Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alaska 2011 Detaylı Bilgiler - Gitmeyi Düşünenler Mutlaka Okusun

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    redblackx´isimli üyeden Alıntı
    haklısın hocam ama ben dün alvis le görüştüm ordakı bayan ıng sevıyemı test ettı amerıka da çalışmam ıcın dilimin yeterlı olmadığını (kendımı gayet ıyıanlatabılıyorum anadolu lısesı çıkıslıyım ) söyledı.alskada yapacağım ısı anlayıp anlamama konusunda bı sorun yasanmaz asıl sormak ıstedığım boş zamanlarımda fln geliştirebılrmıyım ? fabrıkada da bı kaç arkadaş bulursam yabancı hıcte fena olmaz dıye düşünoyurm çünkü samımı bır ortamda sohbet edıyorsun ....
    ya muhakkak bulursun orda yabancı bı kısı ama dedıgım gıbı dıl ıcın gıdılecek bı yer degıl...bu benım dusuncem..

bu arada dıl sevıyen beginner bile olsa sana gore abd ıcınde muhakkak ıs vardır ben bı sırketten baktıgımda ornek olsun dıye soyluyorum vırgınıa beach te housekeeper lık ısı vardı...buna benzer ısler kesın vardır..gercı sordugun sırketın ıs seceneklerınde varmı bu tarz bılmıyorum ama sana gorede bı ıs ayarlayabılırler
    Reyes'e katılıyorum.Bende amerika içinde housekeeping işinde çalıştım 2 sene,ilk başta ingilizcem yeterli değildi.Sonralırında İŞ ORTAMI sayesinde ingilizcemi çok iyi geliştirerek supervisor işi yaptım son 1 ay.Müdür telefonla arayıp talimat veriyodu ve ben housekeeperları yönlendiriyordum.Demek istediğim iş ortamı (günde en az 8 saat) ing geliştirmek için çok etkili.Alaskada bu iş ortamında olacak bişey değil.iş dışında ( alaska için iş dışı saatler uyku saatleridir gezerim tozarım hikaye olur iş aylarında) geliştirmen gerekir ki zor iş..kendinden fedakarlık ederek day-off larda iyi sosyal iletişim kurup zamanının çocuğunu iletişime ayırman gerekir..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Break bence sen bi forum yöneticisi olarak bu zorlamaman veya bu şekilde uslüp kullanman yanlış ayrıca özgürün çekip int ortamına koydugu cekide inceletmen :S bana bi garip geldi bence bosa büyütüyosunuz bu işi kapatıp bu konuyu burda bitirmek en iisi SONUÇDA 2NİZDE AKLI YERİNDE OLGUN İNSANLARSINIZ
    FORZA ES-ES

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin cep telefonuna ben mi mesaj atmısım. Yalancısın ve iftiracısın senin cep telefonunu nereden bulmusum ben. Burada boş konusan biri varsa o da sensin. Bu saatten sonra forumu terketmesı gereken biri varsa o da sensın o sana attıgımı soyledıgın mesajı yaz eger daha da buraya yazarsam şerefsizim eğer yazmasan adam değilsin. Beni su an o kadar sinirlendirdin ki inanamazsın. Benim mesajlarım sistemde isteyen daha önceki mesajlar kısmından bütün mesajlarıma bakabilir.

AL SANA HODRI MEYDAN O MESAJI YAYINLA BENIMSE EGER YAZARSAM SEREFSIZIM AMA YAZAMAZSAN O MESAJI BURADA YAYINLAYAMAZSAN ADAM DEĞİLSİN. ADMINSEN ADMINLIGINI BIL. PROGRAMIN AMACINA UYMUYORMUS HERKES SANA MI SORACAK AMACINI PARA IHTIYACI OLAN ALASKAYA GIDIYOR CEBINE KOYUYOR PARASINI GEZIYOR. INSANI TAHRIK ETMEYI BILIYORSUN AMA BU SAATTEN SONRA SANA KIBAR OLAMAM. TEHDİT ETMISIM LAFA BAK. COCUKDA DEGILIM OLGUNDA AMA O MESAJI BURAYA YAZMAZSAN SENDE ADAM DEĞİLSİN.

NOT : Sorgulama yapmana gerek yok bana sor söyleyim sana vergi iade şirketimi dün aldım iademi sana söyler. ayrıca sana mesaj atan tel numarasınıda yaz da bakalım kimden gelmiş mesaj ÖZGÜR BEKDİK den mi yoksa başkasından mı. Bekliyorum
    Ben forumdan makroklima ... diye devam eden mesaj geldi ama o mesajı silmeyi geç üzerinden 2 telefon geçti ama seni suçlamam değilsen değilsindir. Ben aramayı bırak mesaj bile atmadım. Hatta bu durumu Fiorex ile de paylaşmıştım. Benim adam olup olmama sen mi karar vericeksin. Mesajların bazıları silindi ama kayıtlarda var. Adam merak ediyor bende yazıyorum. Dediğim gibi benim adam olmam senin lafına kalmaz. Mesaj şuan telefonumda değil ama bende biryerimden uydurmuyorum. Belkide birisi senin adına yapmıştır. Ben arkasını aramadım. Hoş davranış değildi.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben forumdan makroklima ... diye devam eden mesaj geldi ama o mesajı silmeyi geç üzerinden 2 telefon geçti ama seni suçlamam değilsen değilsindir. Ben aramayı bırak mesaj bile atmadım. Hatta bu durumu Fiorex ile de paylaşmıştım. Benim adam olup olmama sen mi karar vericeksin. Mesajların bazıları silindi ama kayıtlarda var. Adam merak ediyor bende yazıyorum. Dediğim gibi benim adam olmam senin lafına kalmaz. Mesaj şuan telefonumda değil ama bende biryerimden uydurmuyorum. Belkide birisi senin adına yapmıştır. Ben arkasını aramadım. Hoş davranış değildi.
    BELKİDE BİRİSİ BENİM ADIMA YAPMIŞTIR. Güzel cevap.

Benim attıgımı bilmiyorsan beni karalama o zaman. Ben mesajı atana diyeceğimi dedim. Sana o mesajı kim attıysa sorununu onunla çöz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)