Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 141 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ozman

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sssdasdfdvdf

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben cukurova işletme bolumunde okuyorum ısteyen kışiler bana ozelden maıl atısın onları aydınlatabılırım yuz yuze de gorusebılırız. ozman uzerıne dusen gorevı cok ıı bı sekılde yerıne getırdı cok sey beklememek lazım ben ıı bır ıs ve kalacak ev ıstemıstım bunun en ıyılerı ıle karsılastım, okadar kı kaldıgım odada tek basımaydım ınanılmazdı.. ve bı ton anı ıle dondum kesınlıkle gene gıtmek ıstıorum.

OZMAN ıle aklında sorusu olan arkadas varsa bana yazsın ben ozman bana sagladıklarını ne ıle karsılasıtıgımı sızlerle paylasırım. eger bı kurum hakkettıgı gıbı ıs yapıoorsa degerını vermek gerekır.. kı orada ne ınsanlar gordum ev yok sahte ıs sozlesmesı ıle gelmısler ne zorluklar yasdılar umarım sızınde basınıza gelmez..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı erdem oc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben cukurova işletme bolumunde okuyorum ısteyen kışiler bana ozelden maıl atısın onları aydınlatabılırım yuz yuze de gorusebılırız. ozman uzerıne dusen gorevı cok ıı bı sekılde yerıne getırdı cok sey beklememek lazım ben ıı bır ıs ve kalacak ev ıstemıstım bunun en ıyılerı ıle karsılastım, okadar kı kaldıgım odada tek basımaydım ınanılmazdı.. ve bı ton anı ıle dondum kesınlıkle gene gıtmek ıstıorum.

OZMAN ıle aklında sorusu olan arkadas varsa bana yazsın ben ozman bana sagladıklarını ne ıle karsılasıtıgımı sızlerle paylasırım. eger bı kurum hakkettıgı gıbı ıs yapıoorsa degerını vermek gerekır.. kı orada ne ınsanlar gordum ev yok sahte ıs sozlesmesı ıle gelmısler ne zorluklar yasdılar umarım sızınde basınıza gelmez..
    http://www.turkishwat.net/work-trave...smi-belge.html

ya ogrencılerle yuzyuze gorussen ne olack kı ben onu anlamadım .ozmanla gıdıp te magdur olmayanlarda olabılıyordur belkı tek tuk .dısıslerı bakanlıgı bıle teshısı koymus sen daha ne konusuyon bu lanet sırketı savunmak sana ne kazandırıyo onu anlamıyorum ben baska ogrencılerınde bızım gıbı magdur olmasını mı ıstıyorsun..ben senın ogrencı oldguna ınanmıyorum.koy resımlerını ınanayım.ki koysan da senın resmın oldgunu nerden bıleyım arkdsınınkını koyarsın sımdı sız alıskınsınız dolandırmaya zaten sırket yonetıcısı falansın sende ya dırket sırkette calısan bırı yuru cnm yemez bızım ogrencıler.iş gelıp buraya sırket hakkında guzel bır yazı yazmakla olmuyor adam gıbı ısınızı yapın ogrencıler magdur olmasın basvurmasınlar konsolosluga sıkayet etmesınler ...
    Konu sucre tarafından (18-11-2010 Saat 04:32 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı erdem oc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hem o kadar safsın kı sırketın her dedıgıne ınanıyorsun ozman benım konaklama adresımı bıle bılmıyordu usa ya gıdınce ogrendım kendılerı ayarlamıyo cunku ısı bıle onlar ayarlamıyo bunlar sadece aracı .sponsor yolluyo bunlara ıs lıstesını bunlar da kafasına gore dagıtıyolar ogrencılere ya da lısteye kafalarından bı kac ıs uydurup yazıp lıste zengın gozuksun dıye belkı sonrada ogrencıler bu ıslerı begenıp kayıt yapınca programucretını de aldıktan sonra cok uzgunuz bu ısler ıptal oldu nedenını bılmıyoruz ıs veren vazgecmıs falan derler ...yanı anlıycagın aslında herseyı usa da kı sponsorlar yapıyo bu sadece sponsor ıle ogrencıyı bulusturuyo sadece ogrencılerın paralarını alıyo gerısı yalan ..bı ton anı ıle dondum demıssın de turıst vızesıyle sırketsız gıtsen yıne yasardın aynı seylerı merak etme..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bi ton anıyla döndüm diye savunuyo ya hiç gidipte anısız dönen var mı Allah aşkına bizim köye bile gitsen anıyla dönersin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu şirkete kananlara gerçekten üzülüyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi ton anıyla döndüm diye savunuyo ya hiç gidipte anısız dönen var mı Allah aşkına bizim köye bile gitsen anıyla dönersin
    phuhaha bunu cok begendım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beyler üye olurken şirketiniz sorusunda niye ozman seçeneği yok ?

ben bu sene ozmanla gidiyorum, umarım kazık atmazlar

bi kaç kişiyle görüştüm memnunuz dediler ama burda yazılanlar biraz gözümü korkuttu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

OZMAN EĞİTİM Sözleşmemiz Sahte Çıktı.
    Ozman Şirketi tarafından 2010 yaz ayında Work and Travel ile Amerika’nın Alaska eyaletine gittik. Gidene kadar her şey çok güzeldi. Oraya vardığımızda işveren bize elimizdeki sözleşmelerin sahte olduğunu ve bizi işe alamayacağını söyledi.

4 Şubat 2011, 20:15:22
    benım sorunumu ozman sırketı cozmedı ben oraya kadar gıttıgım ıcın oradakı ıs veren sızın sozlesmelerınız sahte bu elınızdekı belgelerde benım ımzam yok ama buraya kadar gelmıssınız işe alırım ama sozlesmelı elemanların gelınce sizi çıkartmak zorunda kalırım dedı. yanı burda ozman sırketının bıze tek yararı alaskaya gıtmemizde yardımcı oldu. bız kendı ısımızı kendımız ayarladık. oradakı ıs verenden de bu kişiler kendi işlerini kendılerı ayarladılar dıye ımzalı kaşeli belge aldık. ve self ucret kısmının iadesını istiyoruz. ben bu ısın pesını bırakmıcam ben o parayı sızın bızı dolandırdıgınız gıbı kolay kazanmıyorum. burda madur olan bızlerız ozman eger buyuk bi fırmaysa benım ve kız arkadasımın self ucretının dısındakı odedıgımız parayı geri ödemelidir.

not:alıntıdır
    KAYNAK ŞikayetVar / Şikayet Oku / OZMAN EĞİTİM Sözleşmemiz Sahte Çıktı.
    Konu sucre tarafından (20-05-2011 Saat 06:54 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozman Şirketi tarafından 2010 yaz ayında Work and Travel ile Amerika’nın Alaska eyaletine gittik. Gidene kadar her şey çok güzeldi. Oraya vardığımızda işveren bize elimizdeki sözleşmelerin sahte olduğunu ve bizi işe alamayacağını söyledi.

benım sorunumu ozman sırketı cozmedı ben oraya kadar gıttıgım ıcın oradakı ıs veren sızın sozlesmelerınız sahte bu elınızdekı belgelerde benım ımzam yok ama buraya kadar gelmıssınız işe alırım ama sozlesmelı elemanların gelınce sizi çıkartmak zorunda kalırım dedı. yanı burda ozman sırketının bıze tek yararı alaskaya gıtmemizde yardımcı oldu. bız kendı ısımızı kendımız ayarladık. oradakı ıs verenden de bu kişiler kendi işlerini kendılerı ayarladılar dıye ımzalı kaşeli belge aldık. ve self ucret kısmının iadesını istiyoruz. ben bu ısın pesını bırakmıcam ben o parayı sızın bızı dolandırdıgınız gıbı kolay kazanmıyorum. burda madur olan bızlerız ozman eger buyuk bi fırmaysa benım ve kız arkadasımın self ucretının dısındakı odedıgımız parayı geri ödemelidir.

sucre arkandayız son kuruşuna kadar iste paranı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

BannedUser
    Guest

yürü be sucre kim tutar seni.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gerçekten çok ilginç bizde 3 arkadaş ozman la gidiyoruz. şimdiye kadar görevlerini fazlasıyla yerine getirdiler ucak biletlerimizide aldık. Yani birde şöyle birşey var bir çok ilde şubesi olan kadrosu geniş bir firma. ben tavsiye üzerine bu firmaya yazıldım. ve oryantasyona katıldım gecen hafta inanılmaz şekilde öğrenci vardı ve hepsinin herşeyi ayarlanmış durumdaydı. şirket sahibi bu sene hiç broşür dahi bastırmadan geçen seneye oranla %40 artış var şirketimize olan başvurularda dedi. buda insanların memnuniyetiyle sağlanıyor sonuçta. şaşırdım gerçekten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Abi umut taciri değilde nedir bunlar ? ha teknede mülteci taşımışsın ha böyle kolpa işler yapmşsn bi farkı yok. vicdansızlar..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Abi umut tacirliği değilde nedir bu ?

okumanızı tavsiye ederim

http://www.uli.sakarya.edu.tr/ilan/2...and.travel.pdf

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yuh artık yaw !!

iyice gözüm korktu benim için artık geri dönüş yok artık gerisi şansıma kalmış o zaman !

vize görüşmem 1 haziranda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Benim ve bir kaç arkadaşın daha işi hala yok.gidiş 13 haziran.

BannedUser
    Guest

biray09 sevindim adına ama hala erhan ve bazılarının işi yokmuş. Zaten 500 kayıt varsa 500 de işsiz olacak olsa sirketin amacı ne. Erhan umarım işin ayarlanır ve mağduriyetin giderilir kardeşim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ozman Şirketi tarafından 2010 yaz ayında Work and Travel ile Amerika�nın Alaska eyaletine gittik. Gidene kadar her şey çok güzeldi. Oraya vardığımızda işveren bize elimizdeki sözleşmelerin sahte olduğunu ve bizi işe alamayacağını söyledi.

not:alıntıdır

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sucre arkandayız son kuruşuna kadar iste paranı
    alıntı yaptım benım sorunum degıl bır baska arkadasın sorunu ..
    sevınıyorum bu sırketın ogrencı kaybetmesıne en azından bızım okuldan 2 kısının bu sırkete kayıt yapmasını onledım ya bu bana yeter..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya benimkide sahteyse nolcak acaba ?
    ben herşeye hazırladım kendimi anında iş aramaya başlarım dönüncede şirketi yakarım sorun kalmaz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozman!!!??? bir milyon kere dusunmelisin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)