Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wildwood konaklama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wildwood konaklama

gecen yaz wildwood da çalışmıştım.
    yeni giden arkadaslara bir kaç tavsiyem var. en önemli sorunlardan birisi konaklamadır. ev sahipleri fazla para kazanmak icin kücük odalara fazla sayıda insanı yatırıyorlar. 3 katlı bi villa düsünün her hatta 2 oda oldugunu düsünürsek her odada 4-5 kişi kalıyor. yani bi katta 8-10 kişi kalıyorsunuz. o 10 kişi aynı lavabo tuvalet mutfagı ortak kullanıyor, tanımadığın yabancı insanlarda dahil bunun icine. 3 katlı villada 25-30 kisinin kaldıgını düsünürsek giriş çıkıs herkes ortak kullanıyo, baya bi zor durum yani. hırsızlıklar falanda oluyor tabi. ilk gittiğinizde goruceksiniz 2-3 kere ew değiştirenler oluyor belkide sizde bu duruma düsüceksiniz. depozitiniz bosu bosuna yanıcak.
    ben gecen sene 4 arkadasımla beraber cok güzel bi ew bulduk dier ewlerden cok farklı rahat temiz. 30 kişiyle beraber kalmıyorsun hersey sadece sana ait oluyor. isteyen arkadaslara ewin adresini werebilirim, wildwooda gittiğinizde zaten cok ew bakcaksınız orayada bakarsınız. begeniceğinize eminim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğer stone harbor a yakın bi yerdeyse ev biz 5 arkadaş kiralamk isteriz ama fiyat konusunda ortalma bişey söyleyebilirsen çok sevinirim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar yeni konu açacaktım ama bu başlıkta bir konu varmış.Buradan Wildwood,NJ'de tavsiye ettiğiniz konaklayacak yerler neresidir, paylaşırsanız sevinirim.4 kişi Morey's Piers'ta çalışacağız.Sizin kaldığınız tavsiye ettiğiniz yerler varsa söyleyin, gidince hangisi iyi hangisi kötü bilmeden bi yerde kalmayalım.Wildwood'da kalan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

selam gençler,

138 E Youngs Ave Wildwood NJ | Facebook

şunu buldum bi bakın isterseniz. ama adamlarla iletişim kurmak biraz zor mail istedim 7 saattir cevap gelmedi.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

cok ufak gıbı duruyor ama odalar ama tabıkıde kararı verecek olan yıne oraya gıdecek olan arkadaslardır..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

oda ufak olsun hacım ya o pek sorun değil zaten genelde zaman dışarda geçer

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

reyes, sen wildwood'a mı geliyorsun?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reyes, sen wildwood'a mı geliyorsun?
    yok ben olursa florence deyım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wild wood da konaklama buyuk sıkıntıymıs bir cozum yolu bulan yada biz yardım edebilecek kimse var mı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gencler ama hadi kac kişi gidicek wild wood da konaklama onemli degil mi sizcede bi bilgisi olan tecrubesi olan tam net olarak paylasabilir mi lutfen.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı baboo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gencler ama hadi kac kişi gidicek wild wood da konaklama onemli degil mi sizcede bi bilgisi olan tecrubesi olan tam net olarak paylasabilir mi lutfen.
    kaçında uçuyorsun? çok büyük sıkıntı değilmiş ama uygun fiyatlı yer bulmak biraz zormuş. craiglist e girip araştırırsan evler vs var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben de sıkıntı olduğunu duymadım konaklama konusunda.Kalacak çok yer varmış ama 100 dolar civarındaymış hep.80'e 90'a bulursanız çok iyi diyolar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eminmisiniz sorun olmaz mı diyorsunuz bu arada ben 6 sında ucuyorum 1 2 gun new york ardından wild wood a gececeğim. o bahsettiğin de sitemi acaba burdan bakarsın dediğin. bir de new yorktan buraya ulasım nasıl arkadaslar bileniniz varmı

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 27 mayista wildwood tarafina giden var mi?

tanisalim varsa.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

eminmisiniz sorun olmaz mı diyorsunuz bu arada ben 6 sında ucuyorum 1 2 gun new york ardından wild wood a gececeğim. o bahsettiğin de sitemi acaba burdan bakarsın dediğin. bir de new yorktan buraya ulasım nasıl arkadaslar bileniniz varmı
    Port Authority'e gidiyosun. New Jersey Transit - Home dan seferlere bakabilirsin. 319 numaralı otobüsle Atlantic City'e gidiyosun.Atlantic City'den 552 numaralı otobüsle de Wildwood'a gidiyosun.Toplam 4.5-5 saat falan sürüyor sanırım.45-50 dolar civarı da otobüs ücreti tutuyor.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Port Authority'e gidiyosun. New Jersey Transit - Home dan seferlere bakabilirsin. 319 numaralı otobüsle Atlantic City'e gidiyosun.Atlantic City'den 552 numaralı otobüsle de Wildwood'a gidiyosun.Toplam 4.5-5 saat falan sürüyor sanırım.45-50 dolar civarı da otobüs ücreti tutuyor.
    hocam 42,25 usd otobüslerin ücreti, artı 2.5 usd metro bileti

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

İşte ben toplam yaklaşık bişiler söylemiştim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

22 gün kaldı daha ev yok odam yok hiçbir şeyim yok sadece elimde uçak ve otobüs bileti çıktıları var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

En kötü gidince gezer dolaşır bulursun ya.Apart falan çokmuş da çoğu nette reklam yapmıyolarmış. Ondan bulamıyoruz yani.Aslında gidenler kaldıkları yerleri söyleseler bize iyi olurdu ama kimse bişi yazmadı.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

evet aynen. daha önceki yıllar giden arkadaşlar online olmuyor maalesef. ya ben tek kişi kalabileceğim ekonomik, temiz bir yer bakınıyorum. bir de ben oraya gece 1 gibi varmış olacağım. olmadı üç günlük otel rezervasyonu yaparım bu haftaiçi. kendimi hiç rahat hissetmiyorum ya.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Kafan rahat olsun kardeşim. Bi şekilde bulursun.Yine de en azından 2 günlük hostel rezervasyonu falan yap.2 gün ararsın ve kesin bulursun.Her taraf apart doluymuş.Her şekilde bulursun.Bizim işverenin yazdığını kopyalıyorum aynen: "There is no need to worry, no one has been stranded without housing and we will make every reasonable effort to assist you in your housing efforts." En kötü biz gelene kadar otelde falan kalırsın, işveren bize bulunca seni de alırız yanımıza

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafan rahat olsun kardeşim. Bi şekilde bulursun.Yine de en azından 2 günlük hostel rezervasyonu falan yap.2 gün ararsın ve kesin bulursun.Her taraf apart doluymuş.Her şekilde bulursun.Bizim işverenin yazdığını kopyalıyorum aynen: "There is no need to worry, no one has been stranded without housing and we will make every reasonable effort to assist you in your housing efforts." En kötü biz gelene kadar otelde falan kalırsın, işveren bize bulunca seni de alırız yanımıza
    eyvallah sonuçta organizasyon yeteneği olan milletiz ama ben biraz fazla stres yaptım ya. farkındayım engel olamıyorum. evdekiler çok üstüme geldi artı olarak hatır sormayan babam her görüşmemizde kalacak yer ne oldu diyor.

neyse şu ilk günler atlatılınca buluruz birbirimizi ben veya siz, birbirimize katılırız uyuşursak. zaten araba alayım evde kalmam da duş falan işte

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

otobus biletini simdiden alabiliyormuyuz burdan falan netten yoksa gttiğimzde mi alıcaz. bi arkadas almıs sanırım burdan otbs ucak bletm hazır dio ama nasıl aldıgı soleyebilir mi. tekrar soluorum konaklama ayarlamak hmde dgru dzgn bişey sart. ben erken gidicem 8 haziranda ordayım inş bulablrm ev

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

otobus biletini simdiden alabiliyormuyuz burdan falan netten yoksa gttiğimzde mi alıcaz. bi arkadas almıs sanırım burdan otbs ucak bletm hazır dio ama nasıl aldıgı soleyebilir mi. tekrar soluorum konaklama ayarlamak hmde dgru dzgn bişey sart. ben erken gidicem 8 haziranda ordayım inş bulablrm ev
    selam özelden mesaj atayım sana görüşelim istersen, ben de 10 haziran gecesi ordayım.

otobüs biletini internetten aldım ben. nj transit web sitesinden. iki adet bilet alman lazım; 319 numara atlantic city, 552 wildwood.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozelden mesaj atamıorum galiba en son belli kotayı asmam gerekiyordu bana naptıgını nasıl aldıgını ozelden detaylı atarsan cok sevinirim olmadı beraber gidede biliriz ama ben ney work tan gitcem. bana bilet alma yolunu anlat detaylı sonra da beraerb gidip gidemicemizi konusalm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide tren lemi gtmek iyi olur otobuslemi sence ben newyork tan direk atlantc city e gecsem daha kolay olr galiba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 18 haziran'da wildwood'a gideceğim.burdan giderken tek başıma gidiyorum yani yanımda hiç arkadaşım yok.O tarihlerde gidecek olan var mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ev konusu tamamdır çok rahat bir nefes aldım. bir yere rezervasyon yaptırdım artı danışmanım bir ev daha bulmuş. ilk geceyi geçirdikten sonra ertesi gün kesin hallederim diyordum zaten kendime. uykusuzluğa hiç dayanamıyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Nereyi buldun ahriman? Link varsa atabilir misin bakalım biz de

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hacım link yok maalesef. babamın doktora hocası wildwoodluymuş. o bir yerin telefonunu verdi. aradık, görüştük. bir gece için rezervasyon yaptırdım. danışmanın bulduğu ev güzel ama

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)