Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 211 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Özelden msj attım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende wisconsin istiorum ama eğlenemezsin sadece çalısırsın diyolar.. ne kadarı doğru acaba cok sıkıcı bi hayatı varmıs falan..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Kuzeyde ve uzak oldugu için kısmen doğru ama gezilecek yerlerde var wisconsin dells, milwaukke, chicago yakın buralara gezebilirsin new york boston falan uzak kalıor biraz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

uzak derken 2 saat falan değilmi new yorkk

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı brunette11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzak derken 2 saat falan değilmi new yorkk
    2 saatten cok daha uzak new york tam net bılmıyorum ama arabayla 12-14 saat arası falandı sanırım wisconsinin guney sehirlerinden.Yakın en buyuk sehır chıcago o da madisondan 3 wisconsin dellsten 4 milwaukeedende yaklasık 2.5 saat falan.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Wilson's Ice Cream

Arkadaşlar Wisconsinde Wilson's Ice Cream diye bi dondurmacı var orayı seçsemmi acaba bilgisi olan warmı..6.5 dolar +tips demiş bide overtime often demiş acaba yaptırırmı overtime genelde ayak oluomuş

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hangi şehirde oldugunuda yazarsan biliyorsam söliyim bişeyler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bilgiler için saolun. Özellikle diagrama 1 hafta sonra falan iş fuarına Wiconsin Dells'teki bi su parkı işin gitcem her türlü tavsiyeye açığım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı diagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şehirde oldugunuda yazarsan biliyorsam söliyim bişeyler
    9990 Water Street

Ephraim, WI 54211 adres bu

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ulasım:ucak bıletınızı chıcago madıson yada mılwaukee ye alabılırısınız ama en kolay ulasım konusunda sıze chıcago yu tavsıye ederım bındıgımız ucaklar genelde aksam saatlerıne dogru amerıkada oldugu ıcın otobuslerı kacırmıs oluyoruz ve genelde ertesı gun ıcın beklenır eger bekleyeceksenız kesınlıkle ya bı otele gıdın yada havaalanında bekleyın greyhounda beklemeyın derım ertesı gunu bekleyenler ertesı gun chıcagodan yola cıkacaklar varsa onlar havaalanının ıcınde metroyla sehır merkezıne gıdıp ordan greyhound yada amtrak ta tren ıle gıdecegınız yere gıdebılırısnız yada havaalanının altında 70 dolara bı araba kıralayıp gıttıgınız yerde bırakabılırısnız
    konaklama:her yerde kucuk oteller de haftalık 65 dolara konaklayacagınız bı yer bulursunuz hatta wisconsin dells e gıdecekler varsa orda wall mart a gıderken malıbu dıye bı otel var sahıbı turk orda da haftalık 65 dolara kalabılırısnız orda konaklama kesınlıkle sorun degıl
    yemek:wall mart larda her turlu yemegı bulabılırısnız ben sadece madısonda caddede husnus dıye bı turk lokantası var ordakı yemekler cok guzel degıl ama yan tarafta bı afgan lokantası var oranın yemeklerı cok guzel
    travel:chıcagoda seartower a cıkabılırısnız onuda aksam a dogru cıkın hem gunduz hemde gece halını bırlıkte gorun ayrıca chıcagoda akvaryuma gıdebılır ve orda bı cok muze ye gıdebılırısnız ayrıca mılwaukee ye gıdebılırısnız orası da cok guzel bı yer mıller bıralarının uretıldıgı yerdır
    genel:genel olarak guzel ve eglencelı bı yer heryere ulasımı kolay ınsanları gercekten cok cana yakın her zaman her yerde eglenebılırısnız
    alısverıs:ıste wısconsının en guzel yanı TANGER outlette cok ucuza super markalar(amerıkan eagle holıster gap abercrombıe levıs tomy adıdas vb)ı bulabılırsınız ama alıs verıs ıcın cok acele etmeın cunku yazın sonlarına dogru 5-6 dolara super seyler alabılırsınız ben 7 dolara 501 kot conver seklınde levısın ayakkabısını ve t-shırt unu almıstım 20 dolara abercrombıe den uzun mont aldım ayrıca madısonda east ve west town da yıne outlet ler var east town nın ana gırısınden gırınce sola donun en sonda ve sagda kocaman bı magaza var gırısınde hemen bı suru gozluk var orda 19 dolardan bı cok parfumu bulabılırısnız ayrıca permıum outletler de 39 dolara tımberland bot alabılırısnız ıkı tane premıum outlet var chıcago gırınde kı degılde dıgerınde tımberland ler gerckten cok ucuz ayrıca orda sarar ın magazası var eger ıssız kalırsanız oraya gıdın sıze yardımcı olurlar benım adımı vermenız yeterlıdır ben onları turkıye de agırladım benı tanırlar
    ıkıncı ıs :her yerde ıs bulma kurumları vardır orlara gıdıp ıkıncı ıs bulabılırsınız ayrıca eger wısconsın dellsteysenız downtown da ADAM MULLER dıye bırı var student agency orda o adam sıze mutlaka ıkıncı ıs bulur hatta gec donmeyı dusunenler ıcın super bı ısı var her sene oraya eleman arıyo bende bı sene calısmıstım ayrıca orda wısconsın dells cıvarında portage ve bı yer daha vardı adı aklıma gelmedı orlarda bı cok fabrıka var o fabrıkalar da calısabılır hatta gece o fabrıkalarda ıs bulabılırısnız
    ulasım konusu tekrar:eger wısconsın dells e ulasımda problem yasamak ıstemezsenız orda arkadasım var sıze yardımcı olabılır adı JEREMY RINGDAHL
    tel no 608 792 92 14
    emaıl:jeremy_ringdahl veya mystikal69jc@msn.com
    bı kısıyı ekleyıp bununla ıletısıme gecebılırısnız bu benım arkadasım ve benım adımı verırsenız sızı almaya gelır o kısı zaten bu ısı yapıyor yanı tasımacılık yapıyor sıze mutlaka yardımcı olur
    dipnot:eger wısconsın dells e gıdıyorsanız sakın ama sakın LARK AUTO dan araba almayın yoksa 1500 dolara alıp 50 100 dolara gerı verırsınız o adam tam bı kazıkcı onun yerıne
    www.craiglist.com dan araba bakın olurda alırsanız ve bı problem yasarsanız mutlaka bana ulasın ben sıze yardımcı olurum ben yazın gene forumda olurum

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada maıl adresınde bı eksıklık olmus jeremy_ringdahl olcak

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yahoo kısmını yazamadım herhalde sıstemden dolayı olsa gerek sıstemcı kardesım bu bı yardım maılı kendı maılım degıl

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

amerikan eagle verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederım.Bende buyuk olasılıkla mount olympusa gıdıyorum ve 2 martta fuarda buyuk ıhtımal ımzayı atmıs olucam.İmzayı attıktan sonra arada mutlaka senı rahatsız ederım

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ordakı supervızorlere selam sole budımır ve gavrıl cok ıyı ınsanlar ayrıca arabaya ıhtıyacın varsa ben gelırken arabamı satmıstım bı brezılyalı ya oda yazın basında ulkesıne doncek ıstersen sana o arabayı alabılırız 700 dolara falan satar sana ben solersem bende aynı fıyata satmıstım ona

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

brunette new york dedıgın 12 saat uzaklıkta bı yerde oraya ancak ucakla gıdebılırsın en yakın yer chıcago oda 3 saat

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ordakı supervızorlere selam sole budımır ve gavrıl cok ıyı ınsanlar ayrıca arabaya ıhtıyacın varsa ben gelırken arabamı satmıstım bı brezılyalı ya oda yazın basında ulkesıne doncek ıstersen sana o arabayı alabılırız 700 dolara falan satar sana ben solersem bende aynı fıyata satmıstım ona
    tamamdır buyuk ıhtımalle araba alıcam zaten su 15-20 gunluk surec gecsın ımzayı falan atayım araba ısını falan konusuruz ılgıne tesekkurler

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

rıca ederım ıstersen sonra sana arabanın resımlerını maıl atarım canavar gıbı bı pontıac ve hıc bı sorunu yok yanı cok ısını gorur senın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rıca ederım ıstersen sonra sana arabanın resımlerını maıl atarım canavar gıbı bı pontıac ve hıc bı sorunu yok yanı cok ısını gorur senın
    gercekten cok ıyı olur pontiac mı bende bır arkadasla gıdıyorum zaten gıtmeden bu ıslerı halledersem gayet ıyı olur zaten yeterınce gec gıdıcem okul dolayısıyla.Ama Adam Muller dıye bırınden bahsetmıssın gec zamana kalacaklar ıcın ıs verebıldıgını falan soylemıssın bende ekımın ortasına kadar falan calısmayı planlıyorum umarım faydası olur

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

o adamdan sana bı suru ıs cıkar merak etme

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ikaratas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9990 Water Street

Ephraim, WI 54211 adres bu
    Ephraim bnm bulundugum yere 3 mil uzaklıkta bi yerdi küçük bi yer zaten orda büyük bi kasaba yok heryer aynı kendi gittiğim yer yani sister bay için dediğim şeyler ephraim içinde geçerli çok fazla otel fast food işleri war wilson's dondurmada kolombiyalı bi cocuk 2.işte çalısıodu. ephraimde 2.iş şansın çok yüksek yanynaa ephraim gibi 4 5 kasaba var göl kıyısı güzel yerler çok fazla genç yok 2.iş şansın cok cok yüksek yani biraz pahalı bi yer o kadr araban olmazsada gezebilme sansın hiç yok toplu tasıma yok rent a car şirketide yok o bölgede. bizim arabamız vardı sorun yoktu o yüzden ama herkesin bisikleti vardı klise bisiklet veriyor isteyenlere. böle yani güzel küçük bi yer çok fazla rus ve türk olur bu arada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

american eagle tskler,çok güzel anlatmışsın,özellikle alışveriş için tavsiyelerinle aklımdaki soru işaretleri tamamen yok oldu,ben wisconsin -cambria,mayville,oakfield- bölgelerinden birine gidicem,henüz netleşmedi,lake michigan'a yakınmış,fikrin var mı,uçak biletimi chicagoya alıcam,dönüşü de new yorkdan düşünüorm..
    Hold up... hold on... don't be scared..You'll never change what's been and gone ..May your smile... Shine on... Don't be scared..Your destiny may keep you warm..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar ,
    Wisconsin deki Water Park Resort Dellspolyynesian' a gidecek olan var mı acaba ve bu iş yeri hakkında bilgi alabilirmiyim ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

775 US Highway 12, Wisconsin Dells, WI Arkadaşlar bu adrestekii Mc Donalds hakkında bilgisi olan yada daha önce wat katılıp burayı gören varmı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı turkuaz11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    775 US Highway 12, Wisconsin Dells, WI Arkadaşlar bu adrestekii Mc Donalds hakkında bilgisi olan yada daha önce wat katılıp burayı gören varmı
    keske bir bilgim olsada yardımcı olabilseydim resmini gormustum ama civardaki tek mcdonalds sanırım oradayken bol bol oraya gelicem gibi gozukuyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba arkadaşlar ben de wisconsin dells'deyim. BK Holzem Retail'da çalışıcam. Şirket hakkında bilgisi olan var mı.

Wisconsin için yazılan tüm mesajları okudum. Ek olarak oradaki yaşantı hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

Wisconsin Dells'e gidecek arkadaşlar irtibatta olalım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

aynen irtibat halinde olalım greyhoundun saatleri sıkıntılı(en gec oglen 3.30) ucaktan inip ona yetismek falan aynı tarıhlerde gıdersek daha hesaplı bır ulasım saglarız belkı chicago ya da madisondan.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne zaman gitmeyi düşünüyosun, ben 15 Haziran gibi düşünüyorum, beraber gidebiliriz istersen, THY ile düşünüyorum.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ben 27Hazıranda gıdıcem 26sında fınallerım bıtıyor 29undada işbaşı yapıcaz bakalım thynın bıletı dırek ucusu chıcagoya baya ındırımde bırkac gundur bende alabılırım her an

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar bugun american_eagle ın ismini verdigi arkadasla konustum.Chicagodan wisconsin dellse 70 dolar civarında dilediginiz saatte tasıma yapıyor.Greyhound 55 dolar aklınızda bulunsun daha fazla kısı olabılırsek fıyat ıcın bır daha konusabılecegımızı soyledı

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar benım adımı verın sıze ındırım yapar aslında 70 dolar da cok ıyı bı fıyat otobute yaklasık o kadar tutuyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks