Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şirketin bulduğu uçak biletii???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Şirketin bulduğu uçak biletii???

herkese mrb.Bu hafta vize görüşmemide hallettim geldi sıra uçak biletine şirket bana ortalama 600-650 avro arası bulacağını söyledi THYden sizce fiyat nasıl gidiş tarihi14hzr geliş 20eylül

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ee anlatsana golgii)nasıldıı...nereden nereye gideceksin ve de

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

600 avro güzel fiyat. Özellikle THY ile gitmeni de tavsiye ederim zaten, aktarmalı uçmak ölüm resmen. Kaçırma derim.

BannedUser
    Guest

Donus tarıhı degıstırme ucrtsızdır buyuk ıhtımal. Bıletı ne zaman bulurlarsa parayı o zaman ver yanı parayı sımdı ver bıletı sonra alacagız derlerse olmaz de.
    Tebrık ederım vıze ıcınde.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bilet satış acentasından bir arkadaşa sormuştum 550 euro demişti (thy) ama 1-2 hafta oluyor... her hafta artar mı fiyatlar?

BannedUser
    Guest

hayır. duruma göre degısır. ama genel itibari ile watcıların dıgıs tarıhı olan 15haz-25haz arası bılet alacak olanlar cok gec tarıhe bırakmamalı yoksa cok ucuk fıyatlara bıler alabılırler son ana bırakırlarsa.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

1-2 gün önce 1250 TL idi. NY, THY ile. Aktarmalı uçuşta ölüm denilecek kadar değil arkadaşlar. 3 yıldır öyle gittim. Arada fazla zaman yoksa normal biraz fazla yoruluyorsunuz hepsi bu. Benim için güzeldi farklı havaalanları gördüm farklı insanlar gördüm ama bu yıl aktarmasız uçacağım bende. Yeter artık... Bu arada THY isteyenler alsınlar biletini ileriki dönemlerde daha ucuz olacağını sanmıyorum.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgilendirdiğiniz için ben jfk incem ordanda lake george gitcem ama şirket halen aramadı bilet için fiyat artmasın birden

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

thy ise gerçkten iyi fiyat

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sırketlere pek kanmayın derım herzaman kendı karlarını da koyarlar ustune oysa sozlesmesınde ''ucuz ucak bıletı saglanacaktır'' yazmasına ragmen.benım sırketın zamanında bana buldgu benım buldugumdan hem daha pahalıydı hem de 2 aktarmalıydı .oysa ben daha ucuza ve ıstedgım varıs saatınde ve 1 aktarmalı bulmustum...
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar şirket thy den 700 avro bilet rezervasyon yaptırmış tahminlerinden yükse sizce nasıl alayım mı??o dedikleri bilet fiyatıı mayıs ortaları gidişinde geçerliymişDD 2 bagaj hakkı varmış uçak BOEING 777-300ER sözde buymuş;D

BannedUser
    Guest

Alıntı golgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şirket thy den 700 avro bilet rezervasyon yaptırmış tahminlerinden yükse sizce nasıl alayım mı??o dedikleri bilet fiyatıı mayıs ortaları gidişinde geçerliymişDD 2 bagaj hakkı varmış uçak BOEING 777-300ER sözde buymuş;D
    Hani 600*650 euro du NY içinse yüksek tabi kardeşim tabi ben aktarma yapamam ugrasamam dersen sen bilirsin ama muhtemelen diğer şirketlerden 550*600 euro arası bulursun. Bu wat şirketleri varya sallamada bir numaralar. Sanki çok önemli Boeing 777. Boeing 300*500 olsa ne yazar. Kardeş sen sen ol şirketten bilet alma.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bazen şirketler de güzel biletler ayarlayabiliyor, o yüzden şirketin ayarladığı falan diye ayrım yapmak yersiz bence. Ama benim nacizane önerim THY ile direk uçmak en kralı. 700 avro şu tarihler için biraz pahalı. Niye THY diyorum, onu söyleyeyim madde madde.

- Bi kere iki bagaj hakkı veren tek firma THY. Diğer firmalarda hep tek valiz hakkı var. Alitalia geçen sene ikinci valiz için 50 avro istiyordu. Gidişte belki iki valizle gitmezsiniz, ama dönüşte kesin iki valizle dönersiniz.

- İkincisi diğer şirketler mutlaka aktarma yapıyor. Direk uçan tek firma THY. Aktarma demek eziyet demek, ölüm demek resmen.

- Son olarak THY hizmet konusunda zaten kendini ispatlamış, ama hizmetin Türkçe olması çok daha ayrı birşey. Alitalia gibi bir firmayla giderseniz yol boyunca İtalyanca'ya maruz kalırsınız, yaşlı hostlardan dandik hizmet alırsınız, yolda aç kalırsınız.

Benim söyleyeceklerim bu kadar. Karar size kalmış..

BannedUser
    Guest

Şimdiye kadar ucuz bilet ayarlayan şirket duymadım sonucta onlarda bileti dısardan alıyorlar ve üzerine kendi komisyonlarını koyuyorlar. Bende zaten dedim aktarma ile uğrasmam derse THY tabi. Ama çogu kişi Türkçe konusan hostes görmek için ve 3*5 saat erken gitmek için 150*200 euro fazla vermez 2.valiz meselesine gelince KLM de öyle bir sorun yaşamadım ama dğer şirketleri bilmiyorum. Ayrıca KLM'nin yemekleri cok güzeldir ve Amsterdam Havalimanı cok büyük 2*3 saat aktrma cok etkilemez.

Fakat gerçekten ucuz THY bileti bulursanız kaçırmayın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet kendi çabamla tarihlerde hafif oynama yaparak kendim thy nin sitesin den 15haziran-15eylül arasına direk uçuş aynı uçaklar 611avro işte 1.346tl rezervasyon yaptırdım bu daha iyi oldu gibi ama acaba dönüş tarihinde sonradan değişiklik yapabilirmiyim onu bilmiyorum sizce olurmu??

BannedUser
    Guest

Siteden aldıysan yapamazsın. 150 euro sanırsam değiştirme. Acentalardan sorsan daha iyi bileti.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgilendirdiğiniz için ben jfk incem ordanda lake george gitcem ama şirket halen aramadı bilet için fiyat artmasın birden
    Kardeş öncelikle vizen hayırlı olsun bende 2 gün önce thy den biletimi aldım ankara istanbul jfk arası ucucam ordan bende gecıcem lake george a

dünkü kura göre hesapladığımda 620 euro yapıyodu bana şirketin ayarlarız dedıği fiyat 680 di bence acentayla fln uğraşma thy den alcaksan direk ana merkezine git biletini vakıt kaybetmeden al

Hatta 3 aydan kısa sure kalıcaksan thy nın kampanyası var daha ucuza bıle bulabılırsın ben 6 hazıranda gidiceğim için 3.5 ay fln kalıcam o yuzden yararlanamadım o kampanyadan

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

evet kendi çabamla tarihlerde hafif oynama yaparak kendim thy nin sitesin den 15haziran-15eylül arasına direk uçuş aynı uçaklar 611avro işte 1.346tl rezervasyon yaptırdım bu daha iyi oldu gibi ama acaba dönüş tarihinde sonradan değişiklik yapabilirmiyim onu bilmiyorum sizce olurmu??
    Alirken esnek bilettir ibaresi gordun mu hic? Ufak bir ceza ile halledersin diye biliyorum. THY Ofisini ara ve ogren derim...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

erennn06 lake george grş inşallahbilette esneklik ibaresii görmedimm yinede arayıp öğreneyimm olmasada alayım ne yapayım bu arada böyle uçak bileti acentalarından hangileri var??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

erennn06 lake george grş inşallahbilette esneklik ibaresii görmedimm yinede arayıp öğreneyimm olmasada alayım ne yapayım bu arada böyle uçak bileti acentalarından hangileri var??
    lake george küçük yer elbet görüşürüz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)