Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6-20 Eylül arası travel yapacak arkadaş grubu arıyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 6-20 Eylül arası travel yapacak arkadaş grubu arıyorum.

3 arkadaş 6 eylül de işimiz bittikten sonra 1 hafta california (san diego,las vegas,los angelas etc.) ardından da 1 hafta new york ve çevresini gezmek gibi çok güzel bir plan yapmıştık ama diğer grup üyeleri olan biri kız diğeri erkek arkadaşım kavga edince gezi planımız yattı.ortada tek başıma kaldım.diğer tüm arkadaşlarda çoktan kendi gruplarını kurdukları için onlara da katılamıyorum.uçağımı erkene aldırıp hem extra masraf yapmak istemiyorum,hem de üniversiteden mezun olduğum için önümüzde ki yıl gelme şansım yok o yüzden gezebildiğim kadar gezmek istiyorum.özellikle bu tarihlerde california yada neresi olursa olsun grup üyesi arayan bir grup varsa katılmak isterim.hiç olmadı tek başıma gezecem ama bundan biraz tırsıyorum açıkcası hem bilmediğin şehirlerde tek başına olacaksın hem de elinde bavul çok fazla şehir gezme imkanım olur mu emin değilim.neyse konuyu daha fazla dağıtmayayım.6-20 eylül arası gezi planı olan arkadaşlar varsa tanışmak isterim lafın kısası..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

break in 15-20 miami flrida bi de 13-15 de kanada gezme planlari vardi ona bi bak istersen baska da olan yapan yok. su an..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

PM attim, @ozgursum'un dedigi gibi o tarihler arasinda planim var.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben 12 sinde baslicam travel a ve tek basimayim .. pm attim ben de..
    İstikamet Ohaayoo

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı realaegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 12 sinde baslicam travel a ve tek basimayim .. pm attim ben de..
    13' unde Miami dusunur musun?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

13' unde Miami dusunur musun?
    Valla break iyi olurdu da ilk ve son gelisim.. O yuzden doguyu gezmek istiyorum.. Yinede ilgin icin tesekkur ederim
    İstikamet Ohaayoo

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı realaegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla break iyi olurdu da ilk ve son gelisim.. O yuzden doguyu gezmek istiyorum.. Yinede ilgin icin tesekkur ederim
    Anladim hocam Sorun degil umarim birisini bulursun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla break sen tecrübelisin sanırım wat konusunda.senle gezmek iyi olur eminim ama 7-13 arası tek başıma ne yaparım onu düşÃ¼nüyorum.miami de güzel yer dönüşÃ¼m new york üzerinden olduğu için new york biraz olsun gezebilmek içinde en geç 17 eylülde new yorkta olmam lazım.buda miami ye ancak 4 gün ayırabilme imkanım var demek.bilmiyorum çok kararsızım.tek başıma gezmek istemiyorum.ama tek başıma da kalırsam da gezmek istemiyorum.offf ne yapacam çok kararsızım. ((

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biliyorum kötü bir çözüm oldu ama break sanırım özel mesaj yollanmıyor sana bende pm olarak yazdığım msjı buradan yollama kararı aldım.

sen yalnız mı gezeceksin.bende aslında başlarda miami diyordum ama herkes sadece bir sahili var filan dediler kötülediler.gerçi miami sonuçta kötü olacağını düşÃ¼nmüyorum ama 13 benim için çok geç.işim 7 eylülde sona erecek.hemen bu lanet san antonio şehrinden kurtulmam gerek.zaten dönüşÃ¼mde 20 eylülde new york tan.seninle gelirsem new york u gezemem büyük ihtimalle.sana kesin bişey söyleyemiyorum şimdilik ama haber verdiğin için tşkler.durumum uygun olursa seninle irtibat kurarım.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yapabilecegin bi sey su once ny a gidip orda 5 gunluk tura katilmak 300-400 arasi masrafi var.. 13 gibi miami ye gidip orda breakle bulusp donusune gore ucaga binip gelmek... eger ki maddi olarak bunlari yapma da skntin yok gezerim diyorsan iyi bir secenek.. ilk hafta o turlarlar kuzeydeki dogu kiyisini gezebilirsin. washington , philedelphia , nyc , boston , niagara selaleleri gibi.. normal gezi planindan 1 ucak bileti fazla odersin bu sekilde o kdr aslinda.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

banada gayet mantıklı geldi.paraları kalmadığı için erken dönen arkdaşlar var new york üzerinden onlarla 4 gün filan gezip daha sonra miami ye geçip breakle buluşurum.1 hafta miami gezisi ardından new york ve havalimanından ayrılmadanda kendi türkiye ye dönüş uçağıma biner dönerim.ama bu gezi bana ne kadara patlar ki.ayrıca break 21 den büyüğüm eğer ki 3-4 kişiysek araba kiralamak iyi olur.ama amerikaya gelmeden yapmadığım ve şimdi pişmanlığını yaşadığım şey ise ehliyetimin olmaması maalesef. ( bilmiyorum site kurallarına aykırı mı ama msn adresim paylasmak yasak eklersen gezi planının son durumu ne gibi detayları konuşmak isterim..
    Konu break tarafından (20-08-2010 Saat 09:10 PM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    10

Soyle birsey varki araba kiralamamiz icin 21 yasindan buyuk ve ehliyetimizin olmasi gerekiyor. (Yerel firmalar kiraliyor diye birsey var ama...)

Ben ehliyetimi kaybettim gelmeden once. Cikartmak icin 5 gun verdiler benimse 2 gunum vardi.

7 gun icin araba kiralama ucreti vergi dahil 330$ Expedia.com uzerinden.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart newyork turu

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapabilecegin bi sey su once ny a gidip orda 5 gunluk tura katilmak 300-400 arasi masrafi var.. 13 gibi miami ye gidip orda breakle bulusp donusune gore ucaga binip gelmek... eger ki maddi olarak bunlari yapma da skntin yok gezerim diyorsan iyi bir secenek.. ilk hafta o turlarlar kuzeydeki dogu kiyisini gezebilirsin. washington , philedelphia , nyc , boston , niagara selaleleri gibi.. normal gezi planindan 1 ucak bileti fazla odersin bu sekilde o kdr aslinda.
    5 gunluk tura katılıcam demıssın onu nerden ayarladın bırader kımlerle tura gıdıyosun onun hakkında bılgın varsa anlatabılırmısın nerden ayarlayabılırız bole turları

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı CaRPeDieMBRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banada gayet mantıklı geldi.paraları kalmadığı için erken dönen arkdaşlar var new york üzerinden onlarla 4 gün filan gezip daha sonra miami ye geçip breakle buluşurum.1 hafta miami gezisi ardından new york ve havalimanından ayrılmadanda kendi türkiye ye dönüş uçağıma biner dönerim.ama bu gezi bana ne kadara patlar ki.ayrıca break 21 den büyüğüm eğer ki 3-4 kişiysek araba kiralamak iyi olur.ama amerikaya gelmeden yapmadığım ve şimdi pişmanlığını yaşadığım şey ise ehliyetimin olmaması maalesef. ( bilmiyorum site kurallarına aykırı mı ama msn adresim paylasmak yasak eklersen gezi planının son durumu ne gibi detayları konuşmak isterim..
    Hocam MSN paylasimi yasak ama sana ulasirim ben. Suanda 4 kisiyiz ama herkes 21'den kucuk ve ehliyetsiz. 1 kisiye ihtiyacimiz var. Duyurulur...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

özel mesajlara kapalı olduğun için burdan yazmak zorunda kalmıştım.ayrıca bu 3 kişi kimler şu anda.ben büyük ihtimal katılamam çünkü 2 gün önce masrafları çıkardığımda batıya gitmekle miami gezizi arasında en az 200-250 dolar arası fark ediyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)