Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: alaska da self için yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2011 wat - alaska da self için yardım

merhaba arkadaşlar;

wat katılımını gerçekleştirmeyi düşünüyorum, bu ilk katılımım olacak ve açıkçası bu iş ile ilgilenen wat acentelerine iş konusunda çok fazla güvenmemekle birlikte sırf iş için fazladan para yatırmak istemiyorum.

alaska da çalışmayı istiyorum ve self gitmekten yanayım fakat bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var, işlerini kendileri ayarlamış olan arkadaşlar yardımcı olabilirler ise sevirim.
    Konu papo tarafından (27-11-2010 Saat 12:03 AM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

self konusunda yardım edemem ama alaska hakkında bılgı ıstersen sıteden ılgılı yerlerden bulabılırsın.

benım ıcın self ıs bulmak hıc sorun degıl ama kımseye kefıl olup sonra kotu olmak ıstemem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam bu konuda cvp verdiğin için saol fakat kötü olmak istemem demişsin, alaskada çalışmanın kendisi başlı başına bir risk ve oraya giden insanlar bunu göze alarak gidiyorlar yada gitmeleri gerekiyor anladığım kadarıyla. ben maddi anlamda bu riski göze alıyorum yani bunun farkındayım. bunun farkında olduğum sürece senin kötü olman gibi bir durum söz konusu olamaz.

yardımcı olabileceğin fabrikaların isimlerini bana verirsen ben oralar ile ilgili bir araştırma yaparım, baktım pek aklıma yatmıyor ozaman değerlendirmem zaten. senin alaska ile ilgili yazılarını okudum ilk etapta kuzeye gitmekten söz ediyorsun. varmıdır kuzeyde yardımcı olabileceğin bir fabrika?

BannedUser
    Guest

Alıntı papo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu konuda cvp verdiğin için saol fakat kötü olmak istemem demişsin, alaskada çalışmanın kendisi başlı başına bir risk ve oraya giden insanlar bunu göze alarak gidiyorlar yada gitmeleri gerekiyor anladığım kadarıyla. ben maddi anlamda bu riski göze alıyorum yani bunun farkındayım. bunun farkında olduğum sürece senin kötü olman gibi bir durum söz konusu olamaz.

yardımcı olabileceğin fabrikaların isimlerini bana verirsen ben oralar ile ilgili bir araştırma yaparım, baktım pek aklıma yatmıyor ozaman değerlendirmem zaten. senin alaska ile ilgili yazılarını okudum ilk etapta kuzeye gitmekten söz ediyorsun. varmıdır kuzeyde yardımcı olabileceğin bir fabrika?
    Kardes ılk senense hıc bır fabrıka sana referans olacak bırı yoksa senı dırek self almaz. ılk paragrafta bunu goze alıyorum demıssın ama zaten fırma ıle gıdenlerde bunu goze almak zorunda. bu yuzden alaskada magdurıyet yasanıyor. adam hayatı boyunca bır yerde calısmamıs sonra alaskaya gıdıyor baslıyor sonra aglamaya

1. peter pan dıllıngham
    2. ec phılıps
    3. ocean b. kodıak
    4. western kodıak

bunları ınceleyebılırsın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

güzel tespitte bulunmuşsun yalnız bu amerikaya gidip de çalışmaya başlayınca ağlama olayı bence sadece alaska işlerinde değil, tüm zorlayıcı işleri kapsıyor..

türkiyedeki birçok öğrenci okurken çalışmayı hiç düşünmüyor veya küçümsüyor, orada da zor geliyor haliyle.. bence amerikadaki güzel olaylardan biri de bu, ordaki çocukların ufak yaşlarda çalışmaya, kendi paralarını kazanmaya başlaması.. ufak yaşlarda sorumluluk almayı öğreniyorlar, kendi ayakları üzerinde duruyorlar ve daha çabuk olgunlaşıyorlar, kişisel görüşüm böyle en azından..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

work and travel in 2 ayağı var;

ilki work kısmı, ikincisi ise travel.

gözlemlediğim ve takip ettiğim kadarıyla çoğu arkadaş travel kısmını baz alarak gidiyor ki bana göre bu programın travel kısmı bu işin süsüdür. travel a adapte olup gidilince çeşitli hayal kırıklığına uğramak mümkün olabiliyor sanırım.

bana göre bu program work and work tür ve bu bilinçle yaklaşmak gidildiği zaman insana artı kazandırır.

he birde dil olarak bakanlar varki yine gözlemlerime dayanarak dil i geliştirmenin işin travel kısmından daha hayali olduğunu düşünmekteyim.

sade düşünmekte ve gözlemlemekteyim henüz tecrübe etmedim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla kardesim eger referans olacak birini bulursan kendine self o zaman olur ama yoksa tabi ki zor ve kuzeyden bence uzak dur eger erken gitmiceksen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eger ilk senen olacaksa alaskada...self gitmen cok zor cunku supervisorlar sadece eski elemanlarina job offer(is sozlesmesi)veriyor...belki fazla job offer(is sozlesmesi)alan birine ulasabilirsen olur ki o kiside bunu sana ucretsiz vermez...bir ihtimalde fabrikalara mail atarak ulasabilirsin...ama dedigim gibi eger ilk yilin olacaksa self gitmen imkansiza yakin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)