Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hawaii de Wat programı mı Malta da Dil okulu Programı mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Hawaii de Wat programı mı Malta da Dil okulu Programı mı ?

Evet arkdaşlar iki secenek arasındayım,yüksek lisans öğrencisiyim,dilimi geliştirmek istiyorum bunu yaparkende tatil yöresinde bi yer olsun istiyorum.2 programın da bana maliyetleri yaklaşık aynı

Malta için 2500-3000 Euro civarında
    Hawaii için de 3000-4000 Dolar civarında

ne düşüyorsunuz.cvblar için teşkrler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apocalypse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkdaşlar iki secenek arasındayım,yüksek lisans öğrencisiyim,dilimi geliştirmek istiyorum bunu yaparkende tatil yöresinde bi yer olsun istiyorum.2 programın da bana maliyetleri yaklaşık aynı

Malta için 2500-3000 Euro civarında
    Hawaii için de 3000-4000 Dolar civarında

ne düşüyorsunuz.cvblar için teşkrler..
    bende ilk önce maltayı düşünmüştüm fiyatları uygun gelmişti aslında 3 aylık gitmeyi planladığında öyle değil daha pahalı oluyor çünkü 3 aylık vize aldığında çalışma iznin olmuyor anca kaçak çalışabilirsin.
    dil konusundan bakıcak olursak yaz dönemimde yaş ortalamasının çok düştüğünü öğrendim.eğitim açısındanda derse gelen hocalar maltalı çoğunluğu ve maltaca arapçaya çok benzeyen bir dil pek bi faydası olacağını düşünmüyorum kurs dışındada pratik yapabileceğin çok bi imkan yok.
    çok fazla araştırdım giden insanlarla görüştüm ve bunları öğrendim yine karar senin..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

maltaya gidersen konaklama ve yeme icmen icin de yaninda para goturmen gerekecek cunku calisamicaksin.. aslinda ilk maliyetler ayni gibi dursa da yasam maliyetleri maltada daha pahali.. ayrica calisamayacaksin.. amerikaya gidersen calisip yasam maliyetleri kesinlikle karsilarsin.. ne kadar sansli olduguna bagli olarak da alisveris travel ve geri para getirme secenekleri ortaya cikar..para hic onemli degil ingilizce onemli diyorsan maltaya degil ingiletreye dil okuluna git

BannedUser
    Guest

Malta da arkadasım dıl okuluna gıtmıstı cok geri kalmıs bır ulke dıyordu zaten bakarsanız resımlerıne falan anlarsınız daha ıyı yerlere gıdılebılır dıl okulu ıcın bence. bana sorarsan HAWAII

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar malta secenegini bende araştırdım gidenler pek memnun deil dil konusunda,yaşam da pahalıymış bayagı bi,bir pizza 15-20tl diyen var,hawaii de gerçi cok ucuz olucagını sanmıyorum fakat çalışıcagım için bi şekilde giderlerimi karşılarım.size sorum mci türkiye diye bir şirket hawaii gönderim yapıyor bu şirket nasıldır.ayrıca sizin bildiğinizi hawaii e gönderebilecek şirket var mı?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Kesinlikle Hawaii, inanilmaz bir tecrube olur senin icin. Ucak masrafi fazla tutabilir ama.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mci türkiye bilgisi olan yok mu arkadaşlar...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar solenebilecek herseyi hemen hemen solemisler. para konusunda wat daha onde gelir cunku para kazaniyorsun ve harciyorsun ama maltada hem calisamayacak hemde daha fazla para harciyacaksin ...dil konusu biraz saibeli olsada olay sende... hawai e giderde iyi ingilizce konusan arkadaslar edinirsen maltada ogrenebileceginden cok daha fazlasini ogrenirsin...ama susup isini yapar aksamda eve gelip yatarsan dogal olarak ogrenemezsin..ztn yillardir teorik ingilizce aliyorsun maltada sana yeni bisey katicaklarini dusunmuyorum...gece hayati cok hizliymis diye duydum. =)
    kill them all-spartacus

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hawaideki işe de bağlı. pişman olmayasın sonra..ayrıca dil okuluna hep gidilebilir ama wat heyecanını her yaşta yaşayamazsın. ayrıca amerika faktörü de var. maltada harcayacağın parayla amerikada gezersin işten kazandığın para da cabası
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)