Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: go to bus

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Thumbs up go to bus

arkadaslar ben gotobus.com dan tour aldım altı gunluk 320 dolar su an 3 uncu gundeyım washıngtondayım walla super tavsıye ederım 2 bılet alınca 3 uncusu bedava ben tek turkum bıraz o sıkıcı ama guzel gıdılebılecek her yere goturuyorlar ve onlara baglı degılsın fazla tour rehberı dıyor gerı bu saatte buraya gelın dıye butun muze bıletlerını onceden almışlar hıc sıra felan beklemıyoruz oteller super 3 4 yıldızlı kahvaltı bedavaydı bugun baska otele gectık burda 10 dolarmış odalar felan super bedava ınternet felan hersey var benı geldıler havaalından aldılar felan otele yerleştırdıler ucretsız tour dusunen varsa sıddetle tavsıye ederım
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sounds is good,

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

that sound great
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

worth trying
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

matador aslinda bende dusunuyordum ama yazxdiklarindan sonra kesinlikle katilcam bu tura? bavul isini nasil halletin ben evden cikip katilmayi dusunuyorum 1 haftalik bi tura?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ya zaten 2 gun ny da aynı hotelde kalıyorsun valızlerın orda duruyor gıdecegın zaman otobuse koyuyorsun valızı hıc bı sorun olmuyor su an nıeagara selalesıne geldık gece pek bısey gozukmuor gercıde otele yerlestık ıste herrsey super gıdıyor heryere gıtmemız ıçın hergun 6 da kalkıyoruz yarın nıegara ya tekrar gıdecez bot ayarlamıslar onla tur felan yapacaz ıste
    Konu matador_36 tarafından (05-09-2010 Saat 07:57 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm yani bavullari yanimiza almamiz sorun olmuyor o zaman kesin katilcam iyi eglenceler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

matador bir kac sorum daha olcak cevaplarsan sevinirim
    1) Muze girislerinde felan para odemek gerekiyo muzeye girmek zorunda msiin yoksa kendin takilabilio musun o zamanda (muzede ne var hic merak etmiorum)
    2)bavul konusunda da tura baslarken yanina alabilio musun yani bavul al otobuse koy tura basla mi olay?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biz de burdan bilet aldik ama ben bi turlu haberlesemedim nerde bulusulacagi konusunda ve carsamba basliyo tur.tek bi transferin ucretsiz yapildigini falan yazmislar mailde bu transfer ne acaba?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yanına alabılıyorsun bavulu zaten sureklı sehır degıstırdıgınden almak zorundasın muzeye gırme mecburıyetın yok sadece modern art mıdır ne her sey tas çanak çömlek bı oraya gırme dıgerlerının hepsı guzel

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

travella ilgili butun karamsarligimi aldin matador 12sinde new yorkda olucaz 19unda turkiyeye donucez 12-18 arasi katilabiliriz new york cok pahali yoksa ama en buyuk problem credi karti 200 dolar var yada yok l imit bu sorunu nasil asariz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2.soru biz iki kisiyiz 480 dolarlik turlar var mesala onlarda 2ode 3al dan yaralanmamiz icin e gerekio

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu turlardan birine 20-21 eylulde dahil olucak bi arkadas araniyor biz 2 kisiyiz her Turlu egleniriz
    kill them all-spartacus

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gencler bi tikitimiz var fazladan 5gun gezi 327biz odedik bi tanesi beles olucak faydalanmak isteyen arkadas buraya yazsin irtibata gecelim
    washington dc niagara pledelphia new york boston para 250-300 doler arasi kafi he param yok sunu veririm diyosanizda uyar ama gezi esnasinda elektornign dibine vurarsa papaz oluruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar;
    bende 19 eylul icin olan east coast turuna katilmayi dusunuorum yalniz gotobus sitesinde bi turlu kredi karti bilet alma islemini gerceklestiremedim new yorka 2 gun once gelip ordan tur bilet almam uygun olur mu turlarin yogunlugu o tarihte bilet almami engeller mi bi bilginiz varsa sevinirim bu arada tur ucreti konaklamayi kapsio sanirim bu tura katilan bi arkadas varsa ortalama ne kadar para gerektigi hakkinda bilgi verebilir mi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam orda her sey yazıo kac ay kalmıssın amerıkada kac ordakı rakamları topla para cıkar ortaya ıste her muzeye gırmek zorunda degılsın ama gıtmıskende gırmemezlık eşşeklık olur gıbı bıde hergun yemek yıyecen o var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaslar bende bu turlardan birine katilmayi dusuunuyorum 20 eyluul civarlarinda katilmayii dusunen arkadas varsa bana bildirsin hatta o tarihlerden sonra gezmeyi dusnunen her arkadas her turlu iletisime gecebilir benimle.Birde bikac sorum olacak
    1 bu fiyata neler dahil transferler,muze biletleri vs gibisinden
    2 valizin cok sorun olmadigini soylemissiniz ama ben valizimle gezmek stemiorum valizimi birakabilecegim guvenli bi yer nereden bulabilirm
    3 20 eylul 1 ekim tarihleri arasinda geziye harcayabilecegim 1000 dolar civari para var sizce bu turlardan hangisi butceme daha uygun (tur bitince 1 ekime kadar harcamam gereken parayida hesaba katarsak)

yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler! Gitmeyi dusnen arkadaslarda bana ozel mesaj vs yoluyla ulassinlar mailimi ve turkishwat hesabimi sik sik kontrol ediyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar gotobus.com a girdim biraz karistirdim ama dikaatimi su cekti eger ben bu turu tek basima almak istersem normalde yazan paradan daha cok para talep ediyor.2 kisi alinca 2 kisilik otel odalari kisi basina daha ucuza geldigi icin oyle sanirsam ben benimle gidebilecek bir arkadas bulamadim ama o kadar fazlada para vermek istemiyorum(odami 2-3 tanimadigim cinliyle bile paylasmaya bile raziyim) bu konuda yol gosterebilecek biri varsa sevinirim!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaslar ben bu turlardan 22 23 ekim gibi baslayan 5 6 yada 7 gunluk east coast turlarindan birini almaya kararliyim.almak isteyen 2. kisi olursa (2 tane alinirsa 3.de bedavaya geliyor zaten)cabuk benimle iletisime gecsin.tur ucreti 3 kisilik icin yaklasik 1100 civari falan olacak eger ekonomik olarak zor durumdaysaniz(cidden) gerekirse paranin yarisini ben karsilayabilirim ne de olsa tek kisilik bilet alsam biraz daha pahaliya gelecek!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaslar biz 6 günlük east coast turuna katıldık
    Aynı odada 4 kisi kaldık tura kisi bası 266 dolar ödedik
    Bunun dısında muzeydi yemekti derken bı 200 daha verdik tura ki bikac kez de Tur'dan ayrı yemek yemiştik
    Buarada turdaki her müzeye gercekten gitmeyin ama metropolitan Museum of art bnm en beğendiğim müzelerden biriydi ama mesela NY da bı savaş müzesi tarzı bı yere gitmiştik çok anlamsizdi bnce
    Bunun dısında bizim oteller çok da iyi degildi hatta son gece kaldığımız yer çok kötüydü
    Ama bu kadar kısa sürede böyle çok yer gezmek güzel
    Bir de Çin yemeği seviyosaniz bu tur tam size göre!
    Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;
    Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap! NFK

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biz 2 gece 3 günlük bir tura katıldık.oldukça memnun kaldım,bir gece adam's mark,diğer gece de sheraton da kaldık.oteller oldukça konforluydu.gezdirdikleri yerlerden de oldukça memnun kaldık çok güzel vakit geçirdik.yalnız 3 gün boyunca çinceden nefret edeceksiniz uyarmadı demeyin bizle birlikte seyahat edenlerin içinde hiç türk yoktu,çinliler ve hintlilerle doluydu ama değişik bir maceraydı.mutlaka yanınızda fazladan 100 dolar olsun en az.çnkü her şeye para gittiğini göreceksiniz.her gün 6 dolar şoföre ve tur rehberine para ödüyorsunuz,ayrıca gireceğiniz müzelerin,katılacağınız ekstra bot turlarının ve yemeklerinizin masrafını hesaba katın mutlaka.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

turlar guzel ama heryer cinli kayniyo ya

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

çinlilerde iyi insan ya dışlamayın ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çinlilerde iyi insan ya dışlamayın ))
    iyi insanlar da cok pisler be, cok yani. hani bazilari bilir de yapmaz. bunlar bilmiyo. bi de bu gotobus meselesi benim de aklima yatiyo da ne yapacagimi bilemedim ben :S
    Konu cell tarafından (22-09-2010 Saat 12:36 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

çinceden nefret ediyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ya benım turda 12 tane mı rusda var dı zaten çinli olmayanları tek otobuse toplamaya çalışıyorlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bizim tur hintli ve çinli kaynıyodu.tek türk bizdik,tek tük rus ve alman da vardı.hintliler ayrı bi alemdi.çinlilerin de yemekler için paso çn restoranlarına götürmelerinden baygınlık gelmişti

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ayin 28 yada 29 eylulde 3 4 gunluk tua cikmayi dusnuyorum go to bus ile yalniz cikmak istemiorum dusunen yada plan yapan arkadaslar var mi? cevap bekliorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaslar arnavut bir tur rehberi biletleri gotobus.com dan deilde turun kendi sitesinden aldigimizda daha avantajli olabilcegini soyledi... bn arastirmadim sadece onun dedigini yaziyorum buraya

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

çoğu tur sitesinin otobusu yok sadece kagıt uzerinde çalışıyorlar zaten otobusdekılere sordugundda herkes değişik sitelerden almış biletleri gotobus ın on plana çıkması anlaşılır olması ve times gazetesi tarafından yılın sitesi seçilmesi ile alakalı şu an tam hatırlamıyorum ama asıl tur sahıbı fırma eworld mu neydı ısteyen varsa tekrar bakarım ajandama ama site çok karışık anlaması zor ve fıyatlar aynı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks