Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalahari, Sandusky, Ohio

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Kalahari, Sandusky, Ohio

Evet arkadaşlar mülakat süreçleri vs derken sonunda bir işe yerleştirildik. Artık işimiz sadece vizeye kaldı. 27 haziran gidiş tarihi.

Sandusky hakkında bilgisi olanlar(her konuda), daha önce Ohio'daki Kalaharide çalışanlar varmıdır... Önerileriniz tavsiyleriniz. 3 arkadaş gideceğiz. Mesajlarınız bizler için önemli

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet Arkaadaşlar,
    Biray arkadaşımla birlikte gideceiğiz tecrübeli olan arkadaşlar hiç yok mu?En azından sandusky de bulunanlar?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

firsatin varsa degistir diorum baska bi sey demiorm, gecen yaz bir suru azeriyi orda isten attilar, calisan turklerin saati azdi , konaklama pahali ve supervisorlar da sikintili insanlarmis ve Sandusky sikici bir yer gerci ben seviyorum ama, seven kisi az

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Değiştirme şansımız yok. İşini doğru yaptıktan sonra kolay kolay sebepsiz atılma olacağını sanmıyorum. Eğer ordaki eğitimi geçemezsek ayrı konu tabi. Konaklama çokta pahalı değil aslında 70-80 dolar civarı. Anladığım kadarıyla ikinci iş olayı biraz zor Sandusky'da? Bilgiler için teşekkür ederiz hocam.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benimde bi arkadaşım ohio öve öve bitiremedi.Ben anlamadım bu işi:S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de bu yaz ohio kalahari resort de lifeguard olark çalışmayı düşünüyorm..giden veya bilgisi olan arkadaşlar varsa amerikada tabi tutulacağımız testler hakkında bilgi verrlerse sevnrm..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kalahari ohio ya gidicek arkadaslar kalıcak yere karar verdınizmi??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar kalacak yerleri seçtinizmi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar,bende bu yıl OHIO KALAHARI RESORT DE gıdecegım ve konaklamanızı ayarladınız mı? Ve sizden de Ozman şirketi 60 dolar sigorta ücreti aldı mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@ygt_bjk,@OZGUN valla bize gönderilen bi mailde video vardı.Orayı beğendik orayı seçtikTabi video daki gibi değildir de en azından gördüğümüz yere seçmiş olduk.
    YouTube - ‪Sandusky Ohio Furnished Housing‬‏
    @OZGUN evet aldı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar,bende sandusky kalahari'de çalışacağım tabi vize alabilirsem.8 haziranda vize randevum.ben gidersem sleep inn diye bi otelde kalıcam inşallah.Ayrıntılı bilgi alabildiniz mi hiç işyeri hakkında?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı biray09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar mülakat süreçleri vs derken sonunda bir işe yerleştirildik. Artık işimiz sadece vizeye kaldı. 27 haziran gidiş tarihi.

Sandusky hakkında bilgisi olanlar(her konuda), daha önce ohio'daki kalaharide çalışanlar varmıdır... önerileriniz tavsiyleriniz. 3 arkadaş gideceğiz. Mesajlarınız bizler için önemli
    bende bir arkadasımla bu yıl gidiorum daha dogrusu 27 haziran cıkıs tarihimiz sizin konaklamalar kesin belli oldumu?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar Sandusky Kalahari hakkında pekte bir bilgi yok bu başlıkta. Daha ayrıntılı bilgi verebilecek olan var mı ? Kalacak yer ulaşım,iş,supervisorlar hakkında ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen sene orada çalıştım bu sene tekrar gideceğim sandusky biraz sıkıcı ama arkadaş ortamıyla eğlenceli hale geliyor iş konusunda türklere farklı davrandıklarını görmedim bizim aramız çok iyiydi overtime alabiliyorduk istediğimiz kadar biz çok memnunduk supervisorlar cok iyi davranıyorlar eğlenceli bir ortam vardı başka sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı aknclr1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene orada çalıştım bu sene tekrar gideceğim sandusky biraz sıkıcı ama arkadaş ortamıyla eğlenceli hale geliyor iş konusunda türklere farklı davrandıklarını görmedim bizim aramız çok iyiydi overtime alabiliyorduk istediğimiz kadar biz çok memnunduk supervisorlar cok iyi davranıyorlar eğlenceli bir ortam vardı başka sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.
    kalacak yer toplam öğrenci sayısı toplam türk sayısı havası ve kazanç bakımında aydınlatırsan sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben kalacak yerin biraz sorunlu olduğunu duymuştum ne denli doğrudur acaba birde sandusky e nasıl ulaştınız ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2016 yazı için işi onaylamak üzereyim, iş hakkında bilgisi olan arkadaslar yazabilir mi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende Kalahari'de intern yapıcam sanırım. Eğer öyle olursa muhtemelen siz varmadan ben çoktan oralarda olucam fakat öncesinde Kalahari de çalışan arkadaşların bilgilerini almak isterim. Mesela Sandusky'den Kalahariye STARK 2 güzergahlı otobüs gidiyor. Var mı böyle ipucu verebiecek Veya çalışma koşulu managerler hatta ücret-overtime durumları nedir. Unutmadan hatırlatayım ben internship ile gidicem. Ofiste olucam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)