Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Greyhound Bilet Alımı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Greyhound Bilet Alımı

İyi Günler;

Greyhound un internethound un internet sitesinden bilet almak istiyorum fakat bazı seçenekler kafamı karıştırdı sizlere danışıym dedim daha önceden greyhoundun internet sitesinden bilet almış olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Bileti teslim alma konusunda 2 seçenek çıkıyo önce önüme.. Bunlar " will call" ve US mail seçenekleri..Aşağıda resimde olduğu gibi..

Oradaki more info seçeneğine tıklayıncada bu pencere açılıyor..

En aşağıdada evde printerla çıkarmak için mail adresi istiyor..Ben bileti böyle almak istiyorum..Fakat yukarıdaki 2 seçenektende birini seçmek zorundayım..Yardımcı olursanız sevinirim..

Birde bu greyhound da bilet bitme olayı yokmuş heralde sürekli satılıyor otobüse erken giden oturuyor yer kalmassa biletin olsa bile binemşomuşsun böyle bi muhabbet varmı gerçekten.
    Konu fatihd tarafından (10-08-2010 Saat 03:15 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Deneyimli birisi olarak tum sorularina cevap vereyim.Ilk hatani greyhound kullanarak yapiyorsun arkadasim.Otostop cek ama bu otobuse binme,belki seversin ama ben daha bu otobusten memnun kalan kimse gormedim emin ol.Simdi sorularina cevap vereyim.Ordaki iki secenegin ilkini secersen bileti netten almis olacaksin,yazmis oldugun eposta adresine bir ileti gelecek,onu yazicidan cikartip otobuse binmeden once bilet ofisinden gercek bileti alacaksin.O yazicidan cikardigin kagit senin biletin degil.Orda sadece odeme bilegileri,rezervasyon numaran felan yaziyor.Eger o ciktiyla otobuse binmeye kalkarsan sofor seni almiyor.Diger bir onemli nokta, verdigin kredi kartini ofise gittiginde gostermek zorundasin baskasinin kredi kartini ya da debit kartini kullanirsan ceza odemek zorunda kaliyorsun.Zaten o doldurdugun formdada yaziyor.Eger ikinci secenegi secersen senin biletini postayla gonderecekler yani mektup zarf olayi.Pek tavsiye etmem,ne zaman gelecegi belli olmaz.Dikkat etmen gereken birsey daha var,net fiyatimi daha ucuz yoksa gidip bilet gisesindenmi almak daha ucuz ona iyi bak.Bazen gise fiyati daha ucuz oluyor.Son soruna da cevabim ne yazikki ewet.eger otobus doluysa birdahaki seferi bekleyeceksin.First come, first serve ozelligi Zaten goreceksin ne kadar fakir insan,ne kadar ewsiz insan varsa bu otobusu kullaniyor.Adamin birisini gormustum Las Vegastan NJ ye dort gunde gidiyordu.
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)