Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KODİAKA Gidecek arkadaşlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart KODİAKA Gidecek arkadaşlar

Arkadaşlar ben 2 temmuzda İST-AMST-MNPLS-ANC ordanda kodiaka gececeğim..
    İnternational Seafood Of Alaska Fabrikasında çalışacagım..
    bu fabrika hakkında bilgisi olan varmı acaba??
    bu sene oraya gidecek olan arkadas varsa haberleşelim..
    bu fbrikada ne zamana kadar çalışabilirim?
    ikinci işi bulabilirmiyim??
    orda yaşam iş koşulları nasıl arkadaslar acemiyim bu sene ilk defa katılıyorum bilgisi olanlardan yardım beklıyorum şimdiden herkese teşekkürler...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar hiçmi bilgisi olan yok ya yardımcı olabilecek??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes ben gecen sene orada calıstım bu senede calısacağım sana sunu soylıyeyım 4500 dolar kazanırsın kodıak guzeldır sakındır eğer daha fazla bilgi istiyorsan benı ara 0 900.......... (tel no bırakmak yasaktır)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes bi iletişime geçelim..sen nezaman gideceksin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar hiçmi kodiaka gidecek olan yok haberleşelim ya konaklamadır falan yardımcı olalım yeni gidecekler gitmiş olanlar bildiklerini paylaşsın lütfen..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

selam arkadaslar bizde iki arkadas kodiak global sea foods a gidiyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ve sanirim anchorageden aktarma yapicaz kodika ucak biletleri hakkinda bilgisi olan var mi yada ayni fabrikaya giden

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes anchorageye kadar bulursun bileti sonrasıda ya ferry yada uçakla kodiaka gecersin..ne zaman gideceksin benim uçak 2 temmuz sabah 05:55 te..517 shelikof streette benım fabrıka senınkı nerde...konaklama işini nasıl yapacaksın...dönüş ne zaman...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya gidis 15 haziran global sea foods a. donuste 25 eylulde fakat o zamana kadar calismicaz.konaklama isini bilmiyorum.oraya gidince bakicaz artik sen hangi fabrikaya gidiyorsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bide ucak biletini ne kadara ve ne zaman aldin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben international seafood of alaska fabrikasında çalışacagım..2 temmuz gidiş dönüş 15 ekim uçak biletim..14 mayısta aldım 1164 € aldım.istanbul- anchorage dönüş new york--istanbul..pahalı oldu biraz ya..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bilmiyorum belki yakin yerlere gidiyoruzdur senin biraz gec deilmi bide ck gec donuyosun okulun ne zaman aciliyor ki bide baya pahaliymis yaa bide buna yaklasik 300 dolarlik kodiak fiyati koyrsak insallah orada bu paralari cikaririz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benım okul 30 hazıran gıbı bıtıyor.ancak o zaman gidebiliyorum.4. sınıfım okulum yarım dönem uzadı kaydı arkadas yapacak sadece sınavlara gırecegım için sorun olmuyor..inşallah cıkarırız.benım bırde anchorageden new yorka gecıs var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

owww arkadasim sen baya pahaliya almissin en azindan bi 300 dolarda anchorage to NY desek baya ii bi fiyata almissin nasil aldin acentedan falan mi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

acentadan aldım kardes ya en ucuzu bu bilet çıktı ona göre düşÃ¼n..temmuz içi oldugundan pahalı bilet ya 30 hazıranda nerdeyse 300 tl kadar ucuz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

anladim kardes bnde bi kac gune alicam artik 2100 tl civari

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

senın bilet nasıl kardes..hangı havayolundan alacaksın..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gidis delta airlines ile oradanda alaska airlines anchorage e kadar anchorageden de kucuk ucaklar 200 ile 300 dolar arasi ucuyorlarmis zaten iki arkadas gidiyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ferry e de baktim ama biraz zahmetli ve uzun her zaman yok ve neredeyse ayni fiyat turistik olsa olabilrdi ama gereksiz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladım kardes bende ucagı tercih ederim...ben google earth dan baktımda senın fabrıka kodıak adasında değil anchorageye bile uzak nasıl oluyor bu iş...tam olarak adresını bılıyormusun..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

belki yanlis bakmissindir veya guncellenmemistir hatirladigim kadariyla kodiak bay olmasi lazim ama belgelerim konsoloslukta kaldi carsamba alicam o zaman solerim bilet bile ayirtti bna firma kesin kodiak yani ama belki anchorage civarindada fabrikalri vardir arastirdigim kadariyla sahipleride ukraynali

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam kardes yanlıs yerı gösterıyordu sımdı buldum fabrıkayı yakın sayılırız...konaklama işini nasıl yapacaksınız..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

vallaha bilmiyorum oraya gidince dusunucezz en ucuz yolu bulmaya calisicaz fabrikalar ck mu yakin dedigin gbi ck yakin ise dsunebiliriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2011/07/1 tarihinde global seafooda gidicem, ama fabrika hakkinda hic bilgim yok. kodiaktaki occean beuty guzelmis diyorlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

isa iyidir kardes gecen yil ordaydim bu yilda orda olcam ..umarim gorusuruz...konaklma icin istek yaparsin mudur ted e o halleder heralde...ama erken gelmen iyi olurdu...bu ardaa bileti pahali almisin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar anc den kodiak a uçak biletleri şuanda 160 dolar 21 haziran gibi g,tmeyi planlıyorum daha önce giden arkadaşlara ise sorum şu acaba anc-kodiak biletini de şimdi alalım mı? o zamana fiyatlar ne kadar olur?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20 haziranda yola çıkıyorum Kodiaka dogru

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eger 160 dolara alicaksan al...oraya gttginde 300 ile 350 dolar arasi oluyor...tabi diger secenegi unutma 150 dolarada gidebilirsin...75 dolara limuzinle homer a gecersin ordan 75 dolarada feribotla kodiaka gecersin...bence bu daha iyi bir yol zaten sezon acilmis olmadigi icin kaybinda olmaz geze geze gidersin cok iyi oluyor..hatta grup halinde on numara

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz 3 arkadaş gidicez de üçümüzün de ilk gidişi orda araba kiraladıktan sonra farklı bir yerde aracı bırakmamız bir sorun olurmu bilmiyorum cezası falan oluyomuş okuduğum kadarıyla yoksa şöför de veriyorlarmı limuzinin yanında o mu bizi bırakıyor 75 dolara homer a çünkü eğer 150 dolara bu yolla gidebilirsek 3 kişi olduğumuzdan 300 dolar gibi bir karımız oluyor. birazdaha açıklayabilirmisin söylediklerini hiç bilgim yok çünkü homer nerde onu bile bilmiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gökberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz 3 arkadaş gidicez de üçümüzün de ilk gidişi orda araba kiraladıktan sonra farklı bir yerde aracı bırakmamız bir sorun olurmu bilmiyorum cezası falan oluyomuş okuduğum kadarıyla yoksa şöför de veriyorlarmı limuzinin yanında o mu bizi bırakıyor 75 dolara homer a çünkü eğer 150 dolara bu yolla gidebilirsek 3 kişi olduğumuzdan 300 dolar gibi bir karımız oluyor. birazdaha açıklayabilirmisin söylediklerini hiç bilgim yok çünkü homer nerde onu bile bilmiyorum
    anchorage da visitor center dan bu konuda yardim istemek yetiyor...ben planin akisini anlatayip...sen visitor centera gidip kodiaka gitmek istedigini ve araba kiralayip homer gecmek istedigini soylediginde zaten onlar senin konusmana izin vermeden seni yonlendiricekler...oncelikle anchorage dan homer yaklasik 6-7 saatlik bir yol var ve surucu onlara ait...walmart bir koli kola alip bunu yapmanizi tavsiye ederim...homera vardiginzda ki zaten direk iskeleye goturuyor sizi surucunuz...feribottada herhangi bir yer olmazmazlik durumu olmuyor ki zaten visitor centerdan onlarada bilgi veriliyor...hmn o anda biletinizi aliyor ve deniz yolculuguna basliyorsunuz...feribotta yatak ve dus var...yol boyunca birkac limanda duruyor...yolculuk boyunca inanilmaz guzel yerler ve balina,fok vs. ilginc hayvanlari gorursun...feribot yolculuguda 16 saat kadar suruyor yani toplamda 1 gun gidiyor yolda... ve bence kesinlikle bu yol cok daha iyi..bn bu yolu kullancam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)