Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Poivy ile Çok çok ucuz konuşmada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Poivy ile Çok çok ucuz konuşmada

Skype dünya telekom filan hepsi yalan. Yok at&t günlük 1dolar düşer yok aranınca bile kontörünüz gider. İnternetiniz varsa hiç düşünmeden. Ben araştırmadımda bazı illerde access aramada var.

10 Euro yükleyene>
    3 ay Türkiye sabit hatları aramak bedava, Türkiye mobile'de çok ucuz. Onun haricinde Amerikadaki sabit ver cepler 3 ay bedava.

Turkey (Landline) FREE*
    Turkey (Mobile) 0.088 dolar

https://www.poivy.com/

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Turkey (Mobile) 0.088 dolar

Bunu Yukledigimiz 10 Euro dan mi kesiyor yoksa

bunun icin ayri 1 kredi daha yukluyormuyuz ?

Birde programi indirip direk satin aliyoruz olay bumudur ?

sonra konusuyoruz

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

10 eurodan dusuyor o para. ayrica bu diger voip programlariyla ayni yeni bisey degil . voipraider , 12voip gibi.. bir de buna karsi olarak zaten internet ve bilgisayar olmadan konusamiyoruz neden para vereyim msn den goruntulu ararim daha iyi yuzunu de gorururum gibi bir gorus var
    Konu ozgursum tarafından (13-07-2010 Saat 02:21 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

he ben taa ne zaman bas bas bagırdım 12voip var su var bu var diye. ayrıca arkadaş skype dunya telekom falan yalan demiş. ok sen kullanma onları o zaman. msn den yazışırsın her daim. evde değilken de irtibat kuramazsın olur biter.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Skype, Voip, Poivy, 12voip bunlar ayni tarzda programlar hepsi icinde internet gerekli!

Dunya telekom gercekten guzel bir olay cep telefonundan Turkiye'yi ucuza arayabiliyorsun ama bunu ek masraf olarak gorenlerde olabilir. Herkesin kendine kalmis birsey.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gün içinde internete bağlanmayanlar bile alabilir. Bankaları aramak benim için çok büyük problemdi. Şimdi kafama göre arıyorum. Herkesin sabit numarasını aldım saatlerce muhabbet edebiliyorum. Ayrıca amerika içindeki cep&sabit telefonları arayabiliyorum.

Msnle karıştırmayın karşıdakinin bilgisayarı olmayabiliyor.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Telefonla aramak gerektiginde 3 dolara satilan europe call card'lari almak mantikli degilmi? mesela ben 3 dolarlik kartla Azerbaycani arayip 36 dak. konusa biliyordum.

ama MSN rulezzzzz
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

abi senin adin rufat mi yoksa ..roma ?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bana kalırsa işine gelen her yol mübah

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bana kalırsa işine gelen her yol mübah

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi senin adin rufat mi yoksa ..roma ?
    Benim adım Şahin, memnun oldum

http://www.turkishwat.net/turkishwat...-tanitimi.html
    Konu Roma tarafından (14-07-2010 Saat 09:39 PM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu dünya telekom olayının ne kadar güzel bişey olduğunu düşÃ¼nenlerdendim ama farkettim ki çok kötü bişey. Belki de bulunduğumuz yerden kaynaklanıyor sorunum, bilemiyorum ama ailemle hiç adam gibi görüşemedim şimdiye kadar. Sürekli ses kesik kesik geliyor muhabbeti yapmak zorunda kalıyoruz. Motelden çekmiyor zaten AT&T, kaldığımız motel ormanlık bir yerde. Ayrıca sesin geç gitmesi gibi bir sorun da var. Her aranılan gün 1 dolar gitmesi de işin ayrı bir olumsuz boyutu. Ben yeni arayışlar içersindeyim, bulabilirim inşallah, yoksa çok pahalıya patlayacak bana bu telefon işi.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı MFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dünya telekom olayının ne kadar güzel bişey olduğunu düşünenlerdendim ama farkettim ki çok kötü bişey. Belki de bulunduğumuz yerden kaynaklanıyor sorunum, bilemiyorum ama ailemle hiç adam gibi görüşemedim şimdiye kadar. Sürekli ses kesik kesik geliyor muhabbeti yapmak zorunda kalıyoruz. Motelden çekmiyor zaten AT&T, kaldığımız motel ormanlık bir yerde. Ayrıca sesin geç gitmesi gibi bir sorun da var. Her aranılan gün 1 dolar gitmesi de işin ayrı bir olumsuz boyutu. Ben yeni arayışlar içersindeyim, bulabilirim inşallah, yoksa çok pahalıya patlayacak bana bu telefon işi.
    Bu saydiklarinin dunyatelekomla alakasi yok ki. Bunlar kullandigin At&t hattinin ozellikleri. Bulundugun yerde At&t cekmedigi icin sorun oluyor. Ben Ny de dunyatelekom u 3 ay kullandim. Sorunsuz konusmustum. Ne sesde bi gicirti, ne gidip gelme hic bi sorun yoktu.

Bulundugun yerde ankesorlu telefon varsa dunyatelekomu kullanip onlarla arama yapabilirsin. ANkesorlu telefona ucret odemiyorsun. Dunyatelekom un ucretsiz arama numarasi var.

Ankesorlu telefonlardan sorunsuz konusabilirsin. En azindan dunyatelekoma yukledigin bakiye bosa gitmis olmaz. Kullanmis olursun.
    Sometimes memories can kill...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saydiklarinin dunyatelekomla alakasi yok ki. Bunlar kullandigin At&t hattinin ozellikleri. Bulundugun yerde At&t cekmedigi icin sorun oluyor. Ben Ny de dunyatelekom u 3 ay kullandim. Sorunsuz konusmustum. Ne sesde bi gicirti, ne gidip gelme hic bi sorun yoktu.

Bulundugun yerde ankesorlu telefon varsa dunyatelekomu kullanip onlarla arama yapabilirsin. ANkesorlu telefona ucret odemiyorsun. Dunyatelekom un ucretsiz arama numarasi var.

Ankesorlu telefonlardan sorunsuz konusabilirsin. En azindan dunyatelekoma yukledigin bakiye bosa gitmis olmaz. Kullanmis olursun.
    vay bu hic aklima gelememisti ..ev ormanlik alanda ve sadece is yerinde konusabiliyorum calistigim mc donaldsta otobanin uzerinde dinlenme tesisinin icinde 7-8 tane ankesorlu var bundan sonra oyle yapacagim ama bugune kadar ev telefnuyla baglanti kuramadim hep cep tlfnunu aradim Tekirdag iicin arama yok mu evi ? bi de ankesorluden yine ayni noyu mu gircez ?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay bu hic aklima gelememisti ..ev ormanlik alanda ve sadece is yerinde konusabiliyorum calistigim mc donaldsta otobanin uzerinde dinlenme tesisinin icinde 7-8 tane ankesorlu var bundan sonra oyle yapacagim ama bugune kadar ev telefnuyla baglanti kuramadim hep cep tlfnunu aradim Tekirdag iicin arama yok mu evi ? bi de ankesorluden yine ayni noyu mu gircez ?
    Hayir ankesorlunun numarasi farkli. Zaten ayni numarayi girsen arama yapamazsin. Ankesorluye para atin der.

Turkiyenin her yerine cep/ev falan arayabilirsin. HAtta mumkunse sabit hatlari arayin konusacaksaniz 3 kat daha ucuz neredeyse
    Sometimes memories can kill...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir ankesorlunun numarasi farkli. Zaten ayni numarayi girsen arama yapamazsin. Ankesorluye para atin der.

Turkiyenin her yerine cep/ev falan arayabilirsin. HAtta mumkunse sabit hatlari arayin konusacaksaniz 3 kat daha ucuz neredeyse
    slm, yaa net10 ve trackfone var, her yerde satılıyo 10 - 15 dolara telefonu alıyosun, snrada uygun fiyata kontr alıp konşuyosn ama bu 2telefonla sadece ev numaralarnı arayabliyosun ama seni hem cep hem ev arayabliyor. ayrıca net10'un kontörü daha ucuz, örneğin 300dakikalık kontöre 30dolar ödüyosun zaten bu sana 1ay hatta daha fazla yetiyor.

ama ben gittm verizon aldım iyimi ettim blmiyrum ama bu telefonla turkcellileride arayabliyrum ve msjlaşabliyrum ama çok pahalı 50dakika için 50dolar ödüyorum, oyüzden sadece msjlşmak için kullanmaya karar verdm ve her yerde çekiyorbu, virjin ii dediler birde, ben wyoming deyim ve virjin wyoming'in çoğu yernde yok, çekmiyo çnkü, oyüzden heryerde verizon net10 ve trackfone çekiyo tavsiye ederm,kamp yapmaya gittik dağda bile çekti siz arayamasanız bile sizi ararlar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 eurodan dusuyor o para. ayrica bu diger voip programlariyla ayni yeni bisey degil . voipraider , 12voip gibi.. bir de buna karsi olarak zaten internet ve bilgisayar olmadan konusamiyoruz neden para vereyim msn den goruntulu ararim daha iyi yuzunu de gorururum gibi bir gorus var
    İlla bilgisayardan bağlanmak gerekmiyor benim bildiğim cep telefonuna da yükleyebiliyoruz bu programları, yani sadece internet paketi yaparak sınırsız türkiye sabit hatlarını ve amerika içi her yöne arayabiliriz.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlla bilgisayardan bağlanmak gerekmiyor benim bildiğim cep telefonuna da yükleyebiliyoruz bu programları, yani sadece internet paketi yaparak sınırsız türkiye sabit hatlarını ve amerika içi her yöne arayabiliriz.
    Symbian, Android ve IOS icin akilli telefon uygulamalari var. ABD tum hatlar bedava, TR icin sabit hatlar bedava cep telefonlari 0.08 Euro Nonoh.net icin!
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)