Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wisconsın Dells'e En iyi Ulaşım Nasıl Olur???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Wisconsın Dells'e En iyi Ulaşım Nasıl Olur???

Work and Travela 2. gelişim.Geçen sene New Yorka gitmiştim ve kuzenim karşıladığı için ulaşım sorunum olmadı.

Bu sene Wisconsın Eyaleti W.Dells citye geldim.Burda beni karsılayacak kimse olmadığı için bir takım zorluklarla karsılastım gelenler sıkıntı cekmesin dıye yazıyorum.

Chicagoda inecekler için bir çok yol mevcut fakat ındıgınız saat cok onemlı.Direk w.dellse gelen araçlar erken saatlerde bıttıgı ıcın bır gece konaklamak durumundasınız ve ertesı gun amtrak tren ya da greyhound ıle gelebılırsınız.
    Wisconsının baskentı Madisona araç aksam 7 ye kadar bulmak mumkun kı ben oyle yaptım ama bu kez madisondan dellse gelemedım cunku arac yoktu ve taksı 100usd cektı ve pzarlık yapmadı.bir gece Madisonda kalmak zorunda oldum ve ertesı gun greyhound bılet alarak dellse ulastım ama amerıkada toplu tasıma ozellıkle ıc bolgelerde yaygın olmadıgı ıcın otobuse ulasmak ıcın bıle bır suru para verıyorsunuz taksıye ıvıra zıvıra...

Madısona gecerım bır gece kalırım dıyenler en az 140 usd gozden cıkarsınlar dellse ulasmak ıcın.
    Chıcagoda kalıp ertesı gun gelırım dıyenler en az 150 usd gozden cıkarsın ayrıca yol derdı otobusu bulması vs sıkıntısı.
    dellse ınmekte yetmıyor tabıkı dellste bavullarınızla kalıyorsunuz sehrın dısında sonra taksıyle 20 usd cıvarı para verıp otelınıze ulasıyorsunuz..

En guzelı araba kıralamak ama bunun ıcınde az kısı olmamak gerekıyor 3-4 kısı ıdeal. ve herkes konaklayacagı yere kadar gelır. bunun ıcın en az 400 usd lımıtı olan kredı kartınız olması sart nakıtle araba kıralanmıyor amerıkada.dellse kadar kıralamada 170 usd ıle 220 usd arasında degısır gunluk...

Gercekten buraya gelmek baya bır sıkıntılı hazırlıklı olun...

Buraya gelecek olanlar varsa msj atabılır yardımcı olmaya calısırım...
    Konu iskender34 tarafından (03-07-2010 Saat 11:39 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: duzeltme

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)