Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg VA IHOP

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim bu ev partileri ve otel partileri nasıl oluyo peki.öyle şeyler olmazsa çok sıkılırım çünkü ben.ve crowne plaza hakkında bilgin var mı

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Crown Plaza hakkında bi bilgim yok malesef.Normal parti işte ev partileri falan.Bi arkadaşın çıkıyor hadi bizde parti var bu akşam diyor.Gidiyorsun sende.Olayı o.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2012 yazında IHOP'ta çalışmayı düşünen varmı acaba?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben çalışıyorum yine.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cok guzel buyuk ihtimlle bu yaz bende ordayim. Sana ozel msj gondermistim bikac sorum vardi bu konu hkkinda cvplayablrsen cok sevinirim

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bana özelden mesaj gelmemiş.Burdan da yazarsan cevaplarım.Hem başkaları da faydalanabilir.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben mete bende bu sene
    williamsburg IHOP'ta çalışmayı düşünüyorum
    mülakata gidicem istanbula 17 aralıkta
    seninde tekrar orda çalışıcağına sevindim
    senden yardım isticektim.
    Öncelikle ilk gittiğin sene fuara gittinmi mülakat için? gittiysen ne tarz sorular
    soruyolar aklında olan varsa yazabilirmisn.
    İkincisi bize haftalık minimum 25 saat
    çalışablrsin dediler server olarak gidicez sence
    para kazanabilirmiyiz orda tipler nasıl ?
    Cevabın için şimdiden teşekkür ederim görüşmek üzere son bir soru: united towers ile gidicez bu firma ile bi bilgin varmı
    onuda söylersen çok sevinirim

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İlk olarak firma hakkında hiç bir şey söyleyemem.O soruyu geçtim.
    Ben 2 sene önce senin gibi mülakatla gittim.İlk sene gittiğinde server olarak çok para kazanamazsın.Anca senin geçimini sağlayacak kadar.Williamsburg'de de 2. iş imkansız denecek kadar zor.Sakın 2. iş bulurum deme.Maximum alabileceğin saat 25.Daha fazlasını alamazsın.Çünkü çok fazla amerikalı server oluyor ve onlar güzel masaları ve çok saati alıyorlar.Zaten sen işi öğrenene kadar çok fazla kazanamaz ve saat alamazsın.Bu da 1 ayı buluyor.Williamsburg'de 2 IHOP var.2sinde de çalıştım.IHOP'da çalışmak çok zor.İşi biliyorsan para kazanabiliyorsun ama o işi adam gibi öğrenmek benim 1 yazımı aldı.Anca 2. senemde para kazanabildim.İlk sene gidenlere daha bişey bilmiyor muamelesi yapıldığı için o yüzden masa da alamıyorsun saatte.
    Kısaca serverlık yapmak çok zor bir iş.ben bütün sitedeki yazılarımda hep tavsiye etmişimdir serverlığı ama çoooook iyi ingilizcesi olanlar için.Öbür türlü ingilizcen iyi seviyede ise bile sakın kalkışma.menu ve yemekler çok komplike.Öğrenmesi ve müşterileri anlaması çok zaman alıyor.Bu da baya bi strese yok açıyor.
    Tabi her şey bu kadar kötü değil.IHOP aslında tam bi work and travel işi.Az çok eğlenirsin ve amerikan ortamı görürsün.Senin hiç para derdin yoksa ve burdan çok para götüreceksen IHOP iyidir.ama biraz kazanayım diyorsan şimdiden başka işlere bakmaya başla.
    Mülakatta hiç bir şey sormuyorlar.İngilizceni anlamak için neden amerika ya da IHOP falan klasik sorular.Orada CIEE yetkilileri ile görüşeceksin.IHOP'dan birileriyle değil.
    Williamsburg orta sıkıcılıkta bir yer.Aslında sıkıcı.ama arkadaşların varsa zaman geçiyor.Tabi bazı şeyler yapabilmen için de para lazım.Benim geçen sene ilk senesi olan server arkadaşlarım anca kalacak yer ve yemek parası kazanabildikleri için çok sıkıldılar ve hiç bir şey yapamadılar.Küfür edip ayrıldılar.Biraz kötü yazdım ama gerçek bu.İngilizce seviyeni tabiki bilemiyorum ama bence saatlik ücreti olan bir işe gir.Eğer combo ya da hosteslik varsa onlarda yine bişeyler kazanırsın.Bu arada hangi IHOP olduğunu da yazarsan iyi olur.IHOP 2027 mi yoksa 530 mu?
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle bu realistik bilgilerin için çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldu ) Ben IHOP 2027 için mülakata gidicem ve açıkcası orda gezmek için biraz para kazanmak istiyorum.Ingilizcem fena değil native speaker kadar olmasada ingilizceme çok güveniyorum Dokuz Eylül'de Amerikan kültürü ve edebiyatı öğrencisiyim. IHOP'ta nasıl bir çalışma sistemi var bilmiyorum fakat geçen seneki yaz tatillerimden çok garsonluk tecrübem var günde 12-13 saat çalışmışlığım olmuştu ki orda günde çalışacağım 5 saat çok verimli geçebilir benim için.Seninde tavsiye ettiğin gibi menüyü burdan ezberliyipte gidicem menüye baktım dediğin gibi gayet komplike bi menüleri var bunların içindeki malzemeye kadar ezberlemek menüye hakim olmak gerçek bir avantaj oluşturur mu ? Açıkcası oraya olabildiğince erken gitmek istiyorum rookie muamelesi görmemek için. Bu arada şirketin geçen sene gönderdiği bir kızla yarın konuşucaz geçen sene gitmiş 2. iş bulma fırsatı olmuş nerelerde ne tür işler bulabilmiş onları sormayı düşünüyorum.Cevapların için tekrar teşekkür ederim sana bu arada sen hangi bölümdesin yüzyüze görüşme fırsatımız olursa sevinirim

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben ingilizce işletmedeyim.Fakülteye gelirsen görüşürüz.her gün okuldayım.Ne zaman uygunsan söle önceden buluşuruz.Menuyu gitmeden oturtman mümkün değil.Ben de o IHOP'da çalışıyorum.Bence şansını hiiiiç orda deneme.Ama yine de sen bilirsin.Çünkü gece shiftine koycaklar seni.Ortalama 30-40 dolar falan kazanırsın.Gece çalışcağın için yani 3'ten 7 ye kadar falan, çok bişey yapamazsın.Türkiye'de ben de garsonluk yapmıştım.Her şey tamamen farklı.En fazla bi seferde 3-4 tabak taşırsın o kadar.Başka işine yaramaz.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok güzel telefon numaranı bana özel mesaj olarak atabilirmisin yarın okulum yok ama haftaya müsait olursan gelirim yanına 2 tane daha arkadaşım var onlarda uno'ya gidicek senle detaylı bi konuşuruz olmazsa vazgeçeriz ilk fuara gitmekten

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Uno mu Sizin iyi tavsiyeye ihtiyacınız var
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o kadar kötümü o.0

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

2 sene önce iyiydi uno ama geçen sene berbattı.1 arkadaşım dışında herkes işten çıkmıştı.dayanamadı kimse.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu bilgiler çok yardımcı oldu gerçekten

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ya şimdi şöyle diyeyim. Ben çalışmadım IHOP'ta. Ama çalışanlardan biliyorum geçtiğimiz yaz parasızlıktan yakınıp duruyorlardı. Az çalışma saati falan veriliyordu onlara. Hep 2. iş buldular. Hele UNO daha da kötü diye duydum. Yaşamadım ama yaşayanlar öyle dedi işte

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkur ederim bilgilerin icin sanirim yavas yavas vazgeciyorum ihoptan 2. Ise gereksinim duymadan gecinebilcegim bi ise yonelmeye basldim arkadasim morey's piersi ovdu bakalim onu arastiricam biraz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amadeus selamlar
    anladığım kadarıyla williamsburg hakkında herşeyi biliyorsun.
    benimde sormak istedigim bişey var
    peking restaurant nası biyerdir
    orda serverlik işi var ve artık karar vermem gerekiyor
    arama yaptım forumda ama bi sonuç alamadım
    teşekkürşer

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Peking güzel bir restaurant.Benim Williamsburg'deki favorilerimden.Serverların yüzde 90'ı kız oluyor.Çalışanlar iyi kazanıyor.Çoğu zaman kalabalık.Özellikle öğlen saatleri bayaaaaa kalabalık oluyor.Biraz şehir dışında kalıyor ama otobüs var.Bisikletle ulaşım zor orası için.Yürüyemezsin de.Peking'de çalışma şansın varsa kaçırma.Zor bi serverlık işi değil.Menüyü öğrenmene gerek yok.Sınırsız açık büfe çin yemeği.Senin yapman gereken sadece içeçek siparişi alıp boşları toplamak.iyi bir iş bence.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki çok teşekkür ediyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

meraba arkadaşlar ben de bu yaz williamsburg ihop530 dayım inşallah, 4 mart izmir fuarına katılacam, valla bu sayfanın yararı ne kadar çok oldu tarifi imkansız bir de virgian beach e uzaklığımız ne kadar ulaşım?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Job offer'ı aldın mı yoksa IHOP'da mı çalışmak istiyorsun?Hangi pozisyon ayrıca? Virginia Beach'e arabayla 1-1,5 saat sürüyor.Otobüsle de 2 saate yakın.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

job offerı daha almadım, çalışacam inş, fuarda görüşecez, şimdi tam olarak nasıl bir diyalog oluyor orada hiçbir tecrübem yok da benim..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Hiç bişey olmuyor farklı.Havadan sudan sorular soruyolar.Ne okuyosun neden amerikaya gitmek istiyosun falan.Kasmaya gerek yok.Ama daha job offer almamışsan IHOP'u düşünme derim.Ben durumları şu an bildiğim için söylüyorum.Yeni gideceklerin para kazanması çok zor.IHOP'da çok fazla amerikalı çalışan var ve gereğinden fazla wat öğrencisi alıyorlar.Ortalama 25-30 saat max veriyorlar öğrencilere.O para da anca konaklama ve yemek paranı karşılar.Gittikçe IHOP kötü bir iş olmaya başladı watçılar için düşük saatlerden dolayı.Karar vermeden önce bunları göz önünde bulundur derim.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim geçen sene williamsburg IHOP2027'de çalıştım bi süre de 530'daydım.Aklındaki bütün sorulara cevap verebilirim.Ne istiyorsan sor.
    merhaba..bende bu yaz ihop2027de çalışacağım..bi süre 530 da çalıştım demişsiniz de o bakımdan bişey soracaktım..acaba işverenle konuşunca beni iho'un başka bi şubesine kaydırabilir mi??

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yok kaydıramazlar.Öle bi şansın yok.Benim başka bir durum vardı.O yüzden öle ikisinde çalışmıştım.Bu yaz birlikte çalışacağız o zaman.Ne olarak çalışcaksın?
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar forumda herkes newyorktan gitmek gereketiğini soylemiş ama ben istanbuldan direk washington dc ye giden bi uçaktan bilet almayı planlıyorum.
    haritadan baktığımda çok daha yakın görünüyor,
    hangisi daha kolau olur newyork-williamsburgmu
    yoksa washington -williamsburgmu

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bence New York Williamsburg daha rahat.Washington'da tren için ya da amtrak için bekleme süresi uzun.Aslında New York'da da uzun 9 saat civarı bekleyeceksin tren için ama sana kalmış nereye gitceğin.Ben New York'dan gidiyorum hep.Ama tabi Washington Williamsburg daha yakın.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok kaydıramazlar.Öle bi şansın yok.Benim başka bir durum vardı.O yüzden öle ikisinde çalışmıştım.Bu yaz birlikte çalışacağız o zaman.Ne olarak çalışcaksın?
    öyle mi.çok güzel oldu bu..cooker olarak çalışacağım..şu 10 msj olayı olmasa sana özel olarak anlatmak istediğim şeyler var..yardımının dokunacağına eminim.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bekliyorum o zamam mesajlarını aklında ne gelirse sor.Her türlü yardımcı olurum.İnşalla domuza dokunmaktan falan iğrenmiyorsundur.Cook olmak iyi.Baya saat alırsın.Hep zencilerle olcaksın mutfaktta.Benden sana ilk tavsiye gitmeden mutfakla ilgili bütün ingilizce şeylere çalış ne var ne yoksa.Hadi hayırlı olsun artık.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)