Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum hakkında istekleriniz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1) 100 mesaj sınırı çok saçma özel mesajlarda. Tamamen kalksın istemiyorum ama sayı daha aşağıya çekilebilir. 30-35 örneğin. Msn vermek yasak hadi anladık, ama birine ulaşmak istediğin zaman elin kolun bağlanıyor. Bu da çok sinir bozucu!
    2) Del'ta vs. gibi hava yolu adı kısıtlamalarının Türkçe'deki bazı kelimeleri de kısıtladığını düşünürsek bana göre saçma bi' uygulama. Kaldırılması yerinde olur.

Geri kalan her şey bana göre çok güzel.
    Bu forum sayesinde çok şey öğrendim, paylaştım.

Teşekkürler.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Tüm isteklerinizi not alıyoruz ve yeni dönemde bu aldığımız notlarla iyileştirmeler yapacağız. Kısa sürede halledebileceğimiz şeyleri ise hemen yapıyoruz. Mesela DeIta 'daki sansür bu uçak firmasına özgü değil, ülkemizden bir firmanın adı geçtiği için sansürlenmiştir ancak hemen kaldırıyorum çünkü birçok kelime dediğin gibi bu üç harf grubunu içeriyor.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Teşekkürler. Güzel oldu bu sansürün kalkması.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Profile gidis tarihlerini de eklesek mi
    bekle beni amerika

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Work and Travel Önemli Bilgi Arşivi bölümüne WAT öğrencilerinin kullandığı havalimanları ile ilgili bilgiler verilmesi iyi olurdu. Mesela Londra Heathrow havalimanında aktarma sırasında çıkan sorunlar gibi

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Artık herkes Amerika 'ya gitmeye başladı ee haliyle kim orada kim deil herkesi bilmioruz .. Mesela bakıorum adam Amerika hakkında yorum yapmış orda bu var burda bu var die , gittiği eyalet kısmına bakıorum hiç bişe yazmıo sanıırm diorum bu Amerika 'da şimd ordan bilioda yazıo .. Profillere Amerika 'da veya Türkiye 'de die bişey eklense
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

merhaba, benimde prifl bilgilerindeki bilgiler nasıl değiştirilir bilmiyorum,
    şu gideceği yer, eyalet, falan..
    Ayrıca yeni başlık açma hakkı var mı her üyenin, yani benim olsun yeter.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı neo-kimyager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, benimde prifl bilgilerindeki bilgiler nasıl değiştirilir bilmiyorum,
    şu gideceği yer, eyalet, falan..
    Ayrıca yeni başlık açma hakkı var mı her üyenin, yani benim olsun yeter.
    Merhaba,
    Profil bilgilerinizi bu sayfadan degistirebilirsiniz . LINK : http://www.turkishwat.net/usercp.php
    Yeni baslik acma hakki tum uyelerde mevcuttur . Gerekli basligin altina gerekli konuyu acabilirisiniz .

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Standart yep

teşekkürler,
    aslında ben hala profilde acemi watçı yazmasına kılolmuştum onu değiştirecek yer soruyodum, neyse şimdi watçı yazıyo sadece, iyidir.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Tecrübe Puanı
    10

Foruma yazmis oldugunuz mesaj sayisina gore rutbeler belirlenmektedir . Bu mesaj sayisini ise sistem kendi belirlemekte .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

forumun gorunusu bıraz daha modern hale gelebılırmı ya da canlı dıyım..biraz eskı duruyo sanki...ya da kullanıcıya özel fon renk secme butonu?
    bok vardı keşfettiniz şu kıtayı..şimdi uğraş dur vize ,uçak bileti vs..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Ataraksia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumun gorunusu bıraz daha modern hale gelebılırmı ya da canlı dıyım..biraz eskı duruyo sanki...ya da kullanıcıya özel fon renk secme butonu?
    Görünüş tabii ki önemli ancak önemli olan bilginin TAZE ve doğru olmasıdır forumlarda ..

eskiden vardı tema kısmı ancak bazı sprunlardan kaldırıldı..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Forumun cep telefonları için de bir versiyonu çıkabilir mi acaba? VBulletin'de bu tür eklentiler var bildiğim kadarıyla.WAP ile bağlanıyorum bazen ve normal şekilde açmak çok zor oluyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

forumda alt tarafta bi chatbox olsa, daha ıyı olmaz mı?en azından dıyalog halındekı konusmalar ordan yapılır hem daha akıcı olur hemde üyeler arasında daha çok etkileşim olur..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

siteye cogu zaman girilmiyor,bilmiyorum sadece bendemi oyle.nette sorun yok,baska sitelere sorunsuzca giriliyor...
    Peki.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart TW eleştiri !!!

bugün bir konu uçurulmuş yine forumdan şu Türk kızlarıyla ilgili olan ne olduda kalktı o konu bilmiyorum çünkü sağolsunlar bir açıklama yapma nezaketi göstermemişler ya o konuya birsürü insan yazı yazdı bundan sonra yazamayalım o zaman yaa boşuna yormayalım kendimizi biri gelip kaldıracaksa o konuyu yazıyoruz yazıyoruz yazıyoruz ondan sonra bir bakmışız konu yok neden belli değil !!!

çok canım sıkıldı yeri geldimi forumun hakkını savunuyorum ama canım sıkılıncada söylemek en doğal hakkım !!!

bir karar alınsın o zaman biz bu konuları tartısamıyoruz diye açılmasın bu tip konular !!!

konu başa çekiliyor foruma gaz veriliyor millet yazıyor ondan sonra nerde konu yokk !!

ayıp !!!

madem bu forum bu sözler bana ait değil tırnak içinde söylüyorum sizin tabirinizle "3-5 çapulcunun yönetmediği danışmanlarının olduğu ciddi bir forum"

ona göre davranın lütfen !!!

forumdan isteğim budur!

saygılarımla...!

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

gercekten o konu ne icin kapatıldı?
    yok yani hele konunun son konuşmalarını hatırlayınca acıklama yapılmadan kapatılması kızlara yapılan en büyük hakaret olmuştur fikrimce
    umarım vardır bi acıklaması..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

evet bir cevap bir açıklama bekliyoruz yapılana

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konuyu kapatan arkadaş açıklama yapacaktır. Nedir bu hiddet ayrıca? Tanımıyormuyuz birbirimizi? Çok mu zor güzelce sormak? Bu tarz bir tepkiyi yeni üyelerden birisi verse tamam diyeceğim de.. Çok iğneleyrek soru soruyorsunuz..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı Roxelanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu murdur yani işe gelmediği zaman ben muhattap değilim açıklamayı kapatan arkadaş yapacaktır die anlamadım hepsi birbirinden bir haber yöneticilerle mi yönetiliyor bu forum.
    Sevgili @Roxelanne,
    Her zaman sizler için söylediğim bir söz vardı.."Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz" diye. Şu mesajın net bir şekilde doğruluyor beni. Geçmişte forum yöneticiliği tecrübeniz var mı? Forumun yönetim tarzına bir eleştiriniz varsa, yanında birde alternatif öneri bulunması gerekiyor. Eleştiriyorsanız çözüm sunun..
    İkincisi "işe gelmediği zaman" söylemi ne kadar basit, ne kadar ucuz bir söylemdir..Bunun dışında benim "işime gelip gelmemesi" hakkında fikir belirtmeni de yadırgamadım... Son olarak konuyu kapatan @Roma'dır. Forumdaki her mesaj,konu için kalkıp Azerbeycan'ı aramam da mümkün değildir! Arkadaş gelir online olur sorarız..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

arkadaşlar konuyu yanlış anlaşılmalara mahal vermesin diye ben kapattım.türkün namusunu bu kadar ucuz tutmayak, her bir türk kızı iyisi kötüsü gelecek mehmetcikin annesidir!
    Konu Roma tarafından (06-04-2010 Saat 11:45 PM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARTIK ŞUNU RAHATLIKLA YAZABİLİRİM Kİ SON BİR KAÇ HAFTADIR, ÖZELLİKLE BİLET OLAYINDAN SONRA ve ÖZELLİKLE BİR KAÇ ARKADAŞIN TAVIRLARI YÜZÜNDEN FORUMUN BOKU ÇIKTI.
    NE GİRESİM GELİYOR NE BİŞEY YAZASIM GELİYOR.
    MAHALLE KARILARINDAN FARKINIZ KALMADI
    SÖZÜM HEPİNİZE...

al bendende o kadar.

beyler hak aramak güzeldir ama soru sormanında bi adabı bi şekli var. Kim kime hesap vermek zorunda?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyu ben kapattım.türkün namusunu bu kadar ucuz tutmayak, her bİr türk kızı iyisi kÖtüsü gelecek mehmetcikin annesidir!
    başarılı bi cevap

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ilginççç...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar konuyu yanlış anlaşılmalara mahal vermesin diye ben kapattım.türkün namusunu bu kadar ucuz tutmayak, her bir türk kızı iyisi kötüsü gelecek mehmetcikin annesidir!
    katılıyorum benimde bacım var nedir oyle tavlamak falan lafları.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Zaten bilgi sahibi olmak amacıyla daha buraya yazmadan önce msj atmıştım sana nedir işin aslı die. Sen kayle alıp bilgilendirme zahmetinde bulunmadıysan suç benim mi?
    Hala kafana göre yorum yapıyorsun... Bana attığın özel mesaj 09.03 PM bu yazıyı buraya geçmen 09.44 PM.. Benim her ikisini okuma saatim de 10.00 PM!! Al işte yine bilgin yok yorum yapıyorsun..Sıkıldım artık bu tarz mesajlardan...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya arkadaşlar bu farkındalığa ulaşmanız brz zaman aldı ama hiç olmamasından iiidir, yerinde bi davranış olmuş kapatmak.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya sen de yazmamaismiydin konuya yazi bence senin yuzunden kapandi

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam iyi güzel kapatmışsın bir açıklama yapsaydın konuyu kaldırmaya vakit buluyorsunda ufak bir açıklama yapıp forum üyelerine saygı gösterecek kadar zaman bulamıyomusun !

yani tamam konuyu kapatmanın dogru olup olmadıgını tartısabiliriz kapatırsında sorun yok ama forum üyelerinede bir saygı olsun burda şimdi buna ses çıkarmassam kendi adıma ilerde bu gibi olaylarda konuşma hakkımı kaybederim !!

ayrıca forumun zararına birşey söylemedim söylediğim şeyler forumun yararına olacaktır dikkat edilirse !!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

al bendende o kadar.

beyler hak aramak güzeldir ama soru sormanında bi adabı bi şekli var. Kim kime hesap vermek zorunda?
    ben bu forumun üyesiysem yazdıgım bir mesaj benden habersiz siliniyorsa ve kimse bana açıklama yapmıyorsa forumdaki yetkili kimse şahıslar önemli değil bana bir açıklama yapmak zorunda bu durum yarın öbürgün seninde başına gelebilir empati yapmanı rica ediyorum !!

soru sorma adabıma gelince soru sormadım istekte bulundum bu isteğimin sebeplerini destekler açıklamalar yaptım hepsi bu bana saygısızlık yapılıyor buna karşın benim hakkımı aramam adapsızlık mı oluyor !!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks