Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NTV Work and Travel Nedir ?

BannedUser
    Guest

Standart NTV Work and Travel Nedir ?

Arkadaşlar iyi dinlerseniz bir not ortalamasından bahsetmıyor. Notu ne olursa olsun tüm öğrencileri bekleriz diyor. Eğer nottan red alırsanız alın size referans ya ben NTV izlemiştim orada ki bayan nota bakmıyoruz demişti dersiniz

ntvmsnbc Video Galeri

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Konsolosluğun Turkishwat.com ile yaptığı röportajda not ile alakalı konudaki düşünceleri şöyleydi:

TW - Summer Work and Travel programına katılacak öğrencilerin ne tür niteliklere sahip olması gerekir?

K - Türkiye’de Summer Work and Travel (SWT) programına YÖK tarafından tanınan yüksek eğitim kurumlarına devam eden öğrenciler katılabilir. Buna göre, önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programlarında okuyan öğrenciler SWT’a katılabilir. Türkiye’de sertifika programlarına veya YÖK tarafından tanınmayan okullarda okuyan, okul kaydını dondurmuş olan veya mezun durumdaki öğrenciler SWT’a katılamaz.
    SWT programına katılmak için gerekli olan bir asgari genel not ortalaması bulunmamaktadır. Ancak, hiçbir dönem üniversitelerinde sınıf geçmek için gerekli olan not ortalamasını alamayan öğrenciler vize görüşmesinde konsolosları gerçek öğrenciler olduklarına ikna edemeyebilir.
    admin (at) turkishwat.net

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

@birisi nickli arkadasin actigi konu vardi mutlaka okuyun onu. 'where', 'what', 'when' gibi kaliplari dogru anlamak en onemli konulardan bir tanesi.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Yani önemli olan Tr'ye geri dönüş yapacağını hissetirebilmek.Notun 2nin üstündeyken orda akrabam var bana iş kuracak deyip vizey görüşmesine giderseniz pasaportu direk elinize verip yollarlar evinize.Önemli olan iyi bi diyalog ve Dönüş yapacağınızı gösteren bişeyler sunmak.Transkript en güzel yöntem.Bu yüzdendirki gidip gelenlere tekrar vizeyi çok rahat veriyorlar.

BannedUser
    Guest

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani önemli olan Tr'ye geri dönüş yapacağını hissetirebilmek.Notun 2nin üstündeyken orda akrabam var bana iş kuracak deyip vizey görüşmesine giderseniz pasaportu direk elinize verip yollarlar evinize.Önemli olan iyi bi diyalog ve Dönüş yapacağınızı gösteren bişeyler sunmak.Transkript en güzel yöntem.Bu yüzdendirki gidip gelenlere tekrar vizeyi çok rahat veriyorlar.
    Sen bide onu bana sor. 2008*2009 da rahat aldım vizeyi istanbul'da ama sarışın adamdan. 2010'da vize görüşmem tam 10 dakika sürdü ve bunun rahat 7*8 dakikası içeride transkriptimi incelemesi ile geçti. Ama çok dil döktüm kadına söylediklerim hep gerçekti. Bu görüşmeyi yapanda İstanbul'da esmer bi bayan vardı o.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bide onu bana sor. 2008*2009 da rahat aldım vizeyi istanbul'da ama sarışın adamdan. 2010'da vize görüşmem tam 10 dakika sürdü ve bunun rahat 7*8 dakikası içeride transkriptimi incelemesi ile geçti. Ama çok dil döktüm kadına söylediklerim hep gerçekti. Bu görüşmeyi yapanda İstanbul'da esmer bi bayan vardı o.
    Transkiript'te not düşüşü mü vardı?2 kez gidip gelmişke hiç bi belgeye bakmadan vize vermeleri lazım..Mantıken yani.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)