Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ocean Beauty Seafoods Gidecekler 2011 - Alaska

BannedUser
    Guest

Standart Ocean Beauty Seafoods Gidecekler 2011 - Alaska

Arkadaşlar bu bilgi kesinlikle dogrudur. Bu fabrikaya gidecek arkadaşların kesinlikle gitmeden önce fabrikayı aramaları rica olunur. Aldıgım bilgilere göre bazı kişilerin karşılıksız iş ayarladıgını öğrendim.

WORK AND TRAVEL - OCEAN BEAUTY SEAFOODS - ALASKA - WORK AND TRAVEL

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Öğrencilerin yardım babası makroklima nerden aldın o bilgiyi onuda sölede bilelim gizli kapaklı iş yapma yaw sen hiç kendinden bişiyler vermezmisin buraya hep insanların açığını kovalama peşindesin arkadaşım kendinden bişiyler ver biraz bırak insanları eğer tecrüben yoksa tecrübe edin de öle gel peşindeyimmmm

BannedUser
    Guest

Alıntı ocean_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrencilerin yardım babası makroklima nerden aldın o bilgiyi onuda sölede bilelim gizli kapaklı iş yapma yaw sen hiç kendinden bişiyler vermezmisin buraya hep insanların açığını kovalama peşindesin arkadaşım kendinden bişiyler ver biraz bırak insanları eğer tecrüben yoksa tecrübe edin de öle gel peşindeyimmmm
    Adamım psikolojik problemlerın falan mı var senin ? Kaç yaşındasın sen 10 mu ? Evet birilerinin açığını kovalıyorum. Her zamanda kovalayacagım senın gibi öğrenciden rant saglamak isteyen adamların pesinde de ben varım. Haklısın tecrübem yok Wilderness Territory. Sen burdan yanına öğrenci bul orada otellere yerleştir. Tecruben gelişir böylece.

Oldu birde dolandırılan cocugun adını yazayım. Buraya bi git işine ya. Nesin sen anlasam. Zaten sizin gibi insanlar bana bulaşır. Demek ki yazdıklarım dokundu. Hangi şirket için çalışıyorsun yaz da bilelim.

NOT : Bunu yazmayı unutmusum adı gecen arkadas otel yerleştirmesi dısında ucak biletide satıyor sanki tur şirketi. Tecrubesi ancak bunlara çalışır. Bilet ayarlarım diyeceğine nereden alıyorsun onu söyle millet kendi gitsin sorsun.
    Konu BannedUser tarafından (21-02-2011 Saat 05:36 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ocean kardesim ben gecen yil birebir sahit oldum...sozlesmelerin sahte olduguna...

BannedUser
    Guest

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocean kardesim ben gecen yil birebir sahit oldum...sozlesmelerin sahte olduguna...
    Bu senede şahit olacaksın. Ama baksana bunu burda yazdık diye millet rahatsız oluyor nedense.

BannedUser
    Guest

evet OB ciler arttı en az 300 kişi olacak galiba yıgın bakalım şirketler yığın orada bir sorun olsun aynen sitede olacak mağdur olanlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)