Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alaska 2011 Sezon

BannedUser
    Guest

Standart Alaska 2011 Sezon

Şu an için Bristol Bay hakkında yazıcam Kodiak ve diğer yerleri bilgiler geldikçe paylaşacağım

Bristol Bay Harvest 28.52 millions bu tahmini rakam (2010 yılında bu rakam 30 milyondu yani düşüş yaşanacak)

Bristol Bay gidenler bilir (Naknek, Dillingham ve Ekuk)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an için Bristol Bay hakkında yazıcam Kodiak ve diğer yerleri bilgiler geldikçe paylaşacağım

Bristol Bay Harvest 28.52 millions bu tahmini rakam (2010 yılında bu rakam 30 milyondu yani düşüş yaşanacak)

Bristol Bay gidenler bilir (Naknek, Dillingham ve Ekuk)
    ketcikandan haber varmı :P??

BannedUser
    Guest

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ketcikandan haber varmı :P??

46 million ( pink salmon için ) bu miktar gecen senenın cok ustunde bir miktar.

inan bana başınızı kaşıyamayacaksınız. inşallah 7 ay sonra bu satırları okudugunuzda makro demişti dersiniz. Ketchikan bu sene bombayı patlatacak Yeter BALIK gelmesin artık dıyeceksınız İnşallah..

Bilgiler devam edecek

BRİSTOL BAY DUSUS. KETCHIKAN YUKSELISTE.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bendemi acep bı alaska yapsam sonra travelın gozune vursam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

46 million ( pink salmon için ) bu miktar gecen senenın cok ustunde bir miktar.

inan bana başınızı kaşıyamayacaksınız. inşallah 7 ay sonra bu satırları okudugunuzda makro demişti dersiniz. Ketchikan bu sene bombayı patlatacak Yeter BALIK gelmesin artık dıyeceksınız İnşallah..

Bilgiler devam edecek

BRİSTOL BAY DUSUS. KETCHIKAN YUKSELISTE.
    bak kayıda alıyom makro bu cıkmassa senın o unvanını gerı alırız
    eger dedıgın cıkarsa ben ucuncu sene gıttıgım yerde parayı katlarım demektır .. cıkmassa makro unvan gıttı demektır

BannedUser
    Guest

bakalım Mevlam neyler neylerse güzel eyler

Ketchikan EC Philips Son da 10 tane arkadaşım olacak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bakalım Mevlam neyler neylerse güzel eyler

Ketchikan EC Philips Son da 10 tane arkadaşım olacak
    yazıyı bende okudum bu sene ıcın cok ıyı olacagını fakat .. ılk senede oyle yazmıstı .. ama bu arada ıkıncı gıttıgım sezon ondan daha ıyıydı neyse saglık olsun umarım hersey guzel olur bızde umdugumuzu alırız :=

bu arada arkadaslarının job offerlerı geldımı ?? ılk gıdeceklerınkı eskılerınkı geldı onu bılıyom da ??

BannedUser
    Guest

3 tanesi geldi 2 tanesi eski giden zaten diğer 5 kişi için beklemedeyiz gelecek inşallah onlarda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

3 tanesi geldi 2 tanesi eski giden zaten diğer 5 kişi için beklemedeyiz gelecek inşallah onlarda
    anladım kardesım ınsallah hayırlsıyla gelır onlarda tşk...

BannedUser
    Guest

Bu sene Alaska gene Türk kaynayacak ama benim asıl söylemek istediğim bu sene Alaska tarihin en cok magduriyetini verebilir bence. Kulağıma bazı duyumlar geliyor. Kodiak için çok ağlayan Türk olacak sanırsam. Sezon anlamında değil şirket mağduriyetinden bahsediyorum.

BannedUser
    Guest

bahadır işte beklediğin haber

KETCHIKAN SEZON BİLGİSİ 2011

2011 Yılında Ketchıkan da pink salmon miktarı 55 milyon olması bekleniyor. Genel itibari ile Ketchıkan son 10 yıllık ortalaması 40 milyon dersek patlamayı anlarsınız. Yani yaklıasık olarak %40 lık bir artış anlamına gelir. Alaska ilk gidenler ne demek istediğimi anlamayabilir. Bu şu demek MUHTESEM ötesi. Uyku yüzü göremeyeceksiniz. Bu Ketchikan icin yazılan bir yazı. B

Bahadır teşekküre gerek yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sene Alaska gene Türk kaynayacak ama benim asıl söylemek istediğim bu sene Alaska tarihin en cok magduriyetini verebilir bence. Kulağıma bazı duyumlar geliyor. Kodiak için çok ağlayan Türk olacak sanırsam. Sezon anlamında değil şirket mağduriyetinden bahsediyorum.
    Ya eğer böyleyse bizde ketchikana gidelim şirket bizi kodiaka göndereceğini söyledi. Bakın pazartesi yapıyorum kaydımı. Zaten zar zor gidiyorum bir de böyle ağlayarak dönmek istemem. Helede alaskaya gidiyosam. Makroklima ilk senesi olanlara ne önerebilirsin? Sen yetkili bi abiye benziyon

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi wat başvursam geç mi kalmış olurum, alaska için erken halletmek daha ii ama kafama dank etti
    nereden bileceksin silahımın jarjörüne mermi yerine seni koyup deffalarca kalbime sıktığımı

BannedUser
    Guest

Alıntı mehmet90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya eğer böyleyse bizde ketchikana gidelim şirket bizi kodiaka göndereceğini söyledi. Bakın pazartesi yapıyorum kaydımı. Zaten zar zor gidiyorum bir de böyle ağlayarak dönmek istemem. Helede alaskaya gidiyosam. Makroklima ilk senesi olanlara ne önerebilirsin? Sen yetkili bi abiye benziyon
    Bende enaniyet coktur

Kodiak hangi fabrika kardeş söylede yorum yapalım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ocean beauty, western alaska fisheries ve international seafoods of alaska. şirket bu 3'ünden birini ayarlayacak sanırsam. Tabi daha kaydı yaptırmadık yaptırırsak boyle olacak. benim su an için ketchikana gelme gibi bi sansım varmı? Hangi şirketler oraya götürüyo, boşluk var mıdır özelden bilgilendirirmisin?

BannedUser
    Guest

ocean beauty, western alaska fisheries ve international seafoods of alaska. şirket bu 3'ünden birini ayarlayacak sanırsam. Tabi daha kaydı yaptırmadık yaptırırsak boyle olacak. benim su an için ketchikana gelme gibi bi sansım varmı? Hangi şirketler oraya götürüyo, boşluk var mıdır özelden bilgilendirirmisin?
    OB de sorun olabilir. Saydıgın üç fabrikanın içinde en iyisi ISA. Ketchikan için yer kaldıgını sanmıyorum ama sor bakalım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm teşekkür ettim. Olsa iyi olur cünkü iştahımı kabarttınız

BannedUser
    Guest

hmm teşekkür ettim. Olsa iyi olur cünkü iştahımı kabarttınız
    Senin şirketinde oldugunu sanmıyorum. Ama sor bakalım var mmı ?

BannedUser
    Guest

2011 Alaska Salmon Season has High Hopes | Alaska salmon's Blog

Grafige dikkat edin. İnşallah Japonya'nın bir etkisi olmaz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

alaskaya mı gıdıyorsun üstad sen?valla para bıtmıs dıyorlardı alaskada

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

makroklima merhaba öncelikle bu ketcikan e.c philips işi olduktan sonra devamlı yazılarından alaskayı tanımaya çalıştım ve senden bir kaç sorum olacak dönüşü nereden yapmamı uçak biletimi nereden almamı tavsiye edersin

BannedUser
    Guest

öncelikle gezmek istediğin yer neresi. ny mi o zaman ketchıkan gidis ny donus alabılırsın. ama donuste ketchıkan ny arası ucret olarak yaklasık 350*450 arası verebilirsin. ya da stop over alırsın ama alaska icin stop over risktir.

sen bana soylersen nereye gitmek istiyorsun sana yorum yapabılırım

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

öncelikle gezmek istediğin yer neresi. ny mi o zaman ketchıkan gidis ny donus alabılırsın. ama donuste ketchıkan ny arası ucret olarak yaklasık 350*450 arası verebilirsin. ya da stop over alırsın ama alaska icin stop over risktir.

Onu bilmiyorum da Alaska'da da çok güzel yerler var.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende ny düşünüyorum ama losangelas falan o tarafları gezip ny uğramadan gelsem ne olur diye de düşünmüyo değilim hangisi ni tercih etmeliyim sebepleri nelerdir diye sorsam çok mu soru sormuş olurum

BannedUser
    Guest

LA mi NY mi NY.

Ama LA den sonra vegas ve grand canyon yaparsan tabiki LA

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabiki dediğin mantıklı ama diğer watcı arkdaşlar ile beraber hareket etmek en mantıklısı genelde dönüşler nereden yapılıyorsa oradan alırım büyük ihtimal sağol ilgin için teşekkürler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sitka seafood producer company fabrikasına gidek olan varmı beyler?ve 2011 sezonun nasıl olur bilgisi olna paylaşırsa sevinirim))

BannedUser
    Guest

Sıtka'da sezon geç başlar sanırsam okulun gec kapandıgından orayı sectın. Sıtkada sezon 10 temmuz gibi başlar. Sezon iyi olacak ama fabrıkan kaç gemi ile çalışıyor bilmiyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben geçen sene ordaydım bu sene de oraya gideceğim, geçen sene feci kötü bir sezondu, bu sene için umudumuz var, sezon ayın 10'unda değil ayın 4'ünde başlar, ben 21 haziranda gideceğim, geçen seneden tecrübeli olduğum için işler az bile olsa gider gitmez çalışabilirim ama yeni gelen arkadaşlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef.

dediğim gibi seafood producers cooperative sadece coho, chum ve king salmon işler, konserve bölümü falan yoktur, balıkların çoğu fileto yapılır.pink ve sockeye gibi balıklar işlenmez bizim fabrikada, geçen sene bizim arkadaşları ayın 4'ünde göndermişlerdi ben ise ayın 15'ine kadar çalıştım.

BannedUser
    Guest

Wink

Alıntı astalavista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene ordaydım bu sene de oraya gideceğim, geçen sene feci kötü bir sezondu, bu sene için umudumuz var, sezon ayın 10'unda değil ayın 4'ünde başlar, ben 21 haziranda gideceğim, geçen seneden tecrübeli olduğum için işler az bile olsa gider gitmez çalışabilirim ama yeni gelen arkadaşlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef.

dediğim gibi seafood producers cooperative sadece coho, chum ve king salmon işler, konserve bölümü falan yoktur, balıkların çoğu fileto yapılır.pink ve sockeye gibi balıklar işlenmez bizim fabrikada, geçen sene bizim arkadaşları ayın 4'ünde göndermişlerdi ben ise ayın 15'ine kadar çalıştım.
    4 unde basmaya baslıyorsa ıyı o zaman.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)