Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Net10

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Standart Net10

Arkadaşlar bundan önceki NET10 ileilgili konu geçen sen açılmış yada ben bulamadım.Fazladan açtıysam affola..
    Ben 2 yıldır net10 kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım.Arkadaşlar ve ben aradığımız şehirler:Adana,Mersin,Kayseri,Yozgat,İstanbul,Edir ne,İzmir idi.Tek dezavantajı Ceptelefonunu arayamıyorsun.Sabit hatlara yönelik bi hat Türkiye için.Amerikada her yeri arayabilirsiniz sabit+cep.Ailenizle ve oradaki arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için vazgeçilmez bi ihtiyaç cep telefonu.2009 ve 2010 da 30 dolara telefon+300 dk ve 300 dk hediye,Toplamda 600 dk ve telefon.Sonraki dk yüklemeleri online veya telefondan anında yapılabiliyor,yine 300 dk 30 dolar.Ama tavsiyem acil bi durum yoksa yeniden tel sipariş etmeniz.4 iş günü içinde geliyor.tel+300dk ve bonus 300 dk 30 dolar.Süper bişey 30 dolara 6 saat konuşmak.

sitesi:NET10 | Prepaid Cell Phone
    Buy phones$more seçeneği ile telefon satın alabilirsiniz kontratsız olarak.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Vizeler alinmaya baslaninca ucak biletleri ve iletisim konulari aktiflesecek...

NET10 ve AT&T Dunya Telekom avantajli gorunun secenekler.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Amerika içi için cep telefonu çok cazip. Ama TR aranacaksa en güzeli bence kartlar. Ama ABD de her kart farklı özellik taşıyor bazıları vergi kesiyor bazısı kesmiyor. Hatta telefona cevap gelmese bile vergi kesiliyor.

Benim aldığım kartla (Hello Pinoy) 5 dolara TR ile 143 dakika konusulabiliyordu. Cep tel ile konuşacaksam 50 dakika.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Hello pinoy dediginiz ankesorlu telefon kartimi?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika içi için cep telefonu çok cazip. Ama TR aranacaksa en güzeli bence kartlar. Ama ABD de her kart farklı özellik taşıyor bazıları vergi kesiyor bazısı kesmiyor. Hatta telefona cevap gelmese bile vergi kesiliyor.

Benim aldığım kartla (Hello Pinoy) 5 dolara TR ile 143 dakika konusulabiliyordu. Cep tel ile konuşacaksam 50 dakika.
    Aldığınız kart muhtemelen ankesörlü telefon için.Ben ailemle uzun süre görüştüğüm için ankesör başında uzun süre beklemek olmuyo.cep telefonuyla her yerden arama imkanım oluyodu.çünkü Tr ile saat farkı olunca usa den gece vakti aramak gerekiyor oda ankesör başına gitmek demek..biraz daha az konusmus oluyorum ama daha rahat oluyor.zaten orda kazandıgın paranın yanında öyle bişeyi düşünmüyo insan

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

3 yildir Voip ve Skype tarzi programlarla konusuyorum. Symbian, Iphone, Android yazilimlarida destekliyor. Laptop ve telefondan kablosuz aglarin oldugu her yerden konusuyordum. Fakat ABD'de arkadaslar arasinda konusmak icinde telefon gerekli tabiki. Cep telefonlarini kullanmak icin 1900 Mhz desteklemesi gerekiyor.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Telefonu ordan almak en karlısı.Çünkü gerçekten onların kendi aralardında konuşma ücretlerini görünce şaşırıyorsunuz.Ve gerçekten gerekli oluyor.Bir keresinde arkadaşım çok rahatsızlanmıştı ve işe gidemeyecekti,o gün izinli olan başka birini arayıp arkadaşın yerine çalışmasını istedik.Yani orda kafan göre işe gitmeme işten atılma sebebi.Böyle durumnlar için çok önemli.Ufak bişey olarak gözükebilr ama bazen çok işe yarıyor cep telefonun olması.

BannedUser
    Guest

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldığınız kart muhtemelen ankesörlü telefon için.Ben ailemle uzun süre görüştüğüm için ankesör başında uzun süre beklemek olmuyo.cep telefonuyla her yerden arama imkanım oluyodu.çünkü Tr ile saat farkı olunca usa den gece vakti aramak gerekiyor oda ankesör başına gitmek demek..biraz daha az konusmus oluyorum ama daha rahat oluyor.zaten orda kazandıgın paranın yanında öyle bişeyi düşünmüyo insan
    Zaten ben yazarken kendime göre söylüyorum mesajda söyledim ABD içinde telefon en güzeli. Eğer TR ile görüşeceksen break dediği gibi msn, skype kullanılmalı bedava. kendim derken benim gittiğim yerle TR arasında 11 saat fark var o yüzden. İnternet hızıda çok yavaş Alaska'da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hello pinoy dediğiniz kart nereden alabilriiz. heryerde vaar mı..ny da filan .gazete bayii tarzı yerlerde..annem bilgisayar kullanmayı bilmiyor ve cep telefonndan ulaşmak zorundayım..

BannedUser
    Guest

Heryerde yoktur. Ama onun tarzında kartlar yüzlerce ABD de heryerde bulursun ama dikkat et vergi kesintisi yapmayanlardan bul. Ayrıca tek arama yapmaya çalış her aramada süre kısalır. Yani diyelim tek seferde 1 saat konusuyorsan. 2 yeri arayacaksan 15 er dakikadan 30 dakika falan görüşürsün gibi düşün.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Zaten ben yazarken kendime göre söylüyorum mesajda söyledim ABD içinde telefon en güzeli. Eğer TR ile görüşeceksen break dediği gibi msn, skype kullanılmalı bedava. kendim derken benim gittiğim yerle TR arasında 11 saat fark var o yüzden. İnternet hızıda çok yavaş Alaska'da
    Keşke bende de öyle saat farkı olsa.İletişim daha kolay olur.9 saat var Colorado ile Tr arasında.işten çıkıyorum Tr de gece 2 oluyor.arayamıyorum.arayabilmek için gece arama yapmam lazım gündüz iş yerinde oluyorum.Yani böyle saat farkı çok cins eyaletler için msn skype yada telefon şart.Yani bu durumda söz konusu,Telefon yada kart alacakların önceden saat farkını düşünüp almaları daha faydalı olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bundan önceki NET10 ileilgili konu geçen sen açılmış yada ben bulamadım.Fazladan açtıysam affola..
    Ben 2 yıldır net10 kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım.Arkadaşlar ve ben aradığımız şehirler:Adana,Mersin,Kayseri,Yozgat,İstanbul,Edir ne,İzmir idi.Tek dezavantajı Ceptelefonunu arayamıyorsun.Sabit hatlara yönelik bi hat Türkiye için.Amerikada her yeri arayabilirsiniz sabit+cep.Ailenizle ve oradaki arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için vazgeçilmez bi ihtiyaç cep telefonu.2009 ve 2010 da 30 dolara telefon+300 dk ve 300 dk hediye,Toplamda 600 dk ve telefon.Sonraki dk yüklemeleri online veya telefondan anında yapılabiliyor,yine 300 dk 30 dolar.Ama tavsiyem acil bi durum yoksa yeniden tel sipariş etmeniz.4 iş günü içinde geliyor.tel+300dk ve bonus 300 dk 30 dolar.Süper bişey 30 dolara 6 saat konuşmak.

Mrhaba, arkadaşlar dün ben de net10 aldı.. 25 dolar a da 750 dakıka yukledım.. hattımı international aramalara açtrdım.. ama arayamıyorum... açtrmadan once aradıgımda restriction 54,msj atmayı denediğimde de restriction 45 diyo.. musteri hizmetlerini aradım.. açtrdık guya ama.. anlayamadım.. ararken önce yıldız 1 arama tusu sonra 01190 dıyo.. yapıyorumm ama olmuyo. help pleaseee!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

amerika icinde net 10 kotu bir secenek .. cricket diye bir firma cikti telefona 15 veya 20 dolar oduyorsun ilk ay. daha sonra 35 dolara sinirsiz konusma ve mesaj aylik. 3 ay icin 125 dolara mal oluyor az degil belki ama sinirsiz konusma var arandikca ya da aradikca kontor dusme derdi yok.. ben telefon kullanirim amerikada diyenlere tavsiyemdir..

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

@ozgursum o olay bomba zaten rahat rahat oturuyorsun çat mesaj geliyor para gidiyor

ama ben net10 nu tavsiye ediyorum hafta da bir evi arardım ben 30 dolarlık ilk telefonla aldığım 300 dk yı 1.5 ay kullandım..tabi uluslararası cok konuşacaklara pek uygun değil 2 kat gidiyor ne de olsa.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar peki net10 den turkıyeye msj gonderemıyo muyuz? ben 3 sene once gonderıyodum ama smdı gonderemezsınız dıyo musterı hizmetleri anlayamaıdm gitti?

OZGURSUZM.. bu sınırsız derken turkıye ıcın mı sınırsız??? bı acıklasan

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hayir amerika ici sinirsiz ayrica uluslararsi mesaj da bedava.. eger yurtdisini bedava aramak istiyorsan aylik 35 degil 60 dolar veriyorsun.. Turkiye deki sabit telefonlari da sinirsiz arayabiliyorsun. amerika cii sinirsiz oluyor ve sinirsiz internet sagliyor.. ama 60 dolar.. watcilar icin ideal degil cok fazla benim gibi calistigi donem icinde telefonu cok kullanan kisiler icin tavsiye ediyorum cricket i yoksa watcilarin geneli telefona ihtiyac bile duymuyor amerika ici konusmalar icin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biri cevap yazsın bana ama lutfeen... sanırım ben yanlış kart almışım ondan gonderemıyorum.. 25 dolar a 750 dakıka bı ayda bıtrmek zorundaymısım anlamadım gtti msj olayını

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayir amerika ici sinirsiz ayrica uluslararsi mesaj da bedava.. eger yurtdisini bedava aramak istiyorsan aylik 35 degil 60 dolar veriyorsun.. Turkiye deki sabit telefonlari da sinirsiz arayabiliyorsun. amerika cii sinirsiz oluyor ve sinirsiz internet sagliyor.. ama 60 dolar.. watcilar icin ideal degil cok fazla benim gibi calistigi donem icinde telefonu cok kullanan kisiler icin tavsiye ediyorum cricket i yoksa watcilarin geneli telefona ihtiyac bile duymuyor amerika ici konusmalar icin.
    Özgürsüzm bu soyledıklerın sınırsz amerıka ıcı fılan net10 içinmi?? ben az once arkdasıma msj gonderdm anında bı dakka dustu.. pekı tr ye msj göndermek ıcın var mı tavsyen??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bu prepaid telefonlar ile amerika dışı mesaj yok herhalde.net10 ilede trdeki sabit hatları arayabiliyosun sadece.eger oradan tr ye msj atmak istiyosan en mantıklısı oradan sim kart alıp ucuz bi telefona takıp kullanmaktır.Tabi amerika dışı mesaj tarifeleri nedir bilmiyorum ama 60 dolara ozgursumun dediği gibi sınırsız iletişim yapabilirsin..Biraz pahalı ama iletişim çok önemliyse değer..Değilse kütüphanelerden ücretsiz internete girebiliyosun amerikada.acil olmayan iletişimini oradan gerçekleştirebilirsin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş bu 5 dolara aldığın kartla TR yi aradğında karşı taraf para ödüyormu?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bu 5 dolara aldığın kartla TR yi aradğında karşı taraf para ödüyormu?
    Kardes o dedigin olay sen odemeli arama yaptiginda gecerli.kartla aradiginda degil.para dusmez o kartla arama yaptiginda.ama kart isi biraz zahmetli.bulundugun yerde ankesorlu telefon yakin bi yerde degilse ve Tr ile aranda sacma sapan bi saat farki varsa ( orta amerika bolgesi gibi) telefon alman daha mantikli.gecenin bi vakti amerikadan Tr yi araman gerekirse rezil olursun yoksa..bunun gibi unsurlara dikkat et almadan once.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yani net10 ile msj atamıyomuyuz türkiye ye msjlaşma için ne öneririsiniz. ne yapsam bilmiyorum

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Türkiyeye mesajlaşma için ucuz bi yol yok.En iyisi ve bedavası internet.İlla telefon edicem ben diyorsanız sınırsız kullanımlı verizon yada at&t alın aylık 60 dolara sınırsız konusun derim.Ama bildiğim kadarıyla bizim burdaki gibi sınırsız sms olayı ok orda.
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bu net10 dedıgınız muhabbet telefon+hat degılmı yanı cep telını hattı ıle bırlıkte alıyosun...eger boyle bısı ıse 20 dolara bı tel alırsın 30 dolarda kontor artık her neyse onu yuklersen ve ıletısımı 3 aylıgına 50 dolara bıtırırsın benım gıbı pek fazla telle ısı olmayan adamlar ıcın cok ıyıymıs...(:

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu net10 dedıgınız muhabbet telefon+hat degılmı yanı cep telını hattı ıle bırlıkte alıyosun...eger boyle bısı ıse 20 dolara bı tel alırsın 30 dolarda kontor artık her neyse onu yuklersen ve ıletısımı 3 aylıgına 50 dolara bıtırırsın benım gıbı pek fazla telle ısı olmayan adamlar ıcın cok ıyıymıs...(:
    Ben de senin gibi düşünüyorum reyes_19. Çok fazla telefon kullanacak biri değilim. Alırım 30 dolara bir tane. Ondaki dakikalar beni her türlü idare eder.

Veya şöyle bişi olabilir: Türkiye'yi aramak için mezun calling card veya benzeri kartlar ile uygun vakitte ankesörlü kullanılır.

Amerika'da arama yapman gerekirse diye de alırsın bir simkart takarsın cep telefonuna amerikan gsmi destekliyorsa, olur biter. Hayırlı işler
    Yani emin değilim ama kafamda bu şekillendi.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kendı sorumu cevaplıyayım..(delı sanmayın heee belkı bırılerıde benım gıbı atlayıp arastırmadan soru sorma cehaletıne kapılabılırler dıye edıtlemedım mesajı)

telefon ucretının ustune sadece 5 dolar eklıyolar kart ucretı olarak yanı suanda yalandan bakmıs oldugum bı tel fıyatı 14.99 bunun ustune 5 dolar daha koyuyorlar ve 19.99 dolara hem tel hemde airtime card verıyolar bence cok ıyı...bu arada aylık 750 dakıka alırsan 25 dolar ama sınırsız alırsanız aylık 50 dolar...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu prepaid telefonlar ile amerika dışı mesaj yok herhalde.net10 ilede trdeki sabit hatları arayabiliyosun sadece.eger oradan tr ye msj atmak istiyosan en mantıklısı oradan sim kart alıp ucuz bi telefona takıp kullanmaktır.Tabi amerika dışı mesaj tarifeleri nedir bilmiyorum ama 60 dolara ozgursumun dediği gibi sınırsız iletişim yapabilirsin..Biraz pahalı ama iletişim çok önemliyse değer..Değilse kütüphanelerden ücretsiz internete girebiliyosun amerikada.acil olmayan iletişimini oradan gerçekleştirebilirsin..
    net10 nun sitesinden bilgileri doldurduktan adresimemi geliyor seven elevenlarda falan var mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

net10 u seven eleven dan aldım türkiyeyi aramak için ne yapmak gerekiyor +90 deyip aramam gerek fakat arayamıyorum önce telesekreter çıkıyor sonra 011 + 90 yapıp arayabiliyorum kolay yoldan aramak için ne yapmam gerekiyor

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı earthborn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    net10 u seven eleven dan aldım türkiyeyi aramak için ne yapmak gerekiyor +90 deyip aramam gerek fakat arayamıyorum önce telesekreter çıkıyor sonra 011 + 90 yapıp arayabiliyorum kolay yoldan aramak için ne yapmam gerekiyor
    Hocam benim bildiğim kısa yolu yok.Senin yaptığın gibi yapılıyor..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı earthborn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefon numaralarını telefonuna başına 011 ekleyerek kaydet. bu biraz daha kolaylaştırır.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)