Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 113 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaybolan Üyeler

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bende yuksek lisansa basladim eger is bulamazsam yazin tekrar ABD fakat bu sefer temelli kalmak icin olacak.

Ya hep ya hic mantiligi ile. Is bulursam omur boyu Turkiye'de kalirim artik.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@break nerede başladın yükseğe?İzmir'desindir inşallah?!?
    ""Let the game begin""

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yuksek lisansa basladim eger is bulamazsam yazin tekrar ABD fakat bu sefer temelli kalmak icin olacak.

Ya hep ya hic mantiligi ile. Is bulursam omur boyu Turkiye'de kalirim artik.
    Bencede ABD ye gidiliyorsa ya hep ya hic mantigiyla gidilmeli. Git gel bir yere varamiyosun. Bende son secenek olarak gidip kalmayi dusunuyordum Allah dan is buldum TR de artik gitmicem. Gitcem ama yasamak icin degil 3-5 gunlugune sonra geri doncem ins. Eylul gibi baslarim gidip gelmeye.

Oradayken Turkiyeye gelmeyi hayal ediyordum. Buraya gelincede gitmeyi istiyordum. Nasil bir ikilemdir anlamadim.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Yaklasik 4.5 seneden sonra ilk defa foruma mesaj giriyorum. Soyle eski konulara baktim da 2008-2009 yillarinda firtina gibi bir forum varmis. Tabi sosyal medyanin yayginlasmasi ile birlikte forumun aktif kullanilirligi azalmaya baslamis anlasilan. Fakat o zamanki kosullar altinda kati kurallar koyarak MSN messenger yasagi getirmemiz iste suanda buradaki degerli bilgi hazinesinin olusumunu baslatmisti. Vel hasili kelam eski uyelerden kimler var en azindan bir selam vermek isterim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

melih sesin çıkmıyordu Napıyorsun

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklasik 4.5 seneden sonra ilk defa foruma mesaj giriyorum. Soyle eski konulara baktim da 2008-2009 yillarinda firtina gibi bir forum varmis. Tabi sosyal medyanin yayginlasmasi ile birlikte forumun aktif kullanilirligi azalmaya baslamis anlasilan. Fakat o zamanki kosullar altinda kati kurallar koyarak MSN messenger yasagi getirmemiz iste suanda buradaki degerli bilgi hazinesinin olusumunu baslatmisti. Vel hasili kelam eski uyelerden kimler var en azindan bir selam vermek isterim.
    Arada girer bakarım.

Hoşgeldin. Ziyaretçi mesaj kutunu kontrol et.
    Konu break tarafından (17-10-2017 Saat 05:54 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Senede düzenli bir iki kez girer bakarım bende hep.Az önce hard diskte bir world dosyasına denk geldim siteye gireyim dedim hala gülüyorum.WATKEN in niyaziyle olan msn konuşması bu.Hatırlayınınız varsa Niyazi alaska da ayı avlayacak olan bi arkadaştı Güzel ve hızlı günlerdi.Geceleri chat e dönerdik.Sayfa yenilemeye yetişemediğim geceleri gülmekten gözlerimin yaşardığı zamanları hatırladım.

WAT a giden veya gitmiş birilerine denk geldiğimde ilk bu sitenin sohbetini açıyorum, gitmişlerin bir çoğu zamanında yazmışlar bu siteye sizlerin benim nicklerimizi hatırlıyorlar.Bir zamanlar gerçekten forumumuz zirvesindeydi döneminin,içi hala bilgi ve tecrübeyle dolu olsada zamana ve sosyal medyaya yenildi forum sistemi, yapılabilecek birşey yok.Her güzel şeyin bir sonu var.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

aynen sosyal medyanin gucu yine de bilgi hazinesi olarak oldukca buyuk bir cevher bu site. bU ARADA Niyazi hikayesi sanirim bu forumun en efsanevi olayi

PS: bu mesajlari okuyan arkadaslar ulasmak isterlerse yazabilirler. Profilde mail adresim yaziyor.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

10 yıl olmuş beeee. Hakkaten ne günlerdi 2010 senesi. Baya baya aktifti hep buralar

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıkta da belirtigim gibi konunun amacı kaybolan aktif üyelerin neden foruma girmediklerini bilen arkadaların yazmasıdır.

ornegın gecen sene cedar point e gidip ve forum arşivlerinden gordugum kadarıyla aktif olup bu sene gorunmeyen STORMHİK le baslayabiliriz.

KAYIP LİSTESİ

1. Stormhik
    2. Kortanzz
    3. hellguard
    4. taltrap
    5. kerempi
    6. sakurek
    7. Birisi
    8. stephen
    9. necro
    10. yahoo
    11. gökçek50
    12. Niyazi
    13. Faruk

2007 den beri kayiplardayim beni de ekleyin listeye😊
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen sosyal medyanin gucu yine de bilgi hazinesi olarak oldukca buyuk bir cevher bu site. bU ARADA Niyazi hikayesi sanirim bu forumun en efsanevi olayi

PS: bu mesajlari okuyan arkadaslar ulasmak isterlerse yazabilirler. Profilde mail adresim yaziyor.
    sen hala buralardamisin ya)
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Tecrübe Puanı
    18

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senede düzenli bir iki kez girer bakarım bende hep.Az önce hard diskte bir world dosyasına denk geldim siteye gireyim dedim hala gülüyorum.WATKEN in niyaziyle olan msn konuşması bu.Hatırlayınınız varsa Niyazi alaska da ayı avlayacak olan bi arkadaştı Güzel ve hızlı günlerdi.Geceleri chat e dönerdik.Sayfa yenilemeye yetişemediğim geceleri gülmekten gözlerimin yaşardığı zamanları hatırladım.

WAT a giden veya gitmiş birilerine denk geldiğimde ilk bu sitenin sohbetini açıyorum, gitmişlerin bir çoğu zamanında yazmışlar bu siteye sizlerin benim nicklerimizi hatırlıyorlar.Bir zamanlar gerçekten forumumuz zirvesindeydi döneminin,içi hala bilgi ve tecrübeyle dolu olsada zamana ve sosyal medyaya yenildi forum sistemi, yapılabilecek birşey yok.Her güzel şeyin bir sonu var.
    aynen sana katiliyorum cok guzel hareketli gunlerdi 12 sene oldu....bu sitenin kurucusu Başkan emre ile beraber bendim.baya ugras verdik o zaman rakiplerimiz de coktu. hala arasira ugrar ne yaziliyor diye bakarim... en son 2 sene once mesaj yazmisim baya zaman gecmis

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

vay be 10 yılı devirdik
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be 10 yılı devirdik
    Nerelerdesin tecrübeli WATçı
    admin (at) turkishwat.net

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen sana katiliyorum cok guzel hareketli gunlerdi 12 sene oldu....bu sitenin kurucusu Başkan emre ile beraber bendim.baya ugras verdik o zaman rakiplerimiz de coktu. hala arasira ugrar ne yaziliyor diye bakarim... en son 2 sene once mesaj yazmisim baya zaman gecmis
    Özlettin kendini lifetime fahri başkanımız
    admin (at) turkishwat.net

Tecrübe Puanı
    10

Selam gençler nasılsınız

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

2008-2009 tayfasindan kimler kaldi. 12 sene sonra aklima nerden dustu bilmiyorum ama bi uğrayayim dedim
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008-2009 tayfasindan kimler kaldi. 12 sene sonra aklima nerden dustu bilmiyorum ama bi uğrayayim dedim
    Selam Anton nasılsın? 12 sene sonra benim de gelesim geldi
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2018 yılında ilk ke w&t yapacağım zaman bu siteyi didik didik edip her şeyi okumuştum. Çok etkilenmiştim. Aynı zamanda çok eğlenmiştim de. Sağolsun buradaki kişiler sorularıma cevap verip bunun da ötesinde özel mesaj atıp daha da yardımcı olmuşlardı. O sene programa katıldım, 2019 da yine katıldım ve şuan 2021 yazında 3. Kez yine katıldım. İlk yıldan beri ara ara aklıma gelir ve düşünürüm. Sosyal medya yokken, bu akıllı telefonlar yokken, her an her dakika iletişim kurmak gibi bir dünya yokken buralara gelen büyüklerimizin tecrübeleri çok çok daha farklı olmuştur eminim. Daha zor ama kendine göre daha güzel ve anlamlı olduğundan eminim. Öyle günler için muhtemelen bu sitenin anlamı çok büyüktür. Ama şuan bile çok güzel bir arşiv ve çok tatlı anılar var. Kendi adıma herkese teşekkür ederim ve o zamanlar bu programa katılıp bu tecrübeleri edinenleri de tebrik ederim. Yeri geliyor insan şu zamanda bile kendini burda yalnız hissedebiliyor. Halbu ki biz türkiyeden uçağa binip ilk aktarmamızı yaptığımız anda bile havalimanında wifiye bağlanıp sevdiklerimize ulaşabildik ve sonrasında her an bir iletişim var. Bu zamanla o zamanlar bir değil. O yüzden eskilerin durumunu tahmin etmeye ve hissetmeye çalışıyorum bazen. Gerçekten hoş geliyor nedense daha anlamlı. Neyse uzattım. 4 aydır ilk kez off günü aldım ve bir nevi “işte buradaydınız†bize tecrübelerinizi aktardınız “biz de buradaydık†ve “kimilerimiz hala burada†demek için yazmak istedim. İnsan aynı tecrübeleri ve duyguları paylaştığı kişilerle ne şekilde olursa olsun iletişim halinde olmak istiyor sanırım. Herkese teşekkürler

Tecrübe Puanı
    10

Nerede bu forumun yöneticisi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Anton nasılsın? 12 sene sonra benim de gelesim geldi
    İyidir walla fubar sen nasilsin.hey gidi turkishwat ne gunlerimiz gecti burada
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Tecrübe Puanı
    18

Ben Hortladim...
    benim de kayip statüsünde olmam lazim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıkta da belirtigim gibi konunun amacı kaybolan aktif üyelerin neden foruma girmediklerini bilen arkadaların yazmasıdır.

ornegın gecen sene cedar point e gidip ve forum arşivlerinden gordugum kadarıyla aktif olup bu sene gorunmeyen STORMHİK le baslayabiliriz.

KAYIP LİSTESİ

1. Stormhik
    2. Kortanzz
    3. hellguard
    4. taltrap
    5. kerempi
    6. sakurek
    7. Birisi
    8. stephen
    9. necro
    10. yahoo
    11. gökçek50
    12. Niyazi
    13. Faruk

Merhabalar,
    2009-2010 yılları arasında çok aktif olarak burada yazmışlığım vardır. O zamanki kullanıcı adıma erişemedim malesef, aalpinistt.
    O yıllarda yüksek lisans öğrencisi olarak WAT'a ilk giden kafiledeydim . Tekrar girme sebebim ise buraya, yine araştırma halindeyim Amerika ile ilgili. Doktora için 1 yıllığına gideceğim ama artık ailecek, 3 kişi gidiyoruz, birde 4 yaşında kızım var . Fırsat bulup girmeye çalışarak sizlere en azından kendi branşımda elimden geldiğince belki destek olabilirim.Selamlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)