Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Direct Deposit

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Standart Direct Deposit

Arkadaşlar çok faydasını göreceğinize inandığım bi işlem bu Direct Deposit.

Yapmanız gereken;

-Bir bankaya gidip hesap açtırmak
    -Hesapla birlikte Direct Deposit formu istemek ve doldurup işverene (human resources) vermek.

Faydaları,

-Direct deposit ile paranız direk bankaya yatırılır
    -Siz paycheck olarak sadece detayı görebilirsiniz(bankaya yatar paycheck)
    -Paychecki elden yatırmak parayı 1 gün sonra kullanmak demek ama Direct Deposit aynı günde kullanmak demek
    -Son paycheck Tr'ye değil bankaya yatar siz debit card ile Tr'den herhangi bir ATM'den çekersiniz paranızı ücret ödemeden ve paycheck gelmesini beklemeden.

Şimdi banka hesabını kapatmazsak ne olur diyebilirsiniz...
    Eğer bankadaki paranızı,hesapta 1 dolardan daha az kalacak şekilde çekerseniz hesap otomatikmen kapanacaktır.Kartında kullanım süresi dolunca kapanacaktır.Dert yok tasa yok..şahsen 2 kere denedim ve bi sorun çıkmadı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya bencede süper bişey ama dikkat edilmesi gereken bi konu war ki beni çok magdur etmişti,
    debit kartınızla bişey satın aldığınızda banka onu hesabınızdaki paradan hemen çekmiyo, bi kaç gün sonra çekiyo, bank of america da böyleydi, ve bende bu yüzden çok para harcadım, yani birsürü bişeyler alıyosunuz aa bi bakıyosunuz hesapta hala bissürü para war hemen gidip bişeyler daha alıyosunuz...
    Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;
    Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap! NFK

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hesabini bilmek onemli ben surekli bilgi fisi alip cuzdanima koyuyordum ne olur ne olmaz...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ewt güzel yontem
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Direct deposit guzel sistem arkadaslar. Ben bankada calisan biri olarak bikac sey soyleyebilirim. Arkadasimin dedigi gibi hesapta 1 dolardan az para birakinca hesap otomatikmen kapanmaz. Bircok bankanin "monthly maintenance fee" dedigimiz hesap kullanim ucreti var. eger hesabinizda ufak bi miktar para birakip nasisla kapanir derseniz bu ucreti hesabinizdan cekerler sizde overdraft denen negatif hesap durumuna gecer ve 35 dolar borclu hale gelirsiniz (bu tamamen ne cesit hesabiniz olduguna gpre degisebilir)
    Ikinci olarak paranizi tr de bir atm den cekmek ucretsiz degildir. Visa nin degisik ulke ve miktara gore fiyatlandirmasi var. visa nin kendi sitesinden bulabilirsiniz ne gibi bi ucretlendirme oldugunu.
    Yine de arkadasin dedigi gibi cek deposit yaparak 2 gun beklemek yerine direct depositle parayi aninda kullanabilirsiniz.
    Son olarakda amerikan bankacilik sistemi biraz farkli oldugundan kartinizi kullandiginizda alisverisiniz otomatik olarak yansimaz hesabiniza. en az 2 gun pending transaction dedigimiz halde kalir sonra hesabiniza yansitilir bu da tamamen alisveris yaptiginiz magaza ile ilgili. Eger online bankacilik kullanirsaniz her daim gorebilirsiniz pending transactionlari ve gercek balance inizi.

Saygilarimla

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı thepassenger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direct deposit guzel sistem arkadaslar. Ben bankada calisan biri olarak bikac sey soyleyebilirim. Arkadasimin dedigi gibi hesapta 1 dolardan az para birakinca hesap otomatikmen kapanmaz. Bircok bankanin "monthly maintenance fee" dedigimiz hesap kullanim ucreti var. eger hesabinizda ufak bi miktar para birakip nasisla kapanir derseniz bu ucreti hesabinizdan cekerler sizde overdraft denen negatif hesap durumuna gecer ve 35 dolar borclu hale gelirsiniz (bu tamamen ne cesit hesabiniz olduguna gpre degisebilir)
    Ikinci olarak paranizi tr de bir atm den cekmek ucretsiz degildir. Visa nin degisik ulke ve miktara gore fiyatlandirmasi var. visa nin kendi sitesinden bulabilirsiniz ne gibi bi ucretlendirme oldugunu.
    Yine de arkadasin dedigi gibi cek deposit yaparak 2 gun beklemek yerine direct depositle parayi aninda kullanabilirsiniz.
    Son olarakda amerikan bankacilik sistemi biraz farkli oldugundan kartinizi kullandiginizda alisverisiniz otomatik olarak yansimaz hesabiniza. en az 2 gun pending transaction dedigimiz halde kalir sonra hesabiniza yansitilir bu da tamamen alisveris yaptiginiz magaza ile ilgili. Eger online bankacilik kullanirsaniz her daim gorebilirsiniz pending transactionlari ve gercek balance inizi.

Saygilarimla
    Eyvallah hocam bilgilerin için.Ben firstbank'i kullanıyordum orda durum benim anlattığım şekildeydi.Değişik bankalarda durum nasıl senden öğrendim.Birde alışveriştien sonra Current balance değilde available balance'e bakarsanız o an hesabınızda na kadar para kalmış görebilirsiniz.Yani benim bankada öyleydi.Direct Deposit'in en büyük avantajı bence son Paycheckin Tr'ye değil amerikadaki hesaba yatması.Sizi birsürü zaman kaybından ve check bozdurma masrafından kurtarıyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim de bir sorum olacak konuyla ilgili.Citizens bankda hesabim var ve direct depozit ile her cuma hesabima yatiyor magasim.yalniz benim ayrilacagim gun carsamba gunu.ve cuma gunu turkiyede olacagim.debit kartimi kullanarak turkiyede bu paranin tahsilatini nasil yapabilirim ve ne kadar kesiyorlar? tesekkurler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

benım de sımdı bank of amerıca da hesabım war ama bu direct deposit formnu daha once doldurmadım sımdı bunu halledebılrı mıyım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Flea's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de bir sorum olacak konuyla ilgili.Citizens bankda hesabim var ve direct depozit ile her cuma hesabima yatiyor magasim.yalniz benim ayrilacagim gun carsamba gunu.ve cuma gunu turkiyede olacagim.debit kartimi kullanarak turkiyede bu paranin tahsilatini nasil yapabilirim ve ne kadar kesiyorlar? tesekkurler
    Ben Ziraat Bankasından Tr'ye döndükten sonra çektim 2 yıldır ve %1 çektiğin miktar kadar kesinti yapıyolar.birde dolar kuru döviz bürolarına göre daha düşük.Eğer bankadaki hesabını kapatman gerekiyosa dönmeden önce (bazen bankalar yıllık ücret alıyo hesap için ve hesaba para transferi yapmak zorunda kalıyosun) Direct-deposit i iptal edersin.pah-check senin vereceğin bi adrese posta ile gönderilir.sonra bozdurursun.ama hesabımı kapatmsamda olur dersen ordaki debit kartınla Tr'den rahatlıkla paranı çekersin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı amerique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım de sımdı bank of amerıca da hesabım war ama bu direct deposit formnu daha once doldurmadım sımdı bunu halledebılrı mıyım
    Çalıştığın iş yerinden bu formu iste sonra üzerine paranın hangi hesaba (checking veya savings) yatırılmasını istiyosan o hesap bilgilerini girip bankaya formu vermen gerekiyor.muhtemelen formu verdikten sonraki 2. pay-check direk yatar.Yapacaksanız son pay-checki beklemeden yapın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bıze paycheckler 1 hafta sonra gelıyo.11 ınde ısten cıkacam cıkarken bı peycheck alacam son paycheck de 29 unda tr ye postalanacakmıs .ben sımdı dırect depositi alırsam paycheck ı amerıkada almam mumkunmu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkurler ugur.simdi bu debit karti turkiyede kullanarak parami cekebiliyorum onu anladim fakat ne kadar bi kesinti olur o konuda bi fikrin var mi.citizens bank visa debit kartim var.ayrica turkiyeden de dilekceyi fakslayarak ya da telefon ile banka hesabini kapatabiliyormusuz.ben oyle yapacagim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı thepassenger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Saygilarimla
    peki hocam hesabi kapatmak icin nasil bir yol izlememiz gerekiyor,bu konuda yardimci olabilirmisiniz?direct deposito yaptirmazssak 2 gun gecikmenin disinda herhangi bir dezavantajimiz olur mu?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmanız gereken;

-Hesapla birlikte Direct Deposit formu istemek ve doldurup işverene (human resources) vermek.
    Çalıştığın iş yerinden bu formu iste sonra üzerine paranın hangi hesaba (checking veya savings) yatırılmasını istiyosan o hesap bilgilerini girip bankaya formu vermen gerekiyor.
    Hocam bunlardan hangisi doğru? Bankadan mı isticez işverenden mi? Bankaya mı vericez formu işverene mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar,

Turk bankalarina direct deposit yapma sansimiz var mi ? Boylece gelmeden amerikadaki hesabi kapatmis ve bankaylada ugrasmamis oluruz?

Ayrica , benim bildigim hesabi kapatmassak amerikadaki, bir sure sonra aktif olmadigindan hesap ceza isliyor. Kesin bilgisi olan var mi bu konuda kapatmayip gotursek karti , borclansak burda , ilerde tekrar amerikaya gelmek istedigimizde sorun teskil etmesin ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı PromiscousBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bunlardan hangisi doğru? Bankadan mı isticez işverenden mi? Bankaya mı vericez formu işverene mi?
    Aslında farketmiyor.Sen ikisinden birinden bu formu alınca diğerine götürdüğünde işleme konuluyor.Senin sosyal güvenlik numarana göre iki kurumda formu senin paychecklerinin ödendiği şirkete gönderip bankadaki hesabına yatırmanı sağlıyor.Yani ister bankadan al o formu ister iş yerinden ikiside o formu senin maaşının ödendiği merkeze gönderiyorlar..(Ben kendi yaptığımı yazmıştım konuyu açtığımda)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı amerique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bıze paycheckler 1 hafta sonra gelıyo.11 ınde ısten cıkacam cıkarken bı peycheck alacam son paycheck de 29 unda tr ye postalanacakmıs .ben sımdı dırect depositi alırsam paycheck ı amerıkada almam mumkunmu
    Eğer 11 inde işten çıkıyosan en geç 18 inde paycheck alıyosun demektir zaten.neden 29 unda postalıyolar anlamadım.Eğer 11 inden önce paychecki alabileceğin (yani işlemler bitince son paycheckini normal ödeme gününde alabilme imkanın varsa) para hesabına yatar.ama işlemler uzarda işlemlerin bitişi senin paycheck ödeme gününden sonra biterse parayı check olarak adresine gönderirler bide bozdurmak için uğraşırsın.İşveren firmanın insan kaynaklarıyla görüşün onlar daha kesin tarih verirler size.Benim firma 2 haftada tamamlıyodu mesela direkt deposite geçme işlemini.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı onurpasazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki hocam hesabi kapatmak icin nasil bir yol izlememiz gerekiyor,bu konuda yardimci olabilirmisiniz?direct deposito yaptirmazssak 2 gun gecikmenin disinda herhangi bir dezavantajimiz olur mu?
    Benim başıma bi olay geldi direk örnek vereyim.Ben ilk gittiğimde bu direct deposit olayından haberim yoktu ve paychecki aldığım gün büyük bi şehre alışveriş yapmaya gittim.laptop almak için.paychecki direk bankamatikten zarfla yatırıp doğru mağazaya gittim.Parayı yanımda taşımayim diye düşünmüştüm.Birde o gün hafta sonuydu ve bankamatik kapalıydı.Sonra laptop beğendim ve almak için kasaya gittim adam limit yetersiz dedi.halbuki ben yatırdığımı düşünüyodum.adama daha buguün yatırdım nasıl olur deyince adam durumu anlattı ve 2-3 gün içinde o paranın aktif olacağını söyledi.ondan sonra direk direct deposit yaptırdım.para direk hesabıma geliyor,iş yerine sadece miktarı ile ilgili döküman geliyordu.birde Tr'de son paycheckini bozdururken bazı(çoğu) banka belli bi miktarını kesiyor.ama direkt depositte son paycheck hesabınıza yatıyor ve siz visa kartıyla 600 dolar para çekseniz 6 dolar kesinti oluyor.çok az bi meblağ.tabi hesap kapatmada sıkıntı yaşarım gerek yok diyorsan direct depositide hesabınıda gelmeden kapatırsın.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı tolgazinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,

Turk bankalarina direct deposit yapma sansimiz var mi ? Boylece gelmeden amerikadaki hesabi kapatmis ve bankaylada ugrasmamis oluruz?

Ayrica , benim bildigim hesabi kapatmassak amerikadaki, bir sure sonra aktif olmadigindan hesap ceza isliyor. Kesin bilgisi olan var mi bu konuda kapatmayip gotursek karti , borclansak burda , ilerde tekrar amerikaya gelmek istedigimizde sorun teskil etmesin ?
    Türk bankasında olmaz diye düşünüyorum çünkü routing number istiyor direct deposit yaparken.Türk bankalarında bu numara yok galiba.Diğer sorun işte insanı acaba dedirten şey.o yüzden emin olamıyorsan riske atmayıp para kesintisine katlanacaksın yada gecikmeye..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

benim bank of amerikada hesabim var actirirken ekimde donecegimi soledimm dondurulsunmu kapatilsinmi dedi kapatilsin dedim ama tekrar giderken kapattirmalimiyim kapatmassam ne olurrr

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yaklasık 2 hafta önce hancock bank ta bi hesap actırdım 50usd depozito ve 5 dolar christmass bilmemnesi adı altında para istediler. kartım bi kaç gün önce adresime geldi atm ye gittiğimde hesabımda 50usd görünüyordu ama çekemedim bunun neden olduğunu bilen var mı ?

Birde tr ye dönerken bankaya gidip hesabımı kapatmazsam herhangi bi problem olur mu? Gecen sene arkadasım wells fargo'da ki hesabını kapatmadan tr ye dönmüş ve hesabının yanlıs hatırlamıyorsam -70usd ye düştüğünü söylemşti. Bu herhangi bi sorun yaşatır mı? Nasıl olsa tr de amerikan bankası kullanmayacağız.
    Hollywood Smile Killer

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı _SELAM14_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bank of amerikada hesabim var actirirken ekimde donecegimi soledimm dondurulsunmu kapatilsinmi dedi kapatilsin dedim ama tekrar giderken kapattirmalimiyim kapatmassam ne olurrr
    Tekrar Amerikaya giriş yapacaksan kapattırma.Ve tabi yıllık ücret almıyorlarsa.Ama alıyorlarsa kapattır.Tekrar döndüğünde yine açtırırsın.Kapatma işlemi uzun sürmüyor.Kapatma nedeniniz ülkenize dönüş için olduğundan fazla uzatmıyorlar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı victormature Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklasık 2 hafta önce hancock bank ta bi hesap actırdım 50usd depozito ve 5 dolar christmass bilmemnesi adı altında para istediler. kartım bi kaç gün önce adresime geldi atm ye gittiğimde hesabımda 50usd görünüyordu ama çekemedim bunun neden olduğunu bilen var mı ?

Birde tr ye dönerken bankaya gidip hesabımı kapatmazsam herhangi bi problem olur mu? Gecen sene arkadasım wells fargo'da ki hesabını kapatmadan tr ye dönmüş ve hesabının yanlıs hatırlamıyorsam -70usd ye düştüğünü söylemşti. Bu herhangi bi sorun yaşatır mı? Nasıl olsa tr de amerikan bankası kullanmayacağız.
    50 dolar 6 aydan sonra kullanılır hale geliyor olabilir.yani aynı durum benim bankamda öyleydi.Sizin bankada süresi veya aktif olma şartı nedir bilmiyorum.Kapartın hesabınızını.Tabi 50 dolar yanmasın istiyorsanız Türkiye'den de fax çekip kapattırabilirsiniz 50 doları aldıktan sonra.Önemli olan eksi bakiyeye düşmemek.Yurt dışındaki bankada borçlu kalmanın prosedürü nedir bilmiyorum ama bunu riske atmamak daha kolay.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı victormature Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

o 50 dolar saving hesabındadır. sen de checking hesabını seçmişsindir belki.. ona bi bak bakalım o 50 dolar hangi hesapta ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam ben 24 eylulde donuyorum ama paycheck 30 unda yaticak... direct deposit wellsfargo ile var ..trden bunu nasil temin edebilrim herhangi bankanin atmsi ile mumkun ?? sorun cikma ihtimali var mi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı alicanerg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben 24 eylulde donuyorum ama paycheck 30 unda yaticak... direct deposit wellsfargo ile var ..trden bunu nasil temin edebilrim herhangi bankanin atmsi ile mumkun ?? sorun cikma ihtimali var mi
    Hesabınız olan bankaya sorun,hesabınızın açık kalması durumunda yıllık ücret yada fee adı altında herhangi bi kesintileri var mı.Eğer yoksa sen tr ye döndükten sonra ( 30 eylülde) para hesabına yatar sende çekebilirsin.Birde günlük para çekme limitini öğren.Mesela pay-check in 800 dolardır ama günlük çekme limitin 500 dolardır sen 800 çekemezsin.yada hesabın dondurulur.Güvenlik açısından iyi bişey aslında.Bende oldu öyle bankayı arayıp açtırmak zorunda kaldım.telefonla iletişimde zor oluyor.o yüzden aklına takılan ihtimalleri önceden öğrenki sonradan zorluk çekmeyesin.Hesabın olan bankaya bu durumları içeren bi mail at yada gidip birebir görüş..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Citizens Bank kartiyla Turkiyede ki herhangi bir ATM den para cekmek

Arkadaşlar çok faydasını göreceğinize inandığım bi işlem bu Direct Deposit.

Yapmanız gereken;

Faydaları,

-Direct deposit ile paranız direk bankaya yatırılır
    -Siz paycheck olarak sadece detayı görebilirsiniz(bankaya yatar paycheck)
    -Paychecki elden yatırmak parayı 1 gün sonra kullanmak demek ama Direct Deposit aynı günde kullanmak demek
    -Son paycheck Tr'ye değil bankaya yatar siz debit card ile Tr'den herhangi bir ATM'den çekersiniz paranızı ücret ödemeden ve paycheck gelmesini beklemeden.

Şimdi banka hesabını kapatmazsak ne olur diyebilirsiniz...
    Eğer bankadaki paranızı,hesapta 1 dolardan daha az kalacak şekilde çekerseniz hesap otomatikmen kapanacaktır.Kartında kullanım süresi dolunca kapanacaktır.Dert yok tasa yok..şahsen 2 kere denedim ve bi sorun çıkmadı.
    Iyi Gunler
    Benim Citizens Bank dan hesabim var ve bugun son 2 paycheck den birini almak icin isbankasina gittim.Subedeki kadin Amerika da ki bankadan parayi ancak atmden cekebilirsiniz dedi.Isbankasi basta olmak uzere Ziraat Garanti Akbank vs..her bankanin atmsini denedim ancak bazi bankamatikler "Bankaniz bu isleme onay vermemistir"yada "Bu kart ile bu bankamatikten islem yapamazsiniz"uyarisi verdiler.Ben bu parayi nasil cekebilirim.Internet bankaciligindan herhangi bir islem yapmam gerekir mi?Bana yardimci olursan sevinirim.Tesekkur ederim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı bbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi Gunler
    Benim Citizens Bank dan hesabim var ve bugun son 2 paycheck den birini almak icin isbankasina gittim.Subedeki kadin Amerika da ki bankadan parayi ancak atmden cekebilirsiniz dedi.Isbankasi basta olmak uzere Ziraat Garanti Akbank vs..her bankanin atmsini denedim ancak bazi bankamatikler "Bankaniz bu isleme onay vermemistir"yada "Bu kart ile bu bankamatikten islem yapamazsiniz"uyarisi verdiler.Ben bu parayi nasil cekebilirim.Internet bankaciligindan herhangi bir islem yapmam gerekir mi?Bana yardimci olursan sevinirim.Tesekkur ederim.
    Payceheck in eğer 500 doların üstündeyse,yani çekmek istediğin miktar 500 doların üstündeyse bankamatikten bölye bi uyarı alırsın.Bende aynısını yaşadım.600 dolar çekmek istedim hesap bloke oldu.(Sizin bankanızın günlük limiti nedir bilemiyorum).Sonra bankadan aldğıgım kartvisitteki mail adresine mail yazdım ve tekrar hesabımı aktif ettiler.Size tavsiyem bankanıza mail atıp durumu öğrenmeniz.neticede o kartlar dünyanın heryerinde geçerli.Ancak para çekemiyorum zaten deyip kartınızı kapattırmayın.Eğer hiçbişey yapamazsanız,yani paranızı hiçbi şekilde çekemezseniz paypaldan hesap açar paranızı paypala aktarıp ordan tr bankasına alabilirsiniz.Yani alternatifiniz var.Ama öncelikle bankaya para çekemediğinize dair bi mail atın.

Edit:siteyi güncel takip edemedğim için geç yazdım ancak size ekstradan mail attım.umarım geç cevap yazmamışımdır.
    Konu Ugur tarafından (09-10-2011 Saat 04:03 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı bbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi Gunler
    Kartının arkasında yazan call center numarasını arayıp kartını uluslar arası kullanıma açtır. tr de olman önemli değil. arayarak bu işlemi bir kaç dk da yapabilirsin. ondan sonra da burada herhangi bir bankamatiği ( garanti bankası tavsiyemdir, veya altın nokta bankamatikler ) kullanarakta istediğin gibi alırsın paranı. günlük çekim limiti ile ilgili bir bilgim yok.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)