Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atlas online sistem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Question Atlas online sistem

atlas online sistemin 3 ocakta açılcağı söylendi ama iş aramak için tek tek eyalet giriyorum iş yok ne zaman online sistem üzerinde işler görünür bileniniz var mı ??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hehehe yoksam aynı sırketlemı gıtcez yoksa hepsındemı bu var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bir çok şirket wat a katılan öğrenciye bu atlas sistemine online giriş için şifre kullanıcı adı falan veriyo ama burda bi iş göremedim sistemde iş yok acaba sadece Türkiye de iş fuarlarına gelicek şirketlerin işlerimi olucak bu sitede ?

BannedUser
    Guest

bunu yıllardır duyarım sorsan çalışma suruyor derler. Sadece Atlas için değil yapanlar da varda sankı cok lazım maille işleri gondersinler diye dua et bence kardeşim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu yıllardır duyarım sorsan çalışma suruyor derler. Sadece Atlas için değil yapanlar da varda sankı cok lazım maille işleri gondersinler diye dua et bence kardeşim
    bencede yani geçen senede aynı hıkaye vardı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben de atlasla gideceğim ama bana öyle bir şey söylenmedi.Bi araştırayım ben de.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de atlasla gideceğim ama bana öyle bir şey söylenmedi.Bi araştırayım ben de.
    boş yere araştırma bence
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

atlas ciee sponsorluğunda bi online sistem ~direk atlas şirketiyle ilgili olduğunu sanmıyorum bu sisteme diğer şirketlerle gidicek öğrencilerde girebiliyo dün gece baktım 11 tane iş vardı en son Maine eyaletindeki resort işini beğendim aslında ama küçük bi sahil kasabası orasıda belki burdan oraya gidebilcek bi kaç arkadaş bulursam başvuru yaparım 9,5 dolar saatlik 40 saat ortalama haftalık çalışma süresi 65 dolar konaklama

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atlas ciee sponsorluğunda bi online sistem ~direk atlas şirketiyle ilgili olduğunu sanmıyorum bu sisteme diğer şirketlerle gidicek öğrencilerde girebiliyo dün gece baktım 11 tane iş vardı en son Maine eyaletindeki resort işini beğendim aslında ama küçük bi sahil kasabası orasıda belki burdan oraya gidebilcek bi kaç arkadaş bulursam başvuru yaparım 9,5 dolar saatlik 40 saat ortalama haftalık çalışma süresi 65 dolar konaklama

bende aynı ısı sectım du bakalım nolcek

buna ek olarak calıfornıadakı resort workerlıgada basvurdum ben...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

resort worker mi?

hocam bu tur genel is sozlesmeleri icin basvuru yapmayin orda ne olcaginiz belli olmaz houseman istersiniz sizi dishwasher yaparlar isinizi sansa birakmayin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resort worker mi?

hocam bu tur genel is sozlesmeleri icin basvuru yapmayin orda ne olcaginiz belli olmaz houseman istersiniz sizi dishwasher yaparlar isinizi sansa birakmayin

hey allam ulen yanlıs bısımı yazdım dedım hazır teee bılmem neredekı lınkı buldurup actırdın baktırdın bana yaw

zaten gel sen su ıste calısacaksın gıbısınden bısı yazmıyo sız gelın bakarız sıze gore bı ıs dıyo

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hey allam ulen yanlıs bısımı yazdım dedım hazır teee bılmem neredekı lınkı buldurup actırdın baktırdın bana yaw

zaten gel sen su ıste calısacaksın gıbısınden bısı yazmıyo sız gelın bakarız sıze gore bı ıs dıyo
    ben biliyorum sen gel bakariz islerini birader karsinda canli tanigi var
    yinede sen bilirsin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben biliyorum sen gel bakariz islerini birader karsinda canli tanigi var
    yinede sen bilirsin
    yaw bızde herıfe sorarız arkadas ne bıleyım calısma saatlerını ucretlerını falan fılan dıger ıslerınde ac koynunu ben gelıyom demıyecez heralde baktık olmadı gıtmeyız bızde

zatı gıttıgımız bı yer yok sımdılık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Question

california resort worker işi çıkmıyo benim atlas sisteminde onu nasıl arıcaz sistemde

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

california resort worker işi çıkmıyo benim atlas sisteminde onu nasıl arıcaz sistemde
    valla dostum ben sana vereyım ıs verenı fılan ıstersen search yap bende cıktı hatta basvurdum bılem

Lakeshore Resort

California

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

valla dostum ben sana vereyım ıs verenı fılan ıstersen search yap bende cıktı hatta basvurdum bılem

Lakeshore Resort

California

bulamadım dostum ya daha başvurmadım Maine deki resort işine düşünüyorum ama acele etmekte istemiyorum

saatlik ücreti konaklama ücreti haftalık çalışma saati nekadar bu california daki resort işinin ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bulamadım dostum ya daha başvurmadım Maine deki resort işine düşünüyorum ama acele etmekte istemiyorum

saatlik ücreti konaklama ücreti haftalık çalışma saati nekadar bu california daki resort işinin ?
    ben basvurdum valla dostum danısmanımlada msnde gorusuyoduk tamda basvururken zaten eger baska begendıgımbı ıs olursa kabul etmem begendıgım ıse bakarım sonuta..mantıklıda geldı bana aslında orda kazanıp travell yapmak kı ozellıkle calıfornıayı ıstıyorum ben hayalım los angeles ve lasvegas ozellıklede lasvegası gormek

hemen bakıyorum bı sanıye yazarım sana

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

haftalık calısma saatı 36 saat ama dahada artabılırmıs good dıyo fasla saat olabılıtesıne saatlıgı 8 dolar konaklama haftalık 75 dolar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

haftalık calısma saatı 36 saat ama dahada artabılırmıs good dıyo fasla saat olabılıtesıne saatlıgı 8 dolar konaklama haftalık 75 dolar
    iyiymiş aslında benim online sistemde görünse california işine başvurucam resort adı nedir californiada ki yerine bakıcam

işe en erken ve başlangıç ve en erken bitiş tarihleri neler ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

iyiymiş aslında benim online sistemde görünse california işine başvurucam resort adı nedir californiada ki yerine bakıcam

işe en erken ve başlangıç ve en erken bitiş tarihleri neler ?
    işverenin adı Lakeshore Resort

en erken baslangıc tarıhı 10 hazıran

en erken bıtıs: 14 eylul

en gec bas: 15 hazıran

en gec bıtısı: 29 eylul

locationu bilmiyorum vala bugun 2 tane fınalım vardı sabahladım uykusuzluktan gozlerım yanıyor eger sen bır bılgı bulabılırsen banada yazarmısın...pek alıcı gozle ıncelememıstım ama sayende herseyıne bakmıs oldum bu arada
    Konu reyes_19 tarafından (04-01-2011 Saat 10:13 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

işverenin adı Lakeshore Resort

en erken baslangıc tarıhı 10 hazıran

en erken bıtıs: 14 eylul

en gec bas: 15 hazıran

en gec bıtısı: 29 eylul

locationu bilmiyorum vala bugun 2 tane fınalım vardı sabahladım uykusuzluktan gozlerım yanıyor eger sen bır bılgı bulabılırsen banada yazarmısın...pek alıcı gozle ıncelememıstım ama sayende herseyıne bakmıs oldum bu arada
    lokasyona baktım california nın en kötü yeri diyebiliriz heralde nevada eyalet sınırına yakın ormanlık alan san fransiscoya yaklaşık 400 km los angeles a 600 km bence Maine deki resort işi daha iyi derim ben

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

locationun adı ne ... bıde ben dolansam

benım amacım zaten amerıkanın neresıne gıdersem gıdeyım calıfornıayı dolasmak ordan kazanıp travell yapabılırmıyım gıbısınden bakıcam

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

locationun adı ne ... bıde ben dolansam

benım amacım zaten amerıkanın neresıne gıdersem gıdeyım calıfornıayı dolasmak ordan kazanıp travell yapabılırmıyım gıbısınden bakıcam

Maine doğuda new york ve boston ın yukarsında kalıyo boston dan boothbay harbor 350 km kadar küçük bi sahil kasabası ama güzel youtub a boothbay harbor yaz orda video ları var saten bakabilirsin
    saatlik ücreti falanda iyi 9,5 dolar haftalık 35-40 saat çalışma süresi 65 dolar haftalık konaklama iyi yani

bende aynen nereye gidersem gideyim california yı dolaşmak istiyorum gidiş ve dönüş tarihlerimiz uyarsa beraberde gideriz california ya ben mayıs ortası qibi gidip eylül ün ilk haftasına kadar çalışmak istiyorum daha sonra eylül ün ilk haftasından eylül ün 20 sine kadar travel için zaman ayırmayı düşünüyorum

senin gidiş tarihin ve iş bitiş tarihin nezaman olucak ve travel kaç gün yapmayı düşünüosun ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Maine doğuda new york ve boston ın yukarsında kalıyo boston dan boothbay harbor 350 km kadar küçük bi sahil kasabası ama güzel youtub a boothbay harbor yaz orda video ları var saten bakabilirsin
    saatlik ücreti falanda iyi 9,5 dolar haftalık 35-40 saat çalışma süresi 65 dolar haftalık konaklama iyi yani

bende aynen nereye gidersem gideyim california yı dolaşmak istiyorum gidiş ve dönüş tarihlerimiz uyarsa beraberde gideriz california ya ben mayıs ortası qibi gidip eylül ün ilk haftasına kadar çalışmak istiyorum daha sonra eylül ün ilk haftasından eylül ün 20 sine kadar travel için zaman ayırmayı düşünüyorum

senin gidiş tarihin ve iş bitiş tarihin nezaman olucak ve travel kaç gün yapmayı düşünüosun ?
    gbilgütay arkadasımda var aramızda senınle beraber 3 kısı olduk hade bakalım aslında hersey ıcın cok erken ama ben hazıranın 8 zı 9 u gıbı gıtmeyı dusunuyorum donusumude bılmıyorum aslında alaccagım ıse gore sekıllendırcem yıne konusuruz

bu arada ben maınedekı yerı degılde calıfornıadakı locatıonu arastırdınmı dıye sormustum lokasyon neresı...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gbilgütay arkadasımda var aramızda senınle beraber 3 kısı olduk hade bakalım aslında hersey ıcın cok erken ama ben hazıranın 8 zı 9 u gıbı gıtmeyı dusunuyorum donusumude bılmıyorum aslında alaccagım ıse gore sekıllendırcem yıne konusuruz

bu arada ben maınedekı yerı degılde calıfornıadakı locatıonu arastırdınmı dıye sormustum lokasyon neresı...

araştırdım california nın ortalarında sanfransiscoya 350-400 km los angeles a 600km mesafede nevada eyalet sınırına yakın bi bölgesinde dağlık ormanlık bi alan çok fazla yolu olmayan boş zamanlarında doğru düzgün bi aktivitesi olmıyan bi yer internet sayfasından da resimlere baktım bence iki resort işi karşılaştırırsak Maine deki daha iyi diğer işlerdende beğendiğim pek olmadı ben aslında en çok iş başlangıç tarihlerine bakıyorm ve en erken bitiş tarihide önemli ben 20 eylül gibi Türkiye ye gelip üniversiteye ders kaydını onaylatıp öğrenci işlerine belgeleri teslim etmem lazım oyüzden tarihler çok önemli benim için

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu sistemde 3 tane iş var şimdilik ingilizcemi intermediate olarak kaydetmişler daha fazla iş çıksın diye advenced yaptım panelden fakat atlas sistemindeki cvde değişmedi bi türlü ingilizce seviyem hep böyle üç beş tane iş mi oluyo bu sistemde olmaz mı daha fazla iş seçeneği

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bende 20 kusur ıs var ama hıcbırı ıse almıyorsadece benı degıl ama kımseyı nedendır anlamadım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende 20 kusur ıs var ama hıcbırı ıse almıyorsadece benı degıl ama kımseyı nedendır anlamadım

aynen bir işe başvurdum sonuç olumsuz başka bi site varsa orda arıyalım iş mutlaka bu siteden olucak diye bişey yoktur heralde

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aynen bir işe başvurdum sonuç olumsuz başka bi site varsa orda arıyalım iş mutlaka bu siteden olucak diye bişey yoktur heralde bu online sistemde işe yerleşen varmı acaba bu sene ??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ben ozi coffe ye mesaj bılem attım dı sory ı have not available job diye mesaj attıkazıklanıyomuyuz lan biz

ayrıca baska ne sıtesı fılan var yahu ıs bakıcak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)