Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 211 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende minnesota'ya gidiyorum komşu olacağız. kesinlikle bir göz atmak için geleceğim.
    benim bilgim ise ünlü wisconsın KAR CANAVARı küçükken afacan lui die bir çizgifilm izlerdim, çocuk wisconsınlı, şenlikler falan çok oluyordu. neyse siz yaz gidiyorsunuz kar canavarından kurtuldunuz
    gittim; gezdim; gordum....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı profosör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende minnesota'ya gidiyorum komşu olacağız. kesinlikle bir göz atmak için geleceğim.
    benim bilgim ise ünlü wisconsın KAR CANAVARı küçükken afacan lui die bir çizgifilm izlerdim, çocuk wisconsınlı, şenlikler falan çok oluyordu. neyse siz yaz gidiyorsunuz kar canavarından kurtuldunuz
    (: evet... allahtan yazın gidiyoruz... (:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Wink

erman taylan ben de yogi beras ta calişacagimbende 7-8 haziran gibi gitmeyi dusunuyorum. Beraber gidebiliriz aslinda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

demir, olabilir tabi. ama ben 6'sında yola çıkıyorum yogi bears'ta çalışacak 3 kişiyle beraber. rezervasyonu yaptırdım, bileti de alıyorum bugün yarın. ist. -amsterdam - detroit - madison....
    sen 6'sında gelebilirim dersen konuşalım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewet olabilir. Bileti ne kadara aldınız ? yer var mi acaba

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

facebook tan da gorusebiliriz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Wisconsin

Arkadaşlar var mı winconsin green bay a gidecek?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar, ben de 4 haziranda wisconsın dells'e gıdıyorum polynessıan water park ta calısacam tek basıma gıdıyorum ve kalıcak yerımde bellı degıl suanda benımle aynı yere gıdecek olan varsa kalmak ıcınde ıletısıme gecebılırım..!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bn green baya gidiorum arkadasım 10 haziran sndemi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsincılar iletişim halinde olalım ya kalmadı şurda bişey..ben wildernessta olacağım bu arada 15i istanbuldan yola çıkıyorum chicago iniş sonra wisconsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart wisconsin hakkında yardım??

arkadaşlar wisconsin hakkında yardımcı olurmusunuz..gezi,eğlence,günlük hayat,hava aklınıza gelen herşeyle ilgili ilgi verirseniz sevınırım?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

http://www.turkishwat.net/search.php?searchid=58261
    Lutfen arama butonunu kullaniniz .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

o butonu kullandım ve demekki yazılan seyler yeterlı olmadı daha detaylı ıblgıler ıstedım..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

O zaman yeterli olmayan konulari buraya yazarsan (tam olarak neyi merak ettigini) herkese daha faydali olacagini dusunuyorum .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

google earth en yararlı kaynak olur diye düşünüyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Wisconsındells google eart te gecen yıl gozukmuyodu. Ben wisconsın dells e gıttım her tafaf ormanlık artık yesıl gormekten bıkacagın bı yer .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tek kelimeyle mükemmel bi yer doğasıda, kurallarıda, insanlarıda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Slm

Alıntı diagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek kelimeyle mükemmel bi yer doğasıda, kurallarıda, insanlarıda
    Merhaba bizde nişanlımla piggly wiggly yi düşünüyoruz.wisconsin hakkında neler düşünüyorsun.hangi firmayla anlaştın.eğer firma ismi yazamazsan özelden atabilir misin.İyi akşamlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Mrb neredeki piglly wigglyii düşünüyorsunuz hangi eyalet hangi şehir. wisconsin muhteşem bi yer doğası süper insanlarıda aynı şekilde neredeyse hiç zenci yok sadece yüksek tax alan bi yer bide new york gibi gezilmesi gereken yereller uzak doğuya yani chicagoya yakın arabayla gidebilirsiniz chicagoya. seneye aynı yere takrar gidiyorum çok msjım var çalıştıgım yer vs. Tabi her piggly bnm gittiğim yer kadar cazip olmayabilir orasını bilemem ama bn kendimi watın en şanslı üyesi sayıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart slm

Mrb neredeki piglly wigglyii düşünüyorsunuz hangi eyalet hangi şehir. wisconsin muhteşem bi yer doğası süper insanlarıda aynı şekilde neredeyse hiç zenci yok sadece yüksek tax alan bi yer bide new york gibi gezilmesi gereken yereller uzak doğuya yani chicagoya yakın arabayla gidebilirsiniz chicagoya. seneye aynı yere takrar gidiyorum çok msjım var çalıştıgım yer vs. Tabi her piggly bnm gittiğim yer kadar cazip olmayabilir orasını bilemem ama bn kendimi watın en şanslı üyesi sayıyorum
    sister bay daki piggly wiggly gideceğiz galiba
    daha karar vermedik
    çok sakin sessiz bir yermiş.senin çalıştığın yer orası mı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Wat

Hangi PİGGLY-WİGGLY de çalıştın kardeş ve hangi görevde idin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende sister baydeki piglliy wigglyde çalıstım bn ve 7 türk arkadass daha . ben stocker idim gelen malları markete getirip yerleştirmek eksi 20 dereceye gidip dondurma yapmak baggerlık yapmak yere bişey dökülünce onu temizlemek ayak işleri yani. ama delide yani şarküteride çalısırsan yada bakery de süper olur yemegede para vermezsın hiçte yorulmadan gününü geçirirsin ama biizm overtime yapma şansızımı vardı yapıyodukta. sister bay çok küçük bi yer 2 tane evi var ıronwood da kalırsanızki bn orda kaldım hem markete yakın hemde muhteşem bi ev bdiğer evde baileys harbor diye bi yerde markete 9 mil güzel ev ama bizim kaldıgımız yer kadar değil. kasabadaki en güzel evlerden birisiydi ıronwood bol sayıda yatak vardır sister bay pigglyi öneririm ama işte zorlanabilrisiniz bizim çalıstıgımız manager bu sene emekli oluyormus o yuzden biraz şanslısınız ortamı süperdir mutalak senden baksa türk olur çok disiplinli biye rsakın yalnış biey yapma. Bu arada çalısanlarına araba veriyorlar 3 ay boyunca altında araba oluyor 3 4 kişi ortak kullanıorsunuz. ama bizim yediğimiz cezalar ve yaptıgımız kazalardan dolayı bu sene vermicekler diye duymustum ne kadar doğru bilmiyorum. sonra yazarım yine ayrıntıları heryere uzaktır ama sister bay

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Wısconsın-sıster Bay

hep türkler mi oluyor orada.İngilizce durumun nasıldı ve nasıl oldu bir gelişme oldu mu?Orada hangi görevde çalışacağını sen seçmiyorsun galiba.senin şansına kalmış oluyor biraz.Para kazanabildin mi orada.küçük bir yer olduğu için 2. iş şansı yoktur herhalde.Eğer geçen seneden çekilmiş resimlerin varsa özelden atarsan sevinirm.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu sene çok fazla çalışan vardı rus ukraynalı türk kolombiyalı türk çoktu bu sene ama her sene geliomuş. işi adam kafasına göre seçio bayansan kasiyer oluosun erkeksen stocker biraz kalıplıysan falan ingilizcen iyiyse deli olursun bakeryde aytnı şekilde birde produce var manav yani o iş biraz zor ama overtime yaparsın sürekli ingilizcen iyi değilse stocker yada bakery olursun. sister bay küçük bi kasaba ama yazları aşırı kalabalık türkiyenın didimi gibi düşün yazın doluyo taşıo heryer süper bi doğası var çok güvenli bi yer. aslında ingilizce çokta gelişmedi yani heryerde türk var zaten bn beraber gittiğim arkadasla calıstım kasada türk var producede türk var hep türkçe konusuosun yani ama bu sene o kadar türk gelirmi bilmiyorum. 2. iş şansın çok çok yüksek neredeyse herkes çalısıodu 2.işte heryerde otel zaten bide pigglyde olursan araban olucak 2.işin kesin olur biz gitmek istemedik ama herkes çalısıodu zaten heryer wat öğrencisi ruslar dolu yani bnm içim süper bi yazdı biz çok iyi anlaştık herkesle arabamız vardı diğer türklerinde arabası vardı beraber gittik chicago wisconsin dells madison falan kasabadaki öğrencilerin bizim gibi öğrencilerin tasımasını yapıoduk bizi cok seviolardı araban oldugu için cok rahatsın herkes bisikletle gezior snde araba var müthiş bişey. baska öğrencilerle tanıstıktan sonra falan sürekli party olur zaten ıronwood bizim kaldıgımız ev party yağmak ıcın süper bi yerdi zaten hep bizim evde yapardık ertesi günde managerdan azar yerdik tek gidiceksen yatak ve araba konsusunda sorun yaşayabilirsin arabayı 3 veya 4 kişiye veriolar çünkü yabancı birilerine düşersen sorunalr çıkabilir ama mutlaka türk olur anlasırsın. tekrar söliiyim eer bu iş olursa işverene işverenin adıda tom nesbitt ben ıronwood da kalmak istiyorum de ne kadar erken gidersen en iyi arabayı alırsın en iyi işe alınırsın en iyi eve yerleşirsin. bu arada ehliyetin varmı oda önemli. böle işte güzel bi yer küçük ama new york falan uzak ama wisconsin dells die tatil köyü var oraya gidersin milwaukee ye gidersin chicagoya gidersin. yasak aslında ama biz heryere gitmiştik. gider gitmez eve depozito veriosun 200 dolar biz ala alamadık o parayı gnderıcem dedi hala gndermedi su anda 400 dolar alacaımız var ama hala glemedi göndericek inş . seneye ben tekrar gidicem aynı yere sözleşme ile. bu şekilde yani sister baygüzel bi yer yanında hazır corba falan götür mcdonalds falan 20 mil uzakta meksika restaurantı var sadece. ama ortam bakımından süper bi yer göll kıyısında tanısır akşamda partye davet edersin herkesi amma yazdım bu arada

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

iş bakımından çok disiplinli bi yer ama piggly wiggly bizim bu seneki manager emekli oluor yeni birisi gelicekmiş mutlaka bizimkinden iyi olacaktır o bakımdan şanslısın. bu sene saati 9 dolardı 40 saat garanti çalısıosun evler ıronwood 50 dolar bizim kaldıgımız ev, diğer ev 40 dolar, karavanlar var ki hiç tavsiye etmem onlarda 20 dolar. ev kirası be vergiler cıktıktan sonra haftalık eline sabit270 dolar falan geçior produce yada stocker olursan overtime yaparsın haftalık 300 320 arası alırsın. deli olursan yani şarküteride çalısırsanda yemeğe para vermezsin en şansız iş kasiyerlik hiç overtime yok. en zor işte bizim işimizdi stockerlık ve produce yani manav. en kolayıda deli eğer ingilizcen iiyse deli olursun köşeyi dönersin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Pİggly wiggly

bu sene piiggly wiggly de çalışacağın kesin belli mi?
    ne zaman gideceksin?
    nasıl gideceksin ve geçen sene hangşi havayolu şirketiyle nasıl gitmiştin detaylıca tarif edebilirmisin.bende oraya gidiyorum da.
    chemical engineering&maths&physıcs....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart piggly wiggly

diagram eğer senin adın harun ise msn ini ekledim.oradan detaylıca konuşuruz.ben bu sene kesin sister bay piggly wiggly e gidiyorum..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart önemli

mesajı gördüğün an cevap verirrsen sevinirim
    senin tecrübelerinden yararlanmam lazım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Piggly

bide biz 2 kişiyiz.cv doldurmam lazım sana bir şeyler sormam lazım arkadaşım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks