Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şirketler ve Fiyatları

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Şirketler ve Fiyatları

Merhaba Arkadaşlar böyle bir başlık açtım umarım yasak değildir.şirketlerin 2011 yılı için verdiği fiyatları paylaşalım.bence çok faydalı olur.ben geçen hafta 2 şirkete sordum fiyatları;

Armada grandee; 15 Şubata kadar 2350 TL, sonrası için 2500 TL
    Atlas 2500 TL

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

zaten hepsinin bir alt limiti olmak zorunda ayrica fiyat karsilastirmasina gore sirket secmek kadar sacma birsey olamaz burda 100 lira az verirsin orda gecirdigin sikintilar paha bicilemez sonra bunlari dikkate almamiz gerekir...
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu paralar sadece sirketlere odenen paralar mi? ben mi yanlis anladim yoksa.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gecen sene armada ya 1400 dolara kayit olmustum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sadece şirketlere ödenen paralar.diğer konuyada gelirsek konuyu zaten paraya göre kıyaslamak için değil sadece bilgi amaçlı açtım yanlış anlaşılmasın.bende parayla kıyaslayarak şirket seçiminin mantıksız olduğu düşüncesindeyim.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Aynıı şirkete 10 öğrenci 10 farklı fiyata kaydolabiliyor. Bunların örneklerini gördüm geçmiş senelerde..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bazı firmalar fahiş fiyatlarla programı öğrenciye satıyorlar. geçen sene 1200 1400 dolar olan programı bu sene 1800 dolara satıyorlar arada 100 200 dolarlık fark yok yaklaşık 1000 tl lik bir fark var. amaç amerikada bi iş ayarlamak. o işi bana sağlama konusunda garanti veren şirket varsa ve inanırsam 500 dolarlık firmayada yazılırım. bırakın bu mağduriyet ayaklarını 3-5 tane programı 2500denb satan şirketin gönderdii toplam örenci sayısı 2000 ise geri kalan 4000 kişi mağdurmu olmuş geçen sene? 2500 lira inanılmaz yüksek bi fiat

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

e peki napmalı?bu sene biçok firma bu fiyatlardan öğrenci göndericek??malesef bizde bu parayı ödücez.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

united towers ne kadar istiyor?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eghn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e peki napmalı?bu sene biçok firma bu fiyatlardan öğrenci göndericek??malesef bizde bu parayı ödücez.
    biçok firma böle yapmıyo bikaç firma böyle yapıyor ve bu fiyat çok yüksek. ilk defa gidiyo olsam kafam karışırdı yazık gerçekten

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

gecen sene erken kayıtla(eylülde) global vizyona 950 dolara kayıt oldum..2 hafta icinde geniş caplı bi araştırma yapacagım bu yaz icin sizlerle de paylaşırım..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben 2009 doneminde 1400 dolara kaydolmustum . gecen sene ayni sirket fiyatini 1200 dolara cekti. ben self gittigimden 600 dolar odedim. ama daha once 2500 dolar fiyat dymamistim hic bi sirketten. bu yil mi artti, gecen yillarda da boylemiydi? cok yusek bu fiyatlar ya..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Dolar bu sene dustu derken sirketler tl almaya basladi
    İstikamet Ohaayoo

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yalniz ben o TL yi dolar olarak algilamisim pardon dolara vurursak yine de pahali ama.. bugunki kura gore 1500 dolardan fazla bi para.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bizzat tanıdıkk ağzdan bu seneki fiyatlarınn birraz daha yüksek olacağı söylendii, Ozman 2100 TL diorr bu arada

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar bu sene sanayi bakanlıgının kararıyla fıyatların tl cınsınden acıklanması kararlastırıldı ve bır alt lımıt koyuldu bu yurtdısı egıtım fırmaları arasında yanı bellı bır mıktarın altında resmı olarak gonderemezler fıyatlarda 100 asagı 100 yukarı aynı cercevede olacak ama sonucta bıraz pahalanmıs oldugu gercek...ama yapacak bırsey de yok maalesef...
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkdaşlar ben bıraz once tekrar kayıt yaptırdım 2350 tl fıyat subata kadar 2. gıdıslerde 150 tl dusuyo fıyat bu bencede cok pahalı advıs ut ve armada nın fıyatları aynı sabıt

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı emreekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar ben bıraz once tekrar kayıt yaptırdım 2350 tl fıyat subata kadar 2. gıdıslerde 150 tl dusuyo fıyat bu bencede cok pahalı advıs ut ve armada nın fıyatları aynı sabıt
    Söylediğin rakam bana hiç gerçekçi gelmedi...
    2nci sene aynı firmayla giden birinin vereceği rakam 2000 TL i hiçbir şekilde geçmez

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediğin rakam bana hiç gerçekçi gelmedi...
    2nci sene aynı firmayla giden birinin vereceği rakam 2000 TL i hiçbir şekilde geçmez
    self olarak gıtmekten bahsetmıyorm yanlız ben.fuara katılcam tekrar yapılan ındırım sadece 150 tl..gercekcı gelmıyo derken?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kısacası pahalı demek istioo bncede pahalı ama senn ikinci senen sonçta

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende pahalı oldugunu biliyorum ama eger ıyı bır sırketle gidilcekse bırazda mecbr yanı ben ciee ile gıtmek ıstıyorm herkesın kendı tercıhı tabı

BannedUser
    Guest

Ne bu ya 2100*2300 liralar falan yok artık arkadaslar biraz insaf ya siz ne yapıyorsunuz. pazarlık yapmayı bilmiyorsunuz ya da paranızın bi önemi yok. 1500*1600 dolarlardan bahsediyosunuz.

gerçi ben self gidiyorum ama insallah gidebilirsem. self olmasada vermem o parayı bide sponsor seciyorsunuz ciee falan filan bence sponsor sececeğinize sağlam şirket bulunda patlamayın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Sektörün en iyi firması bile 1 Aralık'a kadar 1950 TL den kayıt ediyor, ki bu ilk sene gidecekler için.
    Liste fiyatı arkadaşın bahsettiği gibi olsa da ,
    şirkete cebinizde nakit para ile gittiğinizde birden 500TL indirim yaptırabilirsiniz.
    Geçtiğimiz sene birkaç firmaya gitmiştim hepsi 1400 dolardan 1000-1100 dolarlara inmişlerdi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkdasşlar konusuyosunuda varsa soleyın bana dıyın kı su sırket su kadar fıyata ındı dıe arkdasım sponsor ayarlıyo ıslerı ve sponsordan dolayı bır sırketın garantısı vardır daha once duyduk sırketlerın neler yaptıgını su kadar para verırım ama orda or durumda kalmam en aından ben orda bu parayı kat kat cıkarıyorm zaten su anda alacagım ısı baska hıc bı sponsor vermıyo ornegın o ısede self gıtme ımkanım yok

BannedUser
    Guest

arkdasşlar konusuyosunuda varsa soleyın bana dıyın kı su sırket su kadar fıyata ındı dıe arkdasım sponsor ayarlıyo ıslerı ve sponsordan dolayı bır sırketın garantısı vardır daha once duyduk sırketlerın neler yaptıgını su kadar para verırım ama orda or durumda kalmam en aından ben orda bu parayı kat kat cıkarıyorm zaten su anda alacagım ısı baska hıc bı sponsor vermıyo ornegın o ısede self gıtme ımkanım yok
    her işi sponsorlar ayarlıyor kardeş. ama sponsor 10 kontenjan veriyorsa sirkette oraya 12 kişi gönderirse sponsor ne yapsın. Amerikada yasanan sorunlarda sponsorların sucu %20 dir. Sorunların baş nedeni vurdumduymaz şirketler. CIEE işlerini çok iyi biliyorum zaten TR de 3 firma ile çalışıyor ki ben sadece UT biliyorum. Ama gel gör ki bu üç firma CIEE sadece bizle çalışıyor deyip öğrenciyi yoluyor. Yok mu kardesim baska iş arada oynayan miktar 300*400 dolar hadi 100 dolar falan olsa neyse

ya tabi herkesin kendi secimi ama bu işleri bilen biri olarak soyluyorum sponsor için firma SE-CİL-MEZ

FİRMA İSMİ VERMEYİM AMA BEN SELF GİDİYORUM VE SİRKET BENİ 400 GOTURECEK (SU AN J1 DEGİL AMA O İŞ OLMAZSA SELF GİDECEGİM) FULL DE 1100 DOLARDI 1 KASIMA KADAR SİMDİ 1200 MU 1300 MU NE OLDU AMA PAZARLIK SUNNETTIR UNUTMA

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sektörün en iyi firması bile 1 Aralık'a kadar 1950 TL den kayıt ediyor, ki bu ilk sene gidecekler için.
    Liste fiyatı arkadaşın bahsettiği gibi olsa da ,
    şirkete cebinizde nakit para ile gittiğinizde birden 500TL indirim yaptırabilirsiniz.
    Geçtiğimiz sene birkaç firmaya gitmiştim hepsi 1400 dolardan 1000-1100 dolarlara inmişlerdi

Sektörün en iyi firması hangisiymiş.Böyle birşeyi duymamıştım daha önce.
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sektörün en iyi firması hangisiymiş.Böyle birşeyi duymamıştım daha önce.
    3 tane firma ismi yolladım pm olarak.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

2-3 kişi giderseniz kayıt olmaya cok daha ucuza getirirsiniz bu arada bende merak ettim o firmaları banada bi yollasan ya?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Şu an ki iş nedir merak ettim?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-3 kişi giderseniz kayıt olmaya cok daha ucuza getirirsiniz bu arada bende merak ettim o firmaları banada bi yollasan ya?
    Work and travelda bu 3üncü senem , izlenimlere dayanarak bu yorumu yaptım.
    Azuhazu'ya yolladım 3 isim , reklam yada karalamaya girmesin diye isim vermek istemiyorum forumda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)