersin.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

san diego cok guzel yer be abi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Arkadaslar ben de bu yaz wat'a 2.katilimimi gerceklestirecegim.Onceki yaz Florida'daydim gayet de guzeldi.Bu defa SAn Diego istiyorum.Ancak son and RoadShowlarda hmshost airport islerini kaldirdi.Ve su anda San Diegoda is bulmaya calisiyorum.Orada bulunmus olan arkadaslar yardimci olabilir misiniz ? Su anda orada 3 arkadasim var onlarda bana is ariyorlar.Wat ogrencileri nerelerde calisir San Diegoda ? Bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)