Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Port Authority'den East Harlem'e ulaşım(NYC'yi bilenler yardım lütfen)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Port Authority'den East Harlem'e ulaşım(NYC'yi bilenler yardım lütfen)

Merhaba yine ben. Şimdi elimizde valizlerle Port Authority'den East Harlem yakınlarında kalacağımız yere nasıl ulaşmalıyız ? Taksi tutsak çok kaçar mı ? Metro filan olsa zorluk çıkar mı ? Ne kadara patlar çünkü valizler çok falza gerçekten ağırlar.

Bir de son soru NYC'de bir tura çıkıcaz 2 gün sonra tekrar dönücez, valizleri hostelde bırakcaz iki gün sonra geri döncez desek problem olur mu ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

tam nereye gidiyorsun bilmiyorum ama tahmini 20-30 dolara max gidersin gidecegin yere.. cunku port authority 42. cadde de olmasi lazim baya iyi yerde yani.. metro duragi var dibinde hic kasmadan kisi basi 5 dolara da metroyla gidebilirsiniz ama aktarma yapicaksiniz.. bunu ogrenmek icin aslinda en iyi yol google map den bakmak orda toplu tasima olarak goster secenegi var ustte onu tiklayinca sana toplu tasimayla nasil gidebilecegini yaziyor.. ayrica hostel rezervasyonu yaptigin siteden hostelin ozelliklerine bak bavul icin bir odasi var mi? luggage room diye geciyor zannedersem , eger varsa oraya birakabilirsin, bazilari ucretsiz oluyor bazilari da gunluk 5 - 10 dolar civari oluyor.. bildiklerim bu kadar daha iyi bilenler olursa yazarlar insallah..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam nereye gidiyorsun bilmiyorum ama tahmini 20-30 dolara max gidersin gidecegin yere.. cunku port authority 42. cadde de olmasi lazim baya iyi yerde yani.. metro duragi var dibinde hic kasmadan kisi basi 5 dolara da metroyla gidebilirsiniz ama aktarma yapicaksiniz.. bunu ogrenmek icin aslinda en iyi yol google map den bakmak orda toplu tasima olarak goster secenegi var ustte onu tiklayinca sana toplu tasimayla nasil gidebilecegini yaziyor.. ayrica hostel rezervasyonu yaptigin siteden hostelin ozelliklerine bak bavul icin bir odasi var mi? luggage room diye geciyor zannedersem , eger varsa oraya birakabilirsin, bazilari ucretsiz oluyor bazilari da gunluk 5 - 10 dolar civari oluyor.. bildiklerim bu kadar daha iyi bilenler olursa yazarlar insallah..
    Evet 40-42 arasi 8. ave de. Icinden metroya binebiliyorsunuz.

En iyi yol google maps den bakmak. Harita turkiye gibi degil. DIrek gidecgin yeri ve gittigin yeri yazinca neye binecegini nerde aktarma yapacagini falan goruyorsun.
    Sometimes memories can kill...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)