Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 136 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg VA IHOP

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Şimdiden moralini bozmak gibi olacak ama öyle bir yer yok.1-2 bar var ona da yaşın 21 üstü değilse girmen mümkün değil, ayrıca arabasız ulaşım imkansız.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar Arkadaşlar Ben 20 HAZİRAN- 20 EYLÜL arası IHOP 530 da çalışacağım konaklamam yok Server olarak CIEE tarafından işe alındım haftalık ortalama 20 saat diyorlar saati 2.13$ + Tip var fakat bahşiş konusunda günlük ne kadarı bulur çok tereddütteyim ve kalacak yeri ayarlama konusunda arkadaş arıyorum en kısa sürede iletişime geçmeniz dileğimle

Gökhan ÖZGÜNGÖR
    gokhanozgungor

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gokhanozgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar Ben 20 HAZİRAN- 20 EYLÜL arası IHOP 530 da çalışacağım konaklamam yok Server olarak CIEE tarafından işe alındım haftalık ortalama 20 saat diyorlar saati 2.13$ + Tip var fakat bahşiş konusunda günlük ne kadarı bulur çok tereddütteyim ve kalacak yeri ayarlama konusunda arkadaş arıyorum en kısa sürede iletişime geçmeniz dileğimle

Gökhan ÖZGÜNGÖR
    gokhanozgungor
    Günlük ortalama kazancın 30-40 dolar olur.Gidiş tarihin çok geç.O yüzden akşam shiftinde çalışırsın. Konaklama ile ilgili Williamsburg başlıklarında bir çok bilgi vermiştim.Onlara bakmanı tavsiye ederim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok teşekkür ederim peki Pineapple günlük 10$ civarı, kazandığım para günde 30$ desek bana 20$ kalıyor işin haftada ortalama 20 saat olması sıkıntı yapar mı ? sizce haftada kaç gün, günde kaç saat çalıştırırlar 20 ile sabit kalır mı overtime var ama ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Çok teşekkür ederim peki Pineapple günlük 10$ civarı, kazandığım para günde 30$ desek bana 20$ kalıyor işin haftada ortalama 20 saat olması sıkıntı yapar mı ? sizce haftada kaç gün, günde kaç saat çalıştırırlar 20 ile sabit kalır mı overtime var ama ?
    Overtime falan olmaz.Ben gayet açık anlatayım.Moralini bozmak gibi olacak ama IHOP'da server olarak para kazanabilmen mümkün değil.Gündüz shift'inde çalışsan biraz kazanırsın ama gece shiftinde hele ıhop 530'da mümkün değil.Senin kazandığın para anca kalacak yere yeter.IHOP artık work and travel işlerinin en kötü yerlerinden.Gidiş tarihin çok geç olduğundan dolayı 2. iş bulmanda çok zor.Çok kötü anlattığımın farkındayım ama gerçekler böyle.Geçen sene ıhop530'da çalışan arkadaşım günde 30 kazanıyordu.Bi gün 50 kazanmıştı çok mutluydu.Bi düşün artık durumu.Over time olmaz ıhop'da.Haftada 4-5 gün çalışırsın.maximum 35 saati falan bulursun.2 haftada bi alacağın paycheck 100 dolar gibi bir şey olur.Belki daha da az.Çünkü vergiye kesilecek paranın bir kısmı.

Pineapple haftalık 80$'dı.Eğer daha iyi ortamda kalmak istersen Clarion var.O da haftalık 100$'dı.Ben hep bahsediyorum burada IHOP işlerine gitmeyin diye ama biraz geç kalmışsın artık.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalacağım yerin parası dışında bana para kalmaz mı şimdi ? o arkadaşınızla irtibata geçme şansım var mı, o nasıl dayandı yaa o zaman :/ orada travel için para biriktirebildi mi peki ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ebruerguden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 2013 yazında Williamsburg'a gidiyorum Golden Corel'da kasiyer olarak çalışacağım. Williamsburg a herkes sıkıcı demiş ama barlar sokağı gibi akşam çıkıp 1-2 bira içeceğin pub tarzı yerleri yok mu bu insanlar nerde eğleniyorlar
    bikaç tane pub var zaten her çarşamba parti oluyo biyerde green leaf te yada holidays inn de kacırma onları

barlar sokağına gerek yok gidin pineapple 'a barlar sokağındaki muhabbeti nezaman gitseniz bulabilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük ortalama kazancın 30-40 dolar olur.Gidiş tarihin çok geç.O yüzden akşam shiftinde çalışırsın. Konaklama ile ilgili Williamsburg başlıklarında bir çok bilgi vermiştim.Onlara bakmanı tavsiye ederim.
    nekadar kazanacağım tamamen sana bağlı. işini güzel yaparsan amerikalı ve bulgar garsonlara hakkını yedirmezsen menejerde yaptıgın işi begenirse
    ortalama 80 doları bulabilirsin. haftasonları 150yi bulabilirsin.
    ben gittikten 2-3 hafta sonra ihop 2027 de bu parayı kazanıyodum. ama ben yaparım diye düşünme. menü ciddi olarak çok zor o makinayı kullanmak çok zor yemekleri ayırt etmek cok zor. insanlara hizmet etmek zor. eğerki bunların hakkından gelemezsen 30 dolar bile kazanamazsın akşam şiftinde yada gece şiftinde.

ama ben yinede tavsiye etmiyorum büyük risk çünkü
    diğer garsonlarla çekişme halinde olmak bikere çok büyük sıkıntı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi iyi zor olsun daha iyi hayat zor zaten bro sen nasıl yaptıysan ben de öyle yaparım o zaman 530 benimki 80 olmasın 50 olsun sorun yok işin oluru varsa olur ingilizceme güveniyorum hiç olmadı 2. iş bakarım ucunda ölüm mü var sanki

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

iyi iyi zor olsun daha iyi hayat zor zaten bro sen nasıl yaptıysan ben de öyle yaparım o zaman 530 benimki 80 olmasın 50 olsun sorun yok işin oluru varsa olur ingilizceme güveniyorum hiç olmadı 2. iş bakarım ucunda ölüm mü var sanki
    IHOP mantıklı iş değil.2027 ile 530'u kıyaslamam bile.Ben ikisinde de çalıştım.530'da akşam shiftinde para kazanmak çok zor.Müşterisi çok az oluyor.Ayrıca jajaja'nın dediği gibi, menü bilgisayar ve rekabet insanı bitiriyor.Ben her gün işe küfür ederek gidiyordum bir yerden sonra.Gözünü korkutmayayım çok.İşin güzel ve eğlenceli yanları da var tabii ki ama gecede 50 dolar falan kazanırsan iyi.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

IHOP mantıklı iş değil.2027 ile 530'u kıyaslamam bile.Ben ikisinde de çalıştım.530'da akşam shiftinde para kazanmak çok zor.Müşterisi çok az oluyor.Ayrıca jajaja'nın dediği gibi, menü bilgisayar ve rekabet insanı bitiriyor.Ben her gün işe küfür ederek gidiyordum bir yerden sonra.Gözünü korkutmayayım çok.İşin güzel ve eğlenceli yanları da var tabii ki ama gecede 50 dolar falan kazanırsan iyi.

Amadeus 35, Konunun her sayfasını titizlikle okudum, bu sene bende IHOP düşünüyorum.Kafamdaki soru işaretlerini giderirsen sevinirim.Profil duvarına bilgilerimi bıraktım ulaşırsan sevinirim.Teşekkürler..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mdurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amadeus 35, Konunun her sayfasını titizlikle okudum, bu sene bende IHOP düşünüyorum.Kafamdaki soru işaretlerini giderirsen sevinirim.Profil duvarına bilgilerimi bıraktım ulaşırsan sevinirim.Teşekkürler..
    Burada yazarsan daha iyi olur. En azindan diger arkadaslarin da isine yarar bilgiler.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haftaya istanbuldaki is mulakatlarina gidecegim ihop icin.ihop 530, gorev cook/cook asistant.acikcasi basvuru tarihi biraz gecirdigim icin onumde cok fazla bir secenek yoktu.ucret olarak restauranttaki diger islere gore nasildir mesai alabilirmiyim?ayrica oraya gitmeden ne gibi ingilizce seyleri ezberlemek felan yararima olur menu gibi.acikcasi mutfaga dair hicbirsey bilmiyorum ingilizce terim olarak.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

usta geçen sene bir eğlence parkında restoranda çalıştım. Daha öncesinde de Türkiye'de Mc Donalds'ta çalıştım.Bu tarz büyük kurumlarda gerekli herşeyi orada yavaş yavaş öğreniyorsun zaten. sana sweep to floor dediğinde yerleri temizlemen gerektiğini. clean the tables dediğinde masaları silmen gerektiğini anlıyorsun . Onun dışında yemeklerin nasıl hazırlanacağını sana gösteriyorlar. İşte burası pizza istasyonu burada önce bu hamuru koyarsın diyor üzerine domates sos dökersin diye anlatırken bir yandan da gösteriyorlar.Bilmen gereken özel birşey olmuyor görerek öğreniyorsun zaten. Ve atıyorum give me some mayo diyor ? bildiğin mayo zannettim bunu ilk başta What is it falan dedim ama mayonezin kısaltmasıymış. böyle yavaş yavaş öğrenirsin herhangi bir zorluk ta yaşamazsın diye düşünüyorum

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mdurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya istanbuldaki is mulakatlarina gidecegim ihop icin.ihop 530, gorev cook/cook asistant.acikcasi basvuru tarihi biraz gecirdigim icin onumde cok fazla bir secenek yoktu.ucret olarak restauranttaki diger islere gore nasildir mesai alabilirmiyim?ayrica oraya gitmeden ne gibi ingilizce seyleri ezberlemek felan yararima olur menu gibi.acikcasi mutfaga dair hicbirsey bilmiyorum ingilizce terim olarak.
    IHOP'a gitmeden once mutlaka tabak ceistlerini, boyutlarina gore siniflandirlmasi falan var bu ayrintilari, dograma sekillerini, yumurta pisirme sekillerinin ingilizcesini ogrenmekte cok fayda var. Mesela yumurta icin cekte OM Egg yazacak, bu Over Medium Egg demek ve bu rafadan yumurta oluyor. Nasil pisirecegini gosterecekler orada. Bunun gibi terimlerin hepsini, mutfaga dair olabilecek terimleri arastirip ogrenmende fayda var. Gittiginde bu konuda problem yasamazsan, kendini gosterirsin daha cok saat alirsin. Yine de cook pozisyonunda guzel saat alirsin, iyi para kazanirsin. O konuda meraklanma.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

IHOP'a gitmeden once mutlaka tabak ceistlerini, boyutlarina gore siniflandirlmasi falan var bu ayrintilari, dograma sekillerini, yumurta pisirme sekillerinin ingilizcesini ogrenmekte cok fayda var. Mesela yumurta icin cekte OM Egg yazacak, bu Over Medium Egg demek ve bu rafadan yumurta oluyor. Nasil pisirecegini gosterecekler orada. Bunun gibi terimlerin hepsini, mutfaga dair olabilecek terimleri arastirip ogrenmende fayda var. Gittiginde bu konuda problem yasamazsan, kendini gosterirsin daha cok saat alirsin. Yine de cook pozisyonunda guzel saat alirsin, iyi para kazanirsin. O konuda meraklanma.
    Değerli yorumlarınız için teşekkürler, iş kesinleştikten sonra daha farklı konularda da bilginize başvuracağım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)