Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: temmuzda alaskaya gitmek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart temmuzda alaskaya gitmek

bu sene biizm üninin müthiş akademik takvimi yüzünden, bütler temmuz 15 de, haziran 26 da finaller bitiyor, bütleri bırakmayı düşünüyorum, acaba temmuzda alaska da olsam geç mi kalmış sayılırım
    nereden bileceksin silahımın jarjörüne mermi yerine seni koyup deffalarca kalbime sıktığımı

BannedUser
    Guest

Alıntı honeyguy67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene biizm üninin müthiş akademik takvimi yüzünden, bütler temmuz 15 de, haziran 26 da finaller bitiyor, bütleri bırakmayı düşünüyorum, acaba temmuzda alaska da olsam geç mi kalmış sayılırım
    Temmuz 15 te ancak Kodiak Adasında iş bulabilirsin. Zaten sezon Kodiak'ta 5 temmuzdan sonra acılır ama 15 temmuzda gitmenin dezavantajları var mesela o tarihte naknek ve dillinghamdan gelen çok kişinin olması sebebiyle konaklama sorunu, fabrikaya geç gittiğinden fazla saat almak için gerekli ortamı saglayamamak gibi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temmuz 15 te ancak Kodiak Adasında iş bulabilirsin. Zaten sezon Kodiak'ta 5 temmuzdan sonra acılır ama 15 temmuzda gitmenin dezavantajları var mesela o tarihte naknek ve dillinghamdan gelen çok kişinin olması sebebiyle konaklama sorunu, fabrikaya geç gittiğinden fazla saat almak için gerekli ortamı saglayamamak gibi.
    peki sezon ne kadar sürüyo ekime kadar uzuyor mu, alaska da bi fabrikaya girip sezon boyu çalışmak mümkün değil mi?ben bütleri bırakmayı düşünüyorum yani temmuzun başında gitmeyi düşünüyorum,daha önce bana KETCHIKANA gidebilirsin yazmıştın,oraya gidenler haziranda mı gidiyor acaba, haziranda insanlar nasıl gidiyor anlamadım bizim finallerin hiç haziranın 15 inden önce bittiği yok , bu sene biraz daha uzadı.İSTANBUL üninin adı var
    Konu honeyguy67 tarafından (07-03-2011 Saat 09:54 PM ) değiştirilmiştir.
    nereden bileceksin silahımın jarjörüne mermi yerine seni koyup deffalarca kalbime sıktığımı

BannedUser
    Guest

Alıntı honeyguy67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sezon ne kadar sürüyo ekime kadar uzuyor mu, alaska da bi fabrikaya girip sezon boyu çalışmak mümkün değil mi?ben bütleri bırakmayı düşünüyorum yani temmuzun başında gitmeyi düşünüyorum,daha önce bana KETCHIKANA gidebilirsin yazmıştın,oraya gidenler haziranda mı gidiyor acaba, haziranda insanlar nasıl gidiyor anlamadım bizim finallerin hiç haziranın 15 inden önce bittiği yok , bu sene biraz daha uzadı.İSTANBUL üninin adı var
    Ketchikan yer kalmamıstır. Kodiak'ta genel sezon bitim tarihi 10*15 eylüldür. Evet ketchıkan gidenler 15*20 haziranda gider.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

özgür hocam sana bişey daha soracağım ,şimdi bana gidilebilecek şirketleri özelden yazar mısın?bir de kodiak da ii para yapabilir miyim?

BannedUser
    Guest

Kodiak senin gidebileceğin yerlerden birisi iyi kazanır mısın orasını Allah bilir. Çalıştıgın fabrıka, departman cok onemli. Konaklamaya ne vereceksın, yemeği nasıl halledeceksin bilmek gerekir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)