Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 mayıs ist vizer reddi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende o duaları yaptım işte ama bi işe yaramadı benimde çok uyuz ve soğuk geçmişti görüşmem. taa ki trascriptimi açana kadar hatta dedim tamam vermicek bu uyuz bana vixzeyi. ki verilmicek biri diilim hiç!
    bana da 2 kez "orada napıcaksın" diye sordu. anlatıyorum bana boş boş bakıyo! nereye gidiyosun diye sorduğunda da "new jersey" dediğimde o bilmiyomuş gibi bakışını hiç unutamam. ilk kez duyuyomş gibiydi nerdeyse kadına kendi ülkesinin eyaletini anlatıcaktım babamın ne iş yaptığını,bölümümü sordu o kadar
    bizim görüşmemiz kısa ve özdü notları görünce, saldı başından ama tavrı küfür eder gibiydi, o yüzden unutamıcam o günü hiç

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benımkı 45 sanıye falan surdu heralde
    " THAT WHAT YOU REALLY BELIEVE IN ....... ALWAYS HAPPENS !!! AND THE BELIEF IN THE THING MAKES IT HAPPEN ".

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim gecen sene 1,98 ile vize aldı... ve ikinci ögretimdi... rahat ol, alırsın vizeyi...
    son bir gün bakalım ne olucak))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

en sağdaki,suratsız ve saçma sapan sorular soran kişi,sarışın bayan galiba.benimde wize görüşmemi o kadın yapmıştı.diger görüşmeler 30 snye sürmezken,4 dk konuştum kadınla,bi an bile yüzüme bakmadı.ortalamam 2.04 olmasına ragmen çok düşÃ¼k dedi,gerekli cewabı kendisine uygun bi dille werdim.
    daha önce bi işte çaliştin mi dedi,bende ewet,burger king de çaliştim,kasiyerlik yaptım dedim.kadın bana Z RAPORU alabiliyormuydun die bi soru sorduu.şaşkınlıkla cvp werdim,sanki iş görüşmesine gitmiş gibiydim.saçma sapan sorularına bile eksiksiz cewap wermeme ragmen,wize reddi aldım.bu nası bi mantıktır anlamiyorum,geçen sene ankarada çekik gözlü kadın meşhur olmuştu,şimdi de bu kadın.ama inat ettim yarın tekrar görüşmem war.konsolosluk kuralları gereği aynı memurla görüşmüosunuz.bakalım yarın neler olucak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gökmenkaraaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en sağdaki,suratsız ve saçma sapan sorular soran kişi,sarışın bayan galiba.benimde wize görüşmemi o kadın yapmıştı.diger görüşmeler 30 snye sürmezken,4 dk konuştum kadınla,bi an bile yüzüme bakmadı.ortalamam 2.04 olmasına ragmen çok düşÃ¼k dedi,gerekli cewabı kendisine uygun bi dille werdim.
    daha önce bi işte çaliştin mi dedi,bende ewet,burger king de çaliştim,kasiyerlik yaptım dedim.kadın bana Z RAPORU alabiliyormuydun die bi soru sorduu.şaşkınlıkla cvp werdim,sanki iş görüşmesine gitmiş gibiydim.saçma sapan sorularına bile eksiksiz cewap wermeme ragmen,wize reddi aldım.bu nası bi mantıktır anlamiyorum,geçen sene ankarada çekik gözlü kadın meşhur olmuştu,şimdi de bu kadın.ama inat ettim yarın tekrar görüşmem war.konsolosluk kuralları gereği aynı memurla görüşmüosunuz.bakalım yarın neler olucak..
    alabildin mi bari vizeyi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de kilolu bayana denk geldim gayet sıcakkanlı samimi ve güler yüzlüydü Soru sormadı bile doğru düzgün sadece nerede ve hangi bölümde okuduğumu sordu. SAbah 7.30 daydı görüşmem ve saat kaçta konsolosluğa geldiğimi sordu oradan açılan muhabbet "have a nice summer" ile son buldu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı aycann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cewap bekliyorum..yine güzel geçti,ben olsam werirdim wizeyi ama hiç güwenim yok konsolosluğa.
    salı günüydü görüşme.ne zaman kargoya werilir acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nam salmış karıya bak yha

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

inanırmısınız,2.wize görüşmesinden dönerken.taksimde o karıyla karşilaştım ona 2 çift lafım wardı ama wize daha sonuçlanmamıştı dua etsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

off bugün bende o kadının gazabına uğradım.benden önce kara çarşaflı teyzeyle uzun sakallı amca vardı onlardan sonra gelmemde büyük bi terslik oldu.çok hızlı konuşuyor ve cidden asık suratlı soruyu soruyor bakmıyor bile.elime pasaportumu verdiğinde resmen soğuk bi duş aldım.uzun zamandır beni bu kadar üzen bir olay olmamıştı.şansımı tekrar denemeyi düşÃ¼nüyorum.umarım olabildiğince az kişi düşer ona

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı aycann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldım aldımm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı burakkou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    off bugün bende o kadının gazabına uğradım.benden önce kara çarşaflı teyzeyle uzun sakallı amca vardı onlardan sonra gelmemde büyük bi terslik oldu.çok hızlı konuşuyor ve cidden asık suratlı soruyu soruyor bakmıyor bile.elime pasaportumu verdiğinde resmen soğuk bi duş aldım.uzun zamandır beni bu kadar üzen bir olay olmamıştı.şansımı tekrar denemeyi düşünüyorum.umarım olabildiğince az kişi düşer ona
    kesinlikle tekrar dene,ortlamanda sorun yoksa alırsın wizene

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ortalamam 2.50 4. sınıf öğrencisiyim.gireceğim tekrar ama 1 temmuza randevu veriyorlar benim için çok çok geç.bu arada senin almana sevindim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gökmenkaraaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldım aldımm
    tebrik ederim uzun zamandır fınaller yuzunden gıremıyordum sıteye. Ben de çok rahat aldım umarım Amerıka'da güzel bır yaz geçiririz.Bence iyi kötü pekçok macera bizi bekliyo.Herkese tekrar başarılar arkadaşlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende son sınıf 2.16 ile aldım gayet relax olacaksın. Benim 1 dönem uzadı okul eğer memnun kalırsam bir daha girecegim planım hazır zaten eğer orası olmazsa bir avrupta turu atacam. anlayacagın dont worry be happy.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)