Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saatlik Ücret 100 Dolar :)

BannedUser
    Guest

Standart Saatlik Ücret 100 Dolar :)

Benim anlamadığım konu saatlik ücrete göre iş seçimi nasıl yapıyorsunuz arkadaş. Neymiş bi iş varmıs bırının saatlik ücreti 8 dolar diğeri 7 dolar. 8 dolar ii onu seçeyim.

Yok böyle birşey arkadaş. İş saatlik ücrete göre seçilmez iş seçiminde daha önemli hususlar vardır. Şimdi diyelim saati 9 dolar olan ve 7 dolar iki iş olsun elimizde. İkiside overtime olmasın haftada ortalama yani 40 saat çalışmalı.

1. İşte 9 olar alıyorum ve haftada 40 saatten 360 dolar yapar. Ama haftalık 100 dolar kira ve 40 dolar yemek vereyim buda bana kalan para net olarak haftalık 220 dolar demek

2. Bu işte 7 dolar alıyorum ve yemek konaklama sirkete ait. 40 saatten temiz kalan 280 dolar.

İŞ SEÇİMİ NASIL YAPILIR SORUN ÖĞRENİN..... SAAT UCRETİNE GORE İŞ SEÇİMİ YAPMAK TAM BİR SAÇMALIK

ARTI YAZMAYI UNUTTUM BU KİRA VE YEMEK İŞLERİNDEN İŞYERLERİNİZ PARA KAZANIYOR... BABASININ HAYRINA ÇALIŞTIRMIYOR SİZİ BAZILARI.
    Konu BannedUser tarafından (04-01-2011 Saat 04:01 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım konu saatlik ücrete göre iş seçimi nasıl yapıyorsunuz arkadaş. Neymiş bi iş varmıs bırının saatlik ücreti 8 dolar diğeri 7 dolar. 8 dolar ii onu seçeyim.

Yok böyle birşey arkadaş. İş saatlik ücrete göre seçilmez iş seçiminde daha önemli hususlar vardır. Şimdi diyelim saati 9 dolar olan ve 7 dolar iki iş olsun elimizde. İkiside overtime olmasın haftada ortalama yani 40 saat çalışmalı.

1. İşte 9 olar alıyorum ve haftada 40 saatten 360 dolar yapar. Ama haftalık 100 dolar kira ve 40 dolar yemek vereyim buda bana kalan para net olarak haftalık 220 dolar demek

2. Bu işte 7 dolar alıyorum ve yemek konaklama sirkete ait. 40 saatten temiz kalan 280 dolar.

İŞ SEÇİMİ NASIL YAPILIR SORUN ÖĞRENİN..... SAAT UCRETİNE GORE İŞ SEÇİMİ YAPMAK TAM BİR SAÇMALIK

ARTI YAZMAYI UNUTTUM BU KİRA VE YEMEK İŞLERİNDEN İŞYERLERİNİZ PARA KAZANIYOR... BABASININ HAYRINA ÇALIŞTIRMIYOR SİZİ BAZILARI.
    konuyu acarken yok artik dedim ama

+1

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ewt ilk giderken herkesde bu kanı oluşuyor
    bence dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biride gideceğimiz yer ve nufusu
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

BannedUser
    Guest

Başlıktaki amaçta bu zaten şimdi oraya saatlik ücrete göre iş seçimi yazsam bu kadar güzel olmazdı. Reklamını iyi yapmışım başlığın deme

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıktaki amaçta bu zaten şimdi oraya saatlik ücrete göre iş seçimi yazsam bu kadar güzel olmazdı. Reklamını iyi yapmışım başlığın deme
    abi iyi aklına gelmiş ya başlığı görmesem girmezdim bile

BannedUser
    Guest

aman bazen sıkılıyorum ınsanlara o kadar onemlı bılgıler verıyoruz gene de herkes bıldıgını okuyor. arkadaslar baslık acıyorlar sırketım bana bu ıslerı verdı hangını seceyım dıye. sasırıyorum. neye gore kayıt oldun fırmaya. bastan bılmıyormuydun hangı ıslerın oldugunu...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya ben bu iş seçimi konusunda sizlerden yardım almak isterim.sonucta şirketteki kişinin seçimiyle yapamam ben bunu.orası ticarethane adam para kazanmak için bizi düşünmeyebilir.bu konuya yazmamda sizde n yardım gelebilme olasılığı.yardım etmeye gönüllü bir kişi varsa bana pm atsın.zamanı geldimi konusalım bi yer seçelim

BannedUser
    Guest

arkadasım ıstedıgın herkese ozelden pm at ben yardım edeyım elımden geldıgınce. gittigin yer hakkında bilgim olmasada iş nasıl secilir artık biraz biseyler biliyoruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)