Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.37 GPA 1.80 GDPA Red

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 1.37 GPA 1.80 GDPA Red

Arkadaslar upper-intermediate iznigilizce seviyesine ragmen ve gisede kendimi o kadar savunmama ragmen Ankara'da ki ablayı ikna edemedim Abla kurallara sıkı sıkı bağlıymış maşallah. Gpa düşük veremem dedi. 20$ yatırıp yeni dönem transkriptimi alip(eger notlar yukselirse)14 Haziran'da tekrar girmeyi dusunuyorum. Eger yukselmezse olan 20$'ıma olacak yalnızca.Zaten red alabilecegim ihtimalini yuksek tutarak gitmistim gorusmeye. Hadi hayırlısı diyerekten başımdan geçen bu olayı anlatma ihtiyacı duydum.Herkese bol şans.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

gecmiş olsun... umarın 2. girişinde alırsın vizeni.. diğer randevuyu istanbuldan almanı tavsiye ederim..
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun... umarın 2. girişinde alırsın vizeni.. diğer randevuyu istanbuldan almanı tavsiye ederim..
    Tesekkur ederim. Ankara'da yasarken İstanbul'dan almak ve ilkininde Ankara'da red almissin niye ikinci kez burada giriyorsun sorulariyla karsilasmak muhtemel

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

üzüldüm ama 0.88 ile vize alan vardı forumda.istisnalar var,senin de alman imkansız değil.şans işi, inşallah 2.girişinde olur

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı siMITci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim. Ankara'da yasarken İstanbul'dan almak ve ilkininde Ankara'da red almissin niye ikinci kez burada giriyorsun sorulariyla karsilasmak muhtemel

arkadaşlarımla geldim, istanbulu gezmek istedim, vs vs gbii bahanelerde mevcut
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarımla geldim, istanbulu gezmek istedim, vs vs gbii bahanelerde mevcut
    Ben yine sansimi ayni abladan yana kullanacagim eger ortalamam yuksek gelirse. Sonuc olarak 2 oldugu zaman almamam icin hic bir neden yok ki kendiside bunu soyledi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks