Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bole sey olurmu ya yardımm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Bole sey olurmu ya yardımm

arkadaslar 28haz inde randevum vardı .ilkinde red almıstım.şirketten bugun aradılar ve bize ayarlanan işlerın ıptal oldugunu ve gıden arkadaslarında orda magdur oldugunu soledıler hatta benım okul arkadasımda gıttı hala ıse gırememıs vereceklerı ıste bıze bulunanla alakası yok daha onu ayarlayabılırlerse bana dediklerı su gıtmek ıstersen paketını self e cevırıverelım dıolar bole sey olurmu ya paramızı herseyı verdık okadar masraf yaptık dılım ıyı olsa zaten full pakete nıe uye olayımmmm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı _SELAM14_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 28haz inde randevum vardı .ilkinde red almıstım.şirketten bugun aradılar ve bize ayarlanan işlerın ıptal oldugunu ve gıden arkadaslarında orda magdur oldugunu soledıler hatta benım okul arkadasımda gıttı hala ıse gırememıs vereceklerı ıste bıze bulunanla alakası yok daha onu ayarlayabılırlerse bana dediklerı su gıtmek ıstersen paketını self e cevırıverelım dıolar bole sey olurmu ya paramızı herseyı verdık okadar masraf yaptık dılım ıyı olsa zaten full pakete nıe uye olayımmmm
    abiii sakın gelme o zaman bende geldim lifeguard olarak ama sınavı geçemedim. şimdi işsizim ve dilim de berbat
    hiç bişey anlamıyorum. 2 saat sonra kalacak yerimde olmayacak. mecburen geri dönecem.Hiç değilse ucak bilet paranı ve şirketen paranı alabilirsin kardeşim. ben tam 5000 tl masraf ettim hepsi gitti. 3 gündür iş arıyorum ama adamları anlayamıyorum ki. Bir de kriz var burda iş yook diyo herkes

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence gel self olarak Nyc de bir suru is vardi kesin bulursun ama para kazanamazsin sadece masraflarini karsilar olsun yine de yeni insanlarla yeni yerlerle tanisirsin tecrube olur yine de secim senin.belki nyc de 2 .is te bulursun ben netten bakiyom var birsuru is..gecen sene kriz vardi kendi isini kendisi bulan birsuru kisi biliyorum.alemci34 bence sen de mekan degistir git baska bi eyalete belki orda bulursun .oldgun yerde kalma al cantani git baska bi yere.git
    lake georgaya Nj ye ya da north carolina ya ogrencilerin gittikleri yerlere git bence..
    Konu sucre tarafından (21-06-2010 Saat 08:40 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gel self olarak Nyc de bir suru is vardi kesin bulursun ama para kazanamazsin sadece masraflarini karsilar olsun yine de yeni insanlarla yeni yerlerle tanisirsin tecrube olur yine de secim senin.belki nyc de 2 .is te bulursun ben netten bakiyom var birsuru is..gecen sene kriz vardi kendi isini kendisi bulan birsuru kisi biliyorum.alemci34 bence sen de mekan degistir git baska bi eyalete belki orda bulursun .oldgun yerde kalma al cantani git baska bi yere.git
    lake georgaya Nj ye ya da north carolina ya ogrencilerin gittikleri yerlere git bence..
    abi gidlimde işte dediğim gibi ingilizce sıkıntı biraz yani ne yapacaz ne edecez hiç bişey bilmiyoz ki al 2 saat sonra kalacak yerim de yook iş arıyom ama iş ararken bile adamların ne dediğini anlamıyorum. tamam bende de suç var bu ingilizceyle ne işin var diyebilirsiniz. ama şirketin gazına geldik git zaten orda öğreniir falan dediler senin ing. süper biz ne adamlar gönderdik falan dediler. geldik geldikte gördük dünyanın kaç bucak olduğunu.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı alemci_33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi gidlimde işte dediğim gibi ingilizce sıkıntı biraz yani ne yapacaz ne edecez hiç bişey bilmiyoz ki al 2 saat sonra kalacak yerim de yook iş arıyom ama iş ararken bile adamların ne dediğini anlamıyorum. tamam bende de suç var bu ingilizceyle ne işin var diyebilirsiniz. ama şirketin gazına geldik git zaten orda öğreniir falan dediler senin ing. süper biz ne adamlar gönderdik falan dediler. geldik geldikte gördük dünyanın kaç bucak olduğunu.
    hyr suclu degilsin cunku inglzcen iyi olsa zaten usa da olmazdin..ben cebimde sozlukle geziyorum haberin var mi? ? guven kendine biraz ve de speak slowly pleASE onlarda daha yavas konuscaklardir ve senin cok iyi imglzce bilmedigini onlar da biliyo.ben bu sene ilk defa ve yalniz geldim tekbasima benim de o kadar iyi degil diyodum ama anliyorum suan anlamadgim bisey olursa da acip bakiyom sozlukten.bi daha da ayni kelimeye bakmiyorum cunku onu aklima kaziyorum..abi olsun enin de sonun da bi is bulcaksin gibi dusun ki bulcaksin. gcen sene arkdslar geldiler is veren demis vazgectim ksra bakmayin onlarda kendi islerini kendileri bulmuslar ki kaldi ki gecen sene kriz vardi..make a choose
    Konu sucre tarafından (21-06-2010 Saat 09:26 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hyr suclu degilsin cunku inglzcen iyi olsa zaten usa da olmazdin..ben cebimde sozlukle geziyorum haberin var mi? ? guven kendine biraz ve de speak slowly pleASE onlarda daha yavas konuscaklardir ve senin cok iyi imglzce bilmedigini onlar da biliyo.ben bu sene ilk defa ve yalniz geldim tekbasima benim de o kadar iyi degil diyodum ama anliyorum suan anlamadgim bisey olursa da acip bakiyom sozlukten.bi daha da ayni kelimeye bakmiyorum cunku onu aklima kaziyorum..abi olsun enin de sonun da bi is bulcaksin gibi dusun ki bulcaksin. gcen sene arkdslar geldiler is veren demis vazgectim ksra bakmayin onlarda kendi islerini kendileri bulmuslar ki kaldi ki gecen sene kriz vardi..make a choose
    çok sağol abi ama gerçekten kelime bilgim çok çok kötü ben yanımda bir sürü kitap getirdim burda sırf ingcemi geliştirmek adına ama bakalım bir iş bulsam çok çok iyi olacak benim için

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yanlış kişiye cvp
    I made a promise never to settle...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı alemci_33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abiii sakın gelme o zaman bende geldim lifeguard olarak ama sınavı geçemedim. şimdi işsizim ve dilim de berbat
    hiç bişey anlamıyorum. 2 saat sonra kalacak yerimde olmayacak. mecburen geri dönecem.Hiç değilse ucak bilet paranı ve şirketen paranı alabilirsin kardeşim. ben tam 5000 tl masraf ettim hepsi gitti. 3 gündür iş arıyorum ama adamları anlayamıyorum ki. Bir de kriz var burda iş yook diyo herkes

geldiysen sakın dönme. en aızndan masrafını cıkarmasan bile yazı kurtarırsın hiç anlamıyorum dediğin ingilizcen biraz olsun gelişir virginia beach 21th street quaility hotel de kaldık 1 hafta kadar ve cok fazla turk var her sene orda kalan. biz ordan ayrılırken makarasına geri dönüyoruz biz işimiz iptal oldu filan dedik onlarda isterseniz burda çalışın house keeping olarak dediler. işi olmayan ve yakınlarda olan varsa hemen gidip konuşsun derim.
    I made a promise never to settle...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadşaım WAT zaten başlıbaşına risk. Risk almak güzeldir fakat fazlasıda iyi değildir. Madem gitmedin henüz burdasın gitme derim bana sorarsan. Şirketin demiş gidenler iş bulamıyor sana nasıl SELF olayını teklif ediyorlar.

Ayrıca ingilizce seviyende burda önemli eğer ingilizcen çok iyiyse kendine güveniyosan yine gidilebilir fakat gitmeden burdan direk telefonla iş arayarak iş bulursan git derim.

Yoksa bence yaz tatilini burda değerlendir.

Ayrıca şirketinin isminide yazarsan bence seneye gidecek olan arkaşlar için iyi olur.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı starfire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geldiysen sakın dönme. en aızndan masrafını cıkarmasan bile yazı kurtarırsın hiç anlamıyorum dediğin ingilizcen biraz olsun gelişir virginia beach 21th street quaility hotel de kaldık 1 hafta kadar ve cok fazla turk var her sene orda kalan. biz ordan ayrılırken makarasına geri dönüyoruz biz işimiz iptal oldu filan dedik onlarda isterseniz burda çalışın house keeping olarak dediler. işi olmayan ve yakınlarda olan varsa hemen gidip konuşsun derim.
    starfire a sonuna kadar katılıyorum. Dayana bildiğin kadar dayan. Alabiliyorsan bir miktar daha borç al bir yerleden ve iş bulana kadar idare et. etrafında yardım etcek birileri vardır umarım.

Kolay gelsin.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene şuanda arkadaşın yaşadığı olayları yaşıyorum.acaba alemci_33 arkadaşım geçen sene iş bulabildin mi yoksa geri mi döndün?
    çünkü benmde yüzmem iyi değil.tahminen bende gittiğimde işsiz kalacam.senin geçen sene yaşadıklarını ben bu sene yaşamak istemiorum.şirketim farklı bir işde ayarlayamıyor.ne yapacam bende şaştım kaldım.acaba sen geçen sene iş bulabildin mi yoksa geri mi döndün türkiyeye ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı simsiyah86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu sene şuanda arkadaşın yaşadığı olayları yaşıyorum.acaba alemci_33 arkadaşım geçen sene iş bulabildin mi yoksa geri mi döndün?
    çünkü benmde yüzmem iyi değil.tahminen bende gittiğimde işsiz kalacam.senin geçen sene yaşadıklarını ben bu sene yaşamak istemiorum.şirketim farklı bir işde ayarlayamıyor.ne yapacam bende şaştım kaldım.acaba sen geçen sene iş bulabildin mi yoksa geri mi döndün türkiyeye ?
    şansını dene hocam belki geçersin nereye gidiyorsun sen
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hocam yuzmen iyi degilse neden sectin ki orda test yapicaklarini fln soylemediler mi?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı simsiyah86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazi firmalar burada sertifika ve egitim veriyor. Orada sinav yapmiyor. Bazilari tum sinavlari ve testleri orada yapiyor. Gecemeyeceksen eger isini degistir derim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gitmeden burda ogrenmeye calis 1 haftada ogrenirsin ama ote yandan konuyu okurken tribe hirmedim degil yuzmeyi bilmiyorsan bu isi niye kabul ettin ki!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

böyle olaylar iş bulamama fln benimde gözümü korkutuyo valla.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şansını dene hocam belki geçersin nereye gidiyorsun sen
    ben washington dc ye gidecem kardiş.community pools diye bi şirkete.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmeden burda ogrenmeye calis 1 haftada ogrenirsin ama ote yandan konuyu okurken tribe hirmedim degil yuzmeyi bilmiyorsan bu isi niye kabul ettin ki!
    kardeşim mesele yüzme meselesi değil.herhalde yüzme bilmeden böyle bi işe başlanmaz okadarını bende biliorum.ben yüzmeyi biliorum zaten ama oradaki şirket benden 300 metre durmadan yüzmemi istiyorlar ama ben şuanda enfazla 120 metre falan yüzebiliorum.benm sorunum bu sadece yoksa yüzmeyi bilioruz herhalde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)