Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 mayıs ist vizer reddi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 18 mayıs ist vizer reddi

arkadaslar red aldım .ensagdakı o suratsız kadına denk geldım ve bana hıc olmadık sorular sordu ve reddi aldım ne yapmalıyım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biraz daha detayları alalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla ing o kadar iyi degıl zaten ark beraber gıttık zaten dınledık once gayet kolay gozukuyodu sorulara rahatlıkla cevep verebılıoduk fakat sıra bana geldı en kosedekı kadına denk geldım ılk soru ozetle soleydı bben anlamadı anlayanlar olmus ama neden ikinci ogretımsın neden gunduz okula gıtmeyı tercıh etmedın tarzında bı soruydu tekrar ettirmeme ragmen anlayamadım o moralle arkası gelmedı yıkıldım yaaaaaaa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

not ortalaman kaçtı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

2.26 yeterlı degılmı tek soruda takıldım tekrar ettırdım bu yanı tıpten mı kaybettık nedır

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

boş ver kardeşim. eğer çok bi merakın yoksa gitme, illa zorlayacam diyorsan 2. kez görüşmeye gir muhtemelen alırsın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bnce dene 2.görüşmeyi. 2 nin altında ortalamayla vize alanlar var. daha rahat ve kendine güvenerek dur, ilk görüşmede yaptığın hatayı tekrarlama. bnde soruyu duyamamıştım, paniklemeden gülümseyerek duyamadım tekrar eder msniz demiştim, duruşunla ikna edici olduktan snra almaman için sebep yk ortalaman müsait. şuan red aldığın için umudunu yitirmiş gbi hissediosun,bu düşÃ¼nceden sıyrıl hemen ve tekrar gir al vizeni bnce..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

mutlaka dene sansını bencede
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

2. kez dene ortalaman kötü değil alırsın kesin.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence de denemeye deger, ortalamaya fazla onem verselerdi ben alamazdim vizeyi galiba. 1.92 ve bir suru F li ders var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla kardeş ikinci sefer şansını dene derim ben. Bende o söylediğin kadına denk geldim ve benide çok zorladı o kadar farklı sorular sordu ki, dedim kendi kendime'' la amerikayı mı satıyor bana ''diye. Öyle yani ayrıca ortalamamda 1.80 di. O gün bana sıra gelene kadar gördüğüm kadarıyla herkes red yedi. Ben aldım vizeyi.
    Konu dt0606 tarafından (21-05-2010 Saat 12:33 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Denemende fayda var.
    Konu dt0606 tarafından (21-05-2010 Saat 12:34 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben seni zor anladım Eğer ist'daki en sagdaki kadından bahsediyorsan benden ondan aldım ve çok rahat geçdi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

not ortalamanda ikinin üstündeymiş bencede denemelisin bir daha..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

o kadını allah nasıl biliyosa öyle yapsın!
    benim vize görüşme günümü mahfetmişti ya nasıl bi surattır o!
    bildiğim ingilizceyi unutturdu bana uyuz! onu görünce zaten bi soğuk duş yapmıştım ben. numaram onda yanınca "lanet olsun" demiştim, çünkü kadının
    nam salan iğrenç methini duymuştum önce, o diğer sıcak olan erkek görevliye denk gelmek istiyodum,güzel bi sohbet geçiriyim diey! ama olmadı, biliyodum zaten o kadına denk geliceğimi şansım yoktur
    neyse vizeyi almama rağmen gelip başlık açmadım buraya! düşünün o derece kötü bi gündü! gerçi bana red vermesi pek olası değildi,
    verse ilk olurdu sanırım!
    çünkü bölümüm ingilizce, no ort. 3.83, ing. de konuşuyorum, dış görünüşde tamam yani neyden kaybederdim bilmiyorum!
    ama benim bile dilim tutuldu, uyuz oldum böyle camı kırıp kadını yumruklamamak gelmişti içimden kendimi zor tutmuştum! hani red yemiş gibi bütün günüm uyuz geçti ondan sonra. o posta kartını yüzüme fırlatır gibi al git başımdan der gibi vermişti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim de çarşamba günü vize görüşmem var. hukuk fakültesinde okuyorum ortalamam 2.90 ayrıca ıkıncı öğretimim. acaba arkadaşın vizesinin reddinde bu durum etkili olmuş mudur? yardımcı olursanız sevinirim. bu kadar uğraştıktan sonra red alırsam kötü olur

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

takma kafana rahat ol alirsin insallah
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ikinci öğretim olup da giden bir arkadaşın var mı mustafa?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bende en sağdaki kadınla vize görüşmesi yaptım benimkide çok çok kolay geçmişti önemli olan kendine güvenerek karşısında durman bide tabi not ortalaması çok önemli akdın direk benim ortalamamı duyunca şaşırıp vermişti bide mümkün olduğunca göz temasında olmak önemli bence direk gözlerinin içindeydim kadının

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bakalım ben de ortalamanın daha önemli olduğunu duymuştum tabi ingilizce seviyesi de aynı şekilde ama formda dolaşırken ikinci öğretimlere farklı sorular sorduklarına ilişkin şeylerle karşılaştım. bana neden ıkıncı öğretimde okuduğumu sorarsa cevabı basit de tatmin olur mu onu bilemiyorum)) ayrıca sen hangi fakültedesin istanbul üniversitesinde

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sanırım bende aynı kadından aldım oldukça kolay geçmişti, tekrar denemelisin.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aycann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bakalım ben de ortalamanın daha önemli olduğunu duymuştum tabi ingilizce seviyesi de aynı şekilde ama formda dolaşırken ikinci öğretimlere farklı sorular sorduklarına ilişkin şeylerle karşılaştım. bana neden ıkıncı öğretimde okuduğumu sorarsa cevabı basit de tatmin olur mu onu bilemiyorum)) ayrıca sen hangi fakültedesin istanbul üniversitesinde

kardeşim gecen sene 1,98 ile vize aldı... ve ikinci ögretimdi... rahat ol, alırsın vizeyi...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation

Alıntı euromad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende en sağdaki kadınla vize görüşmesi yaptım benimkide çok çok kolay geçmişti önemli olan kendine güvenerek karşısında durman bide tabi not ortalaması çok önemli akdın direk benim ortalamamı duyunca şaşırıp vermişti bide mümkün olduğunca göz temasında olmak önemli bence direk gözlerinin içindeydim kadının
    O kadınların yeri değişebiliyo herkezin sabit bi yeri yok benim gittiğmde de herkez sağdaki kadına düşsek diye dua ediyodu en az soru soran ve en güler yüzlü olan oydu ..Orta veznedeki kadın ise ahiret soruları soruyodu millete neredeyse herkez ona düşmemek istemiyodu ve gelene gidene ret veriyodu sanırım ondan bahsediyosunuz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim de sagdaki kadındı.kolaydı baya hatta şakalar bile yaptı bence o anlık durum ile ilgili.Kadının canı sıkkkın ya da bisey e sıkılmıstır.Gir dene sansını alırsın vizeyi, ben de anlamadım tekrar ettirdm.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı xerdalx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadınların yeri değişebiliyo herkezin sabit bi yeri yok benim gittiğmde de herkez sağdaki kadına düşsek diye dua ediyodu en az soru soran ve en güler yüzlü olan oydu ..Orta veznedeki kadın ise ahiret soruları soruyodu millete neredeyse herkez ona düşmemek istemiyodu ve gelene gidene ret veriyodu sanırım ondan bahsediyosunuz
    Bende gittiğim zaman o ortadaki asık suratlıya düşmek istememiştim demekki ogün aynı yerlerindeydiler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kardesm ikinci ogretimle alakası yok bız 3 kısı aldık vizeyi bırımızın ort 1.97 ydı.
    kill them all-spartacus

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadını allah nasıl biliyosa öyle yapsın!
    benim vize görüşme günümü mahfetmişti ya nasıl bi surattır o!
    bildiğim ingilizceyi unutturdu bana uyuz! onu görünce zaten bi soğuk duş yapmıştım ben. numaram onda yanınca "lanet olsun" demiştim, çünkü kadının
    nam salan iğrenç methini duymuştum önce, o diğer sıcak olan erkek görevliye denk gelmek istiyodum,güzel bi sohbet geçiriyim diey! ama olmadı, biliyodum zaten o kadına denk geliceğimi şansım yoktur
    neyse vizeyi almama rağmen gelip başlık açmadım buraya! düşünün o derece kötü bi gündü! gerçi bana red vermesi pek olası değildi,
    verse ilk olurdu sanırım!
    çünkü bölümüm ingilizce, no ort. 3.83, ing. de konuşuyorum, dış görünüşde tamam yani neyden kaybederdim bilmiyorum!
    ama benim bile dilim tutuldu, uyuz oldum böyle camı kırıp kadını yumruklamamak gelmişti içimden kendimi zor tutmuştum! hani red yemiş gibi bütün günüm uyuz geçti ondan sonra. o posta kartını yüzüme fırlatır gibi al git başımdan der gibi vermişti

O bayandan benim gittiğim günde vize reddi alan bir arkadaş vardı, hattta tek oydu sanırım, niyesini bilemiyorum ama ben sıraya girdiğimde çocuk çökmüş en baş koltukta oturuyordu, sıradaki numara yanınca atladı, çat pat ingilizce ile gitmem gerek, çok zor duruma düştüm şimdi, lütfen felan gibi bişiler diyodu kadında aradı gücenliği arkadaşı aldırdı dışarı, o sırada da yanımda ki arkadaş aynen söyle diyordu "o bayan hafif kilolu kilolu bayanlar mutlu insanlardır, sorun yaratmazlar ....." hop sustu orda, yanlış anlaşılmasın bence de ilk izlenim olarak gayet sevimli ve rahat bir bayandı dil konusunda sanırım zorluyordu, o yüzden görüşmeye rahat gidin, kendinizi kasmayın aklınıza gelmiyosa bişi ingilizce heyecandan hatırlayamadım deyin, ole bişiler deyin susup kalmayın yeter

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim dediğim bayan kısa sarı saçlı,zayıf, beyaz suratlı buz gibi bi kadındı. o şişman bayan görevliyle karıştırmayın onunla ve diğer şişman erkek görevliyle konuşanlar zaten sohbet ediyordu, ya da gülüyordu falan ama genelde güzel geçiyordu görüşmeleri. ama benim dediğim kadın aman Allahım yani evlerden uzak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim dediğim bayan kısa sarı saçlı,zayıf, beyaz suratlı buz gibi bi kadındı. o şişman bayan görevliyle karıştırmayın onunla ve diğer şişman erkek görevliyle konuşanlar zaten sohbet ediyordu, ya da gülüyordu falan ama genelde güzel geçiyordu görüşmeleri. ama benim dediğim kadın aman Allahım yani evlerden uzak
    Anlamış bulunmaktayım senin söylediğin kadını bende sırada beklerken o gelmesin diye dua etmiştim glmüyo bişey yapmıyo bi kişiye kardeşlerinin ne yaptığına kadar sormuştu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)