Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (20 eylül - 1 ekim) travel planı yardım lazım.?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart (20 eylül - 1 ekim) travel planı yardım lazım.?

merhaba arkadaslar uzun ve yorucu bır calısma maratonundan sonra yaklastık wat macerasının sonuna..en keyıflı kısmı denılen travel kısmı konusunda cok fazla sıkıntı yasıyoruz..su anda virginia beachte 2 kişiyiz 20 eylul sabahı cıkmayı planlıyoruz ve ucagımız 1 ekımde newyorktan..

tamam hersey guzel tarıhler bellı ama bız nasıl gezıcez bu konuda cok fazla tavsıyeye ve tecrubeye ıhtıyacımız var..

oncelıkle nereler gezılmelı dogu yakasında? nereye kac gun ayrılmalı? hangı ulasım yolu tercıh edılmelı?

butcelerımız 750 dolara kadar travel kısmına ayrılabılır. acıkcası bız adam gıbı bı plan yapıp road trip tarzı bişi dusunuoduk ama 2 kişi araba kiralama cok pahalıya denk gelıyor..bu arada yaslarımız 21 ve 23. eger ki isteyen ve tarıhlerı uyan arkadaslar olursa 4 kişi road trip şeklinde eglenceli bi harita cıkartabılırz burdakı arkadaslarında yardımıyla.

tarıhlerı bı kenera ayırırsak cogu kısının 10 gun gıbı bı gezme planı war ve dogu yakası watcı acısından yogun bı bolge bu yuzden bu konunun dıger arkadaslarada yardımcı olabılecegını dusunuyorum.sımdıden tesekkurler
    kill them all-spartacus

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

doguda gezilecek nere var dusunuyorum da niagara falls a gidin mutlaka , nyc i zaten gezersiniz.. digerleri olsa da olmasa da kafaniza gore takilin.. illa beach filan gezeyim derseniz ucaga atlayin florida da gezin sonra nyc e gelin...yeter de artar..dun birkac havayolu firmasinin miami ve tampa ya cok ucuz bilet sagladigini gormustum sanirim 65-70 di nyc den ama nerde gordum hatiirlamiorum netten arat bulursun...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

7 gun erken baslasaniz guzel olurmus.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şöyle bir rota düsünebilirsiniz belki..

Virginia Beach >>>
    Washington DC
    Philadelphia
    Pittsburgh
    Niagara Falls
    Boston
    >>> New York

bu sehirleri netten arastırıp hangısınde kac gun harcayacagınıza 1 gunluk esneklık payıyla karar verebılırsınız.. tumunu gorebılmek ıcın 10 gun gayet yeterlı bır sure bence..

araba kiralamak yerine tren, otobusle filan gidin bence.. hem kafanız rahat olur hem de bazı sehirlerde park yeri bulmak iskence artı zaman kaybı.. bir de gideceğiniz şehirlerde gezmek için araba olmazsa olmaz mı bunu da goz onunde bulundurun bence..
    Konu nderssen tarafından (26-08-2010 Saat 08:50 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

guzel bı plan arastırıcam saol ...araba kıralama konusudna masraf ve sıkıntı konusunda haklısınız ama kısı bası 2 ser valızle otobus yada tren cekmek konusunda cıddı kaygılarımda yok deıl..gerçi 2 gun once washıngton DC - Virginia arası gece 4 te yagmur fırtına ve 120 mil hızla giden tırların arasında gelınce ve ustune ustluk 1 saat benzın almaya ugrasınca o konuda heveslerımız kırılmadı deıl. =) break bızde senınle gezmeyı cok ısterız belkı bı arayl bulabılırız arayıncada açmıosun
    kill them all-spartacus

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

24 eylul gibi va`da olucam muhtemlen, bekle seni floridaya gotureyim
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam,bati yakasini dusunurseniz birlikte road trip tarzinda bir seyler yapabiliriz ayrica 3 gunluk las vegas turlari filan da var oldukca uygun fiyata

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Artk paket turlara bakiorz Daha mantikli az riskli ve gormen gereken her yeri goruosun
    kill them all-spartacus

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Talking

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar uzun ve yorucu bır calısma maratonundan sonra yaklastık wat macerasının sonuna..en keyıflı kısmı denılen travel kısmı konusunda cok fazla sıkıntı yasıyoruz..su anda virginia beachte 2 kişiyiz 20 eylul sabahı cıkmayı planlıyoruz ve ucagımız 1 ekımde newyorktan..

tamam hersey guzel tarıhler bellı ama bız nasıl gezıcez bu konuda cok fazla tavsıyeye ve tecrubeye ıhtıyacımız var..

oncelıkle nereler gezılmelı dogu yakasında? nereye kac gun ayrılmalı? hangı ulasım yolu tercıh edılmelı?

butcelerımız 750 dolara kadar travel kısmına ayrılabılır. acıkcası bız adam gıbı bı plan yapıp road trip tarzı bişi dusunuoduk ama 2 kişi araba kiralama cok pahalıya denk gelıyor..bu arada yaslarımız 21 ve 23. eger ki isteyen ve tarıhlerı uyan arkadaslar olursa 4 kişi road trip şeklinde eglenceli bi harita cıkartabılırz burdakı arkadaslarında yardımıyla.

tarıhlerı bı kenera ayırırsak cogu kısının 10 gun gıbı bı gezme planı war ve dogu yakası watcı acısından yogun bı bolge bu yuzden bu konunun dıger arkadaslarada yardımcı olabılecegını dusunuyorum.sımdıden tesekkurler
    Arkadasim bende travel arkadasi ariyordum 19 u gibi isten ayrilacam.su an Shelter Island Ny da calisiyorum.Benimde ucagim 1 ekimde ve 11 gunu nasil tek basima gecirecem diye dusunuyordum turkishwat imdadima yetisti daha siteyi acar acmaz 20 eylul 1 ekim gezi plani yardim basligini gordum .her turlu iletisime gecelim arkadasim benimde butcem yaklasik 900 dolar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yahu gezmekten vaz mi gectiniz? Bi iletisim kuralim! Yoksa tum dogu yakasini tek basima gezecem

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@ viper in iletisim bilgilerini kontrol et ordan mail atma secenegi varsa mail at yoksa ozel mesaj at.. foruma girip konuya bakmamis olabilirler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ viper in iletisim bilgilerini kontrol et ordan mail atma secenegi varsa mail at yoksa ozel mesaj at.. foruma girip konuya bakmamis olabilirler...
    mail bilgileri yok ama ozel mesaj attim mailimi verdim gorurse cevap verir herlade.Sagol yardim icin!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Nese baslik sahibinden ses cikacak gibi degil :S ben en iyisi bu basliktan tum forum ahalisine sesleneyim 20 eylul gibi isi birakacam.su an Long island taraflarindayim.tek basinayim ve donus biletim 1 ekimde bu tarihler arasi gezi yapacak (goto bus veya road trip tarzi olabilir) arkadas varsa iletisime gecelim cunku tek basina gezmek istemiyorum.Gelmeyecekseniz bile bana bi oneride bulunun toplamda 1000 dolarim var geziye ayrilmis nerelere kac gunlugune gitmeliyim, gezi asamasinda valizimi nereye birakabilirim,bu kadar para gezmek icin yeterli mi,nyc de nerede konaklamaliyim? her konuda tavsiyeye acik durumdayim.Yardimci olacak herkese simdiden tesekkurler!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaslar hic yok mu akil verecek olan!Valizlerimi nereye birakabilirm?gotobus in en uygun turlari nelerdir?Nycde kalacak yer oneriniz var mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bu konudaq bılgı lazım banada

Hayalperest Watçı hAdZi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

gotobus üzerinden iyi turlar bulabilirsin. Bunlar Boston, Washington DC, Philadelphia, New York, Niagara aralarında genellikle ve günleri değişmekte kendine uygun olan gün aralığında ve fiyatında bulabilirsin. Bunlar dışında Kanada turları da var bunların fakat onun için vize alman gerekiyor. Bunu da New York yada Washington'dan alabilirsin ayrıca ABD'nin sınır kenti var Kanada ile şuan hatırlamıyorum adını oradan da alabilirsin vizeyi. O turlarında fiyatları gayet makul. Ben onu düşünüyordum fakat vize için bu dediğim yerler biraz bana uzak ancak New York'a geldiğimde geç kalmazsam bu tarz bir şey olabilir.
    Benim iş bitiş 10 Eylül ve uçak 2 Ekimde süre çok uzun bende o yüzden 10 gün daha fazla çalışmak istiyorum ama daha işverenle konuşmadım umarım halledebilirim bu sorunu.
    Travel kısmında arkadaşlar var benim fakat tam olarak netleşmedi hiç bri şey ve genellikle 2 kişi alırsa 2 beleş yada 1 alana 1 beleş tarzı turlardan yararlanıcaz bir kaç kişi daha var düşünen istersen bana pm at haberleşelim yinede. Bir şeyler ayarlamaya çalışırız hiç olmadı bilgi, tavsiye alırız.
    Ve son olarakta songkick.com üzerinden de konserlere bakabilirsiniz yaşadğınız yerde yada diğer yerlerde. Mesela ben 26 Eylül Joe Satriani konseri düşünüyorum New York da. Düşünen varsa eğer iletişime geçebilir benimle.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yolunuz nyc ye düşerse hostel international da kalın mutlaka hayatımın en güzel 11 gününü geçirdim ben orda size de en az 1 hafta geçirmenizi öneririm Rory diye zenci bir eleman var hostelin club organizasyonlarını yapar kendisi eğer hala orada çalışıyorsa onun peşine takılın ve bir daha arkanıza bakmayın adamın hasıdır

Edit:Travel için iki seçenek var bence ya sırf yeni yerler görmek adına batıydı güneydi gezer tüm paranızı yol masraflarına harcarsınız ya da NYC ye gider o club benim şu club senin takılırsınız
    Konu SaiLorBoy tarafından (26-07-2013 Saat 08:47 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Merhaba,

Kumsal deniz gezecekseniz Miami'ye kadar inmektense Atlantic City'ye gitmenizi tavsiye ederim.

İyi eğlenceler.
    Amerika hakkında bütün bildiklerim bu blogta!
    http://butunbildiklerinianlat.blogspot.com/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende travel ı new yorkda yapmayı düşünüyorum. ama benim 10-20 eylul arası.
    bu gotobus turları ile ilgili benim bi sorum var, diyelim birisini kafada seçtik internetten şimdiden almalı mıyız yoksa oraya gittiğimizde ben tura katılmak istiyorum desem bana bi şirket falan gösterirler mi ve ben gidip orda ödeme falan yapabilir miyim
    bende yalnızım bu arada o tarihlerde tura katılmak isteyen falan olursa mesaj atsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)