Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg VA IHOP

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up Williamsburg VA IHOP

Bu sene work and travel programi ile williamsburg IHOP ta combo ve host olarak calisacagiz. Yer mekan isveren hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Merhaba.Ben geçen sene orda çalıştım.Host ve server olarak.Bu senede gidicem self aynı yere.Aldım job offerımı.Soracağın her sorunun cevabı bende var Yardımcı olabilirsem sevinirim.Yalnız çalışcağın IHOP'un numarasını yazarsan iyi olur.IHOP2027 dimi yoksa diğerimi??Numarasını unuttum şimdi
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bizde ayni yerde calisacagiz ihop2027 de. Sen iki pozisyonda mi calistin? ve ayrica combo tam olarak ne yapiyor nasil bi is ne biliyosun combo hakkinda.
    Bi de kalicak yer konusunda nasil yardimci oluyorlar fiyatlar nasil???

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Seneye iş arkadaşıyız o zaman.Sana özelden bi msj attım.Oraya bak bi ara.Ben host olarak gittim sonra server oldum.Ayrıntısını anlatırım sonra.Güzel bi işe ve iş yerine gidiyorsunuz rahat olun.Hayırlı olsun diyorum şimdiden.Kalcak yerde yardım falan yok.Kendin buluyorsun.Ama rahat olun çooooook fazla kalcak yer var.Anlatırım size sonra.fiyatlar ortalama 65-90 dolar arası değişiyor.Kalcak yerin durumuna bağlı.combo bulaşıkçılık yapıyor.Biraz pis iş ama saat veriyorlar.eğlenceli bir iş sayılır.
    Konu Amadeus35 tarafından (17-12-2010 Saat 11:44 PM ) değiştirilmiştir.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam dostum bilgiler icin sagol,is arkadasiyiz o zaman isveren nasil yardimci olmaya calisiyor mu? su kira konusu cok rahatlatti bizi sen ne zaman gelmeyi dusunuyosun yani ne zaman basliyacaksin ise?
    Bu arada ozele daha mesaj gelmemis bi ara atarsin...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Attım mesajı bir daha.İş veren biraz fazla çılgın.Pek güven olmuyor.Yardımcı da olmuyor.ben kısmetse 7 haziranda ordayım.Hosta bilgisayarı ben öğretirim büyük ihtimal rahatsınız o bakımdan.Geçen sene hosttum bir ara iyi öğrenmiştim bilgisayarı.Combo'da öğrenilcek pek bişey yok.10 dk lık bi işi var.makineyi kullanmak için.Anlarsınız sonra işi.yoğun,yorucu ama rahat bir iş.çok kafanıza takmayın ben işte her türlü yardımcı olurum size.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu yaz ben de williamsburg IHOP'ta çalışacağım. ama 530 olan. housing ayarladınız mı ne zamana kadar ayarlamak gerekir ki? bölgede çok öğrenci oluyormuş, yer kalmaması gibi bir şey olmaz değil mi?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Kardeşim geçen sene williamsburg IHOP2027'de çalıştım bi süre de 530'daydım.Aklındaki bütün sorulara cevap verebilirim.Ne istiyorsan sor.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler hocam.. housing olayı tek soru işareti şu anda. bir kaç yere mail attım ama sadece biri döndü, acaba çok geçe bırakırsak housing işini yer bulamama gibi bir problem olur mu? bazı yerler uzun süreli rezervasyonlarda indirim falan yapıyormuş, ondan iyi bir yer bulup indirimli fiyatla kalalım diyorum.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Housing olayı kolay onu hiç takma kafana çooooooook fazla yer var williamsburg'de.Otellerin çoğu neredeyse sadece work and travel öğrencileriyle dolu oluyor.Sabit bi faiyatları var ve ne kadar uzun süreli kalırsan kal öle pek bi indirime yanaşmıyorlar.Pineapple Inn and Housing Center | Hotel & Hostel in Historic Williamsburg, VA, USA burası sana önerebileceğim yerlerden biri.Baya ucuza kalırsın burda ve tamamen watçılarla dolu oluyor.Senin IHOP'a da yakın.Bisikletle falan gidersin bedavaya getirirsin ulaşımı.ayrıca Super 8 Hotels | Williamsburg Virginia Hotel | Williamsburg, VA 23185 | Near William and Mary University - 4 blocks, Yankee Candle Factory - 1 mile & Bush Gardens - 3 miles burasıda fena değil.hemen hemen IHOP'un karşında burasıda ucuz ve watçılarla dolu.Bu 2 yeri tavsiye ederim.Tabi daha çok var otelde ben bi kaçını söledim burda.İstersen daha fazla da paylaşabilirim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu 2 yere de mail attım mesela ama hala cevap gelmedi. bekliyoruz bakalım. bilet işini nasıl hallettin ne zaman almıştın? önerebileceğin bir yer havayolu falan var mı?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sanmıyorum cevap atçaklarını.Ama Pineapple'a ne zaman gidersen git mutlaka yer var.Kesinlikle yer bulamam diye korkun olmasın.Ben giderken Lufthansayla gittim.Bi bunu bide turk hava yollarını tavsiye ederim.Ne olarak çalışcaksın IHOP'da.Ona göre geri dönüş tarihin hakkında bişeyler söyleyebilirim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

host ve cook olarak çalışacağız.15 eylülde bırakacağız sanırım çalışmayı. şirket bilet buldu bir tane ama gece 11 de norfolkta oluyor, acaba o saatte williamsburga gitmesi zor olur mu? gece 12 de ve 3 te greyhound var ama gece o saatte güvenlik falan problem olur mu?

BannedUser
    Guest

Alıntı andac91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    host ve cook olarak çalışacağız.15 eylülde bırakacağız sanırım çalışmayı. şirket bilet buldu bir tane ama gece 11 de norfolkta oluyor, acaba o saatte williamsburga gitmesi zor olur mu? gece 12 de ve 3 te greyhound var ama gece o saatte güvenlik falan problem olur mu?
    1. Bileti kendin al.

2. Greyhound pek güvenli bir ulaşım değil. TR deki otobüsler onların yanında uzay gemisi gibi. Varsa başka ulaşım yolu onu dene. Yoksa da mecbur.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı andac91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cook olan arkadaş bayaa saat alır.Host olanın da umarım İngilizcesi iyidir.Gitmeden IHOP'un sitesinden menüyü indrin ve onu ezberlemeye başlayın.İşe yarayacak gidince.Menude neler var yemeklerin içinde ne var falan.15 eylül bırakmak için iyi.Makronunda dediği gibi şirketin biletini sallayın kendiniz bulun bileti.Gece 11 de norfolkda olursan Williamsburg'e gidemezsin.Sabaha kadar orda beklemek zorunda kalırsın.Williamsburg'de herhangi bi güvenlik problemi olmaz.Virginia'nın en güvenli eyaletlerinden ve zenci az sayılır diğer şehirlere göre.Kesinlikle türkiyeden new york'a gitmeni ordan da amtrakla williamsburg'e geçmeni tavsiye ediyorum.Amtrak gece 3 te falan hareket ediyor New york'dan sabah'da williamsburg'de oluyorsun.Ondan sonra otobüse binip otele gidersin.O ayrıntıyı sonra anlatırım detaylıca nereye nasıl bineceğini.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amtrak falan çok uzun sürecek ya direk uçakla gidelim diyoruz. expedia'da bulduk bileti alıcaz gibi ama kredi kartıyla alırken kartta dolar bulunması gerekiyor mu yoksa normal tl hesabıyla alabilir miyim?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Expedia'dan nasıl bilet alınıyor hiç bi fikrim yok.Ama uzun falan deme.Çoook beklersiniz ordada.Gece otobüs falanda yok norfolkdan şehir içine.7de bitiyo bütün otobüsler.Ve williamsburg'e gitmesi zor.Bunu da söleyim.Ayrıca çok bi paraya patlar ordan taksiye binerseniz.Ama tabi yine siz bilirsiniz.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam biletleri aldık 1632 liraya, şirket buldu. tarih değiştirme, vize olmazsa iptal şansımız falan var inş iyi olur bakalım.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Hadi hayırlı olsun.Norfolk'a mı aldınız?Kalcak yeri ne yapmayı düşünüyorsun?
    ""Let the game begin""

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bi de sizin gidiş tarihi neydi?Yardım edebileceğim bişey falan olursa söleyebilirsin?
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

13 haziranda gidicez hocam kısmetse. pineapple görüşüyoruz ama karar veremedik. ama en uygunu orası herhalde. siz ne zaman gideceksiniz?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben 7 haziranda ordayım kismetse.Bende pineapple'da kalıcam büyük ihtimal.Orda görüşürüz kesin.Tavsiye ederim pineapple'ı.Partisi eğlencesi bol.Beğenmesen bile en azından ilk başta kalcak yer açısından iyi.Sonra değiştirirsin hiç beğenmesen bile.Yardım edeceğim bişey olursa mesajlarını bekliyorum.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler, görüşürüz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

williamsburgda ihopda çalışacak çok türk varmış. bizim şirketten sadece 4-5 kişi varmış diyorlar.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bizim IHOP'da benle birlikte 3 türk sizde 4 yada 5 türk var.Geri kalan watçılar rus ağırlıklı oluyor.Tabi baya amerikalı çalışıyor özellikle sizin IHOP'da.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi iyi hocam bitsede şu dönem gitsek williamsburga

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Aynen yaa gün sayıyorum artık bende
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam ben ve bıkac arkadasım wıllıamsburg IHOP 2027 DE calısacagıenm hosstess olarak bır arkdsm server dıerıe combo olarak calısacagız...yalnız bırı tereddut edet bır nokta gıttıgımızde nereye yerlesıp nerde kalıcagımız:S tecrubelı arkdslardan bılgı beklıyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslaaar sıze ozel mesaj atamıyorum lutfen washıngtondan nasıl wıllıamsburga gıdılecegı ve kalacak yer konusunda yardımcı olurmusunuz lutfen cok onemlı:S

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Slm yazın kısmetse birlike çalışacağız.Ben de aynı yerde server olarak çalışcağım.Kalcak yer konusunda üstteki msjlarda bahsettim ordan bakabilirsin.Pineapple inn tavsiye ettiğim yerlerden.Daha ayrıntılı sorularını da bekliyorum.Washingtondan williamsburg'e amtrakla ulaşmanı tavsiye ederim.Havaalanında amtrak istasyonuna gidiceksin ama oraya nasıl gidileceğini bilmiyorum malesef gidiş tarihin ne zaman?belki orda olursam alabilirim arabayla.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)