Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chinatown

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Chinatown

arkadaşlar bugün şirkette bir işten bahsetti danışman,San Fransiscoda Chinatownda bi çin restorantında garsonluk,$10 saatlik + tip,$125 haftalık konaklama (hotelde), iyi ingilizce istiyolarmış

sizce nasıl ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

wayy bence superrr eger ıngılızcene guvenıyosan hıc kacırma derım yeme ıcmeyıde resturanttan halledersın kı ordan olmasa bıle verdıklerı para cok ıyı 10 dolar ve tıps kı konaklamada oraya gore uygun sanırım...

edit: kalacak yerı ben aylık anlamısım aylık 500 yapar oda oraya gore en normalı galıba

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı j-love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün şirkette bir işten bahsetti danışman,San Fransiscoda Chinatownda bi çin restorantında garsonluk,$10 saatlik + tip,$125 haftalık konaklama (hotelde), iyi ingilizce istiyolarmış

sizce nasıl ?
    parasını imkanını faLAn biLmemde chinatown diyince soğudum direk new york ta da var bi china town.. otobüsten iner inmez çinli illegal taksiciler üşüşmüştü.. 1 km lik yere 30 dolar istemişti 3 dolarda tip istedi.. tek oLsam hayatta bnmezdim arkadasın valezini kırdı arabaya koyarken, ver parasını dedim 5 dolar daha ver elim acıdı kırıLınca dedi nerden geLdik buraya yaa konu dağıLdı amerikada okadar çinli gördüm nefret ettim aLayından china town uda görünce deLirdm.. hertaraf çinli ve mc donalds dahil butun dükkanların adı çince.. zenciLer açık ara önde ama 2. sıraya çinliLeri koyarım nefret boyutu birader şahsım adına konusayım ben oLsam tercih etmezdim.. ha bide zorlanacağın kesin china town eğer new yorktaki gibiyse coğu ingilizce biLmez çince konusur =)) işi kabuL edeceksen çince kursuna git önce işin şakasını bi tarafa bırakırsak şahsi görüşLerim bu şekiLde.. ama yinede sen biLirsin işi kabuL edersen; Allah sabır versin sana usa da =)) boL şans..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ya way arkadas bi zenci dusmanligi almis basini gidiyor nedendir bu anlamadim ben benim burda cok zenci arkadasim var ve hepside uysallaregitiptemi gondermisler yoksam bunlari

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya way arkadas bi zenci dusmanligi almis basini gidiyor nedendir bu anlamadim ben benim burda cok zenci arkadasim var ve hepside uysallaregitiptemi gondermisler yoksam bunlari
    usa ya gittiğinde anLıycan zenci düsmanLığı değiL.. usa Lızenci düsmanLığı.. heryeerde oLay cıkarmak için doğmuşLar resmen a

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

china town alisveris icin ttavsiye edilir miii

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks