Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Direct Deposit

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar çok önemli bi noktaya değinmissiniz, teşekkür ederim, bunu kesin yapacağım.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Lord_America Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok önemli bi noktaya değinmissiniz, teşekkür ederim, bunu kesin yapacağım.
    Rica ederim,ancak bi hatırlatma yapmak isterim,geri dönerken hesabınızın açık kalması sorun yaratırmı yaratmazmı lütfen bankanıza sorun bu işlemi yaptırırken..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Teşekkürler bu faydalı bilgi için...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Birşeyi merak ediyorum, direct depositte paycheck hesaba direk yatıyor ve son paycheck hesabımızı direk yattı biz de türkiyeye döndük ama paycheck in dökümünü alamadık, şu vergi iadesi için gereken son paycheckin dökümü, bu konuyu nasıl halledicez?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaslar bu vergi iadesi için son paychecki bozdurmadan mı türkiyeye donmemiz gerekiyo?? yoksa her paycheckte olan 2 kısımdan bilgilerin oldugu kısmı sunmak yeterlimi?? yani kısacası son paycheckimi bozdurabilirmiyim amerikada??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birşeyi merak ediyorum, direct depositte paycheck hesaba direk yatıyor ve son paycheck hesabımızı direk yattı biz de türkiyeye döndük ama paycheck in dökümünü alamadık, şu vergi iadesi için gereken son paycheckin dökümü, bu konuyu nasıl halledicez?
    onu human resource ile konuş. eğer paycheck'in ADP'den ise adp portal var orada tüm paycheckler ve w2 formun mevcut olacaktır. oradan alabilirsin pdf halinde.

Alıntı kagiiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu vergi iadesi için son paychecki bozdurmadan mı türkiyeye donmemiz gerekiyo?? yoksa her paycheckte olan 2 kısımdan bilgilerin oldugu kısmı sunmak yeterlimi?? yani kısacası son paycheckimi bozdurabilirmiyim amerikada??
    bilgilerin olduğu kısım yeterli. bozdurabilirsiniz. ayrıca yukarıda yazdığım sizin içinde geçerli. eğer böyle portal yani web sayfası varsa oradan da indirebilirsiniz. yani yanınızda kağıt taşımanıza gerek kalmaz
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben şimdi anlamadım neden son paycheck geç geliyor ki ?

Ben işten 1 eylülde çıkacağım 15 eylüle kadar Amerikada'yım son paycheck'i Türkiye'de çekmek istemiyorum zaten zor para biriktiricez gezmeye orada çekmek için yetişmez mi ? Bu durumda bize direct deposit mi tavsiye edersiniz yoksa başka bir yol mu ?

Oradan mecbur bir hesap açacağım diye düşünüyorum fakat banka masrafları beni korkutuyor, aylık ücreti olucak komisyonu olucak kapama ücreti olucak vs.

Biz 2 arkadaş gidicez çekleri tek banka hesabına bozdurabilir miyiz ?
    Bankaların hesap açma / aylık işletim ücreti / varsa aldıkları ekstra ücretler / kapama ücreti nedir ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)