Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg VA IHOP

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harıkasın...sen her yıl mı gıdıyorsun? yalnız ben bulgarıstanda okuyorum unıv.yanımda 4adet bulgar arkdsla gelecegım pıneaple ıhopların ıkısıne de yakın mı? cnku ıkı arkdas ıhop 530 da calısacak...ozaman kalacak yer knusunda duralım fıyatlar ne durumda?kalacak yer haftalık mı aylık mı odenıyor? bız kısmetse mayıs 28de orda olacagız...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Siz benden önce gidiyorsunuz ben kısmetse 7 haziranda ordayım ama isterseniz bi arkadaşım var orda yaşıyor azeri.Alabilir sizi.Ama bi kanuşmam lazım onunlada ilk.Sen 2027'de ne olarak çalışcaksın?2 arkadaş daha var bulgaristandan onlarda buldu beni.aynı yerde çalışcaz onlarla da.Biri hostess biri combo onların.Ben 2.gidiyorum bu yaz.Daha devamı da gelir inş Pinepple 2 IHOP'unda ortasında yer alıyor.Herkes orda kalıyor zaten.En uygun yer orası senin ve arkadaşların içinde.Kalcak yer ücreti kişi sayısına göre değişiyor.Ama 4 kişi kalırsanız pineapple'da 65$ falan ödersiniz haftalık.Baya az oluyor bu parada genele bakarsan.Haftalık ödeniyor hep para.maaşında 2 haftada bir paycheck olarak alıyoruz.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadıya ben ıhop 2027de hostess olark calıscagım ıkı erkek arkdsm server olarak...dıer ıkı kız arkdsm ıhop 530da bırı combo dıerıde hostess olark calısack...valla alabılırse ıyı olur ..cok sevınırız...bız bırı uclu bırı ıkılı odlrda kalırsak ıyı olur cnku dıerlerı sevgılı ısım neydı buarada orda turk olmasına sevındım ya tek turk olmaktan korkuyrdm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

elisvdtva eklermısın benı soracagım cok soru var musaıtsen eger:/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hotmail adresım bu

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İsim atahan.Hotmail paylaşmak yasak umarım banlanmazsın.Çok türk var rahat ol.4-5 türk olur kesin.Bide azeri var gerisi rus amerikalı karşık oluyor.Bakarsınız kalcak yeri gidince siz karar veririsiniz nasıl oda istediğinize.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam şaka maka baya türk olduk sırf ihopda, amerikaya değil de buralarda bir yere gidiyoruz sanki

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Aynen yaaa.Baya olduk.Ama bu arkadaşlardan sadece 1'i türk gerisi bulgarmış.Biz yine azınlıkta kalıyoruz.Ruslar heryeri işgal etmiş durumda orda.Gidince demek istediğimi anlıyacaksın
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ah bi yaz olsaydı..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Aynen yaaa
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

IHOP'da server olarak çalışmaya gidiyorum ben de Los Angeles'a. Server olabilmek için menu'yu ezberlemek gerektiği söyleniyor, nasıl olacak bu bilenler yardımcı olabilir mi? Saatlik ücret 2,5$ + tip, tipten ortalama ne kadar kazanabilirim? eğer işveren benim serverlığa uygun olmadığımı düşünürse ne olur?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

IHOP'da server olarak çalışcakasan menuyu adın gibi ezbere bilmen gerekiyor.Onun için tavsiyem IHOP'un internet sitesindeki menuyu indirip şimdiden ezberlemeye başlaman.Eğer iş veren serverlığa uygun olmadığını düşünürse seni ilk başta host yapar.Saati 7,25den.Oda olmazsa bulaşıkçılığa terfi edersin Ne yap et server olarak kal derim.Menuyu çooooooook iyi bil.Maaşa takma.Tipden her türlü kazancaksın parayı.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ediyorum cevabın için, peki sabah mı, akşam mı çalışmayı tavsiye ediyorsun ve yemekleri bedava'ya yiyebiliyor muyuz ordayken?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sabah akşam olayı çalıştığın yerin özelliklerine ve şehire bağlı.Benim IHOP'da sabah çalışan daha çok kazanıyordu.Ama north carolina IHOP'daki arkadaşım akşam shiftinde benden çok kazanıyordu.Bu olay biraz değişken yani.Yemek olayında işin gün içinde bittikten sonra menuden istediğin bi şeyi yiyebiliyorsun.Gayet doyurucu oluyor oda.Bunun karşılığında 2 haftalık paychechkinden 15 dolar gibi bişey kesiyorlar.Ama emin ol senin bi günde yiyip içeceğin yemek kahve cola falan 30 dolardan aşağı değil.Bi yerden sonra manager ve aşçılarla muhabbeti ilerlettikten sonra da daha fazla yemek yiyebilirsin.Ben bi süre sonra 3 öğün yemek yemeye başlamıştım mesela.Ama bunda o dengeyi sağlamak gerekiyor tabi
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende bu yaz Williamsburg VA'da olucam. Ama UNO Chicago Grill'de çalışıcam. UNO hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Var bilgim orayla ilgili.Ne öğrenmek istiyorsun.İnşallah busser değilsindir orda??
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Server olarak gidiyorum Amadeus, işverenlerle, iş ortamıyla ilgili bi bilgin var mı? Tip için saatlik ücreti önemsemedim. Tiple umduğumuz kazancı yakalayabilir miyiz ve 2. iş düşünüyorum bu konuda ne düşünüyosun ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

2. işe güvenme çünkü wiliamsburgde çok kısıtlı iş.Bulmak çoooook zor 2. işi.İş veren ve menejerler hakkında bi bilgim yok ama çalışan arkadaşlarım memnundu orda.Tip mutlaka kazanırsın.UNO'da içki satışı da var.O yüzden masa hesabı biraz çok oluyo tabi o tipi de etkiliyor.Eğer iyi çalışırsan para kazanablileceğini düşünüyorum orda.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ederim, ben 2 işe birden çalışacağım süre boyunca kendimi verip biraz travel'a para ayırmak ve biraz da geri getirmek istiyodum. umarım şansa da olsa bi ikinci iş buluruz. sen düşünmüyo musun ikinci iş ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben düşünüyorum ama benim 2. sene olduğu için ben şimdiden ayarladım.Çalışacağım yer tanıdık.Sizin için çalışma günlerini ve saatlerini oturtmadan 2. iş bulmak çok zor zaten.O da 1-2 haftar oluyo.O zamana kadar da iş kalmıyor zaten.Umarım bulursun 2. iş ama.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kalacak yer için couchsurfing'den fln öğrenci evi olan birilerini arıyorum ev arkadaşı olmak için yaz boyunca ama, bulamazsam UNO'ya yakın güzel bir yer biliyo musun ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

UNO'ya yakın olan yerler pahalı.Öğrencilerin kaldığı yerler biraz uzak.Ama önceki yazılarda da yazmıştım.Pineapple Inn tüm work and travel öğrencilerinin kaldığı bi yer orayı tercih edebilirsin.Ama biraz uzak sayılır uno'ya.Bide Super 8 var uno'ya biraz daha yakın sayılır.Ama biraz pahalıydı geçen sene orası.Bide Ramada Inn var.Diğerlerinden pahalı bi otel ama UNO'ya baya yakındı.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anladım teşekkür ederim Amadeus, görüşmek üzere, benim de yardım edebileceğim bişi olursa buralardayım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amedeus35 öncelikle selamlar, ben de bu yaz IHOP 2027 de combo olarak çalışacağım. Vize işini falan hallettim. En geç 13'ünde orada olacağım. CIEE fuarında 11 Haziran demiştim fakat onu 2 gün erteletmek istiyorum iş verene mail atacağım,13'üne çekmede iş veren anlayış gösterir dediler şirketten, bir problem olacağını sanmıyorum. Sormak istediğim şu, haftada ortalama ne kadar saat çalışırım, bu bana senin önerdiğin Pineapple Inn'de konaklama için yeter mi? Konaklama için kesin yer bulur muyuz yoksa rezarvasyonmu yapmak gerek? ve combodan host'a yükselme ihtimalim nedir? Nacizane, ingilizce seviyemin combo için fazla iyi olduğunu düşünüyorum. 11'inde gideceğimi söylediğim için host olamayacağımı söylediler fuarda, mecburen combo olmak zorunda kaldım. Bu arada 11 Eylül'de döneceğim.
    İlgilendiğin için teşekkürler, bizim iş hakkında da mutlaka şunları bilin diyebileceğin bişeyler varsa, paylaşırsan sevinirim.
    Konu PromiscousBoy tarafından (02-05-2011 Saat 02:35 AM ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İşe 2 gün geç gitsen hiç bi problem olmaz.Menejere sölemesen de olur.Combo'da bulaşıkçılık yapacaksın.öğrenmen gereken hiç bişey yok.Gidince göstercekler zaten.Kolay ama yorucu bi iş.hazirandan ağustos sonuna kadar haftada 40 saat alırsın.ama 41 olmaz.eylülde saatlerin düşer.eylülün son 2 haftasında haftada 2 gün vermezler.İş çok azalıyo o zamanlarda.Combo'dan host'a terfi etmen imkansız.İngilizcen ne kadar iyi olursa olsun pozisyon olmadığı sürece seni host yapmazlar.Şimdiden giden baya host var zaten.Orda şu an 3 host var.2 tane de bu yaz gidiyor.5 host'u napacaklar onu bile bilmiyorum.Çok fazla 5 host normalde.Pineapple'da kalırsan ve iyi çalışır çok harcamazsan para biriktirip gezebilirsin.Önceden rezervasyona falan gerek yok.>Gidince mutlaka yer vardır.Kalcak yer bulursun orda sorun olmaz.Sen gittiğinde host olmak için değil işi öğrenip çok çalışmaya bak.Combo'da hosttan daha çok saat alır daha iyi para kazanırsın.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşe 2 gün geç gitsen hiç bi problem olmaz.Menejere sölemesen de olur.Combo'da bulaşıkçılık yapacaksın.öğrenmen gereken hiç bişey yok.Gidince göstercekler zaten.Kolay ama yorucu bi iş.hazirandan ağustos sonuna kadar haftada 40 saat alırsın.ama 41 olmaz.eylülde saatlerin düşer.eylülün son 2 haftasında haftada 2 gün vermezler.İş çok azalıyo o zamanlarda.Combo'dan host'a terfi etmen imkansız.İngilizcen ne kadar iyi olursa olsun pozisyon olmadığı sürece seni host yapmazlar.Şimdiden giden baya host var zaten.Orda şu an 3 host var.2 tane de bu yaz gidiyor.5 host'u napacaklar onu bile bilmiyorum.Çok fazla 5 host normalde.Pineapple'da kalırsan ve iyi çalışır çok harcamazsan para biriktirip gezebilirsin.Önceden rezervasyona falan gerek yok.>Gidince mutlaka yer vardır.Kalcak yer bulursun orda sorun olmaz.Sen gittiğinde host olmak için değil işi öğrenip çok çalışmaya bak.Combo'da hosttan daha çok saat alır daha iyi para kazanırsın.
    Çok sağol yardımların için, bu arada ismim Çağatay

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Benim isim de Atahan.Memnun oldum tanıştığıma.Yazın birlikte çalışcağız artık
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim isim de Atahan.Memnun oldum tanıştığıma.Yazın birlikte çalışcağız artık
    Memnun oldum, umarım istediğimiz gibi bir yaz geçeririz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amadeus35 williamsburg hakkında görüşlerini alabilir miyim genel olarak nasıl bir yer eğlence konusunda

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amadeus35 williamsburg hakkında görüşlerini alabilir miyim genel olarak nasıl bir yer eğlence konusunda
    Williamsburg küçük ve sıkıcı bi yer.Çok fazla bi şey yok eğlence açısından.3 tane bar var elle tutulur.Oralarda eğlenilebiliyor.Ama 21 değilsen onlara da giremiyorsun.Ama eğlence için Busch Gardens ve Water COuntry var.Bence çoook güzel yerler.Özellikle Busch Gardens çok iyi.Aslında Williamsburg'de pek bişey yok ama arkadaşların ve ortamın iyiyse çok eğleniyorsun.Ev partileri ve otel partileri çooook eğlenceli oluyor.williamsburg ne kadar küçük olsa da ben geçen sene baya eğlendim ve seviyorum açıkçası williamsburg'u.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)